5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Inv1sus
    #1277
    Miért nincs Hungary vagy hun nevű szoba még? :/

    A dota.rts.hu szvsz nagyon rossz ötlet. Az életbe nem találnak rá, ha majd több szoba lesz.
  • Inv1sus
    #1276
    Egyelőre az utolsót nem adom oda, mert függőben van, de próbálkozzatok itt is, van 4:

    http://mobilarena.hu/tema/dota_2/friss.html
  • sanyiiiii
    #1275
    Én elfogadom a másikat ha még megvan :)
  • Nightwish006
    #1274
    Big up inv1susnak, képes volt félretenni a nézeteltéréseket, és megmentenie a loltól!:)
  • Nightwish006
    #1273
    Legalább nemkell loloznom így hon mentes időkben :(
  • Nightwish006
    #1272
    Hát ha ilyen rendes vagy, én szivesen elfogadom:)
  • Inv1sus
    #1271
    Tehát van kettő gift key-em, ami gazdára vár. Kinek kellene?

    Szimpátiától függetlenül is odaadom. Igen, még neked is Nightwish, ha még nem kaptál. :)
  • Inv1sus
    #1270
    Na végre, én is megkaptam a behívómat. Kár hogy most dolgoznom kell, na de majd este :D.
  • Fallingstar
    #1269
    Hírcsokor
  • skymannn
    #1268
    Ez jóféle, köszi a linket!
  • Zomil
    #1267
    Egy egyszerü program az ajánlott itemek szerkesztésére, igy nem kell a txt-vel szorakozni :)
    (nem én csináltam)
  • skymannn
    #1266
    Mester, kérlek fejtsd ki nekem ezt bővebben.
  • Kry
    #1265
    Nincs valakinek feleslegben egy giftje?
  • Fallingstar
    #1264
    DOTA2Star: A teljes lista
  • donatus13
    #1263
    Szerintem sokkal jobb mint a hon , mert ugyan áramkimaradás miatt 2 szer leaveltem kb 30 meccsből és low priorityt kaptam.
  • Inv1sus
    #1262
    Nem volt az annyira rossz, amíg az értelmesebb réteg járt fel játszani (akik már beta óta nyomták).
  • Hugh Hefner
    #1261
    jóhát amióta játszom neten (már lassan 10 éve), a honnál rosszabb communityt még sehol sem láttam. talán a cs-sek voltak rosszabbak. Az meg hogy a magyarok hogy viselkednek egy játékban egymással, arról nem hiszem hogy kellene beszélnem, aki játszott már bármit neten, az megérti. kerülni kell sajnos, tisztelet a kivételnek

    skyman te meg olyan sötét vagy, hogy az már fáj : \
  • sanyiiiii
    #1260
    Azt tervezik hogy x leave után átkerülnek majd az emberek y időre egy másik, leavereknek fenntartott sorba a matchmakingben.
  • gosumofo
    #1259
    Addig nem lehet túl rossz amíg kevés magyar játszik.. bár az hogy már most ilyen jázmin féle mikrofonba sipítozó fogyatékosok mennek arra az ukrán lanra nem sok jót sejtet :D
  • Inv1sus
    #1258
    Rosszabb, mint a hon-os helyzet vagy jobb? Csak hogy tudjunk viszonyítani. :)
  • setuh
    #1257
    Remélem majd lesznek komolyabb büntik,főleg leavért,de akár a másik szidásáért is,leglább pár hetes mute jól jönne.Legjobban az olyanokat bírom akik ilyen 1-8-as stattal,nem állnak le a csapat szidásával,h mennyire szarul játszanak közben nagy mértékben miattuk jutott oda a team h vesztésre áll...Dehát ez egyenlőre ilyen.
  • Zomil
    #1256
    a közösség nem a játék hibája és sanjos az összes dota stilusu játékban ilyen :(
  • Santata
    #1255
    Kegyetlen sok a leaver (eleinte, később, minél több matchet játszol, a matchmaking annál jobb ellenfelet (nem biztos hogy normálisabb) dob neked), és hát a közösség ugyanolyan szájkarate-s. Talán ez a 2 fő problémám a játékkal, de elég király.
  • setuh
    #1254
    Mar nincs stat...
  • Inv1sus
    #1253
    Off:
    Mire jó a jó stat ncore-n? Én már hónapok óta csak lefelé töltök, fölfelé meg a minimum 1-gyel, hogy működjön
    /Off
  • skymannn
    #1252
    Kajak felhúznak ezek az emberek kedvük kényük szerint leavelgetnek mert megtehetik. Garénán nem volt ilyen mocskosul szar a helyzet.
  • Muki100
    #1251
    alt tab crasht a legújabb patchnél kijavították
  • Nightwish006
    #1250
    250gém? jézusom milyen idióták léteznek
  • skymannn
    #1249
    Igazából a karácsonyi leárazáskor veszi meg nekem és küldi el giftben, ezt azért hiszem el neki mert kb 250 eredeti steames játékja van szval tömött az apuci,anyucija. Meg ha nem is akkor is jól jártam a ncore accal :D
  • Nightwish006
    #1248
    btw bithu accot adok dota2ért:D:D:D
  • Nightwish006
    #1247
    Még egy 1.6ot sem ajánlottam volna fel érte, milyen gémet adott az iq betyár? :D
  • Nightwish006
    #1246
    omfg:DD
  • skymannn
    #1245
    Am hallod találtam 1 embert aki a betakulcs fejében nekem adta a kurva jó stattal rendelkező ncore accját + steamen giftben nekem adott egy gamet.
    Hülyék mindig is vannak és lesznek, mákomra találtam egyet.

    Kösz pusz mentem dota2! :D
  • bceeN
    #1244
    nekem paraméterezés után nem crashel alt+tabnál sem

    paramétereim:

    -noforcemaccel -noforcemspd -useforcedmparms -novid -console -window -noborder -w 1440 -h 900 -threads 2

    w,h felbontás
    threads magok száma
  • sanyiiiii
    #1243
    Ugye nem gondolod komolyan hogy nincs oly idióta aki megteszi? :D
  • Hugh Hefner
    #1242
    ugye te sem gondoltad komolyan, hogy egy olyan játékra meghívóért cserébe ami 2 hónap és megjelenik bárki is visszahív ncorera miután kibasztak, hogy őt is kibasszák? legyen már agyad
  • Santata
    #1241
    Volt valakinek olyan, hogy meccs után lefagy a gém? (be lehet zárni, csak újra kell indítani)
  • avengir
    #1240
    Majom acc?
  • Inv1sus
    #1239
    Nem. Az emberek ilyenek. A legtöbb.
  • Sheltem
    #1238
    Úgy látom nincs szerencsém ezzel a dota2 béta kulcs kereséssel :)