5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • gosumofo
    #1317
    ha reggel 3-tól (első játékod) mostanáig folyamatosan játszottál volna, akkor se ismerhetted volna még ki rendesen, úgyhogy ne hamarkodd ezt el.
  • Inv1sus
    #1316
    Hát ha játékot kellene tekinteni és össze kellene hasonlítani, akkor hon jönne ki jelenleg győztesen nálam.
  • Nightwish006
    #1315
    Ezzel most nem szeretnék vmi flémet elindítnai, de nem értem, hogy eddig miért nem volt jó a hon?:) Ugyan ez, csak gyorsabban 1 picit... :D
  • Fallingstar
    #1314
    DOTA 2 Star verseny: Folyik a küzdelem

    Élő közvetítés
  • setuh
    #1313
    Sztem a dotások maximálisan meg lehetnek elégedve a játékkal,én nem találtam még hátrányt csak előnyt a dotához képest.
    Tegnap játszottam egy dotát,de már vhogy nem a régi,így hogy van egy jobb is nála :).
  • Nightwish006
    #1312
    Én tegnap venoval 10percet keresgéltem a nomest, mire rájöttem az bizony nincs is ebben xDDD
  • Inv1sus
    #1311
    Nekem egyelőre az itemek összerakásánál vannak gondok. Főleg az hogy side-lane boltoknál már más itemek találhatók mint a honba.
  • Nightwish006
    #1310
    Amgúgy ez a lifestealer ez vmi brutálisnagy fenevad, roszabb mint predator esküszöm :W
  • Nightwish006
    #1309
    Johát persze a stat nem lényeg, mert tényleg felbasz, amikor a supportos accommal kiakarom szedni mondjuk ss-t, és jön a duma hogy te 0.8kdr-el HOGYMERÉLSZ CARRYT pickelni, nameg takarodj midről de gyorsan. Fogyatékos banda -.- Viszont komoly problémáim vannak azokkal a hősökkel amik nemvoltak honban, azhogy nem merem kipickelni őket az 1 dolog, dehogy aztse tom mit tudnak igen kellemetlenül érint :D
  • Inv1sus
    #1308
    Na akkor én uninstall.
  • RaSzTaH
    #1307
    nah 2 óra azt lent van, megnézzük mit tud a játék, úgy látom mostanában rengeteg ismerősömnek küldtek ki keyt. <3 dota 2
  • Inv1sus
    #1306
    Egyedül annyi stat kellene, hogy ki hányszor nyert, veszített, illetve feladta. Ha így lenne, akkor legalább mindenki azért játszana, hogy nyerjen, nem pedig beáll afk-nak vagy leave-el, hogy mentse a 20/5-ös statját.
  • Fallingstar
    #1305
    Krobelus patch
  • donatus13
    #1304
    Már mint az én két csapattársam :) ez kimaradt szóval a baj az ,hogy sok a lolos aki nem ismeri a játékmenetet és nem tudják mit kell csinálni , nem wardol, nem használ town scrollt se donkeyt , és nem veszi észre ,hogy pénzt veszít ha meghal.
  • donatus13
    #1303
    Én rosszabból jártam ,voltam akkora állat ,hogy kihoztam enigmát és kunkka lent nem misselt soha 3 szor megöltek de még így is 15 re megvolt a dagger megyek gankolni pingeles 100 szor írom ,hogy jövök pont jött föl a mides is elkaptam ultival mind a 3 at erre a másik kettő elfutott, na én ettől mászok falra, remélem a statodat soha nem is láthatja más max a freindlistről mert ami a honba volt stat buzulás tönkre teszi az egész játékot.

    Igazából én két dologra vágyom nagyon az egyik ,hogy ne legyen ingyenes a másik az ,hogy ne legyen stat alapú az egész játék.
  • Zomil
    #1302
    persze én is rage-elek rendesen, de hát nincs mit tenni...általában mindig én fogom ki az idiotákat és a másik csapatban vannak a normálisak :D

    mondjuk a kedvencem az volt mikor never egész játék alatt nem rakott pontot a shadowraze-re, majd mikor megkérdeztem, h miért nem(ez olyan 2-15-ös statnál volt neki) azt mondta, h nub vagyok és olvassak guide-ot, mert ezt a höst bizony igy kell játszani :D
  • Nightwish006
    #1301
    Jójó, csak rosszúl esik ám kikapni 20/5ös stattal lol
  • Zomil
    #1300
    törödj bele, sajnos a kulcsok kiosztása random, a játék meg elég hype-olt, igy sajnos nagyon sok a kezdö/lol-os játékos akik még soha nem játszottak hon-al/dota-val

    szerencsére a stat-ot senki nem látja, igy nem számit annyit, mint pl. a hon-ban és ugyis még resetelik párszor.
  • Nightwish006
    #1299
    Miez a sok fasznoob itt amugy?? Hihetetlen 1500ös hon meccsekben nincs ennyi atom láma honnan jöttek ezek?? Kiégek, enigmának nem vesz daggert meg ilyen faszságok, void 60perc után egy darab bkbval rohangál wtf
  • Zomil
    #1298
    dolgoznak rajta, az elsö patchnél joval több embernek nem ment, aztán kijött egy fix mostmár kevesebb embernél nem megy.
    mondjuk szerencsére már nem kapsz abbandonment-et ha betöltésnél lépsz ki :)
    béta...mi vagyunk a teszterek...van ilyen :)
  • donatus13
    #1297
    Éljen patch óta kifagy a játék.
  • Muki100
    #1296
    Picit apróbbak, jellegtelenebbek a creepek és az ütések mint a régi dotában de szerintem meg lehet szokni. Magával az időzítésekkel meg az irányítással nincs gond.
  • Inv1sus
    #1295
    Azt is figyelembe kell venni, hogy béta, de hát. Csak ez lesz a kiindulási alap.
  • Inv1sus
    #1294
    Na megvolt első game. Meccs közepétől erős fejfájásom lett, nem kizárt hogy a játék miatt. :D

    Egy kicsit szerencsétlennek érzem a ütéseket a játékban. Honban ha megütsz valami, vagy lösz valamit, azt jobban érezni lehet, mint itt. A hangokat se nagyon értettem, mert a karakterem hangja tök hangos volt, a lényeges alert hangok meg halkak. Ugyan így ha írt valaki azt se nagyon vettem észre. Ha pedig én írtam akkor a fél képernyő be lett borítva előzmény szöveggel.

    Többet nem nagyon tudok mondani, talán egy pár játék után. De ha minden egyes játéknál ennyire kell fókuszálni mindenre, hogy fejfájást kap az ember, akkor hanyagolni fogom.

  • donatus13
    #1293
    én is :) se lol se hon ,csak dota2.
  • bceeN
    #1292
    szokni kell, elsőre baromi furcsa hon után. harmadik gém után már észre sem veszed. hont beta eleje óta toltam, mióta megkaptam dota2 keyemet nem is toltam hon-t, le is töröltem.
  • donatus13
    #1291
    Nekem is tetszik ami nagy negatívum nekem az az ,hogy lion , lina meg omniknight skilljei baromi lassúak de kezdem szokni , viszont a kedvenceim dragon knight, morhp, doom bringer bent van így nekem már nincs okom a panaszra :) a grafikával és a hangokkal elégedett vagyok főleg a hangok a jók.
  • Nightwish006
    #1290
    Nos nekem tetszik :))) Egészen biztos vagyok benne, hogy amint több hős lesz benne, számomra véget ér a honozás.
  • petecz
    #1289
    Hali! Mi a helyzet erre fele? Régi honos arcoktól kérdem, hogy milyen a játék? :) Esetleg valakinek van giftes kulcsa vagy mi, megszánhatna, sok-sok zh között 1 játék belefér! :)
  • K Ace
    #1288
    Ha még valakinek van fölös key-e szánjon már meg vele pls. Köszönöm
  • Nightwish006
    #1287
    Nos 3 gém lement (3 win XD régi cs-s kolléga carryzettxD), nagyot csalódtam pozitívan a gémben. Streamek alapján azthittem zavaró lesz a sebesség, de fasza minden. :D TETSZIK! :D
  • ToCsEk
    #1286
    yup, itt is köszi :)
    10perc és lent is van
  • Inv1sus
    #1285
    Elvileg tocsek is csatlakozik a magyar birodalomhoz.
  • Inv1sus
    #1284
    Mindenesetre színvonal ide vagy oda, mi értelme szétválasztani a szobákat? A retardáltak ugyanúgy megfogják találni a színvonalas channeleket...
  • Inv1sus
    #1283
    Nem baj, most már van egy Hungary meg egy Hun nevű is.
  • Zomil
    #1282
    hát nemtudom, de hon-os hun chat-et nem nevezném tulzottan szinvonalasnak, föleg f2p után :)
  • bceeN
    #1281
    Visszavonom a korábbi állításomat! Pozitívan csalódtam benned!
  • Inv1sus
    #1280
    Ezt nem értem.
  • d3vilz
    #1279
    Engem is meglehet dobálni kulccsal, nem fogok megharagudni érte ígérem :D
  • Zomil
    #1278
    azért amiért a hon-ban van... :D