5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Charon22
    #1357
    Sziasztok! Valaki esetleg dobhatna egy beta kulcsot. Nagyon megköszönném! Érdekelne, hogy mit hoztak ki a második részből. Az eggyel anno nagyon sokat játszottam, csak aztán jöttek a konkurensek és hát áttértem a lolra a jobb support érdekében. Azonban a steam zászlója alatt nagy potenciált látok az új részben és szeretnék róla magam megbizonyosodni, hogy ez így s van. Ezért kéne a key. Remélem tényleg jól sikerül majd, hajrá dota 2!
  • Omlás
    #1356


    A fenti kép alapján Anthrax "kollega" volt a leggyorsabb így a kulcsot ő kapta.

    Jó játékot :]
  • setuh
    #1355
    Ez a bloodline champions az orosz dota?:D
  • Omlás
    #1354
    Van 1 gift kulcsom, aki igényt tart rá dobjon egy pm-et az első meg kapja a kulcsot :)
  • Zomil
    #1353
    elvileg mivel a helyszini lan szerver meghalt az utolso pár mentés elveszett és nem akarták egy régebbi mentéstöl folytatni...ezért ujrament a meccs...én legalábbis igy tudom, mikor megszakadt a meccs akkor erröl volt szo, aztán lehet, h estére mégiscsak sikerült onnan folytatni...passz...

    ha manabar-t beraknák, a játékosbázis nagy részét kb. egyböl elveszitené a dota2 amit a valve nagyon nem akar :)
    mindenképpen inkább a régi dotásoknak probál kedvezni és kevésbé az ujjaknak, mert a dota-nak hatalmas a játékosbázisa.
  • Muki100
    #1352
    De lehet tudni hogy mennyi manájuk van, ha rákattintasz és megnézed...
    érthető hogy furcsa annak aki máshogy szokta meg, de ez ahogy setuh is mondta dota és a manabar itt nem szokás - 6 éve! Logikus követelés de túl furcsa lenne már szerintem. Pláne hogy a bétát is úgy kezdtük hogy nincs.
  • setuh
    #1351
    Dotásoknak meg se fordul a fejükben,hogy jó lenne a manabar és ez dota.
  • Santata
    #1350
    Sokan azzal érvelnek a manabar ellen, hogy könnyíti Magina dolgát. De akkor, Necrolytenak meg a hpbar. Szerintem is jól jönne a manabar. Több gank lenne, ha tudnád az ellenfélnek mennyi manája van-> izgalmasabb.
  • Muki100
    #1349
    Van értelme, mint ahogy annak is hogy nem látod az ellenség melyik skillre hányat tett és épp mi van neki cd-n. Megfigyelni persze meg lehet. A régi dotában azt se láttad mennyi manába kerülnek a skilljei hanem azt is fejből kellett tudni, itt legalább azt látod. Kicsit többet kell kattingatni, ami mondjuk nem tetszik mindenkinek meg túl sok "skillt" sem igényel, de valahogy szét kell választani a jobbakat a rosszabaktól - ilyen a lolban pl. nem nagyon van.
  • Inv1sus
    #1348
    Tegnap pl Maginával voltam, aztán úgy ultiz hogy nem látod a manabar-t. Kijelölni meg nem sikerült az ellenfelet úgy, hogy ne veszítsem el a fokuszt a hősömről, tehát ennek így nincs értelme.
  • Inv1sus
    #1347
    Ez jó hír. A manabáron én is meglepődtem és elkezdtem gondolkodni, hogy a honban is így volt? :D

    Egyébként szerintem lennie kellene. Logikus, hogy nem tudjuk, mennyi a manája (mert nem velünk van stb), de akkor ennyi erőből az életet se kellene látni nem?
  • gosumofo
    #1346
    kamu, több topicba is spammeli.
  • gosumofo
    #1345
    Teljesen előről kezdték? Elvileg ment a server időnként és lehet folytatni.
  • Relevart
    #1344
    Van 1, azaz egy meghívóm.
    De szeretnék kérni cserében egy kis segítséget. Aki szívesen rááldoz egy kis időt a meghívószerzésre, az írjon privit.

    Üdv,
    Relevart
  • Zomil
    #1343
    most nézem a navi vesztett az m5 ellen az ujrajátszásban? ehh...pedig akkora meccset játszottak és sztem a navi állt jobban az elsö meccsen, kár h megszakadt...
  • donatus13
    #1342
    Én nekem az se baj ha van manabar meg ha nincs nem zavara csak stat buzulás ne legyen a játékból az annyira tönkre teszi az egészet:S
  • Zomil
    #1341
    ez a terve a valve-nek, nem akarnak semmilyen stat-ot megmutatni másnak, max win/loss és concede sincs tervbe véve, eredetileg pause se volt...
    persze aztán ha a játékosok kisirják akkor kénytelenek lesznek berakni, igy is sokan sirnak már, h látszodjon az ellenfél manabar-ja...sztem meg pont jo igy, aki meg akarja nézni az rá tud kattintani az ellenfélre :)
    elején még zavart, de mostmár megszoktam.
  • Fallingstar
    #1340
    D2S: A 2. nap képei & videók
  • Inv1sus
    #1339
    Oké kezd tetszeni a játék. Ezt a mostani állapotot meghagyhatnák, hogy nem lehet megadni magunkat + win loss stat van.
  • donatus13
    #1338
    Te már bent vagy ?:) valamikor lehetne egyet meccselni:)
  • RaSzTaH
    #1337
    noobiai félted a picsád mi?:) szokatlan eléggé még ez a "lassúság" honhoz képest de abszolút nyerő
  • Anthrax
    #1336
    Van még valakinek egy béta meghívója ?
  • Nightwish006
    #1335
    Hát azért honban egy nullstone + hex, meg esetleg ha kifér egy silencel eléggé beaprít
  • Zomil
    #1334
    hát nem igazán item függö hös :)
    kell neki egy Scythe és jolvan :D
  • Inv1sus
    #1333
    Arra gondolsz, hogy lefarmolod magad?
    Én pl sose értettem, hogy hagnak miért kell carryznie, mert később semmit nem fog érni a kis varázslataival. Ezt majd az okosak megmondják.
  • Nightwish006
    #1332
    Az előbb kioktattak, hogy queen of painnek bizony nem kellenek itemek. Nos, ez vmi retard vélemény, vagy itt valamiben más lenne a dolog?? NEm értem :o
  • Zomil
    #1331
    basszus remake-elik ezt a rohatt jo meccset, mert a lanon meghalt a szerver...
  • petecz
    #1330
    Én jelenleg nagyon elvagyok havazva - nem szó szerint - a sulival. De mint mondtam 1-2 játék beleférne, csak kulcsom nincs még. :)
  • donatus13
    #1329
    Nem tudom ,én csak örülök ,hogy nem hasonlít a honhoz a sebesség nekem pont jó , engem egyedül pár hősön pl omnin a cast time fogott meg de amúgy szerintem jó :) én örülök ,hogy honból sok ismerős jön rasztah ékkal sokat játszottam meg peteczel is talán majd találkozunk itt is :) én biztos megveszem mondjuk kicsit belebolondultam csütörtök óta van benne vagy 50 órám :D bár sajnos most nem tudok játszani mert patch óta crashel valamiért elindítanék egy meccset és töltő képernyőn hiba üzenet nélkül kidob még mindig :(

    A HoN t amúgy én akkor utáltam meg amikor ingyenes lett, lol t szeretem de a hon ban azt csíptem skillesebb és úgy ahogy jobb közösség van de aztán egy borzadály lett az egész.
  • Zomil
    #1328
    durva, h navi mennyi szar helyzetböl milyen jol kijön :D
  • Nightwish006
    #1327
    Szerintem egyenesen rettenetesek. Kezdeném RA-val, akit hiába ölsz meg 100x első 10percben, 5percel később vanguardal meg hoodal jön veled szemben, hiába nemvolt ck-ja sem az az első 10percben. Aztán ugye a spelljei amihát no comment, a stunjának van vagy 100000000radiusa... A másik midas, szintén fosba farmolja magát tökmind1, hogy egy világtalan nagymama ül-e előtte. Fosimba nuke, megvagy 8sec stun, blink, kicsi cd-k. Tremble!!! AUTOATTACK, TOWER DIVE LVL6-on, 100% KILL. Monarch, stun, slow, aoe nuke, überimba heal, +ms, dispell, silence, még vmi? No comment.
  • Hugh Hefner
    #1326
    na ezt aláírom, az új hon hősök nem az igaziak...
  • Nightwish006
    #1325
    Én mondjuk egy kis játékmenet gyorsításnak lehet örülnék, de egyébként tetszik egyelőre:) Mondjuk vonzanak az általam nem ismert hősök is most még, lehet aztán megunom nemtudom. Most játszottam egyébként Queen of Painel (Hag), és mintha a nukenak kisebb lenne a radiusa, mint hon-ban. Létezik ez?
  • Zomil
    #1324
    nálam rég legyözte a hon-t, az S2 teljesen impotens az egészhez, se a balance-hoz nem nagyon értenek, se pedig uj hösök kitalálásához.
    nálam már most is böven a hon elött van a dota, persze 1-2 funkciot szivesen látnék hon-bol
    ráadásul én eleget játszottam eredeti dotával, h érezzem mi a különbség és sztem dota2 ráver hon-ra.
    egyedül az a baj, h kevés még a hös, ezért pl. egy jo magina-t nagyon nehéz counterelni
  • gosumofo
    #1323
    Stream a lanról

    navi vs m5 kezd épp.
  • Inv1sus
    #1322
    Azért írtam hogy "jelenleg". Bár annak ellenére hogy bétában van még a játék, mégis minőségibb érzetet nyújt valahogy, mint a hon. Az irányok jók, később biztos sokat fog javulni és nagy valószínűséggel le is előzi majd a hon-t.
  • Fallingstar
    #1321
    DOTA 2 Star: Az első nap képei
  • Muki100
    #1320
    Dota 2-t akkor kell majd értékelni ha az egész dota 1 át lesz rakva bele, akkor szerintem nem sokan fogják majd vitatni.
    Jelenleg tényleg nem olyan nagy szám, pláne hogy ilyen lassan bővítik.
  • gosumofo
    #1319
    Hetente vagy egy oldalnyi a változtatások listája a játékban, nagyon messze van még a végső állapota, nem épp RTS féle klikkelésre találták ki a source motort, de azért elég jól állnak már vele szvsz.
  • JSbyMSI8800
    #1318
    pedig van benne valami, nem tudom hogy te észre vetted de a hon gyorsabban reagál pl. mikor lasthitre vagy deny-re készülsz