5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Muki100
    #1397
    A magic immune miatt a régi dotában csak célozni nem lehetett rá tossal, de ha őt akartad dobni azt lehetett. Amíg a levegőben van addig megáll a spell, ez a warcraftban is mindennel így volt.

    Amúgy meg a ww megtévesztő mert szerintem rajtam kívül is sokan még a windwalkra gondolnak elsőre
  • bceeN
    #1396
    Konkrétan a magic immune juggert (ww miatt magic immune ugyebár)tossoltam.. nem is lehetne targetelni, eldobta, s kozben a ww meg is szakadt.
  • Zomil
    #1395
    pl. most storm spirit sepzödik ulti közben, ugyebár dota1-ben sebezhetetlen volt ezidö alatta(söt most még auto attackolni is tud), csak jo lenne tudni, h ez most dota2-es változtatás v bug :D

    De amugy bárki bármit talál nézzen fel dev forumra, aztán keressen rá a témára, ha még nincs, akkor irni kell :)
  • Muki100
    #1394
    Ha a pörgésére gondoltál azt a régi dotában is lehetett dobálni, mint ahogy még jópár spell átmegy rajta (leginkább a naga és a meepo háló miatt szoktak kiakadni)
    Ettől függetlenül még valóban sok a bug és a kétes mechanikai dolog ahol nem tudom én se hogy rosszul emlékszek vagy dota 2-es hibával állok szemben.
  • bceeN
    #1393
    Ha 1300 rangen kívül tud kerülni rövid idő alatt, akkor nem sebzi a rupture. Ezen belül viszont sebeznie kell.

    Btw vannak bugok is szép számmal még a játékban. Múltkor tiny tossal megszakítottam jugger ww-jét.. Néztem is, hogy ez így akkor most mi?
  • Zomil
    #1392
    amugy vki erösitsen már meg: ugye a dota1-ben bloodseeker ultija hatott a blinkelö hösökre is(pl. am, qop, és blink dagger)? mert most sztem bugos, mert még 1szer se láttam, h blinknél sebzett volna

    mármint a dota ujabb verziojában, nemrég lett megnövelve ugy tudom a blink távolság amikor még hat a rupture
  • Zomil
    #1391
    ezért nem kell magyar channelen lenni, hanem csak ismerösökkel játszani :)
  • ToCsEk
    #1390
    lehet mit nézni :O
  • bceeN
    #1389
    Attól, hogy ott rendezik, még nem lesz helyi a verseny. Azok a nevek nem éppen a helyi netkávézós playereket reprezentálják.
  • Santata
    #1388
    A gémben, a "magyar channel"-en már megy az egymás osztása, trágárkodás, erre akartam célozni. Ezenkívül a vérpistikék megérkeztek a játékba, akik magyarul szidják a másik teamet, annak ellenére, hogy azok nem beszélik a nyelvet.
  • avengir
    #1387
    És miért is izgat minket a helyi maláj verseny?
  • Inv1sus
    #1386
    Milyen chaten milyen szájkarate?
  • ToCsEk
    #1385




    INVITED TEAMS

    ORANGE ESPORTS
    MUFC
    MiTH - TRUST
    Mineski.Infinity
    RedSpade.DotA
    AEON
    MYM
    N9 (to be confirm)
  • Zomil
    #1384
    leginkább stun, mivel amig nincs shadow blade-je addig nagyon elmenekülni sefog tudni :)
    ha meg folyamatosan gankelve van soha nem fogja tudni kirakni, csak farmolni ne engedd.
  • donatus13
    #1383
    Ne is mond , minap játszottunk és egy eztneked névvel játszott egy magyar , kihozta pudge és össze vissza afk volt meg minden hookot elszart mondtam neki menjen másik lanere erre fogtak magát és leavelt...
  • Santata
    #1382
    Chat-en már megy a szájkarate Magyarországról. Nem sokáig tartott, hogy a vérpistikék is key-t kapjanak.
  • Vagrant
    #1381
    nukerek, stunnerek
    Blademail, vagy par item amivel kihuzod a par sec silence-et.
  • Inv1sus
    #1380
    drowranger counterelési tippek? :)
  • Fallingstar
    #1379
    Szerkesztő kerestetik

    Köszönettel veszem a segítséget:)
  • Fallingstar
    #1378
    DOTA 2 Star: Vége
  • ToCsEk
    #1377
    :D

  • Muki100
    #1376
    Nem tetszik se a Garrall se a Károly :(
    A szövegek amiket mond és fent vannak dota2 wikin elég jónak tűnnek, de ami a legfontosabb szerintem hogy olyan jó hangja legyen mint a régi bloodmagenek, és még csak véletlenül se gagyi arcot tegyenek be neki, hanem valami komolyat ami illik hozzá, mint pl. amit omniherceghez is csináltak.
  • Zomil
    #1375
    hm, kijött egy véglegesnek mondhato lore Invokerhez, egy valamennyire kész Spirit breakerhez és Ursa-hoz, szoval sztem a héten Invokre jön utána meg spirit breaker :)
  • HUmanHunter
    #1374
    :DD
  • Zomil
    #1373
    :D

  • speed01
    #1372
    Hali. Én kb 3x regisztráltam a dota 2-re de nem kaptam semmi levelet.
    Ha valaki tudna privátba valami segítséget nyújtani nekem azt megköszönném!
    Előre is köszönöm :)
  • Vagrant
    #1371
    megcsinaltam a DOTA 2 hungary nevu steam groupot
    Egyenlore public group ide varjuk a tagokat akik szeretnenek eggyut jatszani, es tapasztalataikat megosztani a tobbiekkel.
    Egyenlore a fo cel a zavartalan leaverek nelkul meccsek lennenek.
  • Inv1sus
    #1370
    "Ha meg olyan jó vagy csinálj jobbat. köszönöm :D" Az ilyen dedós hozzászólásoktól a falra tudok mászni.
  • Essencia
    #1369
    Sziasztok, http://www.youtube.com/watch?v=BdwQohexzHk&feature=channel_video_title

    Megcsináltam, pudge hookos vidim trailerét. Tudom, hogy nem a legepikusabb de a full movie jobb lesz!: )
  • Vagrant
    #1368
    ha valaki tud helyet ahol van esely meghivot szerezni az privatba kuldjon linket, ha nemgond.
    Par helyen mar probaltam tobb steam accal is, de meg nemjartam sikerrel.
  • Muki100
    #1367
    Qop felett szerintem már rég eljárt az idő, lehet vele azért még most is meccset nyerni de annyi jobb hős van hogy sose húznám ki magamtól.

    Magnus level 7-en shockwave: 90 mana, 8 sec cd és 300 damage
    Qop level 6-os ulti: 250 mana, 135 sec cd és 350 damage

    Akasha mint hős nagyon jó volt a maga idejében, de azóta annyit változott már a játék - és nem Akasha - hogy elhúztak mellette.
  • bceeN
    #1366
    Nem igazi hard carry. Viszont counter nélkül teljesen el tud vadulni a megfelelő kezekben. Amiért sokan carryként építik: az a brutális agility gain-je, inthez képest az egyik, ha nem a legjobb. Auto attackkal brutális dps-t tud tolni. Mindez hihetetlenül jól szinergizál a a slow ability-jével. Blink miatt nagyon jó chasing ability, mobility (nehéz gankelni) és pont ebből adódóan képes jóval nagyobb szintet elérni az ellenfélnél. Hag/qop az a hős, aki midgameben egy gyilkológép és ha ott nem fogják meg, akkor már szinte le is hozta a meccset.
  • Inv1sus
    #1365
    Szerintem lassan már mindenki megfogja szerezni a maga kulcsát, aki igazán akarja. Csak figyelni kell. Azt a fórumot is, amit nemrég belinkeltem.
  • K Ace
    #1364
    Te már könnyen beszélsz. :D
  • Inv1sus
    #1363
    A volt lakásom szekrénykulcsa nálam maradt. Az jó?
  • d3vilz
    #1362
    Ha valakinek van fölösleges kulcsa azt szívesen elfogadnám.
  • Zomil
    #1361
    dehogynincs lol...olyan mint hon-ban van. vissza tudod keresni a meccseidet, letölteni replay-t és nézegetni

    szerk: a recent match-nél keresd
  • Omlás
    #1360
    ;) nincs mit!
  • Inv1sus
    #1359
    Ebbe a játékba még nincs replay vagy record, igaz? Szóval ha fel akarok venni, akkor max fraps, ami a lehetőségek között van.
  • Anthrax
    #1358
    Köszi a kulcsot még1x