5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Inv1sus
    #1437
    Az is sokat számít, hogy ki szokott sokat mid-elni. Én például nem nagyon szeretek ott lenni, és akkor odamegy egy full idióta, aki 2-3 halál után leavel. Úgyhogy egyelőre azért vagyok minuszban win loss-ot tekintve :D.

    Lehet kipróbálom az only midet.
  • donatus13
    #1436
    Én most fent vagyok , DODZYLLA néven vagyok steamen ha valakinek lenne kedve jöjjön:)
  • Zomil
    #1435
    nemtudom én hon-ban képtelen voltam 1630-fölé jutni(ingyenessé válás után), mert folyamatosan kaptam a friss játékosokat akiket 1-2-3-4 meccs után dobott be mellém, vagy olyanokat akik az 1200-as haverjukkal játszanak(ök meg 1600-on vannak) egyszerüen nem tudtam tartosan 1630+fölé vinni magam, mert azon kivül, h 1-2 vereségben én is hibás vagyok, bármilyen hihetetlen is a szerencse is beleszol abban, h solo-ban ki milyen embereket kap és bármilyen meglepö én kifejezetten szerencsétlen vagyok a kapott csapattársakat tekintve.
    Persze 2emberrel már gyerekjáték felhuzni magunka 1700fölé, de solo-ban szvsz rohatt nehéz. Irányitani játékosokat? Hát...hon-ban elég ritkán sikerül, pedig én aztán probáltam szépen is meg csunyán is beszélni :D
    Most is dota2-ben mindig szépen kérem h vegyenek couriert, de mindenki szarik bele...vagy szépen kérem, h vegyen wardot(én is szoktam venni), de arra is általában szarnak és az a válasz, h vegyél te, ha akarsz...de könyörgöm ök nem akarnak nyerni vagy mi?

    Amugyis unalmas mindig carry-nek lenni, supportként meg sajnos hiába vagy jo, ha nincs egy jo carry igy nagyon könnyü összeszedni pár vereséget.
  • bceeN
    #1434
    1400, 1500-hoz képest igen. Viszont egy 1750-hez képest ugyanez az 1600 is. És még ezt is simán lehet solo matchmakingben teljesíteni. Nem értem meg ezt a csapatom miatt vagyok xy mmr. Meg kell tanulni noobokat is irányítani. Most nem az alatt lévő Jsby kollégát akarom szapulni, teljesen tőle függetlenül mondom. Lehet másokat hibáztatni, de egyedül is le lehet hozni ilyen meccseket ebben a bracketben.
  • Hugh Hefner
    #1433
    Nem kell oda az 1750, mar 1600 felett is drasztikus a kulonbseg, legalabbis regen az volt.
  • bceeN
    #1432
    1750 mmr-ig el lehet solozni, szoval lehet a csapatot hibaztatni, de hosszabb tavon is ez az ertek szinte barki szamara elerheto.
  • Fec papa
    #1431
    Az ajánlatom 5Ft.
  • donatus13
    #1430
    Ma úgy 6 után nincs kedvetek csapatozni egyet akinek lenne dobjon egy privit a steam nevével vagy leírhatja ide is felveszem és hátha össze jön egy 5 fős csapat:)
  • eN00 Begger
    #1429
    Dota 2 beta eladó. e-mail: [email protected]
  • JSbyMSI8800
    #1428
    "Az emberek 80+ %-a úgyis rosszul játszik a dota 2-ben akármivel is foglalkozott azelőtt."
    Ez mennyire igaz!! Én játszottam lol-t sokat meg hon-t is nagyon sokat. lol-ba volt egy időbe hogy nagyon jól tudtam játszani most meg egyre rosszabb, hon-ba meg felemás de itt meg sokszor nem rajtam múlik hogy kikap a csapatom, persze nem mondom azt hogy én nem hibázhatok mert volt olyan meccs hogy én baztam el de többsége nem rajtam múlt ezért vagyok 1400 mmr-fele. A dota 2 meg egyenlőre nagyon rosszul megy nekem és nagyon idegesít, mert valahogy mintha kicsit lassabban reagálna a dolgokra mint a hon.
  • Muki100
    #1427
    Ja szerintem ennyiben lehet maradni, mint a legtöbb általánosításnak ezeknek az előítéleteknek is szilárd alapjai vannak, de a lehetséges kivételekre való tekintettel nem fair előre megítélni. Az emberek 80+ %-a úgyis rosszul játszik a dota 2-ben akármivel is foglalkozott azelőtt.
  • bceeN
    #1426
    Aki azért felszenvedte 1750+ mmr-re magát Honban, az dotában is jól teljesít. Aki ott rossz, az dotában is ugyanúgy rossz. Van high elos lol ismerősöm, borzasztó volt honban/dotában egyaránt. De ez is csak egyéni vélemény. Biztos akadnak kivételek.
  • Muki100
    #1425
    Szerintem annyira a mentalitás nem függ a HoN-tól meg a dotától, a LoLnál meg abból következik hogy az egy sokkal lebutítottabb játék, így aki hirtelen átugrik dotába az bizony sokat fog szívni és nem fogja megérteni ha a többieknek nem tetszik.
    Ha a régi dotában is efféle matchmaking lenne akkor is csak hajszálnyival lenne jobb ott a színvonal, az olyan megoldások ahol egyszerre kevés ember van (kani, dotalicious) jobb közösséget eredményez ahol ennyire nem rossz a helyzet.

    Nem azért van szerintem a nagy utálat a LoL meg HoN felé elsősorban, mert onnan jöttek át, hanem mert nem tudnak rendesen játszani a dotával. De van olyan is aki dota 1-ből jött mégis ugyanolyan rossz.
  • donatus13
    #1424
    + ott volt még kick ami szerintem nagyon jó lenne ha itt is lenne :)
  • bceeN
    #1423
    Azért Honban high level gamekben ne tudd meg milyen pirítást kapott micben az, aki még csak vétlenül is ks-elt.. ^^
  • donatus13
    #1422
    Igen és az a baj ,hogy ezeket a főként HoN os playereket emiatt pronak gondolják...
  • Santata
    #1421
    Ugyanazért amiért Lion/Lina 10 hp-sba tolja bele az ultiját, hogy biztos az övé legyen. "Jaj de pró vagyok, X-szer öltem" - statb-ziság.
  • Zomil
    #1420
    mondja már meg nekem valaki, h miért érzi minden zeus azt, h ha szarrá ks-eli magát akkor nyerni fog a csapat?

    most is zeus végig engem fikázott mikor 2x annyi assistom volt mint neki...razorral...

    ha azok a killek az enyémek akkor akár még nyerünk is...de a kis idiota csak azt irkálta, h ö milyen pro, h 2x annyi killje van mint nekem...nem értem az ilyeneket, hogy a faszba nem látják be, h zeussal nem fognak meccset nyerni...
  • Inv1sus
    #1419
    Valaki bíbelődött már a hangok hangerejének beállítgatásaival?

    Mert én valahányszor játszok rohadtul zavarónak találom az arányokat. A hősöm hangja kurvahangos, a minimapos jelzések rohadt halkak, a csaj meg a kettő között beszél (barátnőmet meg a női hang idegesíti rofl)
  • TurboX
    #1418
  • skymannn
    #1417
    #1233
  • TurboX
    #1416
    a hangopciókban nem találtam megoldást az általunk hallgatott zene/mp3/miegymás automatikus lehalkítása ellen amint bekerülünk a játékba. valak?
  • Nightwish006
    #1415
    Én úgy vettem észre, hogy azok akik honoztak azok eléggé aláznak :D Szerintem a játék sebessége miatt, lehet skillesebbek mint a dotások nem ? Márhogy honban 5mp egy teamfight, aztán gyorsan reagálnak az emberek, stb...
  • Vagrant
    #1414
    ha esetleg van olyan társaság akik nem bánnák ha velük játszanák, annak örülnék

    Túl sok a leave a meccseken.
    Régen 2-3 évet DOTa-ztam aztan 4 hónap HON, de mostanság a LoL-el játszottam sokat.
    a steam ID-m: sampodelux
  • Inv1sus
    #1413
    Úgy látom ma nem lesz játék :/
  • JSbyMSI8800
    #1412
    hmmmmmm rózsaszín fehérnemű
  • Santata
    #1411
    Steam sz-rakszik, ráadásul EUban a szerverek se voltak éppen stabilak.
  • ToCsEk
    #1410
    találtam ilyet is:

    http://i499.photobucket.com/albums/rr357/GoldenT-34/leak1.jpg
    http://i499.photobucket.com/albums/rr357/GoldenT-34/leak2.jpg
    http://i499.photobucket.com/albums/rr357/GoldenT-34/leak3.jpg
  • ToCsEk
    #1409
    nah és ez mi a f*sz?
  • Zomil
    #1408
    szép :)
  • ToCsEk
    #1407
    banner cserét!!!


    én is beszállnék a mókába ha lehet :D
  • donatus13
    #1406
    Én is írtam , aki akar jöjjön innen aztán játszunk együtt hátha többet kilehetne hozni :D
  • Inv1sus
    #1405
    Általába mosolyogni szoktam az olyan megjegyzéseken, hogy csapatba kellene menni stbstb, de tegnap csapatba mentünk öten magyarok és mindkettőt meg is nyertük. Én mindkétszer support voltam wardoltam rendesen stb stb.
  • Zomil
    #1404
    én meg azt vettem észre, h a többség aki ilyen faszkalap inkább hon játékosok(mert ránézésre értenek a játékok, csak éppen faszok) :D
  • donatus13
    #1403
    Én is ezt veszem észre, mindig nekem kell venni couriert és ami nagyon zavaró még ,hogy ész nélkül ami éppen tetszik pickelnek és nagyon ritka egy normális felállás általában az van ,hogy gyorsan pickelnek 4 carryt és akkor én vagy supportot vagy tankot , ezután elindul a játék általában morphling vagy spectre elkezd mindenkit noobozni meg anyázni ,hogy miatta hal meg 40 szer ellenfél jön ilyen agyon feedelt rombolókkal és vége a meccsnek tegnap kb 4 5 meccset játszottam és mind bukó lett :)
    Amúgy szerintem ezek ilyen 13-15 év közötti lol playerek, mivel ott teljesen mind 1 ,hogy milyen hőst hoz az ember bármikor építhető belőle tank vagy amit akarunk és azt hiszik ,hogy itt is így van ezt onnan gondoltam ,hogy ahogy észrevettem ezek a playerek egyáltalán nem last hitelnek nem wardolnak és deny t meg végképp nem csinálnak.
  • Zomil
    #1402
    elég rosszat tett a játéknak a rengeteg uj ember...mostmár tiszta hon hangulat van, ugy látom rá kell szoknom megint, h couriert vegyek mindegyik hössel, csak sajnos itt nem lehet a megosztást kikapcsolni :S
  • Muki100
    #1401
    Jól el kell dugni - mondjuk nekem nehezebbnek tűnik mint a warcraftban - és megszolgálja az árát.
    A level 4-es wardnak elég nagy a range, pl. egy blinkes levente ha nem figyel és kolbászol egy darabig a környékén akkor nem lesz manája beugrani és elnyomni az ultit, vagy a klasszikus mana igényes papírhősök kinyírására is hatékony.
  • Santata
    #1400
    Nagy manaigényűeknél (Necrolyte, Stormspirit) elég jól jön. Valamint Str-s initiatorök ellen se utolsó.
  • donatus13
    #1399
    Hmm , egész rákaptam most pugnára bár wardjat kicsit haszontalannak találom bár kitudja néha jó dmg ad de többségében úgy látom ,hogy rossz:S
  • bceeN
    #1398
    Ohh, bocsi. Túl sok volt ez a három év hon.