5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Fbn Lx
    #5363
    melyik részén?
    lolozások meg fapozások vannak
  • ToCsEk
    #5362
    volt valami reggeli műsora egyik csatornán

    szerintem csak azért mert szimplán űberfuckable
  • RAZOR27
    #5361
    egyem meg őket :P

    off: nemtudom miért kérték már megint ezt a kacy csajt hosztesznek... kint híres valamiről vagy mi? Köze sincs az egészhez, semmitmondó kérdések, válaszok. Ugyan ez volt tavaly is... Itt meg minek volt vele josh ha nemis hagyta hogy lefordítsa mit mondtak? :D (bár nemvolt nehéz kitalálni de na...) Soe simán elvinné a showt, de még a monster tournamentes csaj is jobb volt...
  • ToCsEk
    #5360

    chaten szakadtam :D

    rip navi :(
  • ToCsEk
    #5359
    döntőre talán jut időm
    többi felejtős :(
  • Fbn Lx
    #5358
    ja, nincs kinek szurkolni: (
    egyetlen igazi arcok kiestek
    talán a dk maradt még nekem :-SS ha az nem, akkor nyerjen a vici, megérdemlik
    végső esetben pedig a navi
  • RAZOR27
    #5357
    kurvajó :D részemről legalábbis ^^ és nemcsak azért mert patkányirtás volt, hanem a meccsek is színvonalasak. Jó ez a verzió a TI-hez, relatíve változatos pikkek vannak. (Hajrá C9 és Liquid!)
  • ToCsEk
    #5356
    nah milyen az Ti4?
    1hete netet se láttam nem hogy gépet
    megpleődve (jah nem XD )láttam kieset ratdota
  • Fbn Lx
    #5355
    logikus, hogy ugyanannyi ember veszíti el az all picket mint amennyi megnyeri
  • RAZOR27
    #5354
    mondjuk felejtsd el az all picket
  • Thu
    #5353
    Valaki akinek van 5 perce az megnézné a dotabuffom ? Csak hogy szerinte mit rontok el/csinálok jól a hősöknél, vagy valami, mert folyamatosan vesztek mostanában pickelt hőstől meg taktikától függetlenül és tuti hogy valamit én is elrontok.
  • setuh
    #5352
    (ez a lol geci szar)
  • Fbn Lx
    #5351
    biztos ők is NY államban élnek
  • plu604
    #5350
    Confirmed, cimborámmal mi is US East-en játszottunk tegnap (bár mi azért mert NY államban vagyunk épp :P ), és mi is belefutottunk oroszokba.
  • Neoncsoves
    #5349
    múltkor hajnalban kipróbáltam US Eastet, még OTT IS VAN OROSZ! Csak meg volt fűszerezve még pár mexikói meg brazil formával
  • setuh
    #5348
    Akkor mennenk az orosz szerverre
  • Fbn Lx
    #5347
    az oroszok úgyis európát választanák, még egymást is utálják
  • setuh
    #5346
    Egyebkent most latom,hogy lol-ban pont ugy van ahogy lentebb irtam,csak egy regiot lehet kivalasztani.Kene valami peticio,hogy ezt bevezessek ide is.
  • RAZOR27
    #5345
  • Thu
    #5344
    Hát nyilván hogyha tetszene a LoL akkor már nem itt lennék, összesen van benne tizen valahány meccsem. De szerintem ez a hozzáállásom még mindig jobb, mintha beírnám hogy egy "fosszar játék ne játszá vele". Jelentősen gyengébb és könnyebb játék mint a Dota, de biztos hogy van akinek ez tetszik (máskülönben nem lenne vagy napi 20 millió játékosuk). De a döntő érv szerintem az hogy dotában van XboCopter

  • RAZOR27
    #5343
    oh, így már értem az előző hozzászólásod...
  • Thu
    #5342
    A LoL amúgy elég sokban különbözik a Dotától, a tárgyak 90%a passzív, a ward 60 mp-ig tart viszont ingyenes, és minden hősnek van egy külön 5. passzív skillje, ami valami hozzá illő bónuszt ad. Meg hőstől függetlenül van 2 választható spelled. A towerek átlagban 3-4 hitelnek, még nagyobb szinteken is. A TP scroll is egy skill, 0 CD-vel. A közösség ugyanolyan fostos mint Dotában, kicsit talán még rosszabb is, főleg hogy itt még a ks-ért is verik magukat mint egy óvodás, akár a supportok is. Tegyél vele egy próbát azért ha szeretnél, mert elég más élmény mint a Dota.
  • ToCsEk
    #5341
    +1 nagyon elbaszták :(
    pedig 2008ban béta űberjó volt :(
  • donatus13
    #5340
    HoN ban én bétában voltam sokat ott is 1000+ meccs :D de reset után csak néhány százat nyomtam, az egy elég halott játék lett, miután F2P lett teljesen tönkrement.
  • setuh
    #5339
    Ertem,koszi.

    HoN?
  • donatus13
    #5338
    1000+ meccsem van ott is, felejtős, ugyan az a community mint itt, a magyarok még sokkal rosszabbak is, ezt most komolyan mondom, pedig én mind a két játékot szeretem. + Azzal ,hogy a hősöket venned kell, eleinte nagyon szívás az egész. Ha érdekel még valami írjál nyugodtan.
  • setuh
    #5337
    Egyebkent olyan egyszerun meglehetne oldani ezt az orosz problemat,ha mindenki csak egy szervert valaszthatna ki,es abbol meg csak siras se lenne.De a volvo baszik bele mindenbe.

    Kosz az infot Tocsek,lehet,hogy kiprobalom,de kicsit elvetted a kedvem :D
  • ToCsEk
    #5336
    ott még több a fogyatékos főleg a magyar
    de attól még kipróbálhatod
    ott is ugyan ez van
    egymás szidása unbalances fos hősök + rúnák + hőst is venned kell
    low elo hell aka bronz liga ugyan az mint a dota2 skilled oroszjai
  • setuh
    #5335
    Egyebkent aki lol-ozott,azoktol kerdem,hogy ott milyen a kozosseg a dota2-hoz kepest?

    Tudom,hogy szentsegtores es szegyelem is magam,de ez mar annyira turhetetlen ami itt megy,hogy adnek egy eselyt valami masnak.
  • Thu
    #5334
    Amúgy ez az egész "pickeljünk okosan meg azt ami kell a csapatba" cucc egy nagy bullshit, már jó ideje így játszom és 2x többet vesztek mint nyerek. Retardoknál ez nem működik, nem folyamatos ward meg smoke gank kell ide, csak bepickelni egy carryt aztán lehozni magadnak az egészet, mert vagy te nyered meg a csapatnak, vagy vesztetek. Ez nem tudom hogy jön ide csak már megint 200-al kisebb lett az MMR-em másfél hét alatt, mert én hülye supportoltam.
  • Neoncsoves
    #5333
    Jó, nyilván akkor én vagyok az idióta. De a helyzeten nem változtat, hogy már leírtuk a megoldást.
  • berlinboy6329
    #5332
    Én is gondolkodtam rajta, de aztán mondom csak értik majd. Vesszőt meg direkt nem tettem, mert akkor meg tényleg felsorolás lett volna.
  • RedDevilsza
    #5331
    Illetve még úgy sem lenne egyértelmű, lényeg hogy nem fogalmaztál egyértelműen, én is azt hittem hogy egy trilane szituációról beszélsz.
  • RedDevilsza
    #5330
    Jól értelmezte, mivel nem tettél vesszőt.
  • berlinboy6329
    #5329
    "Másik meg még durvább.. Timbersaw jugger és Silencer ellen,ugyanitt"

    Gondoltam átjön. Látom mégse.

    És mi van, ha ezek egyike sem történik meg, mert mindenki orosz?
  • Neoncsoves
    #5328
    nekünk itt AA-ról beszéltél, timbersawról egyáltalán nem. minden esetben az a megoldás, hogy jön melléd 1 support, vagy lejön mid gankelni, vagy valaki roamingol a csapatból.
  • wildstorm
    #5327
    Sziasztok!

    Szeretnénk cimborámmal elcserélni két skint, de nekem not tradable, így kicsit nehéz. :) Mit kell tenni vagy megvenni ahhoz, hogy cserélhető legyen?

    Előre is köszönöm!
  • berlinboy6329
    #5326
    Mert Timbersaw egy squishy support...oké.
  • Neoncsoves
    #5325
    de az a lényeg, hogy ne menj oda. hogy akarsz solozni egy squishy supporttal?
  • berlinboy6329
    #5324
    Nem az a lényeg,h ne menjek aa-val oda.. Hanem ha már ott vagyok és szart nem tudok csinálni,megdöglök, 0 xp,0 gold, amíg ők freefarolnak, akkor mit csináljak.