5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Inv1sus
    #1477
    Engem is hülyékkel rak mindig össze, de ez nem a játék hibája, hanem a playerekké. Nagyon nem tudnak játszani ezzel a játékkal, később biztos jobb lesz...
    Meg bizonyos beállításokkal lehet finomítani az attackos rendszeren, egyből jobban megy a lasthit meg a deny. Szóval jó lesz ez...
  • Nightwish006
    #1476
    Egyébként a hon pléjerek dotában témához, én sosem dotáztam, toltam kb. 6-7hónapot hon bétával, meg mostanság kb. 3hónapja hont, beta psr-em 1700volt max., mmr-en 1750-en mostanság, éshát nemtom milyen gémekbe rak be engem dotában, de kb. egy gém sem mult rajtam. Magamból kiundulva nem nehéz ez a dota, nem nehezebb a honnál egyáltalán. Sőt.
  • Nightwish006
    #1475
    Nos hát így jópár gém után azthiszem nekem nem tetszik ez a gém. A hon jobban :D Legacy hon accra bármikor... D:
  • HUmanHunter
    #1474
    ha meghív valaki a betara akinek van meghívója.
  • Saccard
    #1473
    Sziasztok! Hogy lehet jeleneleg hozzájutni ehhez a játékhoz? Előre is köszönöm!
  • ToCsEk
    #1472
    store
    updatelt custom Couriers
    roshan kill lvl1en 2 heroval
  • Fallingstar
    #1471
    Ulfsaar patch
  • Fec papa
    #1470
    Ha küldtök kulcsot akkor csatlakozok szívesen.
  • dinostaRR
    #1469
    Sziasztok,

    Csapatunk jelenleg 2 tagból áll, régi HoN, illetve LoL játékosokból. Személy szerint rólam van szó és egy barátomról rHARDról. Elhatároztuk, hogy létre hozunk egy dota2-es csapatot, amelyet az alapoktól építünk fel és próbálunk minél tovább vinni az elvárásainkkal kapcsolatban.
    3 játékost keresünk magunk mellé: Aki lehet akár kezdő, a lényeg, hogy minimum 18 éves legyen, és lehetőleg legyen esténként szabadideje és rendelkezzen a bizonyos "csapatszellemmel".
    Ha megvan a fix ember, elkezdünk gyakorolni..stb.
  • ToCsEk
    #1468
    Juggernaut Jak

    Invoker kép
    Invoker skillek
    Gondar kép
  • Fallingstar
    #1467
    szép álmokat, szia!
  • speed01
    #1466
    Ha felkeltem te leszel az első. na most zúzok aludni. bb
  • Fallingstar
    #1465
    vegyél fel friendbe kérlek: http://steamcommunity.com/profiles/76561197963067207
  • speed01
    #1464
    Steam játékot kért érte szóval lenyalhatja a bőröm :)
  • speed01
    #1463
    Kulcs :D
  • Fallingstar
    #1462
    kulcsot vagy giftet?:)
  • speed01
    #1461
    Szereztem kulcsot az amerikai haveromtól, csak jól jön a régi cod 4-es ismeretség :)
  • Fallingstar
    #1460
    van valakinek egy dota 2 giftje? kéne szerválnom egyet hamarjában, tudok fizetni érte.
  • ToCsEk
    #1459
    nekem hasonlít új warwick skinre lolból
  • setuh
    #1458
    Szvsz eddig a legszarabbul kinéző hős.
  • Zomil
    #1457
    engem az zavar h néha nagyon nehéz kiszurni éppen hol a courier
  • Muki100
    #1456
    Ursa épp most érkezett.

    A couriert én is sokszor elkúrom, de nem szándékosan. Mindig ahogy megveszek valamit a shopból reflexszerűen nyomom a 3 gombot ami ahhoz kell, hogy hozza felém a ló a tárgyat, és utána szoktam észrevenni, hogy a minimapon épp másnak visz valamit. Meg kell szokni, hogy előbb nézek rá és utána nyomom a gombokat.
  • ToCsEk
    #1455
    hajnalban lesz patch, és azzal jön
  • Inv1sus
    #1454
    Olyat is bele lehetne rakni, hogy ha disconnectelt hőst vagy couriert kezdenek el rángatni kétfelé, akkor a program automatikusan hazaküldje 5 percre.
  • setuh
    #1453
    Azt bírom még mikor én használom a couriert és várom,h hozza ki az itemem,de vmilyek geci belenyúl és visszaviszi a bázisba,h ő használja én meg nem tudom miért nincs még nálam az adott item.

    Ursaval mivan am?
  • Inv1sus
    #1452
    Jó lenne, ha a Valve maximalizálná az egy adott időben vehető courierek számát, hogy a faszláma teamtársak ne vegyenek belőle 500-at.
  • donatus13
    #1451
    HEROES

    Added Ursa Ursa!
    Broodmother Broodmother
    Fixed Insatiable Hunger working against illusions.
    Death Prophet Death Prophet
    Fixed Crypt Swarm not allowing unit targets.
    Nature's Prophet Nature's Prophet
    Fixed Treants spawning the maximum amount regardless of the number of trees present.
    Razor Razor
    Fixed Static Link not showing bonus damage on the modifier
    Fixed Static Link interaction rules.
  • Inv1sus
    #1450
    Észrevettem... de akkor mi a fenéről beszéltek? O.o
  • ToCsEk
    #1449
    még bent sincs :D
  • Inv1sus
    #1448
    Hm, ursa... Az egy imba hős. :) Én mindig randomra nyomok, remélem kikapom majd ;)
  • donatus13
    #1447
    Az nálam már str buildet jelent így oda veszem :D
  • Muki100
    #1446
    agi hős de több strengthet kap mint agit
  • Santata
    #1445
    Úgy érted hogy Ursa Agis.
  • donatus13
    #1444
    Ne hisztizz, STR hős, annál jobb sosem jöhet :P
  • donatus13
    #1443
    Nektek patchelt már a játék mert nekem az istenért se akarja patchelni magát.
  • setuh
    #1442
    Őt én se vártam,vele nem nagyon tudok de ellene meg egy megfelelő kézben nem szeretek lenni...
  • Zomil
    #1441
    Ursa :(
  • Kry
    #1440
    Én már első béta kulcs osztás óta várom hogy kapjak vagy a dotától vagy itt sg-n de hiába. Jobb ha az open betara készülsz :p
  • tescodr
    #1439
    valakinek van fölös dota 2 invite ja pls gondoljon rám!
  • Zomil
    #1438
    only mid se jo, mert akkor pistike sir, h deakkoris ö akar mindre menni és vagy ottmarad vagy bevágja a durcit és afk :S