5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • [Rush]
    #1517


  • Muki100
    #1516
    Kár erőlködni ennyire szerintem, ugyanaz a játék mint a régi. Amíg nem játszol vele addig hajt a kíváncsiság, de ahogy játszol vele nem fogsz "megvilágosodni", mivel nagyon kezdetleges még (mondjuk én is amióta benne vagyok csak ezt nyomom...). Türelem kell mert úgyse maradsz le semmiről.

    De amúgy meg idén biztos lesz még nagy kulcs osztás.
  • ToCsEk
    #1515
    jobban is jársz hogy nem kapsz :D játékban annyi tard van hogy beszarás...

    igaz tegnap én voltam tard, 60perc alatt 30creep, össze vissza feedeltem mindenkit
  • speed01
    #1514
    3 forumra írtam eddig, 2-n témát is indítottam, 0 kulcs eddig, eltelt 1 hét! egy ember próbált adni kulcsot, hozzá tette hogy 8 ezer forint. én meg
    biztos kifogok annyit fizetni érte. sok tard :D
  • finizlik
    #1513
    Felesleges beta kulcsért szopok
  • ToCsEk
    #1512
    :D:D:D:D azért hányszor volt már olyan hogy furion tulfarmolta magát és lószart nem ért mert többiek is tulfarmolták magukat :D

    ez a bh meg, minden gameban firstpick azonnal :D persze akinél van instatlose mindig :D
  • Inv1sus
    #1511
    Haha, részben magamra ismerek. Bár inkább a Hon-ra igaz ez, ott is a Scout hősnél. Ha nincs item, nem sokat tud hozzátenni a dolgokhoz.
  • Zomil
    #1510
    :D

  • skymannn
    #1509
    Most komolyan ez az új Gondar olyan elbaszottul néz ki,kis sunyi patkány..de legalább illik a személyiségéhez és játékstílusához de akkor is.
    W3as dotában azért jobban nézett ki, na de mind1 majd úgyis megszokom :D
  • Zomil
    #1508
    gondar jön :)
  • speed01
    #1507
    >_<
  • Inv1sus
    #1506
    NIncs dotaaaaaaaaaaaaa
  • Zomil
    #1505
    leaveljenek csak utána már nem fogsz velük találkozni low priority miatt :)
  • setuh
    #1504
    Egyre rosszabb a helyzet,a közösséget nézve...Napok óta nem játszottam egy normális gamet;vagy az én csapatomba vannak noobok vagy a másikba,de egy game kb eldől 25p alatt és egyre több a leaver is,abból a fajtából akit megölnek egyszer és insta leave.Utoljára garénán találkoztam ilyenekkel.
    Most egy ideig visszatérek a dotához,még ha nem is mindig de ott legalább néha összejön egy elég jól balanszált game.
  • speed01
    #1503
    Ja, kb ide is jöhet egy! GIVE ME! :D
  • Fec papa
    #1502
    Jah utánaolvastam hogy mivan /facepalm
  • Fec papa
    #1501
    Akkor ha gondolod oszhatsz 1et a rakatból.
  • Muki100
    #1500
    playdota.com on sorsolnak naponta egy rakat kulcsot
  • HUmanHunter
    #1499
    Radiant oldalon csak nekem nem sikerül mostanában soha nyerni? Ha Dire re rak akkor 90% a győzelem, ha Radiant akkor kb ennyi hogy vereség.
  • Inv1sus
    #1498
    mi az a daily draw
  • sanyiiiii
    #1497
    Akkor most itt is küldünk neked egy rakat könyörgő pm-et:D
  • Zomil
    #1496
    lol :D
  • Muki100
    #1495
    Daily draw nyertes lettem, 2 orosz ip-ről próbálták eddig feltörni az accomat és jött egy halom könyörgő PM...
  • speed01
    #1494
    Okés, te leszel az első! :)
    Amerikai gyerekkel nem tudtam meg egyezni mivel felsoroltam neki kb 10 steam játékot amit tudnék neki adni, de egy sem jó neki. csak rinyál egyfolytába! most megint regisztráltam dota 2 bétára, mellesleg ez volt a negyedik próbálozás. majd kiderül hogy volt-e értelme :)
  • Zomil
    #1493
    nálam volt olyan, h vki 1percre dc-zet és eladták a cuccait :D
  • Zomil
    #1492
    nem :D
  • ToCsEk
    #1491
    az gáz ha sk discel ealdják blinkjét cipöjét radiját, 30perc múlva visszajön és elkezd ugatni hogy mindenkit reportol? :D
  • Fallingstar
    #1490
    köszi levi, hogy szóltál, írok Redinek a gondról! Ha ilyen baj van nyugodtan szólj nekem
  • TurboX
    #1489
    csak én szívok mindig a ruszkikkal?-.-
  • speed01
    #1488
    Nemtom milyen levelező rendszere van, de hogy 9 nap után jött meg az aktivációs levél az is érdekes. O_o
  • speed01
    #1487
    Szia, Levente!

    Köszönjük, hogy regisztráltál a(z) Dota2.hu - Dota2: Defense of the Ancients 2 Hungary webhelyen.
    A fiókodat létrehoztuk, melyet a használatba vétel előtt aktiválnod kell.

    OHHH YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Santata
    #1486
    Az a gond, hogy ugyanez van, a leavelés mellett. Nem kizáró tényező, hisz büntetik a leavet, és vannak akik nem akarják.
  • Inv1sus
    #1485
    Még mindig jobb, ha leavel, mint elkezdenek baszakodni a folyamatos votolással, aztán elkezd mindenféle szarságot csinálni unalmába, amivel konkrétan elbassza a meccset.
    Dota2-be hiányolom azt, hogy nem lehet a hőst lezárni a kúthoz, de azt nagyon.
  • Santata
    #1484
    Dota2-be még ennél is ritkábbak, hisz nincs concede, ezért leavel kb. rögtön. Jó gamem 100ból volt v 6-7. (mármint szoros)
  • sanyiiiii
    #1483
    Én nemrég kezdtem bele a hon-ba hogy felkészüljek némileg a dota2re (nem akarok nekiállni megkeresni a war3 cdimet xD) és a concede funkció játékosok mentalitására gyakorolt hatása engem kifejezetten zavar. Nagyon könnyen feladják az emberek, ezért nagyon ritkák a jó játékok.
  • Muki100
    #1482
    A régi hősök meg a dotából lettek másolva, ennyi. Ők is tudták hogy a játékuk életciklusa addig tart amíg a régi dota nem kap valamilyen folytatást, kivéve ha szörnyen elrontják azt.
  • bceeN
    #1481
    tökéletes példája annak, hogyan kell egy jó játékot teljesen tönkretenni. az s2-t nem érdekli, hogy mik a játékos igényei. kap szép csillogó alt avatart, OP EA herot és örüljön, hogy luk van a s*ggén. én ezért hagytam abba hon-t, pedig 4k meccset tuti, hogy toltam.
  • Zomil
    #1480
    jo lenne a hon, ha a készitök nem lennének totál alkalmatlanok balance-ra és uj hösök kitalálására :)
  • Muki100
    #1479
    Nem a játék a hibás csak a matchmaking. Ha működik majd és a többi hős is át lesz hozva akkor elvileg "jobb" lesz mindennél versenytársánál a Dota 2. Ez szubjektív dolog de szerintem akik hosszabb ideje követték IceFrog munkásságát, biztos mind az eredeti dotát választanák a HoN meg a LoL helyett. A HoN olyan mintha dota 1,5 lenne, olyan funkciókat hozott be amik már nagyon hiányoztak a warcraft 3-ból, ezért lett neki kezdeti játékosbázisa.
  • Inv1sus
    #1478
    Egyébként meg úgy kellene játszani, ahogy már 100x le lett írva, hogy együtt, magyarokkal, akik értenek ehhez a játékhoz. Csak mindenki automatikusan rábök a keresésre, úgy nehéz összevárni egy-két embert...