5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • PunkZoli
    #1637
    ez a valves dota ugyan az mint az egy?
    mi értelme van akkor ennek? miért nem dota source-nak hívják?:)
  • PunkZoli
    #1636
    kösz skacok
  • [Rush]
    #1635
    pl.: http://www.playdota.com/guides

    oldalt filterezni lehet a hősőket...
  • gosumofo
    #1634
    playdota fórum
  • PunkZoli
    #1633
    ja, és persze nézem youtubeon a tutorialokat, de pl olyasmi érdekel, hogy hősönként le van írva a fejlesztés sorrendje jól vizualizálva, hogy könnyen megjegyezhető legyen, meg miket érdemes venni. Ilyesmit nem találtam még.
  • PunkZoli
    #1632
    üdv
    most kezdtem el a játékot, és előtte semmi hasonlóval nem játszottam.
    Tudtok mondani olyan oldalakat, videókat, ahol a kezdőkre koncentrálnak? Esetleg megtűrtök kezdőket partikban?
    A problémám az, hogy ha pubolok, idegesítően sok a faszláma. No persze nem vagyok sokkal jobb, csak levettem, hogy lehet dinájolni és laszthitelni is érdemes :D
    Innentől kezdve meg vagyok lőve, Linával kezdek tapasztalgatni, bejön a range miatt, viszont, hogy miket válogassak be később pl, ha nem vele vagyok, mert foglalt...
  • Zomil
    #1631
    nem hiszem el :(

    "There won't be an update today as we're still gearing back up after the holidays.

    Here are some highlights of next week's update for you too look forward to:

    - Parity with the latest Dota update. This includes Stable/Current version switching, so tournaments will be able to run older versions of the game until they are ready to make the switch.
    - Two Heroes will be making their return. One gets a real charge out of bashing heads. The other always has to get in the last word.
    - 64 Spectators limit removed. An unlimited number of spectators can watch any live game."
  • Zomil
    #1630
    azért ezt a játékot is rendesen megszállták az oroszok, amikor orosz van a csapatomban esetek 90%-ban vesztek...és még ök sirnak, h ne legyünk elöitéletesek...
  • gosumofo
    #1629
  • ToCsEk
    #1628
    én utoljára ott 2004körül toltam :D
  • Inv1sus
    #1627
    Milyen ideges is voltam olyankor, hogy nem tudok játszani. Hahahha
  • ToCsEk
    #1626
    volt ott hosszabb leállás is xD
  • K Ace
    #1625
    Igen mindig azokat az 1-2 hónapos leállásokat kivéve, vagy mikor több napra szart be, és kutya se csinált vele semmit. XD
  • Muki100
    #1624
  • gosumofo
    #1623
    kani mindig ment!
  • gosumofo
    #1622
    alap dotás qq
  • donatus13
    #1621
    Te miről beszélsz ? Kb az elmúlt 1 hétben ez az első ilyen hosszabb leállás...
  • gosumofo
    #1620
    Benne van a szerződésben amit elfogadtál telepítéskor hogy nincs állandó hozzáférés garantálva.
  • bceeN
    #1619
    Nem, de eléggé idegesítő.. Azért egy steam kaliberű cégtől elvárnám, hogy legalább a im kliens működjön.. Kezd nagyon S2-s lenni a helyzet..
  • setuh
    #1618
    Noob hős :D.

    Nektek működik a steam?Nem akar elínditani egy játékot se.
  • skymannn
    #1617
  • K Ace
    #1616
    Én Phantom Lancer-t várom nagyon.
  • Muki100
    #1615
    Remélem lesz az új szivárgás anyagok között valami olyan hősökből amikből eddig még semmit se láttunk: Tuskarr, Luna, Syllabear, kutya, és a legfontosabb persze GOBLIN!
  • Zomil
    #1614
    holnap elvileg nagy patch jön, remélem invoker+spiritbreaker :P
  • Inv1sus
    #1613
    Nem fanatikus csinálta.
  • ToCsEk
    #1612
    béta world map
  • Zomil
    #1611
    gondolom csütörtökön, mint mindig :)
  • Inv1sus
    #1610
    petecz: az üzlet mindig csak a aktuális felek számára izgalmas

    setuh: Gondolom ünnepek alatt azért ők is pihennek. Majd most beindulnak megint.
  • setuh
    #1609
    Uj patch mikor jon mar?Lusta banda ez a valve...
  • donatus13
    #1608
    De tök vicces ,hogy az elmúlt 100 hozzászólásnak kb semmi értelme :D
  • petecz
    #1607
    Mert az izgalmas, hogy te mikor veszed/adod el az accountokat.
  • Inv1sus
    #1606
    Hugh Hefner, mi az a pont, aminél azt mondod, hogy kiteljesedtél mondanivalódban és nem untatsz minket tovább a világutálatoddal?
  • Hugh Hefner
    #1605
    ja nem, bocs, a tagadás még lejjebb van, el is felejtettem
  • gosumofo
    #1604
    menj már innen
  • Hugh Hefner
    #1603
    és még én vagyok agymosott? egyébként megadom neked a kegyelemdöfést, nem, nem rá szavaztam, na most mivan? megbicsaklott a kész megoldásod amit az Isten tudja honnan szedtél (illetve dehogynem tudom...). Tudod a világ nem fekete fehér, még akkor sem ha te színvak vagy. már csak a zsidózás jön, és onnan már tényleg nincs lejjebb.
  • gosumofo
    #1602
    van köze mert ha orbanra szavaztál, , akkor most linkeld be a steam profilod hogy blokkoljam és még véletlen se kerüljek veled 1 játékba.
  • Hugh Hefner
    #1601
    nem, csak nem mno-ról, kurucról és napiszarról tájékozódom, és ahogy látom sokakkal ellentétben használom az agyam, a felszín kapargatásán kívül másra is, és legkevésbé sem szaladok bele ilyen szintű érvelési hibába, sőt, ez nem is érvelés volt, ez szimplán egy érvelés kikerülése . de ennek semmi köze a játékhoz, úgyhogy részemről befejeztem a felesleges offt, elnézést
  • Nightwish006
    #1600
    Uram az ön agya át lett mosva.
  • gosumofo
    #1599
    régen az állam támogatta ezt az ételosztást heti 3x ennél kevesebb embernek, de már nincs rá pénzük.
  • Kry
    #1598
    Bocs hogy így pár hetente megkérdem de nah még mindig nem sorsoltak ki sehol, szal:

    Van vkinek egy giftje vagy kulcsa amit szeretne megosztani velem? :)