5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • bceeN
    #1677
    Nekem igazából egy kicsit furcsa ez a hozzáállás. Eladok egy accot pénzért, aztán kunyerálok egyet ingyen.
  • Inv1sus
    #1676
    Csak a szokásos: fel lett cseszerintve az agyam és ráadásul kaptam egy jó ajánlatot. Gondoltam hamar kapok egy másikat.
  • Since
    #1675
    Nem igazán logikus döntés volt :-)

    Miért adtad el, ha játszani szeretnél?
  • Inv1sus
    #1674
    Eladtam és most várok a következő kulcsomra.
  • Since
    #1673
    Mi történt a Dotás accoddal?
  • ToCsEk
    #1672
    http://esfiworld.com/dota2/feature/baytawatch-special-edition-what-673-means-dota-2

  • petecz
    #1671
    Oh SNAP! :D
  • Zomil
    #1670
    vegyél egyet...
  • Inv1sus
    #1669
    Akinek van egy giftje, küldhetne nekem egyet, hogy tudjam folytatni a játékot, lolz.
  • K Ace
    #1668
  • ToCsEk
    #1667


  • ToCsEk
    #1666
    nah mi a helyzet? ki hogy áll gamekkel? én most így tudom lófos, de ez van :D most tartok valami véletlen folytán 6win streaknél

    ezt meg nézzétek, epic volt
  • Inv1sus
    #1665
    Honban nekem az életszívása volt a kedvencem, azt hiszem itt nem így van. Ott úgy toltam hogy életszívás és stat. Erre a kettőre raksogattam. Egész játék alatt nem bírtak kinyírni én meg még rakosgattam a damage-t is pluszba. Persze anyáztak, hogy nem úgy kell azzal játszani, blabla...

    Sok hülye nem tud elrugaszkodni a kockaguide-tól.
  • skymannn
    #1664
    én se találok szavakat rá
  • Inv1sus
    #1663
    úgy látom ez a sikerélmény mindenkit ledöbbentett
  • K Ace
    #1662
    Előbb sikerült kiraknom neki egy refreshert, meg egy aghát. 4 gólem már adja XD
  • K Ace
    #1661
    Gyerekek ez a warlock nagyon brutál lett. Refresher orb megy neki 2 gólem, szinte megállíthatatlan. plusz jön a mana is ezerrel. :D
  • Zomil
    #1660
    amugy megint volt egy vicces bug a játékban, ha az itembuildbe beleraktad az aegist-t, akkor ingyen bármennyit vehettél a kutnál... :D
    persze már hotfixelték, mondjuk csodálkozom, h még csak most probálta ki valaki... :D
  • bceeN
    #1659
    Ha nem lenne már meg a beta, akkor bizony én rászállnék 6 euroért. Ennyit röhögve megérne nekem.



    Látom más is hasonló módon gondolkozik. -.-
  • Since
    #1658
    Én is gondolkozok valami cserén, van egy Dota 2 giftem igazából nemtudok vele semmit sem csinálni.
  • setuh
    #1657
    Hát ha így haladnak a hősök gyártásában akkor még nagyon sokáig nem lesz full játék és akinek nagyon kell annak biztos megéri...
  • [Rush]
    #1656
    Hát szerintem meg 1általán nem éri meg;)
  • bceeN
    #1655
    Hwsw-n steam-es topicban egy srac cserélne dota2-es accot cod4-re (vagy -75%-os kupont, így ~6 euro a cod4, amit elcserel dota2-re). szerintem megeri.
  • Zomil
    #1654
    15ös folyamatos vereség után megtört a jég :D
    de ez is akkora egy szar meccs volt :D

    az ellenfélnél 0-3 után dragon knight kilépett, tölünk meg sand king 0-6 után :D
    csak szerencsére náluk több volt a béna, mint nálunk, meg volt egy részeg orosz is(ki más...) earthshakerrel aki szépen feedelt minket :D
  • Zomil
    #1653
    nem a kezdökkel van bajom, attol kapok agyfaszt, h zsinorba 10meccset veszitek rajtam kivül esö szarságok miatt :S
  • Fabio Capello
    #1652
    te sem úgy kezdted hogy profi dotás voltál, nyilván. A ruszki meg egy más kérdés, az sajnos minden MOBA-játékban benne van...
  • Muki100
    #1651
    Tulajdonképpen tényleg jó lesz ha már a blizzardék ennyi ideig csinálják, inkább azért fog homályba merülni mert a dota tulajdonképpen kitört a warcraftból és az emberek már csak amiatt vették meg (vagy szedték le) a játékot és nem az alap miatt. A 60€-s SC2 mellett biztos nem fog ilyet elérni, és csak egy custom map lesz a sok között.
  • Zomil
    #1650
    megint volt egy vicces meccsem, mikor dark seer midre ment, mikor én szerettem volna dk-val, és topra kellett mennem zeussal brood és veno ellen...aztán mikor kértem h cseréljünk helyet ds-el, és átmentem midre ö csak ott maradt és végig engem szidott, majd rámkente h miattam vesztettünk, mert nem farmoltam jol miden(miközben spammelte a shieldet...)
    zeus kb. 20perc után már 0-6 volt(de azért öt dicsérte ds :D ), magina meg boton semmit nem farmolt egyedül :D
    de nyilván miattam vesztettük el...jhajj csak ne lenne annyi idiota akinek nem lehet megmagyarázni, h ö a balfasz nem, mindig a másik...

    nem mondom, h én tökéletes vagyok, mert attol még messze vagyok, de kb. a 10utolso meccsemet egyhuzamba elvesztettem, mert vagy feedelö oroszokat kaptam vagy totál kezdöket(öket nem tudom szidni, de hát sajnos gyakran miattuk megy el egy játék), vagy ilyen idiota egoista balfaszok miatt akik olyan nagyon sokat gondolnak magukrol...
    qq off... :D
  • Inv1sus
    #1649
    Ez a blizzard dota kb annyira mozgat meg, mint a lol. Semennyire. Najó.. talán még kevésbé. :D

    Nem szeretem az ilyen überhitech témákat, de ráadásul még együgyűnek is tűnik.

    Egyébként van ennek a műfajnak akkora kedveltsége, hogy megpróbálják a játékosokat megosztani?
  • setuh
    #1648
    Azért a blizzardot nem írnam le ilyen könnyen,de sztem is nagyobb játékos tábora marad a dota2-nek.

    Igaz, neki van olyan nevű spellje is :).
  • Muki100
    #1647
    SC2 dota egyetlen erőssége: szépen néz majd ki, ismerős karakterek fognak egymással harcolni. Egy hét után majd a többség ráun

    Amúgy Spiritbreaker mellé valószínűleg silencert akarják.
  • skymannn
    #1646
    Ezt kajak nem hiszem el hogy egy kurva normális meccset se lehet tolni mert van 2 noob mindig a csapatban akik elbasszák a gémet. Ezeknek mi a halál eres farkáért engedik be a bétába, de most komolyan. Nagyon várom már a rendes játék kijövetelét vmi jó kis rang szerinti matchmaking rendszerrel mert így förtelem az egész.
  • setuh
    #1645
    Nah, hát gyönyörű...szal jön Spiritbreaker és vajon melyik a másik?
  • gosumofo
    #1644
    mountok lesznek benne :D
    ennek csak a neve dota, meg a blizzardot ismerve olyan balance parák is lesznek hogy nemigaz.
  • donatus13
    #1643
    Dota 2 nek már most 2 szer akkora tábora van mint ami ennek a blizz dotának lesz mert ugye meg kell venned hozzá 15 ezerért a sc 2 kiegészítőt :) nekem az alap megvan de ahoz ahogy írták nem valószínű ,hogy megkapjuk a blizz dotat , és jóval kevesebb hőssel indul kb 40 et írtak + tök más lesz a játékmenet sok mindenben:)
  • TurboX
    #1642
    "Ez a dota 2 megsem közelíti a közeljövőben kijövő Blizzard dotát"

    ezt a következtetést miből vontad le?
  • speed01
    #1641
    Ez a dota 2 megsem közelíti a közeljövőben kijövő Blizzard dotát, utána olvastam és StarCraft 2 készítők is benne vannak, 1-2 karaktert még onnan is átraknak.
  • Vagrant
    #1640
    Ha megakarsz tanulni jatszani, eloszor ertsd meg mi a focel, megkell ismerned az osszes hero spelljeit.
    Nem mindig jo ha guide okat kovetsz persze elejen erdemes elolvasni mi merre, jo iranyadok.
    ha ismered a karaktereket johet a nehezebb dio, csapatjatek, lasthit, ha support vagy akkor meg van par dolog.
    Es a legfontosabb soha ne lepj ki jatekbol.
    Probalj az ellenfelre pickelni, ha meg nemismered a karaktereket a legelejen valassz randomot, igy megtanulod oket sorba, es 200+ goldal kezdesz amibol curier, ward , vagy kis + stat ot vasarolhatsz.
  • TurboX
    #1639
    [qq]..ezek sem törték magukat össze a nagy igyekezetben[/qq]
  • gosumofo
    #1638
    mert a classic mode után tovább is lesz fejlesztve új szabályokkal stb, csak először ez működjön.