5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • donatus13
    #1717
  • Zomil
    #1716
    jelenleg 100%-on állunk, de persze még nincs benne minden, mert ugyebár a hiányzö hösök leirásai még nincsenek a játékban :)
  • donatus13
    #1715
    Nagyon vártam már ezt a hőst , nagyon jó lett bár szerintem eszméletlen amit ki lehet hozni belőle nagyon táp hero:D
  • donatus13
    #1714
    A maga a játék már fordítás alatt áll.
  • Assylius
    #1713
    Sziasztok !!
    Talán nem ez a megfelelő hely, de a legmegfelelőbb társaság, hogy kérésemet publikáljam.
    Tervezem egy új dota2-vel foglalkozó oldal indítását. Ehhez már készül a weboldal is. Az oldalhoz keresek lelkes jó angol tudással rendelkező tagokat. Az oldal fő profilja, főleg a játékban fellelhető adatbázis magyarítása (hősök, tárgyak képességek patch-ek és újdonságok)és persze a hozzátartozó fórum, és klán nyilvántartást, ahol mindenki tudásához mérten tud klánt keresni, alapítani mindezt kulturált környezetben.
    Sajna nyelvtudásom nem az angolra orientálódik, így mindenképpen szükségem lenne jó fordítókra.
    Ezenfelül szeretném egy jó csapatot is, mely képes segítőkezet nyújtani a kezdőknek, úgy mint a haladóknak egyaránt. Ezzel persze támogatnánk színvonalas magyar klánok kialakulását. Ha ez megvan akkor pedig versenyek szervezését is kezdeményezhetnénk.
    Jelenleg már van egy két hasonló oldal a magyar palettán, de nem is nekik akarok versenytársat.
    Szerény tapasztalataim azt mutatják, hogy a dota társadalom nagy része bírálja a kezdőket és ennek hangot is adnak a ki leszel kickelve te kis sz**os hozzáállással.
    Magamon tapasztaltam ennek nehézkes menetét, és nem mondanám, hogy túlságosan feldobott a dolog.
    Ezt szeretném elkerülni ezzel az oldallal. És persze egy élhetőbb dota2 társadalom kialakítását, mely be tud és be is akar fogadni új embereket. Hiszen ki tudja hány tehetség forgácsolódott le ennek a hozzáállásnak köszönhetően.

    Ha véleményed van vagy érdekel a szerkesztői állás, akkor írj.
    E-mail címem: [email protected]
    Előre is köszönöm a leveleket.
    Üdv: Egy lelkes rajongó :)
  • Muki100
    #1712
    INVOKER
    természetesen ma van 3 óra hosszú vizsga de utána majd hohohhó

    Fogadni mertem volna hogy Clinkzet, Banet vagy kutyát teszik be pedig.
  • Inv1sus
    #1711
    Ha nincs senki a mapon, az valamit csak jelenthet. Meg kell várni+körbenézni, amíg megjelennek az emberkék a mapon.
  • Zomil
    #1710
    leginkább te puhultál el.
    másrészt meg igazad van, mert imbalanced a játék, ugyanis nem 60hösre van a balance, hanem 120-ra...ami elég nagy különbség
  • Hegi90
    #1709
    csak nekem van olyan érzésem, hogy imbalansz szar az egész? Vagy csak megpuhultam a sok LoL-HoN-ban?
    Eleve nem értem, hogy a premadeket miért kell random emberekkel összesorsolni. Jukingot kivették, vagy csak én vagyok balfasz hozzá? Másrészt az utolsó 4 meccs azzal kezdődött, hogy az ellenfél megbaszta roshant 1-es szinten, aztán 5-en bepusholták bázisig a játékot....
  • zsakosfrodo2
    #1708
    :(
  • TurboX
    #1707
    ezek a ruszkik a sírba visznek

    kikaptam 4 idiótát(gondolom egy óvodából valók voltak, feltéve ha van ott karám) 4 instant carry ofkorsz - írják, idézem: "pick tank or we kill your family" nah, mondom szép kezdetek.. egye fene engedek a nyomásnak..

    kezdődik, futnak egyből roshan felé. mondom nekik: vissza mert az ellen egyből kiszúrta őket. ekkor már olyan szinten extázisban voltak (a mikrofonba böfögésről, fingásról már nem is beszélve) hogy csak előre láttak. mire kettőt pislogtam már vízszintesen volt az összes. ki volt a hibás? naná hogy én, dobtak nekem 4 reportot, próbálták az ellenfeleket győzködni hogy tegyenek ők is hasonlóképpen (legalábbis valami hasonlóról volt szó mert nem igazán tudtam kiszűrni az orosz-angol hibridnyelvet)aztán leléptek.

    egy élmény volt

  • Inv1sus
    #1706
    Idegesítő egy teremtvény.
  • ToCsEk
    #1705


    2:25től
  • setuh
    #1704
    Hát jah, ezen lehetne vitázni,h melyikkel jár jobban.A toronnyal meg úgy van,h ha a torony lasthitel akkor megosztja a pénzt az akcióban részt vettek között.
  • Inv1sus
    #1703
    Tudtommal az exp megoszlik. Jobban jár, ha ott hal meg a sok hős mellett.
    Ezt a torony dolgot meg sajnos annyira nem tudom hogy működik, úgy rémlik hogy volt már rá alkalom hogy nekem adta meg killként, meg volt hogy a torony vitte el. Asszem...
  • setuh
    #1702
    Nem elmenekülni,de legalább nem kapta meg mindegyik hős az xp-et és ha a torony öli meg akkor arany se jön nekik annyi...
  • Inv1sus
    #1701
    Muahaha. Ilyenkor mindenki próbál úgy csinálni, mintha lenne esélye elmenekülni.
  • zsakosfrodo2
    #1700
  • ToCsEk
    #1699


  • setuh
    #1698
    Csodás,pedig én vártam rá,hogy ennyi várakozás után bele teszik a 4 új hőst a 6.73-ból.Nah de m1 jövő ilyenkorra talán kész lesznek a hősökkel.
  • Zomil
    #1697
    nah végre patch :)
    persze semmi uj, ami a patchben benne van az várhato volt :)

    viszont örülök a változtatásoknak kicsig megbolygatja a metajátékot :)
  • ToCsEk
    #1696
    előbb europe19 szobába gyerek keyt árult, 20euroért, egyből csaptak is le rá :D van kereslet bőven rá
  • Inv1sus
    #1695
    Honban láttam olyat, hogy ott is a bázisra tpztette a hőst és pont akkor ment rá ultival, aminek az lett az eredménye, hogy az ellenség kútjánál találta magát.
  • Zomil
    #1694
    clockwork-el picit nehezebb, mert ott ö huzodik oda hozzá... :D
  • Inv1sus
    #1693
    Tinkert sokszor összekeverem Clockwork-kel. Azt akartam mondani.
  • bceeN
    #1692
    csak viccből írtam, én sem tudom mit akart belőle kihozni.
  • RedDevilsza
    #1691
    Hát ha szépen megkéred az ellenfelet, hogy ne nézzen másik irányba amíg te reseteled a CDdet akkor ja.
  • bceeN
    #1690
    lvl3 ulti force staff + refresher
  • RedDevilsza
    #1689
    CD resettel hogy gondoltad az ellenséges hősök mozgatásását?
  • Inv1sus
    #1688
    Ezért a pár másodperces jelenetért be kellett vágni 2:20-nyi játékot... Még jó hogy a Youtube fejlődik.

    Azt még várom, hogy tinker ultival lehet-e valami hasonlót játszani.
  • skymannn
    #1687
    h a mókus faszába kap,szerez,hazud,lop magának béta kulcsot ennyi agyatlan gyökér nab??
  • ToCsEk
    #1686
    lol :D
  • skymannn
    #1685
    háhá csipa még ki se rakta a shadow bladet annyira easy volt, éljenek a ruszki testvéreink! (nagypofájúnoobszarparasztbanda)
  • ToCsEk
    #1684
    4ittazoroszskill
  • bceeN
    #1683
    Kifejthetnéd akár privátban is, hogy miért is volnék fegyvertelen. Ez a fajta cigány mentalitásod nekem maximum egy rozsdás, kis bicskával ekvivalens.
    Talán fáj az igazság?
  • Inv1sus
    #1682
    Mondtam: többet nem hozom fel a témát. Béke lesz és engem se akar majd senki lelőni üzérkedésért. Mindenki jól jár.
  • Zomil
    #1681
    Most komolyan elvárod, h az emberek hagyják szo nélkül azt, h fikázod a játékot, eladod az acc-odat, majd ujra itt állsz sorba kulcsért...azért mindennek van határa... :S
  • Inv1sus
    #1680
    Nem szeretnék fegyvertelen emberrel szellemi harcot vívni, úgyhogy itt fejezzük is be.

    Többet nem hozom fel a témát.
  • bceeN
    #1679
    Én az ilyen embereknek egy darab kulcsot nem adnék, az is biztos.. Persze az illető regel 100 mail címet, nem lehet könnyen ellenőrizni. A nagyobb gond csak az, hogy olyanok elől veszik el a lehetőséget, akik szívesen kipróbálnák a játékot. Szarrágó mentalitás, így szeretlek.

    inb4 bármilyen flém, szarrágónak tartalak, igen.
  • Since
    #1678
    Igen én is erre gondoltam...