5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Muki100
    #1757
    http://www.playdota.com/learn
  • spybot919
    #1756
    az a baj aki dota2 őre jelentkezett és kapott key-t az álltalában már tudja mi a dolga nem akarom feedelni az ellenfelet szóval nem is kerűlök még matchmaking kapcsolatba a játékkal 1darabig. Esetleg tudnátok linkelni egy oldalt ahol leírják hogy épitsd a karaktered mit vásárolj neki nagyon megköszönném. Esetleg ha valakinek lenne kedve egy kicsit tanitgatni botok ellen az is írjon (bár szerintem ilyen nem lesz).
  • Muki100
    #1755
    A matchmakinget kerüld el, mert neked is rossz lesz és a többieknek is akikkel játszol.

    Kezdj el privát meccseket csinálni botokkal, hogy megszokd egy kicsit a játék irányítását, a playdota.comon pedig érdemes keresni valami kezdőknek való leírást. Ha esetleg találsz olyan embert aki szintén nem ért hozzá semennyire se azzal könnyebben mehet a tanulás.
  • spybot919
    #1754
    Sziasztok. Kaptam dota2 invite-ot . Azelött sose dota-ztam csak LoL oztam (tudom ez semmi) Hogyan álljak neki ?
  • Inv1sus
    #1753
    Na ez király! Tetszik, hogy minden patchben van valami hasznos dolog.
  • Zomil
    #1752
    jol látod, amugy lehet benne navigálni, de egyelöre csak elöre, jövö héten jön a változtatás amivel már szabadon is lehet tekerni
  • Muki100
    #1751
    Jövő héten jön az új formátum
  • Inv1sus
    #1750
    Jól látom, hogy a replay-eket nem lehet visszatekerni, illetve navigálni bennük?
  • Resouler
    #1749
    ha esetleg valaki tudna küldeni betakulcsot vagy beta inviteot steam által pm!:)
  • zsakosfrodo2
    #1748
  • ToCsEk
    #1747
  • ToCsEk
    #1746
  • Inv1sus
    #1745
    Roshan kill 2 hőssel. Elvileg mostanában nagy divat.

  • Inv1sus
    #1744
  • K Ace
    #1743
  • gosumofo
    #1742
    a géped add el faszkalap
  • Inv1sus
    #1741
    Bocsi, de ez nem invite. Nem kaptam új kulcsot, csak a régi accom kapom vissza.
    Megpróbálom megállni, hogy ne adjam el, persze egy agyfelbaszó game bármit megváltoztathat.
  • donatus13
    #1740
    Mennyiért adod majd ezt az accot ? lehet lenne rá jelentkező
  • Inv1sus
    #1739
    Van egy jó és egy rossz hírem: visszatérek, továbbá visszatérek.
  • bceeN
    #1738
    bar utobbinal meg nem ezt kellett volna kiirna szvsz, szoval bug! :)
  • bceeN
    #1737
    gondolom bug, de ha volt vmi minionja (necronomicon/dominator) akkor denyolhatta magat
  • ToCsEk
    #1736


    nah ezt hogy hozta össze? :D
  • bceeN
    #1735
    Igen, pont annyi..
  • spybot919
    #1734
    Kis szerencsével? kb annyi az esély rá mint a lottónak :S
  • bceeN
    #1733
    http://lmgtfy.com/?q=dota+2+beta+key+giveaway
  • spybot919
    #1732
    Linkelj párat kérlek
  • bceeN
    #1731

    Még mindig van egy rakás hely, ahol kis szerencsével lehet nyerni kulcsokat. Esetleg Invisus következő kulcsát megveheted x forintért.
  • davee16
    #1730
    Hi. Elcserélném a SW:TOR accomat egy Dota 2 -es kulcsra + még 1 olcsóbb steam-on elküldhető játékra,üzenetben megbeszélnénk a részleteket.
  • spybot919
    #1729
    Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni ,hogy lehet -e hozzá jutni valami gift kódhoz valami módón? nagyon kiszeretném próbálni már a játékot és tőlem csere is szóba jöhet. vannak kulcsaim zárt bétákra meg egyéb. Esetleg ha valakinek lenne 1 gift kódja számomra légyszives jelezzen ide vagy privátban :(
  • ToCsEk
    #1728
    amúgy hova tűnt a magyar csapat pro ligából? nem úgy volt hogy bejutottak? olvastam valamit dota rts.hun hogy ellopták a qualijüket :D de hát nemtudom, ki mit tud? vagy ez a diginitas román csapat lenne az ?
  • Inv1sus
    #1727
    Úgy,hogy nem egy-az-egyben lefordítani, hanem a szituációnak megfelelően komolyabb, hangzatosabb szöveg.

    Mivel most nincs dota 2-öm, így nem tudok konkrét példát mondani.
  • Zomil
    #1726
    mármint hogy érted, h mást kitalálni?
  • Inv1sus
    #1725
    Amikor magyarul játszottam, valahogy kicsit gyerekesnek éreztem a szövegeket. Nem tudom, mennyire adhatnak szabad kezet ebben, de néhol érdemes lenne mást kitalálni, mint közvetlenül lefordítani.
  • skymannn
    #1724
    ja most esik le hogy ez nem is a dota2-é hanem az egész steamé így már értelek ;D
  • skymannn
    #1723
    ez bőven jó így is, legalább láttam vmi számadatot :)
  • Muki100
    #1722
    Invoker = omnipotent

    Szerintem inkább 1-2 mondatban kéne összegezni a szerepét a hősöknek, elférne és nem is lenne túl zavaró.

    Pl. tinkerhez annyi van írva hogy carry, inkább oda kéne írni hogy az elején erős nuker, BoT-tal erős pusher és ha tartja az előnyét ő így "carryzi" a csapatot. Most még nem annyira látjuk kárát szerencsére, de majd ha több millió kisgyerek rászabadul akkor adódhatnak komoly félreértések szerintem még az ilyen dolgokból.
  • Zomil
    #1721
    amugy a legnagyobb marhaságnak tartom a dota2-ben, h oda van irva a hösök szerepe...invoker...support...haha...(mármint az a nevetséges, h kb. mindenre jo) :D
  • Zomil
    #1720
    link de nem tudom, h anélkül, h fordito lennél mennyi minden látszik :)
  • skymannn
    #1719
    hol tudom lekövetni a projekt állapotát? tudnál linkelni vmi elérhetést?
  • Assylius
    #1718
    Örömmel hallom :)
    Mindenesetre szeretném megcsinálni a weboldalt.
    Tudom hogy sok munkátok fekszik benne, de nem látom hátrányát egy weboldalnak sem.
    Nem tudom hogy, ti hogy gondolkodtok a dolgot illetően, de szívesen lepaktálok veletek, amennyiben nem okoz ez problémát. Sokat lendítene egy jó oldal a közösségen.