5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Inv1sus
    #1797
    Még egy?
  • Scofield
    #1796
    Sikerült DOTA2 gift-t szerezni!!!! Mehet a játék :D:D:D
  • Vagrant
    #1795
    ha szerencsed van valaki ad 1 hasznalatlan kulcsot (eselytelen), vagy veszel valakitol kulcsot, vagy playdota.com on nyersz, vagy steamen beirod dota 2 és jelentkezel ott hatha adnak.
  • AnarchoiD
    #1794
    Hol lehet erre a gammara accot szervalni ?
  • Fec papa
    #1793
    DOTA2 béta kulcs bangbros accért?
  • Muki100
    #1792
    A shop képernyőből be tudod húzni a lenti kis quickbuy sorba, így ha bemész a boltba csak jobb klikkel meg tudod venni a cuccodat azonnal. Elég jó a shop rendszer, csak meg kell szokni.
  • PunkZoli
    #1791
    üdv
    még mindig nagy láma vagyok, be tudom valahogy szriptelni mit vegyen nekem? sokat segítene, mert az auto buy elég gyökér, mindig feleslegesen vesz curiert vagy 3 at
  • Inv1sus
    #1790
    Ezért nem adom fel soha.



  • skymannn
    #1789
    Nincs új update ;(
  • Inv1sus
    #1788
    Ahahahahaha
  • ToCsEk
    #1787
    dark seer



    10perces NaVi skill
  • ToCsEk
    #1786
    akkor elmagyarázom, én arra gondoltam hogy 10emberből 7 egyenesen hazafutott volna így talán am el is kapja, de ez megszopatta visszafordult 3x és bone megölte, az meg megint más hogy ultiját nem nyomta el.. azzal otthagyta volna a fenébe..
  • RedDevilsza
    #1785
    Te miről beszélsz? :D NS elultizik és 5x körbefutja antimaget, kiröhögi és hazafut.
  • Zomil
    #1784
    ns még csak az ultiját sem nyomta el, szoval bénák voltak mind2en :D
  • ToCsEk
    #1783
    az elején nem de aztán igen, igen azt kell hogy milyen béna, persze ha ns vonalba hazafut akkor simán meghal.
  • RedDevilsza
    #1782
    Ebben a videóban mit is kell nézni? NS kb az összes blinket benyeli, nem használja phasebootsot az elején. Szal most azt kell nézni hogy antimage milyen béna? minden játékban van 3 ilyen kezdő...
  • TurboX
    #1781
    én is kiakartam tenni jutúbra egy benny hilles dalbetéttel:D

    nájsztalkeritszme:)
  • ToCsEk
    #1780
    nah meg volt az első giga feedem, 10perc alatt lanen 2en csináltunk egy -12őt :D 0:6 0:6
    sk ursa ráment roshanra majd jöttek le, lvl4es mind2 én spectre másik sven, többit kitaláljátok? :D 5perc alatt betolták 2 towert, vicces volt, társak úgy anyáztak minket mint állat, ment az oltás noobozás, játék törlés, ablakon kiugrás, szidás meg minden... nah de hát igazuk is volt valamennyire.
    :/

    nah ez asszem most ide is vág

  • Inv1sus
    #1779
    Hát ha az ultija előtt nyomja el, akkor nem kerül ilyen bonyolult slamasztikába.
  • Zomil
    #1778
    ha odafigyelnél látnád, h elöször silence-elve volt utána meg stunolva igy csak akkor tudta elnyomni...
  • skymannn
    #1777
    Imádom ennek a csajnak a munkáit, múltkori műve asszem egy tiny volt de az iszonyat faszára sikeredett. Kár hogy nem lehet ilyen figurákat kapni :(
  • Inv1sus
    #1776
    Okos gyerek. A végén castolja, amit az elején kellene.
  • ToCsEk
    #1775
    Soe megint alkotott :)


    Nah ez meg :D


  • Zomil
    #1774
    szép :)
  • ToCsEk
    #1773
  • bceeN
    #1772
    Hon pedig egy nagyon jó játék lett (beta, retail idején). Sajnos később a kapzsiság felemésztette a jó ötleteket.. Aki játszott vele tudja miről beszélek. Ez az egyetlen egy játék, amely súrolni tudta a DotA szintjét, a többi harmatgyenge próbálkozás, szerintem.
  • Inv1sus
    #1771
    Én is jót röhögtem rajta.
  • donatus13
    #1770
    Tudom, sajnos még új vagy talán pár régi arc érti , ez nem hirdetés meg nem is kötekedés csak egy vicc:D
  • spybot919
    #1769
    Szerintem itt nem nagyon csipázzák a HoN meg hasonló dotA copy játékokat :D bár nem is tudom hogy ez hogy jön ide. Delay laggot megoldva eléggé jó lett a játék meg is van az első winem.
  • donatus13
    #1768
    "eladó legacy HoN acc. :)

    Inv1susé volt.

    Korrekt, gyors lebonyolítás

    PM -me "

    HoN forumból :D:D:D:D:D:D:D:D:D:
  • Inv1sus
    #1767
    De az invoker script se hülyeség. Lehet írok rá külön egyet majd.
  • Inv1sus
    #1766
    Én courier scriptet használok: gombnyomásra felveszi a stackből a cuccaimat, bekapcsolja a gyorsítást és odajön hozzám, hogy átadja. Sokat könnyített az életemen. Nem kell külön-külön váltogatni...

    Múltkor egyik társma többször meghalt a courierrel való foglalatoskodás közben, azért merült fel bennem a kérdés. XD
  • davee16
    #1765
    Ha valakinek van gift be vagy akárhogy key, az írjon pm-t, mert megvenném.
  • spybot919
    #1764
    Jesszus. 1sec es delay-em volt a dota2-be most jöttem rá. Most hogy fixálva lett most már tudom last hitelni a creepeket. dejó!! ^.^
    http://www.dotafire.com/ -néztem a guidokat egyet ki is próbáltam egész jó volt csak a bot -társak 0/20ba voltak úgy meg már nem lehet játékot nyerni...
  • Zomil
    #1763
    a playdota-n a hösöknél találsz mindegyik höshöz guide-ot
  • Zomil
    #1762
    practice-ben van cm, csak matchmaking-ben nincs.

    Invisus: ezt fejtsd ki, h milyen scriptekre gondolsz? :)
    Pl. olyanra ami behivja invoker spelljét? mert az ilyenek engedélyezve vannak
  • Inv1sus
    #1761
    Parancsmegadásos scriptek csalásnak minősülnek ebben a játékban, nem tudjátok véletlen?
  • RedDevilsza
    #1760
    Most végülis Captain Mód elérhető valahogy a játékban? Pubolni lehet CMben?
  • spybot919
    #1759
    A másik személyes tapasztalatom ,hogy a játék valamiért késik még a kevés ping ellenére is .Javítsatok ki ha ezt direkt így van mert eléggé irritáló hogy a hős csak 2masodperc mulva érzéke azt az utasítást amit kapott ... A Másik hogy nálam eléggé kevés az fps- esetleg melyik az a beállitás ami nagyon lehúzhatja? Vsync crash-röl nem is beszélve.
  • spybot919
    #1758
    Az alapok már mennek ,már csak azzal vagyok gondban hogy a vásárlás hogy mit érdemes venni mert ez a rendszer teljesen új nekem. A másik hogy még nem tudom felmérni hogy adott lanen érdemes e megtámadni az ott farmoló egyént az az erősebb vagy megölhető.. :S