29
  • bippo
    #29
    Pedig nem kell sokat gondolkodni rajta. Nyilván nem így volt kitalálva a jelenet, mihamarabb le kellett takarni a nyomokat a kíváncsi szemek elől.
    Meg a Chevy sem azért szponzorálja a filmet, hogy (így) összetört Camarókat nézegessen a világ.
  • 1855300
    #28
    na akkor most valaki kezdjen el azon pörögni, hogy miért takarják le? engem az érdekel.
  • bippo
    #27
    Nézd meg másik szögből, ott látszik, hogy nem álló helyzetből kanyarodik ki a kereszteződésnél, hanem már régóta gyorsult.
  • Simkó77
    #26
    Gratulálok pont akkor jön ki amikor előtte lesz a rendőrautó és egy ilyen szép kocsit összetörni... áááááá barátom xD
  • WiZZaRD
    #25
    Még az a szerencse, hogy nem te döntöd el a kaszkadőr sorsát:). Szvsz igenis benne vannak a pakliban a balesetek és az anyagi kár, másképp nem kaszkadőrt alkalmaznának a munkára...
  • bippo
    #24
    Az eredeti beágyazott videón nem nagyon látszanak a dolgok, de amit belinkeltél, azon látszik, hogy nem ment olyan lassan a Camaro. Így megkövetem magam, tényleg nehéz lett volna elkerülni.
  • smaszi
    #23
    "Hehe, azért a Chevy nem egy masszív autóm. A rendőrautón nem nagyon látszik igazán sérülés, de a Chevy csúnyán összetört. :) Mégse ilyen autót veszek, úgy látom."

    Ahogy mondod, ilyen "szart" én se vennék, de az árát azért zsebre vágnám...


    "Jogsitok nincs, mi?"

    Csak számítógépes szimulátorhoz...
  • TomecK
    #22
    A kaszkadőr tökéletesen jó időben fékezett, gyak a reakcióidő késése miatt nem tudott megállni, de szépen látszik hogy a camaro kerekei füstölnek tehát nem kis erővel fékezhetett bele. Egyszerűen túl gyorsan ment. És remélem MISTER elé majd bevág egy rendőr vagy tűzoltó amikor épp közel 60-70 -el megy. Megnézném, hogyan adsz neki elsőbbséget kreszmadár. kb. 10-15 méter volt a megállásra a camaronak, ez eleve lehetetlen.
  • Yutani
    #21
    Ne pörögjetek ezen az emberen. Ő elkerülte volna az ütközést, mindenki más szar.

  • Gremovan
    #20
    Nem nézted meg elég alaposan és nem gondoltad végig.
    0:24 -nél látszik, hogy bizony nem egyedül kellett volna elforduljon abban a kereszteződésben. A mögötte jövő is épp csak megállt a camaro mögött. Ahogy mekerült a látóterébe a rendőr már fékezett is, de vigyáznia kellett a hátul jövőre is. Ami bizony egy méregdrága Ferrari volt. Itt egy másik kameraállásból: http://www.youtube.com/watch?v=S--cPAZqsQ4&feature=player_embedded#!
  • Bhalage
    #19
    sokminden nincs benne a filmben, ami a filmhez kapcsolodo konyvben vagy eppen a jatekokban benne van
  • Bhalage
    #18
    "Barricade disappears after the highway chase scene. He did die in the leaked early film script. Much like the comic book and novelization, he is killed shortly after Optimus Prime's motorway battle with Bonecrusher whilst attacking Prime from behind."
  • st0nE
    #17
    En tudom ez mi:] Ez a BArricade az elso reszbol csak meghizott:]] Amugy azt vagjatok hogy a Barricad csak ugy eltunik az elso reszben egyszer meg az autopalyan uldozi beet a kov pillanatban optimus fejezi le az eggyik Decot... es ennyi:] volt nincs ez hogy van?
  • morvaigaben
    #16
    És ha benne van a filmben akkor minek takarták volna le a csávókáim?
  • xen
    #15
    hupsz, a 13-as postot akartam kommentelni
  • xen
    #14
    nézd már meg a videót! nem kicsit volt takarásba a rendőrautó, csak az utolsó 10 méteren vette észre. Ok hogy szirénázott, de egy szirénából egy forgatás közepén nem biztos, hogy egyértelműen meg tudja állapítani az ember, hogy hol a forrása. ráadásul viszonylag nagy sebességgel jött űrdongó, gondolom valami driftes besorolást terveztek.
  • Mister
    #13
    Akik szidnak engem, belegondoltak, hogy milyen pénzügyi hátrányt csinált a "kaszkadőr"?
    Igenis az a feladata, hogy képes legyen bekanyarodni 40kmh-val úgy, hogy észrevesz egy hangosan szirénázva érkező rendőrt, akinek nem kéne ott lennie.
    Ha pedig elmagyarazták neki, hogy mi lesz a feladat, márpedig óramű pontossággal elmagyarázták, és átvették százszor, akkor szerintetek benne volt a magyarázatban, hogy lesz egy rendőrautó szirénával? Nem volt benne, ergo fel kellett volna tűnnie neki, hogy valami nem stimmel, és nem kanyarodni, lefékezni.
    Mindenképp olcsóbb ugyanis újravenni egy jelenetet egy megállás miatt, amivel elkerüli a balesetet, mint egy baleset miatt újravenni ÉS megcsináltatni a törött Űrdongót.

    Ez egy balfék kaszkadőr volt, tőlem repülne, mint a huzat, nem reagált profin, kárt okozott.

    Ugyanis egy hangosan szirénázó rendőrt/mentőt/tűzoltót el kell engedni, akármit csinálsz. HA filmet forgatsz, HA te vagy az utak istencsászára, akkor is, MINDIG.

    Jogsitok nincs, mi?
  • winnie
    #12
    akkor téged jól átvertek. mert nem kamu. sajnálom, hogy így kellett megtudnod.
  • wildstorm
    #11
    Kamu az egész. Így csinálnak hírt a filmnek.
  • bippo
    #10
    Értem én, hogy nem számított rá a sofőr-kaszkadőr, hiszen 'elvileg' egy lezárt forgatási terület volt, de azért ennyire bamba sem lehetett, hogy se nem látta se nem hallotta?!

    Amúgy mi a fenét keresett ott és ki engedte át a lezárt területen?
  • hawkie22
    #9
    Hehe, azért a Chevy nem egy masszív autóm. A rendőrautón nem nagyon látszik igazán sérülés, de a Chevy csúnyán összetört. :) Mégse ilyen autót veszek, úgy látom. xD
  • csimmasz
    #8
    Ja nem igazán örjöngött a rendező nem?
    Vagy csak nem látni?
    Lehet ez volt a jelenet!?
  • babapofe
    #7
    Szerintem pont így volt a forgatókönyvben :D
    remélem majd a filmbe is beleteszik :P
  • endrev
    #6

    Megvan a magyarázat, ez nem baleset! A történet szerint meg akarták téveszteni az Álcákat egy ál-Űrdongóval (tehát egy sima kocsi), aki a jelenetben belerohan egy rendőrautóba és ekkor derül ki róla, hogy nem is ő az Igazi Űrdongó!

  • emprise
    #5
    Egy másodpercre pontosan megtervezett jelenetnél, lezárt területen persze, hogy nem nézelődik a kaszkadőr...
  • hitman08
    #4
    Mivel nem a vasárnapi forgalomban történő autókázás lett volna a feladat, hanem egy zárt szakaszon történő dinamikus besorolás az autobotok konvojába, így azt hiszem érthető a baleset. Az idióta rendőr ki tudja hogyan került oda, de egy olyan filmben, ahol mindenféle járgány megfordul, szerintem nem túl feltűnő egy szirénázó rendőrautó. Jól belerondított a munkába.
  • brueni
    #3
    ha neked azt mondják, hogy tessék üres pálya az a feladat, hogy nyomd ezerrel, akkor te nem a környéket nézed, hanem a feladatra koncentrálsz nem? mert ha a forgalmat figyelnéd, amit nem tartalmaz a forgatókönyv, akkor nem lehetne a feladatot végrehajtani. megvan, hol mit kell csinálni, mert minden meg van tervezve, és te bízol mindenkiben, hogy jól végezték a munkájukat...ha meg nem, akkor nem sok idő és lehetőség van beavatkozni ilyen tempónál.

    kaszkadőrmunkában nem nagyon vagy otthon mi?
  • radical@work
    #2
    kéroály
  • Mister
    #1
    1, Nem igazán nézte "Űrdongó", hogy merre is kanyarodik, gondolom besorolni, besimulni akart a konvojba, nem várta szemből a rendőrt.
    2, Kaszkadőr, aki nem nézi, hova kanyarodik és nem hallja a szirénát?!