34
  • Gamecube86
    #34
    Inkább csináljanak egy új Star Trek sorozatot :D
  • unisol1
    #33
    Szó szerint leírtad a véleményem... :-)
    1 kis saját is: Hiába gyengébb az eddigiektől, akkor is király, nagyon bírom... Kár, hogy túl kevesen vannak ezzel így! :-(
  • FoodLFG
    #32
    Nem vagyok elájulva az SGU-tól, de az előző sorozatok sem tetszettek jobban, szóval mindegy. Nézem azért.

    Azok a kis naiv, jóságos karakterek nem tetszenek benne, akik ha kiélesedik a helyzet és döntést kell felvállalni valamiben, akkor csak ártatlanul, drámaian néznek.
    Pl a dagi gyerek, meg a csaja, aki mindig a nyakában lóg, de akit eddig még nem tudott megdugni. Na ők pont ilyenek.
  • Szaby59
    #31
    SG sorozat ilyen gyengén nem teljesített!
    Ha a készítők erre értették a változást sikerült nekik.
    Remélem a 2. évad jobb lesz.
  • shandix
    #30
    És már több SG film is van ha nem tudnád...
  • shandix
    #29
    Hülyeségeket beszélsz, ugye tudod Egy film és egy sorozat közel sem hasonlíthat egymásra (szerintem) a történet egyéb dolgok és a szereplők ugyanazok lehetnek de mind a két esetben más hangulatú lesz.
  • Bhalage
    #28
    a sg film nagyon jo volt (ugy 15eve?) az osszes sorozat ennek kapcsan hig fostenger. igenytelen szar. az elso sg feeling pedig megismetelhetetlen, kar faradozni.
    bocs a fanoktol, de sztem igenytelenek vagytok ti is
  • Mat666
    #27
    Ezzel én is így vagyok.
  • Reg5
    #26
    Az ilyeneken mindig mosolygok :) Látszik, hogy itt sok embernek a scifi=Stargate, sok esetben mást nem is ismernek, és azért ez elszomorító.
  • djstefi
    #25
    en nezem ! akkor most "senki" vagyok ?
  • mynameisbence
    #24
    Pedig szivárogtak ki a folytatással kapcsolatos infók ami alapján végre lehetne scifi sorozatnak nevezni de az a baj hogy baromi lassan jönnek. Nézzétek meg a csillagkapu.hu-t és ott meglátjátok hogy ebből még lesz valami
  • cylonflatus
    #23
    A BSG-t össze nem lehet hasonlítani ezzel tinédzserdrámával...
  • Narxis
    #22
    Remélem kaszálják ezt a szart. Ez a pénz amit eddig elköltöttek mehetne inkább az Atlantist lezáró(?) filmekre. Biztos nem elég mind a három filmre, talán még egyre se, de ideje elkezdeni a spórolást mert lassan elfelejtjük az Atlantist is az MGM pedig csődbe megy.

    Stargate helyett pedig ennek a sorozatnak lehetne CryGate a neve.
  • Qury
    #21
    Nézzétek a "The Event" című sorozatot, az sokkal jobb.
  • sarpba
    #20
    Én csatlakozom a "siránkozó" emberek táborához. Sajnos abszolút nem azt kaptam, amire számítottam, és igen, már nem nézem az első széria közepe óta, mert értelmesebben is el tudom tölteni a szabadidőmet. Megjegyezném, hogy a BSG-t anno végignéztem, és tetszett is, mert egyedi volt.

    Úgy tűnik többen vagyunk azok, akiknek nem jött be ez a nagy váltás. Az SG sorozatokban épp azt szerettem, hogy vidáman, mondhatni felhőtlenül tölthettem el az életemből hetente háromnegyed órát. Dráma sajnos épp elég van a hétköznapokban is, nem vagyok mazoista, hogy ezzel a sötét hangvételű sorozattal zsibbasszam az agyam.

    Lezárásra nem számítanék, ha így marad a nézettség akkor egyszerűen kap egy cancelt a széria végén és azzal annyi. Az atlantisznak is nagyon furcsán lett vége. Szinte egy szálat se varrtak el, ami terítékre került a sorozatban.
  • chase
    #19
    Én nézem, és tetszik, ha már elkaszálják, remélem kap valami rendes befejezést.
    Az előző SG-eket bepróbáltam, de egyik sem tetszett, nem néztem.
  • tom..
    #18
    Lassan meg is érdemli. Ugyan az megy szinte részről részre..
    BSG-ben pont az ilyen drámai szerepjátékozás volt a jó, de ide nagyon nem illik bele.
    És igen, lehet hogy a világfelfedezősdi meg harcolás már uncsi, de hát, erről szól az egész SG...
  • Wittgen
    #17
    Szerintem is nagyon jó kis sorozat. Kicsit döcögött az elején, de megkedveltem. Az SG-1 és SG:A sorozatokat is szerettem, de az SG:A már kezdett kicsit unalmas lenni. Jó dolog volt a készítőktől, hogy teljesen más irányba vitték az SGU-t, nem pedig a könnyed, poénkodós, mi vagyunk a királyok és faszagyerekek stílust vitték tovább.
  • Leslieke
    #16
    Mondtak! Egyrészt több vezérlőegysége van, mint az egyes részekben kiderült, másrészt még van sok felderítetlen/sérült rész, ahová nem tudtak eddig eljutni.
  • shandix
    #15
    Nem nézi senki, youtube -ra és más online videoportálokra is felet töltve az összesnél 10000 fős a nézettség igaz nem sok de szerintem bizonyítja hogy sokan nézik.
  • brueni
    #14
    akinek nem tetszik, ne nézze, aki nem érti, az se nézze, keressen magának mást. ez a sorozat igen is jó. végre valami más, valami gondolkodtató, érzelmeket bemutató.simán belefér egy ilyen vonal, csakhogy az amerikaiak zsíros agyát nehezen fogja, amin gondolkodni kell, ezért nincs ott sikere semmi ilyesminek, csak a szőke-pite jellegű agyzsibbasztásra csorog a nyáluk.
    én nézni fogom, amíg megy, és csak remélni tudom, hogy ha bukik a sorozat, akkor azért korrekten lezárják, és nem hagyják félbe a történetet...
  • mynameisbence
    #13
    Asszem a mai részben fogják megtalálni
  • Talley
    #12
    A sorozat szerintem se éri el az előző kettőt. Nekem az SGU egyenlőre csak egy sci-fi sorozat amiben vannak Csillagkapura hasonlító dolgok (maga a csillagkapu), de nagyon semmi másban nem hasonlít rá.

    Amúgy egy kérdés, hátha valaki tudja rá a választ: a Destiny egy űrhajó. Mondtak arról valamit a sorozatban vagy a készítők maguk, hogy miért nem találják/keresik meg a hídját annak hajónak?
  • menpe
    #11
    A Wormhole Extreme-ből kellene sorozatot csinálni. Arra harapna a nép.
  • NLZ
    #10
    Az a baj, hogy ez az egész pinadráma komolytalan. Egy érdekes karakter sincs, aki miatt aggódhatnánk, vagy valami. Csak sok hülye pattog, vinnyog, okoskodik, mint ha figyelemhiányban szenvednének. De már kb az első néhány részből kiderült, hogy a kedves írónak ez nem megy, szal nem értem miért erőlteti még mindig.
  • mynameisbence
    #9
    A premiertől én is többet vártam de a következő résztől pörgősebb lessz
  • bmw
    #8
    Ha emberi kapcsolatokat meg dramat akarsz akkor nezzel vmi brazil sorozatot....
    Attol nem komoly hangvetelu egy film ha drama meg sok duma van benne.
    Ennek a szennynek semmi koze a stargate-hez, konfliktus kezelesrol szol az egesz, dog unalom....
    De ez csak az En velemenyem, bar ugy latszik nem csak.....
  • semmikozod
    #7
    Ha ezt a zagyvaságot, amit SGU-nak neveznek igényesnek tartod, akkor még sok-sok bepótolni való sorozatnézés vár rád. :D
  • Kingfisher
    #6
    szlmclel teljesen egyet értek. Szomorú lennék, ha cancelt kapna. Örülök, hogy a BSG után ismét van egy sci-fi sorozat, ami érzelmekre, emberi kapcsolatokra, emberi drámákra helyezi a hangsúlyt. Külön öröm, hogy mindezt az SG univerzumban. Szerintem mindenki egy újabb poénkodós SG-re várt, és sokkolta őket amit kaptak. Az az érzésem, hogy a Caprica is hasonló sorsra fog jutni, és az SG-U-val együtt eltűnnek mint meg nem értett sorozatok.
  • usi12c
    #5
    öhm egészen pontosan mire is gondolsz? A "Teal'c-es" előtt a film volt... Az Atlantis csak az SG-1 8. évadával egy időben indult...
  • DeviloftheHell
    #4
    ezt az idiota szerkeztöt mikor küldik már el fizika munkát végezni? enyém pihent mondjuk igy is hogy csak ül egésznap....
  • Rotyoka
    #3
    A régi volt a jó.. a Tilkes és az az előtti
  • Leslieke
    #2
    Én is nézem! Egyetértek, csak a siránkozás megy. A BSG-ben ennél sokkal több dráma votl, mégis sokan nézték.. egyszerűen hülyék az emberek.
  • szlmcl
    #1
    "Most már tényleg senki sem nézi a Stargate Universe-t". Hát én biztos, hogy nézni fogom, a nézők száma meg az idióta kritikák miatt apad folyamatosan, mert sokan ezekből indulnak ki sajnos. Mindenki siránkozik, hogy nem olyan mint az első kettő, ha meg olyan lenne, akkor meg azért siránkoznának, hogy megint ugyanaz. Vicces, szerintem viszont nagyon jó a sorozat és egyre jobb lesz, jönnek az idegenek is... igaz, hogy más jellegű mint az első kettő.. ÉÉÉS??? nagyon igényesen meg van csinálva, igaz hogy kicsit sok a dráma, de nem tudom ki mit vár, ha elképzeli a helyzetet és kicsit is beleéli magát... fel kell nőni egy komolyabb hangvételű sorozathoz a nézőknek is. (Persze az eddigi 2 sorozat is nagyon jó volt a maga nemében).