221
FSV Mainz 05
  • IXEMGabeo
    #141
    Freiburg nagy meglepetés nem tudom mitől ennyire jók nem is ismerek a keretüket...

    Szalai mai is jól nyomta a válogatottban Litvánia ellen...gól kéne neki, és akkor megjönne újra az önbizalma
  • Murder3
    #140
    egy freiburg meg egy hannover is elég jól szerepel idén mondhatnánk h egy Mainz csatársortól kéred ezt számon?

    amúgy végre a hoffenheim is feljöhet 3 a 2 24 pontos csapat mögé:D
    az a baj h ezt a Dortmundot idén meg lehet-e fogni.
    talán ha az EL-be is döntőig jutnak ami minimum....
    akkor remélhetőleg.

  • IXEMGabeo
    #139
    Dortmund kihasználta a lehetőséget megint...

    egyszerűen hiányzik a gól, ennyi a titka a vergődésnek...nem megy a csatároknak, csak nekem furcsa az efféle visszaesés, hirtelen 3 csatárnak nem megy? se Szalai, se Schürrle, se Holtby nem bír betalálni egy Freiburgnak vagy egy Hannovernek? vagy elszálltak picit maguktól, vagy pedig jóllaktak az eredményeikkel picit, lazábbra vették, vagy pedig a média készítette ki őket, valami tuti van a háttérben, mert év elején szenzációs focit nyújtottak
  • Tominho94
    #138
    Ismét vereség, ezúttal 0-1 Hannover. Úgy tűnik kipukkadt a csapat, perpill 3. hely, de már 7 ponttal megy a Dortmund.
  • Murder3
    #137
    egyébként ha megnézzük h a dortmund meg a mainz hogy lógott el elég a győzelem/vereség mérlegükre ránézni.
    még így is csak 3 vereségük van ami nagy szó ebbe a szezonba.
  • barcames
    #136
    na kezd elfogyni a lendület:(
  • king82
    #135
    Igen! 23. percben állt be.
  • banok
    #134
    Szalai ma csak csere volt.
  • king82
    #133
    Nem tudom a legutóbbit elfogadtátok de azt a házigazdának kéne intézni. Ja és felhívnám a figyelmeteket a Chelsea topikra szerintem a mérkőzés részt onnan kéne átvenni.

    Kérnék egy utolsó tisztázást minden aktív tagtól és a témaindítótól. Aztán szerintem aktívan tegyünk pontot a kérdés végére és csináljuk meg a bannert.
  • IXEMGabeo
    #132
    mi lett a bannerral? hogyhogy nem lett még behelyezve?
  • Tominho94
    #131
    Hát sajnos szerintem most jött el az az idő, hogy lecsúszunk a tabellán, elfogyott a lendület, mindenesetre így is szép volt.
  • IXEMGabeo
    #130
    lehetséges most van a hullámvölgy...nem jönnek a golók a védelem pedig szezon eleje óta nem volt az igazi nálunk gólok kellenek azokkal tudunk kompenzálni
  • king82
    #129
    Jó reggelt!

    Megint egy tetves gólon ment el a mérkőzés! Lehet kipukkadtunk mit a lufi? Mérkőzés
  • Murder3
    #128
    Pillanatnyilag 5 csapat 18 pontos a 4. helyen előttük a Frankfurt 19 pontal, holnap eldől h a leverksuen eléjük lép-e vagy a hannover is felzárkózik-e a frankfurthoz vagy a dortmund elüti őket ettől és meglóg az ismét betliző Mainztól.
  • green6k
    #127
    Erős a Dortmund azért.Ha a tizit belőtte volna a Mainz,akkor ott lett volna még keresnivaló talán.
  • Murder3
    #126
    na eddig tartott a nafta?

    Néztem Szalainak még csak 3milka az értéke?:O
    Holtbynak meg gyorsan egy meghívó a Német válogatottba:)
  • king82
    #125
    Sajna ez a mai nem jött össze és 0-2vel utazhat haza a Dortmund.
  • Murder3
    #124
    nem a mainz elől:P
  • IXEMGabeo
    #123
    maximum 2 ponttal...amúgy jó csapat a Dortmund Klopp nagyon összeszedte őket ráadásul még fiatalok is...
  • Murder3
    #122
    ajajj pedig döntetlennek szurkoltam, de így elfog hűzni a Dortmund.
  • Láma!
    #121
    0-2
  • IXEMGabeo
    #120
    11-est hagyott ki Polansky pedig Szalai kiharcolta neki pff...még mindig vezet a Dortmund
  • Láma!
    #119
    ééés kimaradt a Mainz tizenegyese....:(
  • Láma!
    #118
    vezet a dortmund... senki nem nézi a meccset?
  • IXEMGabeo
    #117
    zseniális
  • king82
    #116
    Azt hiszem most már minden kérés rajta van.

  • geo91
    #115
    795 pixel széles illeszkedik a legjobban, a magasság rád van bízva, 2-300 pixel között az optimális.

    ha be akarod ide tetetni a kész bannert, ajánlom ezt a topikot.
  • IXEMGabeo
    #114
    Monotont, Geo91-et, Mcfrostot kérdezném meg a helyedbe...
  • king82
    #113
    Méretezni lehet. Valamint nem kell az egész háttér hozzá.
    Valaki elküldhetné mekkora kép lehet banner.
  • IXEMGabeo
    #112
    ez jó:) csak bannernak még nem
  • green6k
    #111
  • king82
    #110
    Na ma volt egy kis időm és csináltam valamit.

  • king82
    #109
    Azért megjegyezném bejött a jó kis Szalai pajtás és vágott egy gólt!
    (Talán kezdenie kellet volna.)
  • IXEMGabeo
    #108
    így van;)

    amúgy kiesett a Dortmund is a kupából, tehát egyértelműnek tűnik az, hogy a bajnokságra koncentrálnak az élen állók...
  • geo91
    #107
    BundesLiga?
  • IXEMGabeo
    #106
    BL?:D
  • Murder3
    #105
    gólpaszt is adott:)

    amúgy várható volt, annó a hoffenehim is uyganígy kiesett mikro vezette a bl-t.
    Nincsennek az ilyen szintű kettősterheléshez hozzászokva.ű
  • IXEMGabeo
    #104
    ultra loool, hogy vezetik a bajnokságot és egy Aachentől kikapnak:D:D:D ilyet...mondjuk nem is baj, mert így csak a bajnokság maradt a számukra abszolút teher nélkül csinálhatják végig a szezont, kevesebb sérüléssel, mint a többiek és marha jó a helyzetük...

    nem tudja vki? Stieber Zoli játszott az Aachenben?
  • Murder3
    #103
    Szalay gól, de sztem ki fognak esni.
  • paly90
    #102
    sztem csak pihenteti....vagyis remélem