43
  • kalapos01
    #43
    Mi van? Ha olyan filmet akarsz, amire beülnék, akkor arról nem tudhatom, hogy hú de jó. Majd, ha megnézem, akkor derül ki, hogy hú de jó.
  • Laza
    #42
    Na jó, nem csak a fentiekről, mert a nov-dec ebben nincs benne :)
  • Laza
    #41
    Ismételten, a fentiekről van szó ...
  • Laza
    #40
    Mond már meg nekem, hogy a fentiekből melyik az a hú de jó film, amiért beülnél moziba?
  • viasz
    #39
    Én sem mondanám éppen tininek magam, ellentétben a te hozzászólásoddal.
    Volna egy fogadásom, hogy egy Fűrész részt sem néztél végig.
  • Retechegér
    #38
    El sem olvasom, már látom a címből, hogy megint az a 10éves írta a cikket mint az összes többi kegyetlenül egetrengetően fantasztikusan kinemhagyható keményen fosszarokat mint eddig. Hogy miket el nem ér az ember az életében... :O
    Kegyetlenül megerőltethető lehet egy jó cikket megírni.
    Sebaj a mozik se járnak jobban, ezeket a reklámozott filmeket csak akkor nézem meg, ha én kaptam róla információt miután mások megnézték, ezekre az összehányt kopípészt cikkekre kicsit sem lehet hagyatkozni.
    Thx hogy erre rájöhettem, egy világ omlott össze bennem.
  • okosan gyerekek
    #37
    különösen kemény lesz, mint az egy hetes fekália...
  • bippo
    #36
    Vannak jó filmek, csak válogatni kell. Meg néha el kell nézni valami kisebb moziba is, nem csak a plázákba.
  • kalapos01
    #35
    Valójában fogalmad sincs, hogy milyen filmek vannak, csak amit nem ismersz azt leszutykozod és olyanokat nézel, mint a HP. Néhány film reklámját láttad, abból ítélsz, a többit meg leszarozod.
  • Laza
    #34
    Juj, de király felhozatal ... éppen tegnap néztem végig az összes 2010 megjelenést, és szomorúan konstatáltam, hogy bizony idén már nem megyünk az asszonnyal moziba, max a HP-re ... na nem azért, mert annyira szeretjük (a legutóbbi is dög unalom volt), hanem mert ha már eddig megnéztem, akkor most sem teszek másképp :)

    Magyarul: szutykabbnál-szutykabb filmek vannak!
  • curse
    #33
    baszki, a novemberi mozis honapban ossze fogjuk fosni egymas hatat a sok atom filmtol, a decemberi mozis honap meg egyenesen piramidalis, fenomenalis, apokaliptikus lesz.
  • z99999
    #32
    végre fűrész yay

    easy a-t is megnézem ha lesz időm, de főleg az amerikai és a the town érdekel még

    kíváncsi vagyok a kolorádó kid-nek, ha csak futólag is, de van e vmi köze a stephen king regényhez
  • Rage47
    #31
    Kegyetlen magyar mozis augusztus
    Kíméletlen mozis hónap lesz a szeptember
    :D
  • datango
    #30
    nem vagyok már tini, de azért egy két fűrész rész tetszik.
  • Atkamon
    #29
    A Legend of the Guardians engem nagyon érdekel.
  • mynameisbence
    #28
    Nem verem, hanem csajozok
  • Mat666
    #27
    Miért te mire verd?
  • mynameisbence
    #26
    Én is mai tini vagyok de nem láttam mégy egy fűrészt vagy kaptárt se
  • winnie
    #25
    nyugtasson meg a tudat, hogy te igényes szarokra v*red. ez a lényeg. hiába dobban együtt a szíved a tinikkel, tégy magasról arra, hogy mire v*rik.
  • vasziszdasz
    #24
    Azért ez gáz hogy a mai tinik ilyen igénytelen szarokra verik mint a fűrész...
  • Fresh Duke
    #23
    Viki, neked minden hónap kemény, sajnállak érte.
  • kumica
    #22
    tényleg kíméletlen ez a hónap...
    max a fűrész meg a paranormal activity 2 ami érdekel
  • viasz
    #21
    A cikk címen már én is jót röhögök minden hónapban :D
    Mint ahogy a rendszeresen fikázódó hozzászólásokon is :D
    Viszont szerintem az emberek nagy része talál magának egy filmet, amit nagyon vár majd minden hónapban. Tisztelet a fikázódó vájtszeműeknek :D
    Ezek alapján látható, hogy vidám ember vagyok, mégis alig várom a saw 3D-t! Sőt, haverokkal tervezem, hogy az előző részeket végignézzük :D Akik emiatt aberráltnak tartanak, kérem kíméljenek... :D
  • Zoliz
    #20
    Tökéletesen megértelek. Engem se tud egyik film se lázba hozni, kellett volna egy "egyéb" mező..

    Mind tucatfilmnek tűnik, semmi értéket nem adnak, mint pl. az Eredet.
  • mynameisbence
    #19
    Már több mint egy éve így megy, vagy lehet hogy régebb óta arra nem emlékszem
  • Palinko
    #18
    áh már minden hónap kemény, meg kíméletlen?
  • Barakukk
    #17
    Mit akarsz ennél többet? Stallone nem csak összehozta a 80-as 90-es évek legjobb B akciófilmes karaktereit, de magát a 80-as évek hangulatát is kínálja a The Expendables kapcsán. A nők számára Julia Roberts jelenthet visszatérést, hiszen őt sem láttuk már régóta moziban. A Szemekbe zárt titkok pedig idén a legjobb idegen nyelvű film Oscarját nyerte el. A Tolvajok városáról már Oscart beszélnek és mind a kritikai, mind a nézői visszajelzései kimagaslóak, ahogy a Könnyű nőcske esetében is, amelyre ritkán van példa a szexuális témákat ecsetelő vígjátékok közül. A Méz igazi csemege lehet a szerzői filmek szerelmeseinek, illetve azoknak, akik látták az előző két Kaplanoglu filmet, de állítólag ez a legjobb fejezet. Jön a másik dísztörök rendező, Fatih Akin filmje, a Soul Kitchen is, egy mockumentary horror folytatása és egy sorozat horror ezúttal 3D-ben, két 3D-s animációs film is és még mindig nem teljes a lista.
    Azt hiszem elég változatos és bő a kínálat, szóval nem értem miről beszélsz.
  • etmanuk
    #16
    Micsoda siralmas felhozatal:P
  • Kindred Blades
    #15
    A tartózkodom lehetőség adott: Egyikre sem szavazol.
    Ahogy én sem.
    Egy 'senkit a háromból' opció ellenben tényleg nem ártana.
  • Barakukk
    #14
    Helló! A Piranha 3D a tervek szerint január 6-án kezdi nálunk a valószínűleg nem túl széles és nem túl hosszú pályafutását.
  • tntmax
    #13
    Nem látok egy érdekes címet sem, és ahogy hallottam a Tőzsdecápák 2 is gagyi szar lett. :(
  • Wittgen
    #12
    A 22 lövés jó kis krimi volt, bár nem pörgős film. Sajnos olyan, amit ha már látott az ember nem nagyon nézné meg újra.

    Az Expendables-t és a The town-t meg mindenképpen moziban fogom megnézni.

    A szavazás fikázóknak: arra nem is gondoltatok, hogy az opciók között azért nincs, hogy "Egyiket sem" mert ha nem klikkelsz rá, akkor nagy valószínűség szerint egyik sem érdekel.

    Kicsit OFF: azt nem tudja valaki, hogy a Piranha mikor lesz nálunk is a moziban?
  • koschwarz
    #11
    annyira kemény lesz ez a mozis hónap, hogy bele sem merek kötni...inkább otthon maradok, még bajom eshet.
  • Rotyoka
    #10
    Legend of the Guardians rohadt jó lesz, legalábbis trailer alapján
  • Barakukk
    #9
    A szavazásnál az hagyján, hogy a Szemekbe zárt titkok, vagy Semih Kaplanoglu "Juszuf trilógiájának" harmadik filmje, a Méz nem szerepel, de a "The Expendables" hogy maradhatott ki?
    Egyébként az említett három filmet várom a legjobban... na meg a Könnyű nőcske is vonz és remélem, hogy az "intelligens szórakozás" egyben vicceset is jelent:)
  • nlght
    #8
    a 22 lövést az ellenségemnek se kívánom, annyira sz*r...
  • Szolnokboy1
    #7
    A Tolvajok városa és Baglyos a rendezők miatt várós, a többi nem mérvadó.
  • bladesoft
    #6
    Ez az utolsó csajkép szét volt photoshoppolva... de durván ám...
  • m minnifield
    #5
    nekem a soul kitchen csalódás volt, komédiának van hirdetve de 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor mosolyodtam el.amúgy nem rossz, csak ennyi erővel azt is lehetett volna írni, hogy sci-fi thriller.
  • DontKillMe
    #4
    A felsorolt filmek IMDB átlagpontszáma szerintem sem fogja elérni az ötöt.