48
  • coolbboy83
    #8
    Öreg, te nagyon el vagy tévedve.... a Hero lehet hogy formabontó.... de emlékezzünk a C64-re okoska, a BEST SELLING COMPUTER nevet kapta.... ez telefonokban 20 év múlva valószinű az iPhone kapja majd meg... de mondhatsz amit akarsz. (A nickemmel is lehet viccelődni ugyanis nem hűvösfiú...
    CoolBBoy azaz Cool Breakdancer Boy aki 83-ban született...... de ebbe ne menjünk bele... már nem táncolok évek óta.)

    Azért kíváncsi vagyok milyen eladást fog produkálni...... kell a Nokiának valamit dobni a 42 % piaci visszaesést kellene kompenzálni.....
    Ha az én cégem lenne, én már sok nagyokost kibasztam volna onnan, akik miatt nem fejlődött köztudottan a cég..... haveri alapon odatett vezetőcskék..... mint itt a magyar cégeknél...
  • Koge
    #7
    kezdheted fogalmazni mert ennek bizony jo eladasai lesznek.
  • okosan gyerekek
    #6
    hűvösfiú83-as, az a véleményem, hogy fogalmad sincs az iparművészet értékobjektivitásáról. Ez egy nagyon szép készülék, és ez nem egy objektív vonatkozási igényű kijelentés, nem egy "szerintem", érvelni nem fogok, a zsenik nem tudják az utat A meg D között, csak ott vannak. De majd vissza nézel 50 év múlva, és úgy fogják mutogatni többek közt ezt a modellt, mint egy 100 éves Jaguart. Miért? Mert a társadalomba szugerált igények, ti. a divat, hamar elkopik, aztán mindenki visszanéz pár évet fotókon, és ég a feje, hogy milyen ruhákban járt, milyen haja volt, milyen zenét hallgatott. Ezzel szemben az érték örök. Ebben pedig megnyilvánul az olyan számotokra megfoghatatlanságok lényege, mint amilyen az, hogy a szép, a jó, hogyan nyer általános érvényt, hogyan lép ki a szubjektivitás szűklátoköréből.

    Mellesleg a Hero is egy formabontó design képvisel, de okoskodjál, majd tíz év múlva egy-egy arcon csapással háláld meg helyettem is az ostobaságod, és azt, hogy mindezt a személyes véleményed határvonalain kívülre hordtad össze.

    A telefonról meg az a véleményem, hogy a Nokia egy nagy kalap szar lett, túl az egyszer belefektetem, kifejlesztem, aztán többször pénzt csinálok belőle üzletpolitikán, ami a "feküdjünk rá a szolgáltatásokra" címszó alatt fut. A nokiától nem a szolgáltatás hiány miatt mentek el, hanem azért, mert amikor a nokia 5 megapixelekkel villogott, a Samsung stabilan adta már a 8, a SonyEriccson már akkor próbálkozott a 12 megapixellel. Mert a többi gyártónál az 1 és afölötti gigahertzekben mért órajeleken futkosnak a processzorok, a nokia meg szarakodik a 600-as procijaival. Hogy a Samsung tavasszal már projector nyalábokkal égette az arcunkat a Beam képében, a nokia még csak álmodni sem mer ilyen megoldásokról, illtve nem akar, mert szeretné költséghatékonyabban megoldani a dolgokat. Csak az a baj, hogy ennyit nem lehet kifacsarni a kecske meg a káposzta összehangolásából, egyszerűen nem. A szolgáltatásos elszállásról meg csak annyit mondanék, hogy Layar. A nokia hol van ehhez képest? Ne vicceljünk már. A google mapsben már rég van tömegközlekedési navigátor* (egyes városokban) a Nokia most fejlesztgeti, pedig úttörő volt a telefonos GPS-szoftverek fejlesztésében.

    A poén, hogy jön a nagy nokia lefejezés, erre előállnak a nagy zsenialitással :DDDD, hogy innentől a szolgáltatásokra fognak nagy hangsúlyt fektetni, hogy visszacsalják a megcsalt szamurájokat, ti. azokat a vásárlókat, akik akkor is nokiát vettek, amikor mástól jobbat kaptak volna, mer' ők kitartanak a csapat mellet -- jóban, rosszban. Gratulálok!

    A nokia halálra van ítélve, most kezdenek a hírportálok merni negatív hangvételben írni, de nyugalom, ezt is csak azért merik megtenni, mert egy éra lezáródását várják. Várhatják! :D Ha egy éven belül letesz olyan telefont a Nokia, ami akkora áttörést hoz, mint anno az N95-ös, vagy a 8 gigás, itt teszek ígéretet, hogy személyesen írok Stephen Elop brend nú főf@sznak, és elnézést kérek, hogy mindezt tévesen előre vetítettem és oktalan lejárattam a romokban heverő brandjüket.
  • Madve
    #5
    Mondjuk most néztem rá nokia oldalán még mindig ott van a preorder gomb, ugyanakkor a shopban már a latest phones kategóriában van, és előfizuval is lehet kapni 3 szolgáltatónál. Akkor mégis csak igaz?
  • Madve
    #4
    Ha utánanéztél volna, akkor látnád, hogy ez élből veri az iphone 4-et meg talán a jövőbeli 5 sem lesz ott tudásban mint ez.
    Amúgy érdekes a hír abból a szempontból, hogy én előrendeltem, de az utolsó infóm az, hogy késik pár hetet, októberben megkapom, nem pedig az, hogy feladták volna.
    + ami hibádzik, hogy bluetooth 3.0 van benne, nem pedig 2.1.
    ++ még kiemeltem volna az fm transmittert, és a pendrive kezelését, ami nem nagy dolog, de mindenképpen hasznos funkció.
  • tz19
    #3
    Nem tudom miért nem tetszik, nekem kellene egy ilyen. Az már más kérdés, hogy úgy is annyiba fog kerülni, amennyit nem adnék egy telefonért.
  • coolbboy83
    #2
    Te jóó ég, ez még egy HTC Hero-tól is gagyibban néz ki.....
  • Ferrer
    #1
    Éljen. Fosch lesz ez is, mint a többi.