400
Az emberi társadalom értelemesebb, esetleg butább volt a régebbi időkben? (100 éve vagy akár ezer évekre visszamenőleg is.)
  • uwu410
    #360
    Tudjuk ám hogy azért rondítasz bele ebbe a jó kis anarchiába, mert régebben banoltak, és máig sirdogálsz éccaka. Te is újra regisztráltál, kár tagadni, csak annyi gerinc sincs benned hogy vállald.
    Ez a modi jóbarát para is egyébként a sértődött paranoid banszökevények rögeszméje általában.
  • immovable
    #359
    Ne bántsd mikit. Orvosra van szüksége. Nem tehet róla. :)
  • BladeW
    #358
    Semmi gond, az oviban még én is ezt csináltam.
  • MalusDarkBlade
    #357
    Ez az egyből, ezt nem konkrétan miki haverotokra, vagy erre a szituációra értettem, hanem arra alapoztam, amit itt tapasztalok immár 11-12 hónapja. És mint láttad, bizonyos elemek egyből jönnek az olyan vádaskodássokkal, hogy ki kinek az alregje, mindenféle bizonyíték nélkül. Ebből külön sportot űznek egyesek, hogy megvádolnak valakit hogy mondjuk ez most miki alregre, ez ambrusé, ez meg kocsisé, és már ki is lett tiltva az illető, bármiféle bizonyítás alapján, egy bemondásra. Sok ilyet láttam itt addig is, míg csak readonly voltam. Azt most ki lett téve egy haverotok, azt egyből megy sirásrívás. Neked úgy is van itt moderátor jóbarátod, használd ki az ismeretséged, legyél korrupt.
  • Molnibalage
    #356
    Egyből...? Kisfiacskám mikike alias wmiki elég régóta ismert patkánya a netnek. A regjének ideje megvan...? Ez neked pár éve..?

    Az sg-s moderátorok lassan kb. szart sem csinálnak. Szarnak mindenféle üzenetre. Kértem egy topik címének megváltoztatását, mert elavult és jelentkeztem HG-nek, amit a fórum lakói is jóváhagytak. Még válaszra sem méltattak.

    Nem véletlenül szabadultak el a konteós és egyéb balfasz trollok itten...
  • MalusDarkBlade
    #355
    De azért érdekes elmebajban szenvedtek ti kollektive, ha valaki nem tetszik nektek, egyből privátokban, meg a megfelelő topicokban telesírjátok a párnátokat, és fel vagytok háborodva, ha valaki bizonyos orosz államberendezkedést vág a fejetekhez. De ha valaki ugyanezen rendszert használva ellenetek, vagy egy haverotok ellen, akkor az egyből gerinctelen spicli, és mit jelentget.

    Szóval inkább nektek kéne egy egységes frontot alakítanotok, mert ez így igen vicces :D Vagy kell jelenteni, vagy mindenki úgy trollkodik és olyan hangnemben ahogy akar. Csak döntsétek el, és erről szóljatok a moderátoroknak is.
  • MalusDarkBlade
    #354
    semmi közöm mikikéhez, biztosíthatlak
  • immovable
    #353
    mikike alreg ne állj le vele
  • MalusDarkBlade
    #352
    Én csak azt tettem, ami ezen a fórumon elvárt, és amire folyton biztatva vannak a userek. Ha nem tetszik a rendszer, nem nálam kell reklamálnod, hanem a rendszer kitalálójával és üzemeltetőjével. Tehát ha nem tetszik, fordulj bizalommal az adminisztrátorokhoz és a moderátorokhoz.
  • BladeW
    #351
    Köszönjük Mr. 2014. 04. 11.-én regisztrált felhasználó a feljelentgetést.
  • MalusDarkBlade
    #350
    jah, de zeronak nem? ő az aki trágárkodik folyton, és próbálja megalázni embertársait...
  • immovable
    #349
    BAN
  • MalusDarkBlade
    #348
    mikike szerintem te csinálod jól
  • Zero 7th
    #347
    Válaszoltam neked kétszer. Keresd vissza a tízezer ugyanolyan faszfej hozzászólásod közt, valamelyikre válasz volt. Úgy 2008 környékén keresgélj.

    Teljesen felesleges neked válaszolni érdemben, mert nem fogod fel. Ha ezerszer nem jutott el az agyadig, most sem fog.

    Mint ahogy ez a hozzászólásom sem lesz értelmezve.
  • mikike
    #346
    "mellébeszélésre, személyeskedésre, és gyűlölködés" :(
  • Molnibalage
    #345
    Vakok közt a félszemű a király...
  • Katalizátor
    #344
    Ez hatalmas, ami itt folyik! Elkepzelem, ahogy mikike kommenteket olvastatva kinoznak, mikozben a hatterben orult, cirkuszi bohoc-zene uvolt a fulembe. Mint valami szurrealis remalom...
  • mikike
    #343
    :(
    képtelenek vagytok válaszolni egy egyszerű kérdésre, csak mellébeszélésre, személyeskedésre, és gyűlölködésre futja... :(

    látod, ezért mondjuk mi, racionális emberek, hogy ti elvakult fanatikus agymosottak, csak annyira vagytok képesek, amire a szektátok beidomított titeket **
  • fonak
    #342
    szektATV-nek hívja az ATV-t? :) Pedig evolúcióügyben szerintem jól megértenék egymást a németsanyival vagy a követőivel (tudtommal ők az egyetlen egyház Mo-n, amelyik hivatalosan is az USA-ban divatos kreacionista/intelligenstervezés "tudományt" vallja).
  • Zero 7th
    #341
    Úgy gondolod, hogy csak ennyi?

    Csemegézz! Hét év, a tízezer hozzászólás közül kb kétharmada UGYANEZ, amit itt művel.
  • hihy
    #340
    Nem veszed észre, hogy csak egy önimádó kuki miki, aki önmagát szerei olvasni?

    ni-ni a miki
  • Zero 7th
    #339
    Fel sem tűnik, mi, hogy beakadt a lemez?
  • mikike
    #338
    :x
    én azt írtam, hogy a tudomány nem téved, erre te, hogy én nem értem a valóságot
    TEHÁT szerinted a tudomány téved...
    ezt nevezik logikának, persze megértem, ha te elvakult hívőként nem bírsz ezzel a képességgel **
  • Zero 7th
    #337
    Nem, de köszi, hogy be is mutattad rögtön, hogy miről beszélek.

    Írd le még egyszer, hátha akkor jobb lesz!
  • mikike
    #336
    :0
    arra célzol, hogy a tudomány nem igazságot, hanem hazugságokat magoltat állami intézményekben?
    szerinted a tudomány valami szekta???
  • hihy
    #335
    Mikike, egyetlen dolog ami tévedhetetlen: a hit
    kapís??
  • hihy
    #334
    Azért nem is annyira hülye ez a mikike, ha ennyire magára tudja vonni a tömeg figyelmét.
    Közben meg izgalmában recskázik egyet.
  • Zero 7th
    #333
    Fontos buziságokkal spammelni..? Irritáló kissé.
  • Piszke01
    #332
  • Piszke01
    #331
    :) Sose add fel!

    http://www.youtube.com/watch?v=pfFEjOCtlIs
  • Piszke01
    #330


    - Kivel beszélgetsz?
    - Csak magamban beszéltem.
    - Mondtam már, hogy ne állj szóba minden hülyével!
  • Zero 7th
    #329
    Hazudsz. De igen, számtalanszor, több százszor. Én legalább két tucatszor láttam (meg kétszer magam is megpróbáltam), hogy értelmesen, érthetően, normális hangnemben elmagyarázták neked.

    És látom, hogy tényleg nem érted, de ez nem mások hibája, hanem a működésképtelen agyadé.
  • Zero 7th
    #328
    Na látod, pontosan ezért vagy elmebeteg, épp erről beszéltem. Azt ismételgeted, ami a fejedben van, közben meg fel sem tűnik, hogy ezt senki nem mondta. Mániákus körbe-körbe rohangálás, valóság, többi ember teljes figyelmen kívül hagyása.

    Épeszű ember nem így működik.
  • mikike
    #327
    egyébként csak egyetlen dolgot nem értek:
    ha valami bizonyítékokon alapszik, akkor hogyan tévedhet?

    sajnos ezt még egyetlen hittársadnak sem sikerült elmagyaráznia :(
  • mikike
    #326
    tudom, tudom, a tudomány mindent tud a világról, és sosem téved, ezért is terjesztitek egész nap az egyetlen igaz hitet, tűzzel vassal, az ilyen internetes fórumokon :(

    a régi emberek pedig buták voltak, mint a barbár nyugatiak... :x
  • Piszke01
    #325
    (: mikike mentes helyre mentem :)


  • Piszke01
    #324
  • Piszke01
    #323
    Míg a "mikike- projekt" célba lövök. :)

  • Piszke01
    #322
  • Piszke01
    #321