400
Az emberi társadalom értelemesebb, esetleg butább volt a régebbi időkben? (100 éve vagy akár ezer évekre visszamenőleg is.)
  • Jurgen Mortyr
    #400
    téééééééééééééééékkkkkkkkkk
  • Pluskast
    #399
    Talán egy kicsit a témához kapcsolódik. Fogtam a fejem rendesen.
  • BladeW
    #398
    http://444.hu/2014/06/29/a-kek-eg-meg-a-gorogok/
  • Zero 7th
    #397
    Flashmob jellegű performansz volt, nem kéne többet beleképzelni. Poén kategória, kb mint a Luke Skywalker, akit elvitt a TEK.

  • fonak
    #396
    Mivel a kutyákat megeszik, csak a káposzta maradt nekik. :)
    Amúgy szerintem is hoax, nem kell mindent elhinni csak mert fotó van róla.
  • Pluskast
    #395
    Ezek után a válaszom, biztos, hogy nem voltak butábbak, sőt a mi színvonalunk esett de jó nagyot...
  • Zero 7th
    #394
    Sem ontopiknak, sem hoaxnak nem érzem... :P

    Hoax miért lenne, 200 éve is voltak már festőiskolák, nyilván kellett nekik tankönyv. Annyira meg nem régi és meghökkentő, hogy ontopik legyen.
    Szerintem.
  • gothmog
    #393
    Egy kis ontopik feltéve hogy nem hoax.
  • Piszke01
    #392
    Ebben van valami, de ha ez közösség, akkor az ilyesmire nincs is szükség, mert kiveti magából úgyis. Ha meg nem közösség, akkor úgyis mindegy. Ráadásul azt látom, hogy mivel kevés a beíró és a fórumok pörgése üzleti érdek, úgyis visszaengedik. Illetve végleges törlés után is visszajön más néven. Szóval be kell vallanom, én sem tudok jó megoldást. Talán csak kevésbé rosszat.
  • MalusDarkBlade
    #391
    Piszke01 : Mért, azzal, hogy "kizártam" a fórumról, nem zártam ki a beszélgetésből? Nem csak az enyémből, de mindenkiéből, tehát a közösség érdekében cselekedtem jót.
  • Pluskast
    #390
    Lol. Már csak az a kérdés, hogy úgy, hogy fogja használni? :DD (bár gondolom azért "rakták" oda, hogy úgymond életben tartsák)
  • hihy
    #389
    Ezt olvastam én is.
    Még többet is, mert a hírek szerint a hátára varták, hogy ne érje el.
  • Pluskast
    #388
    Nos úgy látszik semmit nem változtunk inkább csak hülyébbek lettünk...
  • immovable
    #387
    Akkor van remény számára. Jó eredményei vannak a gyógyszeres kezelésnek.
  • Katalizátor
    #386
    Legalabb az anarchia jelentesevel lennel tisztaban! Ha meg nem erted a szo jelenteset, ne hasznald!
  • Piszke01
    #385
    Azt írtam a 374-ben, hogy: "Az ilyet ki kell zárni a beszélgetésből." Nem feljelenteni. Nem kizáratni a topikból. Nem beszélgetni vele. Érted ezt?
  • Molnibalage
    #384
    Mondtam, a hülyékkel szemben 0 toleranicám van. Pont.
  • MalusDarkBlade
    #383
    Gratulálok a kifogástalan érvelési technikádhoz!
  • Molnibalage
    #382
    Röviden, szánalmas vagy...
  • MalusDarkBlade
    #381
    Nem vagyok ellene semmilyen beszélgetésnek. Ütköztessünk érveket, és ellenérveket. Nem is kell egyetértenünk semmiben. Hisz erre találták ki ezt az internetes felületet. Viszont, ha beszólnak, ha már majdnem személyeskedésbe hajló hangnemet üt meg valaki, akkor ugyanabban a stílusban fogok visszaszólni. Persze, mondjuk zero szintjére nem süllyedek, őt ezért is jelentettem.

    Komolyan, kérlek, bővebben magyarázd meg, mit is szerettél volna mondani nekem, az alsó 2 post-oddal.
  • Piszke01
    #380
    Semmit sem értesz. Kár. Pedig jól elbeszélgethettünk volna.
  • MalusDarkBlade
    #379
    Felveszem a stílusod jó? Szóval leborulok végtelen intelligenciád, és hatalmas tudásod előtt, te ISTEN, kérlek vesd rám fényedet, és gyújts világosságot elmémben, hogy mit is akartál mondani, mert én, pici, töpörödötttörpördög, fel nem foghatom!
  • Piszke01
    #378
    Mi lenne ha háromszor-négyszer átolvasnád azt a két beírásomat amit ennyire képes voltál félreérteni? Próbálkozz! Hátha megérted.
  • MalusDarkBlade
    #377
    Oké nem értünk egyet. Nem is kell. De befejezni nem fogom, pont ugyanannyi jogom van itt okoskodni, mint neked, vagy mint bárki másnak.
    Az, hogy te leszarod a szabályokat, és kedved szerint szeged meg őket, az téged minősít, de majd akkor is jusson ez eszedbe, ha valami kellemetlen dolog történik veled.
  • Piszke01
    #376
    Hivatkozol rám, de én nem ezt írtam. Nem is értek veled egyet. Mindig lesznek olyanok, akik fontosabbak másoknál. Egyenlők és egyenlőbbek. Principál. Van üzleti érdek is a világon. Azt tanácsolom neked, hogy készíts (vagy készíttess) egy saját tulajdonú fórumot. Annak aztán magad alakíthatod kedvere a szabályait. Itt viszont vendég vagy. Megtűrt, okoskodó újonc. Fejezd ezt be ha jót akarsz magadnak.
  • MalusDarkBlade
    #375
    Piszke01 kolléga látja jól. Ha valaki butaságot beszél, de szépen, nem kell vele egyetérteni,de illik megtűrni. Míg ha valaki okos dolgokat mond, de paraszt stílusban előadva,azt se megtűrni nem kell, se egyetérteni vele. Okés, elfogadom azon érvet is, hogy nagyon-nagyon-nagyon új vagyok itt, hozzátok képest, de had tudjam már felméri egyes emberek habitusát, és ezt összevetni a fórum szabályaival. Ha már vannak szabályok, akkor tartsuk be őket, de úgy, hogy azok egységesen, mindenkire ugyanúgy vonatkozik. Kivétel nélkül. Vagy semmilyen szabály ne vonatkozzon senkire sem, és legyen anarchia. Te ezt hogy látod kedves Molnibalage? Legyen anarchia, ahol nőket erőszakolunk meg kedvünk szerint, és gyilkolunk, mocskolódunk, vagy működjünk együtt civilizáltan?
  • Piszke01
    #374
    "Ha baromságot beszél valaki, de stílusosan, akkor el kellene fogadni..? Lófaszt..."

    Dehogy kell. Csak lehet. Ha viszont valaki folyton káromkodik és mindenbe-mindenkibe beleköt, azt el kell fogadni? Dehogy kell. Az ilyet ki kell zárni a beszélgetésből.
  • Molnibalage
    #373
    Olvastam. 11 hónap az itteni törzstagokhoz képest 2 perc. A stílus meg erősen túlélrtékelt minden fórumon. Ha baromságot beszél valaki, de stílusosan, akkor el kellene fogadni..? Lófaszt... És sokaknál az idiótáktól már nagyon hamar lerepül a gépszíj. Nálam is. Sok témánál kb. két mondat felmérni, az illető képességeit...
  • MalusDarkBlade
    #372
    Molnibalage : Mint írtam, 11 hónapot voltam eddig readonly. Kérlek olvass figyelmesebben. Azonkívül biztos, hoyg ez volt neki az első 5? És összesen csak 20 kell hozzá. Ami nem olyan sok az ő stílusával.
  • hihy
    #371
    Hogy hívják azt, aki csúszik, mászik??
    Meg azt aki nyelvét öltögetve araszol előre??
  • Molnibalage
    #370
    Ahhoz nagyon sokszor 5 büntipont kell. Egyébként valahol vicces, hogy 2 perce vagy itt és osztod az észt.
  • MalusDarkBlade
    #369
    Molnibalage : mivel megváltozni nem fog, ebben biztos vagyok, hamar el fog jönni a permbann is.
  • BladeW
    #368
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Obszessz%C3%ADv-kompulz%C3%ADv_megbeteged%C3%A9s
  • Molnibalage
    #367
    Nem sírok és nem perbant kapott.
  • immovable
    #366
    Biztos, mint a rólad szóló blog tanulsága. :D
  • mikike
    #365
    ez biztos, mint ahogy az atom egy és oszthatatlan?
  • MalusDarkBlade
    #364
    Szerk.: kicsit több lett a lesz, mint kellene, és nincs szerkeszt menüpont.
  • immovable
    #363
    ÁÁ bibliába le van írva.
  • MalusDarkBlade
    #362
    Jó, az hiba volt belátom, hogy a konteós elmeroggyoknak próbáltam megmagyarázni bármit is. Most kb olyan vagyok mint az állam, bármit mondok, ti a saját igazatokat látjátok meg benne, nem a valóságot.

    Maradjunk annyiba, hogy lesz remélem lesz még köztetek olyan, aki hibázik.
  • mikike
    #361
    gondolom ezt is szines rajzokkal tudjátok bizonyítani, mint az evolúció elméletet, vagy az ősrobbanást **