13
  • Lacika 79
    #13
    Én trainer voltam Talladegán.... asy-final egyaránt, ahol kellettem éppen :D
  • Foszlock
    #12
    Nappalos TE
  • Lacika 79
    #11
    Melyik műszak és melyik részleg? ;)
  • Foszlock
    #10
    Tiszaúj, és Jabil :P
  • zola2000
    #9
    Csak nem Zalaegerszeg, Flextronics, Talladega? Mert akkor kicsi az internyet (mert en is, pont most is : )
  • Foszlock
    #8
    Ne érts félre, nincs ilyen telóm csak abban a gyárban dolgozok ahol gyártjuk:)
  • strogg
    #7
    Egészen addig, amig a RIM meg nem állapodik az adott országgal, hogy kiadja az adatokat :D Elég nekik beigérni, hogy betiltják a szolgltatást az adott országban, és máris megy az adatod :D
  • Foszlock
    #6
    A Torch nagyon jó kis teló, nagyon jó gyors a szoftvere és sztem egészen jól kézre is áll. Bár egy picit nehézke :D, de sztem jó kis teló.
  • Cat #5
    Más téren pont a függősége az erőssége, hiszen emiatt sokkal nehezebb lehallgatni.
  • Justil
    #4
    biszbasz függő? :)
  • strogg
    #3
    tökéletesen igazad van. És pont emiatt teljesen alkalmatlan nem céges felhasználásra. A véleményem az, hogy amig bis/bes függő a készülék, addig esélytelen, hogy igazi tömeg telefon legyen. Az átlagembernek nem kell BB szerver, neki ez csak plusz költséggel járó árukapcsolás. Volt BB-m (9000 Bold) és kifejezetten idegesitő volt szerver nélkül. Majdnem használtatlan, mert állandóan olyan programokat keresgélsz amivel meg tudod kerülni a függőségét. Android lett a vége... (motorola milestone)
  • kvp
    #2
    A blackberry egy limitalt tudasu ceges telefon. A legjobban akkor hasznalhato ha integralva van a ceges halozatba. Ekkor nem kell hozza semmilyen elofizeteses szolgaltatas, hiszen ugyis a ceg sajat halozatahoz es szervereihez kapcsolodik. Ez sokkal biztonsagosabb is, hiszen nem a rim-nel vannak az ember adatai, hanem a cege szerverein. Ez a filozofia persze ki is zarja a vallalati rendszert nem birtoklo otthoni felhasznalokat, de nekik ott van az iphone vagy ha teljes erteku gepet akarnak, akkor valamelyik android verzio.
  • strogg
    #1
    Nem csoda, hogy nem nyert meg komoly tömegeket. A BB legtöbb szolgáltatása nem működik BIS/BES előfizu nélkül. A levelezés, messenger, a RIM féle facebook kliens, és még raklap szolgáltatás/program ilyen árukpacsolt a BB szerverhez. Köszönöm, a büdös életben nem lesz többé BB-m.