963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Seth
    #683
    FŐMENÜ-->EXTRA-->STATS , itt megnézheted az idődet
  • DarkSector
    #682
    Érdekes, a DMC-ben van 20 küldi, de sok misszió 4-6 perc, pedig Son of Sparda-n megyek, nem normal fokon. :D

    Még ha 20x10 perc is, akkor is 200perc, ami 5 óra...hááát.
    Első végigjátszáskor nem számoltam mennyi idő volt de picit talán rövid. Persze ez nem is tűnt fel eddig.
  • benőmenő
    #681
    A Lilith utáni autós rész jópofa.
    Mundus viszont a Hunter után a legkönnyebb boss. Elég száni lesz.
  • szomferi
    #680
    too old... :D
    na végre lezúztam Bobot, azt nem gondoltam, hogy azokat a piros bizbaszokat kell szétütni, hogy támadhassam... :D amíg nem jött a videó, észre se vettem azokat a köröket a földön

    megvolt Lilith is, most asszem lesz egy randim Mundusszal :D
  • Azeriel
    #679
    Amúgy a 13.2 beta4-es Radeon driver 50%-os teljesítmény javulást okoz a DMC-nél. (Bocs ha már írták.)
  • Azeriel
    #678
    Csudás :D
  • DarkSector
    #677
    BUG...fagyás írtam is, beragad a boss. :D
    De csak ennél.
  • DarkSector
    #676
    Hát a régi dante arca nem a régi. :D
  • DarkSector
    #675
    Faxt nem. :DDDDD
  • Myselor
    #674
    nekem sose csinált ilyet :d
  • benőmenő
    #673
    Nekem is ugyan ez a boss, ugyan így. Mintha nem lenne alapból marha könnyű.
  • Azeriel
    #672
    Hogy a fenébe lehet, hogy itt a boss nem üt vissza?
  • Myselor
    #671
    nagyon bénák ezek a costumeok.felse raktam inkább.se a fegyver skinek sem tetszenek,:)
  • Azeriel
    #670
    Nekem a mostani jobban tetszik. Amúgy nem visszafejlődés, mert ez egy új Devil May Cry, szóval nem lehet vissza esés. :D
  • DarkSector
    #669
    Nektek is fagyott már be így a főellenség? mert nekem 2x is. :D

    Fagyás

    Sokkal könyebb SSS fokozatot kikombózni amúgy mint a régi részekben, ez mostanság már nem kihívás, régebbi részekben nem mindenki volt rá képes.
  • DarkSector
    #668
    még 1 érdekes összehasonlítás, itt a DMC4 utcái vannak, mennyivel durvább, mint az 5-ben. Ez szószerint visszafejlősés volt. :D

    DMC4 streets
  • Azeriel
    #667
    Szerintetek nincs ehhez szerkesztő mint néhány UE-es játékhoz? Mert a mappájában ott az editor mappa. Én elszórakoznék vele, az biztos.
  • vk90
    #666
    +1
    Amúgy én még bízok egy valódi folytatásban :)
  • benőmenő
    #665
    bocsi a leáld stílusért, de nincs kedvem újrafogalmatni a kisregényemet:
    DmC végigjátszva.
    +a játékmenet kb. a régi
    . jóval egyszerűbb látványos mutatványokat összehozni, épp ezért smooth-abbak a mozgások illetve az animációk is fejlődtek
    -rövidebb, mint az előzőek (nem volt 10 óra a 20 mission az elérhető legnehezebb fokozaton, úgy hogy időre asszem B volt a legjobb értékelésem)
    -simán nem szebb szvsz, mint a 4 PC-n
    -Ha Kat-nél az volt a cél, hogy úgy nézzen ki, mint egy földön kívüli, akkor sikerrel jártak (szvsz csak szimplán sz@rul van megcsinálva)
    -az eddig változatos helyszínek helyett kapjuk a konstans kavargó ctrl+c -> ctrl+v agyf@szt, ami egy idő után monoton és fárasztó az állandó platformolás, ami még mindig nem a dmc legnagyobb erénye
    -a karakterek tipikusan dmc-sek, akárcsak a sotry, ami kapott egy nagyon minimális élt
    -előző kettőből következik, hogy kb. semmi értelme nem volt a rebootnak, mivel új szereplőket, illetve átdolgozott irányítást simán továbvihették volna a régi univerzumban
    -az egyből elérhető hard módon alig lehet meghalni, a bossok pedig egy kaptafára épülő 1bites vackok. Mind. Még Vergil is. Hallom, ahogy a kiskutyák sírnak :'(
    -ha már Vergil, az egy dolog, hogy Dante nem maradt a régi, de a tesóból kimaradt MINDEN, ami miatt cool volt
    -NINCS MANUÁLIS LOCK B+
    -fővandarabóva (vergiles dlc)+lópáncél (skinek pénzért pfejj)
  • DarkSector
    #664
    dolgoztak is vele 1-2 napot a photoshopon tutkó. :D
  • kirpill75
    #663
    bocs spoiler akart lenni...
  • kirpill75
    #662
    Ez a rész szerintem látványos volt ezért nagyon tetszett,csináltam egy videot:
    [spoiler
    [/spoiler]
  • DarkSector
    #661
    grat.
  • Seth
    #660
    Szerintem már említettem korábban,sőt neked is mondtam, hogy én már végigvittem,nephilim és afölött minden fokozaton,ez 5 végigjátszást jelent, 2 db acsi hiányzik az 1000/1000-hez
  • Myselor
    #659
    jah értem:Djólvan amúgy én is szünetekkel nyomom kicsit idegesítő volt most ez a clubos rész nekem xd
  • DarkSector
    #658
    Lentebb írtam, ma kezdtem el, 2. misszió megvan, most eszek meg pihenek nem akarok egyhuzamba sokat, ez is volt kb 40-60perc...:) Pár nagyobb csatába meghaltam, meg közbe néztem tv-t az is elvette a figyelmemet. :D
  • Myselor
    #657
    te már túl vitted azt son of spardán?:) amúgy én nem hiszem hogy nehéz lesz majd csak még nem álltam neki:)
  • DarkSector
    #656
    Az aranyos. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is később jöttem rá, hogy van gyenge pontja (első végigjátszás alatt) , sokkal könnyebb arra koncentrálva ütni. :D
  • Myselor
    #655
    son of sparda lilith és a babyje jönnek majd:)
  • DarkSector
    #654
    nm...:D
    Hol vagy most? Mármint melyik fok-misszó?
  • DarkSector
    #653
    Amúgy ja, lekötöd őket a bumeránggal, a másik fő dolog, ha vannak repülő gecik mindjárt kezd azokkal, a sziréneknek meg lődd le a szárnyát.

    Ami még a körhinta+boomeráng mellett egy trükk a baltával ugorj-Y (nálam Y) és ha nyílt platformon vagy akkor leesnek a mélybe.

    Ugyanez ha a szárnyát kilövöd a csajoknak és nem a talajra esnek...:D
  • Myselor
    #652
    de azért köszi ha segítesz majd:)
  • Myselor
    #651
    tudom hogy van azok ellen pl nekem a kékre rádomom aquilat körbepofozom vele aztán osirissel megpörgetem a levegőbe párszor,pirosra meg a shredder baltát használom előtte az eryxel rábaszok párat.csak amikor komboóznak ők is,és 2x csapnak egymás után ,van hoogy elég jól leviszik a hpmat.sajnos nem mindig jön be a technika :d
  • DarkSector
    #650
    Van egy amúgy logikus és hatékony technika mindegyik ellen...:)
    Ha kell elakadsz valahol jelezd privibe segítek.

    Amúgy amiket boltban vettem most mikor abbahagytam a játékot, 15000 pirosom volt.
    4 életkereszt + 2 ördögravasz kereszt, meg 2 arany fej, de csak megvettem használni nem hiszem hogy fogom egy ideig a sárga szarokat.

    Mert mint mindig itt is limites!
    Nem vehetsz akármennyit!
  • Myselor
    #649
    nekem teljesen jó inkább csak a fürészkezű szörnyek idegelnek fel.meg a szellem farkasok,a többivel nincs bajom.de a legrosszabb még mindig a farkas,:|
  • DarkSector
    #648
    Azért az kicsit kényelmetlen tud lenni. :D
  • DarkSector
    #647
    Könyebb.
    melyik nehézségi fokon és hol tartasz?
  • DarkSector
    #646
    Sokan inkább utóbb, nagyon könnyű a játék, nagyon.
    De ahogy elindulsz a Son of Sparda-n már érződik hogy itt van kihívás.

    Én most 2 pályát lenyomtam, nem sok, mégis 2x-3x annyi idő a harc mint normalon.

    És nem vettem-használtam semmit még, csak simán tolom, ha meghalok akkor checkpoint, de még így sem egyszerű, igaz van checkpoint de 1-1 nagy csata el tud tartani sokáig, és addig bírni kell a tömeget.

    Most volt egy kis harc pl a2. végén a sok fűnyírós gecivel...az idegesítő tud lenni.
  • Fpocok
    #645
    DMC 4000ft steames!
    Nagyon jó ár.
  • Myselor
    #644
    nem lesz semmi flame ebből.azt a super epices dolgot sem annak szántam,csak na,azért vannak elég nehéz részek ezt akartam vele :D
    és nem tudom nekem teljesen jól mennek a dolgok így is,controllerrel sem lenne könyebb nekem azthiszem,most sem az a gond:)