963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • szomferi
    #723
    de nem is neked írtam :D
    bár látom már... mindegy, jöjjön a Vergil DLC :D

    most láttam, hogy megjelenés előtt még január végére volt beígérve, aztán már február vége, a végén még március lesz belőle...
  • DarkSector
    #722
    Elnézést igen rosszul irtam.
  • szomferi
    #721
    ft-tal, nem ft-vel...
  • DarkSector
    #720
    Nem mondod, én eddig 2ft-al szoroztam be bazze.
    Kár hogy konzolos változatok és nem 8000ft darabja, hanem 12-14 ezer.
  • johny85
    #719
    azt az 1 milliót szorozd be 8000ft-vel.
    8 milliárdot kaszáltak csak pcn,de lesz az még több is.xd
  • DarkSector
    #718
    Itt 25 dollár a cucc.
  • DarkSector
    #717
    Hallom szarul fogy a játék.
    Vajon kit lep meg?

    kb ha jól értettem 1 milló kelt el mindössze.
  • benőmenő
    #716
  • szomferi
    #715
    na végiggyilkoltam magam Mundusig (és tovább), várom a Vergil DLC-t, aztán mehet a levesbe :D
  • johny85
    #714
    valaki tudja hol a mentés?
  • reménytelen
    #713
    Van mód arra a játékban, hogy szüneteltessük az átvezetőket? (Újabb játékoknál általában lehet, de itt csak az átugrásukat tudom Backspace-szel)
  • DarkSector
    #712
    hát kb ha minden jól megy. :)
  • szomferi
    #711
    február?
  • DarkSector
    #710
    20
  • szomferi
    #709
    :D
    ha nagyjából 1 hónap múlva jönne, nem törölném le, de visszatenni lehet nem fogom a DLC-ért (amúgy sincs már meg az ISO, erős helyhiányban szenvedek)
  • Shep
    #708
    Hát engem az a DLC nem tudott meggátolni abban ,hogy ne töröljem még az iso-t is. :)
  • Myselor
    #707
    szerintem ezt nem tudni még.:)
  • szomferi
    #706
    Virgil DLC-je mikor jön? lassan a végéhez érek a játéknak, ha nemsoká itt a DLC, akkor nem törlöm már le a játékot :D
  • Myselor
    #705
    hát azok a végén is vannak:)dante must die következik most.elkezdtem majd ma viszem egy kicsit.
  • DarkSector
    #704
    Persze örök devil-el könnyű, de annélkül kéne megcsinálni? :D
    Ha lehetne én a legvégére hagynám a 2 Hell fokozatot, azok majdnem a legkönyebbek.
  • Myselor
    #703
    az nem sokkba különbözik badass szörnyeket dob inkább mindenhova már az elején is,végigjátszhato.a másik kettőre meg jólesz az örök deviltrigger.fel baszom őket akkor hat a pisztoly is,heaven or hellen.hell and hellen meg levágom őket,de most azért kicsit sok a játékból xd dead space3 jöhetne már:)
  • DarkSector
    #702
    A 4 rész a Dark Knight a legnehezebb, én is eltöltöttem pár órát, sokszor meghaltam, a sok szenvedés, ehhez képest ezen röhelyesen végig lehet menni.
  • DarkSector
    #701
    Igen ez a baj a pisztoly nem hat mindenre...:D

    Most 4 órát nyomtam Son of Sparda-ban 13. küldi jön asszem....nem olyan vészes, a Dante Must Die-ra kiváncsi leszek.
  • benőmenő
    #700
    Elkezdtem megint a 4-et Legendary Dark Knight-on és kb. téglát sz@rok minden arénában :S
    Nagyon más lett ez a rész :D
    Viszont a lock-on vesszőparipámat és az abból adódó hülyeségeket leszámítva (l-stick előre 2x brrr...) sokkal természetesebb lett a harcrendszer ebben az új részben.
  • Myselor
    #699
    na megcsináltam a son of spardát.vergil kicsit kurva anyja volt a végén.meg már untam is:) most megnéztem a heaven or hellt.a pajzsos szörnyek elég szarok így,dante must die után ez is könyebb lesz majd.
  • DarkSector
    #698
    Tudom thx, csak azért nem tudtam mert kiléptem a játékból és lusta vagyok csak ez végett elindítani. :D
  • Fletley9
    #697
    Spoilerek vannak:
    Nos nagyon nem tudok dönteni a játékkal kapcsolatban. Egy hosszú délután volt az egész. Kellően pörgős és nekem iszonyúan bejött a pálya dizájn kezdve a 13-mas pályával (lilith előtti ugye), ha ez nemfog díjakat bezsebelni idén akkor nem tudom mi. Nekem úgy a grafika is nagyon bejött nem tudom miért mondják sokan ,hogy nem jó Unreal 3-ból már nem lehet többet kihozni a nagy textúrákkal meg mindig is baja volt. A harcrendszer szerintem jó bár tény nem billentyűre van kalibrálva. A harc kellően pörgős . Bob bossfight meg utóbbi idők legjobbja. Viszont miért DMC? más névvel és más karakterekkel nem bukott volna ekkorát az eladások terén se. Nekem tetszett. (ja és a vergil fight valami eszméletlen nagy pofátlanság... 2-szer meghaltam mire meglett mert nem tudtam mi a kell csinálni.)
  • Myselor
    #696
    de most ezt miért kell ide?azthiszed még nem láttuk?vagy megmutatod milyen ügyes vagy?:)
  • cody1994
    #695
    SPOILER
  • Myselor
    #694
    jófej vagy köszi. de sajnos nem a DMC4ről van most szó.hanem erről a játékról:)
  • Myselor
    #693
    jah értem,jólvan köszönöm:) am nem baj ha nem SSS lesz van elég így is abbol:)
  • The Protector
    #692
    Szia.Én az előző dmc-t minden nehézségen végigvittem.A Heaven or hell fokozatnál te is egy ütés vagy meg az ellenfelek is,így gyakrprlatilag mindenki egy pisztolylövés még a főellenfelek is.A hell and hell-nél 1ütés és vége de azt hiszem egy missiont 3szor kezdhetsz újra a checkpointon és az ellenfelek pedig rendes hp val minden támadást bekapcsolva jönnek(egyes támadásaik csak nagyobb fokozatnál jönnek elő).Remélem a DMC4-ről van szó.
  • Seth
    #691
    Dante must DIe fokozat teljesítésekor kapod. De ha aktiválva van,akkor 50% mínusz a végértékelésből,szóval úgy ne is álmodj SSS fokozatról :D
  • Myselor
    #690
    örök devil trigger?hogy a faszba?vagy csak azon a módon?
  • Seth
    #689
    Hell or Hell fokozat. Talán a son of sparda nehézségűek a szörnyek,nemtom, könnyű volt,mert aktiválható az örök devil trigger, úgy meg végigszalad rajta az ember.Anélkül eszembe sem jutott volna nekikezdeni :D
    Egyedül az utolsó boss volt keményebb,mert rá nem hat
  • Myselor
    #688
    am mesélnéd kicsit arrol a modrol amikor te 1 ütéstől halsz de az ellenségek ugyanakkora hpval vannak mint az eredeti,azért kevés ellent rak be vagy ilyen badass szörnyeket is?nem igazán tudom hogy azt akkor hogy lehetne.1-2 ütés azért könnyen bekapható:)
  • Myselor
    #687
    lol télleg eltünt én se értem :d
  • Seth
    #686
    Hova lett a hozzászolásom ? lol, ilyet még nem produkált az SG
  • Myselor
    #685
    jah,lol oké majd megnézem xd ez akkor elég hülye télleg
  • Myselor
    #684
    nekem 8óra elsővégigjátszáskor.most így 3ik végigjátszásra 25óra lassan,de mindent már felvettem összegyüjtöttem így télleg rövidek már a pályák:)