963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Myselor
    #763
    alapbol sosincs tele,és nem is tele kell lenni,hanem az első csíkig,onnantol tudod benyomni,és am tényleg nem megy tovább a játék addig ameddig nem nyomja le,na mindegy biztos nem emlékszik rá xd
  • Janes76
    #762
    Az elején én is azt hittem, de ahogy püfölöm őt idővel telemegy, de így se sikerül. Sztem béna vagyok. Ezért kérdeztem hogy nincs véletlenül valami trükkje.
  • DarkSector
    #761
    Anélkül nem lehetséges, mivel ha a képen lévő gombokat nem nyomtad le nem megy tovább a játék.

    Tudod mi a baj szerintem?
    Hogy nincsen tele a csík az a lila csik az életed alatt.
    Mivel ott direkt nem teszi tele a játék. Nem véletlenül.
  • Janes76
    #760
    Lehet hogy közbe használtam 1x, de azt se tudatosan, ezért kérdezem hogy hogy kell.
  • Janes76
    #759
    Nélküle.
  • Myselor
    #758
    és addig hogy jutottál el anélkül?egyszer muszáj volt használni
  • Janes76
    #757
    A legutolsó küldetésnél vagyok és az istennek se sikerül előhozni, hiába állítok be bármit. :(
  • Janes76
    #756
    Azt szeretném kérdezni, hogy az örgögravaszt hogy csinálja? Nekem nem sikerül, hiába nyomom az adott gombot.
  • DarkSector
    #755
    Holnap lehet csinálok vidit a főellenségekről. Mármint hogy sebzés nélkül megölöm őket DMD-ban
  • DarkSector
    #754
    Oks ezt eddig oké de nem a gömbös csaj a probléma.Hanem úgy egyben amit mondtam...

    DMD nehézségen 1 kék gömb + 4 szárnyas csaj , illetve 1 kék gömb + 2 kék kardos teleportos.
    Ha nem egyszerre akarna támadni mindenki nem lenne probléma.

    Amúgy visszaütésre a legjobb a kaszát pörgetni.
    Mert amit írtál müködik de körülményes.

    Most végeztem, a DMD módban 1 darab lila kis csillagra és 2 darab zöld kis csillagra volt szükségem..:S
    Meg lehetett volna oldani ezt a 3 rlszt is item nélkül de annyira szivatós hogy egy pár ilyen szituáció után már nem volt erőm ujrakezdeni, de így is hajszál hijján hogy sok esetben életben maradtam...:D

    Már most tudom hogy a Hell or Hell-t végtelen DT nélkül szinte lehetetlenség megoldani talán ha gép játszana akkor.De sebaj...most Heaven or Hell, de ez nagyon könnyű ahogy az eddigi részekben.

    Ebben a részben a Dante Must Die amit most végeztem ki az a legdurvább, de az is csak néhány helyen, a régiekhez képest semmiség.
  • szomferi
    #753
    a gömbösökkel nincs sok baj, ha látod a fejük fölött a piros kardot, akkor simán oda tudod magadhoz azt rántani a devil akármivel (nem jut eszembe a neve), és valamilyen devil weaponnel vissza tudod rá ütni azt, ilyenkor kidöglik egy kis időre :D

    vagy ez alap dolog?
  • DarkSector
    #752
    Huh akkor nem értem, lehet valami más megoldáás kell.
    Mondjuk én sima karddal ütöttem végig, lehet a baltával vagy a kaszával hamarabb lemegy a csík.
    De első nekifutásnak azért mutatja hogy a játékban a főellenségek kurvakönnyűek.

    Most megint egy buzi részhez értem, mikor a teleportos kardosból 2 darab van és 1 kék gömbös csaj.
    Na itt már gáz.
    Ezelőtt is volt mikor a Gömbös csak mellett 4 daram szárnyas csaj volt, ott is szoptam a faszt.

    Lehet most eljön az idő hogy használjak itemet...:S
  • Seth
    #751
    Végtelen DT-vel soha nem ad SSS fokozatot,ez az egyik hátulütője
  • DarkSector
    #750
    DMD módban a nagy magzat főellenség ennyi volt első menetben. Kb egy civil szörny is erősebb.

    Az időt szerintem max a végtelen DT-vel lehetne SSS-re.
  • DarkSector
    #749
    Na a 8-as pályán a vonatos arénába 3 hullám jön a végén 2 teleportálos, már azt hittem itt a vég de sikerült 1 életcsíkkal megcsinálni...:S
  • DarkSector
    #748
    Dante Must Die 8-as misszió jön, na majd holnap.
  • DarkSector
    #747
    Jah úgy igen....:D

    De annélkül csináld meg, úgy egyszerű...:D
    Ezért teszteltem most hogy miképpen viselkednek az ellenfelek, főellenségek.
    Szinte mindeegyik főellenségnél meg tudom oldani a dolgot.

    Azokkal lesz bajom amik a levegőből tudnak lőni.

    Én megpróbálom!

    Ha nem akkor nem is tolom végig, mert végtelen Devil Triger-rel azért nem kihívás nekem...:S
  • Seth
    #746
    ÉN!!!

    De persze kizárólag az örök devil trigger áldásos segítségével. Isten áldja! :D
  • DarkSector
    #745
    HELL or HELL-t Őszintén ki tudta végigvinni?
    Az hogy az ellenfelek nehezen halnak meg te meg 1 ütésre??????

    Van aki megcsinálta?

    4.részben is volt Hell or Hell, de nem emlékszem hogy ott is ez lett volna hogy te egy ütésből vidd végig, a többiek meg nehezen hallnak...vagy ott is volt ilyen?
    Mert a tököm emlékszik már.

    Mert itt a buzi repkedő bogyeszok tudnak lőni is, szóval ez elég nehézkes lesz akkor.
  • DarkSector
    #744
    Bazd Virgil-t megöltem életveszteség nélkül geci a végén.
    Egy szaros teleportos szarabb mint a végső boss.
  • szomferi
    #743
    jaaa, azt valahogy kihagytam... pedig úgy könnyebb :D
  • DarkSector
    #742
    Mondtam nem használok DT-t és itemeket.
  • szomferi
    #741
    devil trigger? ha a faszom kivolt már minddel, akkor benyomtam, és úgy adtam a szájuknak
  • Myselor
    #740
    jah hát megértelek,én is kurva anyáztam elég sokat :))
  • DarkSector
    #739
    Tudom, ennyire ismerem a játékot, nem az a baj hogy nem tudom mit csináljak ellenük hanem az hogy sokszor belezavarodok, és olyan mozdulatot csinálok amiből nem tudok kilépni amíg nem látom hogy a másik karakter mire készül, hiába nyomom a felütést, nem tudok egyhelyben állni sokat max amíg teleportálnak.
    Különben ha nem mozgok odajön a 2-ből 1...

    NEM az a baj hogy nem tudom megölni HANEM 2 van belőle egyszerre. Most Son of Sparda-n van és sokat kell vacakolni mert több ütés kell beléjük.
    Idő kérdése magyarul.

    Szóval rendesek vagytok de nem tippekre volt szükségem, értek én ehhez, csak mondom hogy játékban rég nem kurvaanyáztam ennyit.
    Mostanában. (1-2 éves játékokra értve)
  • szomferi
    #738
    én gyepáltam őket kegyetlenül, de idővel rájöttem, hogy ahogy kijönnek teleportból, Arbiterrel úgy meg lehet őket sebezni, hogy az ütés végigszaladjon a földön (nem tudom már a támadás nevét), ilyenkor elbóbiskolnak, aztán lehet közelről sorozni tovább az Arbiterrel, de arra vigyázz, hogy ha a frizbiddel mész nekik, azt visszaütik, és ha közel vagy, szépen bedarál a saját támadásod :D
  • DarkSector
    #737
    Igen, azt is használom, csak a játék többi része olyan hogy "végigszaladok" ez meg itt megpróbál visszatartani, a főellenségeket leverem életveszteség nélkül ezekkel meg kurvaanyázok.
    Persze meglesz ez is, mert 3x próbáltam eddig, aztán pihentettem amúgyis a játékot, csak ahoz képest hogy a játék többi része viccesen egyszerű itt oda kell figyelni.
  • DarkSector
    #736
    Jah nem az a baj, leverem, de mikor 2 teleportál a nyakadba és nem tudsz elgurulni, nem tudsz ugrani, kombózni csak akkor ha az egyiket lebénította d a bumeránggal.
  • szomferi
    #735
    ezek, nem? az Arbitert nem csípik, főleg teleport után :D





  • Myselor
    #734
    a legegyszerűbb rájuk az eryx a 2 piros ököl,amikor eltünik lenyomod és az attackot akkor egy erős utéshez készül,mikor odavillan eléd jó időben elengeded,akkor blockolod az ütését és jól megtudod csapkodni majd visszarántani megint combo.így a legkönyebb:)
  • bakkerman
    #733
    láttam a screenshoot-os topikban,hogy van aki magyar felirattal tolja,hogy tudom előkaparni a játékban?
  • DarkSector
    #732
    thx.
    nem vagyok kezdő ez oké, csak tudod ez nehezebb fokon van és ha 1 század másodpercet kések, mikor dobom a kést, rámugrik a másik, hiszen egy kicsit mozdulatlanná válok míg dobom a kést, meg lehet csinálni, de a játék többi része ehhez képest könnyebb.

    Most voltam a kis gyereknél meg az anyjánál, azokkal végeztem úgy hogy nem ért 1x sem hozzám. El nem akadok, mert ezelőtti DMC-kben is mindegyiket kimaxoltam, csak mondom hogy ez a 2 csávóarra sarkall hogy fejlesszem a káromkodás szókincsemet.

    Mondjuk úgy megyek hogy nem használok itemeket, szóval gondolom az ördögravasszal azért egyszerűbb lenne.
    Meg ha néha tölteném az életemet.
    A régiekben sem igazán használtam, itt főleg nem fogok.
  • DarkSector
    #731
    Nemtuom, biztos.
    1 fajta teleportos van, kivéve a csajt a léggömbbe .
  • benőmenő
    #730
    Ha bobot már leölted az egyikre nyomjad a tőle kapott fegyver másodlsagosát (amikor dobálja a 2 frizbit és azok meg 10-15 secig szabdalják a szerencsétlent), így lesz időd a másikkal foglalkozni.
    Ha még nincs meg, akkor sikerült elakadnod a messze legkönnyebb dmc-ben. Pihentesd, majd próbáld újra.
  • szomferi
    #729
    hogy minél? :D
    Mundus testőrjeire gondolsz?
  • DarkSector
    #728
    Eszemfaszom megáll a 2 kék teleportálós gecinél.
  • DarkSector
    #727
    de sajna forint-tal.

    Csak 1 t-vel ejtjük az zavar be.
  • johny85
    #726
    hadjuk megbuktam helyesírásbóbb
  • johny85
    #725
    ok!de igazad van, de akkor nem ft-tal hanem ft-al!! áááááááá
  • DarkSector
    #724
    oh sorry, nem is néztem, azt hittem nekem jött.
    amugy én is rosszul irtam ft-tal lenne a helyes igazából...