963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Myselor
    #883
    na figyi nekem jó lett minden reinstalláltam,felraktam az update 2-t utána ezt a dlc-t és ott van a bloody palace meg minden müködik:)
  • Myselor
    #882
    oké.mostmár a fegyverek és a bloody palace is működik,csak a texturám beteg egy kicsit reinstall hátha megoldja :D
  • Myselor
    #881
    na tök jó bent van a bloody palace és ha indítanám kivág exe hibával xd a texturák amúgy változatlanul szarok,egy nagy sötétség az egész
  • Myselor
    #880
    hát nem tudom,elv a bloody palacehoz kell az update 2 azért nem jó.nekem alapbol amikor kiválasztanám a fegyvereket ott sincs képük.
  • DarkSector
    #879
    Nem tudom, nekem most a fegyverek is megjelenne...

    Annyi hogy a Place nincs.
    De a fegyók nem bugosak.
  • Myselor
    #878
    am azért nem jó ez a kurva update mert alapbol nem talál fájlokat amikor batolom kifele.bár ezt nem értem hogy lehetséges.jó lett volna ha normális update lesz ehhez,mert csak amiatt nem működnek a dolgok
  • Myselor
    #877
    hát mert kb így is van xd
  • DarkSector
    #876
    Ha valaki bezéz azt hiszi hogy 2-en játszunk csak a játékkal...:D
  • Myselor
    #875
    oksa tehát jó de nem működnek a dolgok értem:)
  • DarkSector
    #874
    Az nincs, még nézem a játékot, minnya megölöm a kis babát, hogy utána lesz-e bug. :D
  • Myselor
    #873
    örülök neki,és a cuccok működnek bloody palace?:)
  • DarkSector
    #872
    :)
    Most nézem nekem nincs grafika bug.
  • Myselor
    #871
    igen hát ilyen feketés az egész,nem is tudom,majd még próbálkozok vele:)
  • DarkSector
    #870
    Várj milyen kép?
    maga a játék grafikája?
  • Myselor
    #869
    akkor jó.de a kép ugyanolyan bugos szar maradt:)
  • DarkSector
    #868
    Most számoltam meg 43 fejlesztés jött össze a most újrakezdett mentésemben...:D
    Szerintem ha jobban játszol , több fejlesztési pontot ad a játék...:D

    #856
  • DarkSector
    #867
    Igen, és ha alapra állitod a fegyverskint?
  • Myselor
    #866
    hát nem kicsit baszta el a gamet igen:) a texturákat mindent,és így se látszanak a fegyverek,és nem látom a bloody palacet:)érdkes
  • Myselor
    #865
    aztmondják.de majd mindjárt kipróbálom.amúgy a játék látja a módokat,kivéve a bloody palace mert azt nemlátom.tuti az update 2ben van,csak ugye a fegyvereknek sincs texturája,az alap dolgokat jeleníti meg,csak ott van.szóval muszáj lesz updatelni
  • DarkSector
    #864
    uh ez gáz
    alapjáték is rossz lesz tőle?
  • Myselor
    #863
    jaja látom.de update 2kell hozzá ami viszont azt írják tönkreteszi a játékot.felraktam amúgy.látja a game,bár a bloody palacet nem a többit igen,de nem igen működnek jól.kell az update:)
  • DarkSector
    #862
    -Bloody Palace Mode
    -Weapon Bundle

    :D
    "2rrent".
  • Myselor
    #861
    lol.sok az,én nekem elég a pár száz GB beosztom:)
  • szomferi
    #860
    pár terát be kéne újítani, de sajnálom rá kiadni most a pénzt, amíg nincs biztos bevételem... pedig tudnék mit kezdeni 2-3 tera hellyel :D
  • Myselor
    #859
    hehe.az nem sok télleg:)
  • szomferi
    #858
    hát egyszer végignyomtam, annyira pont elég is volt :D
    még lejátszom Vergillel a sztoriját, aztán megy a kukába, véges a 80GB össztárhelyem :D
  • DarkSector
    #857
    az. :D
  • DarkSector
    #856
    Nephilm fokozaton szinte mindent felszedtem és ali van amit nem S fokozatra nyomtam le, sok fejlesztéés van meg piros fej. Használd egészséggel ha még érdekel! :)

    Mission 14 mentés.
  • Myselor
    #855
    igen,ha a vergiles story dlcre gondolsz :D
  • DarkSector
    #854
    Ez az amire gondolok? :)
  • Myselor
    #853
    látom nagyon élvezed a játékot xd
  • szomferi
    #852
    nnnna végre, kipörgetem, aztán kész is :D
  • Myselor
    #851
    oh hello :D
    Vergil's Downfall will be available on PlayStation Network, Xbox LIVE and PC across Europe on March 6th! Play as Vergil with hours of new gameplay, 4 difficulty levels, plus all new storyline, weapons, combos, enemies and locations!
  • DarkSector
    #850
    Bocsesz én tolok neked.
    Nemsoká feldobom.
  • janihunk
    #849
    Siettem:D De úgy látom senkinek sincs.
  • DarkSector
    #848
    Én sem értettem elsőre...:D
    De nem gond mindenkivel előfordul hogy elgépel. :D
  • szomferi
    #847
    *porontyát :D
  • janihunk
    #846
    Tudna adni valaki egy mentést? Most öltem meg az ördög porontját, csak win reinstal miatt eltűnt a mentés:S
  • Myselor
    #845
    ezaz valami :D
    Bloody Palace is out today in the US on PS3! The free update will also be available tomorrow on PS3 in the EU, Xbox 360 in the EU and US, plus on PC too!
  • Myselor
    #844
    hehe,én ezt nem is figyeltem egyáltalán:))