963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • DarkSector
    #843
    Én sokáig azt hitttem hogy a kezükben van egy kasza, holott az az ujjuk/karmuk. :D
  • Myselor
    #842
    jah van ilyen szar szuronyuk azok azzal szúrnak kinyúlik az is xd
  • DarkSector
    #841
    Lehet, nekem ez ugrott be, mert ez is megáll egy pillanatra fényleni kezd a keze, és hirtelen kinyúl az ujjával, ebben az új dmc-ben nem figyeltem meg asszem a kezükben van valami jogar azzal szúrnak egyet vagyis nagyobbodik meg. :)

  • Myselor
    #840
    igen rájuk ismertem,bár abban volt egy boszi is hasonló ezekhez csak még kicsit keményebb.na ebben nincs olyan:)
  • DarkSector
    #839
    Kis érdekesség:
    A DMC4 ben ezek a szellemek voltak olyanok mint most a fekete szárnyas fúriák. Legalábbis ugyanolyan támadásuk volt, hogy szúrtak egyet.

  • DarkSector
    #838
    ja megértem.
  • Myselor
    #837
    hát igazából csak a legvégén toltam el amikor jött a sok tüzes pajzsos és a bubis csaj,már nem akartam meghalni xd
  • DarkSector
    #836
    Mondtam ugye.
    Ha ördögöd van akkor nem nehéz.
  • Myselor
    #835
    megvan xd
  • Myselor
    #834
    nem is volt akkora gáz ez a pálya xd pedig volt párszor dupla ninja meg bubis csaj:))
  • Myselor
    #833
    meg meg:) am élvezem sokszor de hallod ennyit kurva anyázni xd néha még a szobából is kimegyek olyan ideges leszek,és ahogy az entert lenyomom mikor kilépek,majd kettétörik :DD egy állatot csinál ez a játék belőlem xd
  • DarkSector
    #832
    Meglesz ez. :)
  • Myselor
    #831
    na mostjön a 16 pálya :D lilith előtt nem szoptam annyit mint azzal a kis szaros baba bossal xd valahogy mindig eltalált.de nembaj meglett az is eddig még nem használtam itemet.most jön a 16,azért felkészültem ma már szerintem befejezem úgyse bírok magammal xd elég kemény azért néhány helyen,
  • Myselor
    #830
    jaja.ma még letolok pár pályát szerintem.holnap meg a többit:)
  • DarkSector
    #829
    Csak így tovább.
  • Myselor
    #828
    na most ment le bob,nagyon könnyű volt mostmár így ennyiszer megöltem.meg van checkpoint közben:)
  • DarkSector
    #827
    Hát a kombókból ha elkezded sem mindig lehet időbe kijönni.
  • Myselor
    #826
    annyira nem volt az,néha felidegesít hogy nem arra vetődik ez a fasz amerre akarom,vagy épp a sarokbol talál el úgy hogy magamse értem.de könnyen megvolt azért ez a szar:)
  • DarkSector
    #825
    :)
  • Myselor
    #824
    most jön a succubus,piece of cake lesz xd
  • Myselor
    #823
    viszek 1-2 cuccot van belőlük,vagy max veszek.az utolsó 2 játékmódra úgyse kell semmi,mert lesz végtelen ördögravasz:)
  • DarkSector
    #822
    hát igen. meglepi lesz. 1-2 kis lila csillagot azért vigyél majd magaddal.
  • Myselor
    #821
    okés.ma lehet hogy már elérek ide,majd meglátjuk mennyi lesz a türelmem :D
  • DarkSector
    #820
    pontosan. :)
  • Myselor
    #819
    ühüm,na én is ezekre gondoltam.az alsónál csak bekell futni,nem kell megölni a dögöket ja,de gondolom odabent lesz a buli:)
  • DarkSector
    #818
    Itt amikor legelőször felhúzza ezeket a falakat. 13-as misszió.



    Itt amikor bemész a szemben lévő nagy ajtón 16-os misszió:

  • Myselor
    #817
    talán akkor az a rendnél van nem tudom most.
    a másikat vágom.hát majd meglátjuk mennyit szopok:)
  • DarkSector
    #816
    nem iroda te másra gondolsz egy nagy belső tér lesz ott abba a templomba vagy mibe mindjárt ahogy a nagy kapun belépsz.

    valamint úgy színesek hogy elsőnek kell verekedni ugye a dizsibe, és mikor elkezd felhúzni legelőször ilyen csíkokat falként köréd, sárga meg mindenféle színű csíkokat akkor lesz egy nagy bunyó.
  • Myselor
    #815
    az irodákban tudom hogy lehet szopni az tetszett spardán is xd
    a terhes csaj előtt meg télleg már a falak is színesek lesznek?:OO úristen :D
  • DarkSector
    #814
    "30másodperc csak berohansz,igazából minek szarolni velük"

    igen de nem az a civilek hanem mikor bemész a nagy aulába bent az épületben, na ott vért pisálsz majd. :D

    "a terhes csaj előtt tudom hogy kell szopni sokat,ott sparda fián is kellett"

    a baj a legelső résznél lesz mikor legelőször feljönnek köréd a színes falak a többi piszokkönnyű.
  • Myselor
    #813
    a terhes csaj előtt tudom hogy kell szopni sokat,ott sparda fián is kellett xd a nagy épület amikor 30másodperc csak berohansz,igazából minek szarolni velük.a kemencébe meg tudom ott is van egy aréna szerű dolog ahol jönnek annyian mint a szar.majd próbálom megoldani :D
  • DarkSector
    #812
    persze használd nyugodtan, nem kell szenvedni.
    én csak magamiatt mentem úgy hogy hanyagoltam.
    de mondom 2 vagy 3 helyen kellett item, 1 helyen lila kis csillag asszem 2 helyen meg kis zöld csillag.

    egyik nehéz rész a terhes csaj előtt lesz, a másik egy nagy épületben, mikor 30 másodperced van hogy bemenj az ajtóhoz, majd a leguccsó szar rész a lávás pályán.
  • Myselor
    #811
    ühüm.értelek és köszi hogy segítesz lehet kell majd help.eddig használtam ördögravaszt de itemeket nem,nem is nagyon akarok.asszem menne nélküle is.am igaz hogy nem mindegy a sorrend.mondjuk nem is az ilyen comboktol félek.nekem a farkas ami gondot okoz kicsit.sokáig bírják .a teleportolosokkal nem volt gondom 2 vel se.a csajt gyorsan lerendezem a gömböset és adok a portalosoknak:D de am ördögravasz mindenképp kell nekem.sokat segít néha,nem tudnak védekezni.pici hp-t is tölt.hamarabb döglenek.majd meglátjuk mi lesz még nehéz:))
  • DarkSector
    #810
    Hát figy szerintem a gömb+farkasok ha lesz is nem az lesz a baj, az ellen tudsz védekezni, ha kell majd adott esetekre segítség írj bármikor, de addig míg nem szólsz nem írom le, hátha sikerül magadtól.

    Amúgy 2-3 olyan rész van ahol amúgy kell item.
    1 rész amikor a gömbös csaj van 2 darab teleportos kardossal, illetve amikor a gömbös csaj van 4 szárnyas csajjal.
    Amiket említettem.
    Nem mindegy kit ölsz meg és hogyan elsőre erre mindig gondolj ha elakadsz valahol.

    A többit nekem sikerült itemek meg ördög nélkül.
  • Myselor
    #809
    hát nem olyan gáz bob ja,nem is félek mostmár annyira tőle,sőt megmondom őszintén a bossoktól félek a legkevésbé lilith club map már son of spardán is geci volt.ezen meg fúú.tuti használnom kell majd valami cuccot xd
  • Myselor
    #808
    most jön az 5 map virility :D szép lassan de haladok,bár ha azt vesszük annyira nem is lassan.de na vannak szopatós részek amikor jönnek jó sokan.de lesz még itt finomság érzem xd azt várom mikor fűrészkezü gömbös csaj színes farkasok ott halál lesz nekem de instant xd
  • DarkSector
    #807
    nem baj hogy elmondtad a véleményed, nem azt írtam hogy baj. pont ellenkezőleg jobb több szemszögből ismerni a dolgokat.

    kurvázos js. :)
    ugye hogy nem olyan vészes ez a bob?
  • Myselor
    #806
    köszi:) am tudom. csak mondtam én is:) a hétvégén én is lehet végigcsinálom ezt a DMD modot most deadspaceztem eddig,1-2 nap pihi után meg kedvem támadt ezzel játszani,mitmondjak elég kurva anyázos játék na :D
  • DarkSector
    #805
    na grat, mindegy ez csak 1 lehetséges megoldás nem az egyetlen. :)

    Többinél is vannak eltérő megoldások én ezzel csináltam.
    Spawn-nál mehetsz a gyengepontra is.
  • Myselor
    #804
    én nekem is no damage lett a hunter úgy ahogy mondom:) meglehet csinálni