963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Myselor
    #923
    jó kérdés.én sem értem:) bár a skidrowék holnapra írják.fura
  • szomferi
    #922
    hát ez a DLC még sehol, tán elfelejtette a kiadó kiadni? :D
  • szomferi
    #921


  • Myselor
    #920
    MA :D
  • Myselor
    #919
    nekem a ninjákkal csak legelőször volt bajom amikor találkoztam velük,am egész játékban nem,inkább ez a vergil kúrt fel igazán így hell or hellen xd de meglett :D
  • szomferi
    #918
    ma mikortájt jön a díelszí?
  • Renátó1985
    #917
    Ott a random csalasaival engem kiakasztott rendesen. Ha tul jol alltam akkor siman megolt. Kemeny az a csata, de azt leszamitva a 2 dreamrunner (ninja) dante must die fokozaton a legkemenyebb ebben a jatekban.
  • Myselor
    #916
    jólvan megvan,hát nem volt könnyű xd akkor asszem megcsináltam mindent amit csak lehetett,jöhet a vergil's downfall :)
  • Myselor
    #915
    hát ez a vergil hell or hellen ,elég szívás xd mit mondjak.,egy ideje szopok vele.:) főleg az utolsó fázisban,hát elég könnyen eltalál na:D valami tipp?
  • Myselor
    #914
    nekem bejön.nem tudom hogy neked mibajod vele:)
  • Holland Kemence
    #913
    megnéztem jutubon az egészet, még jó hogy nem vártam és nem pazaroltam rá időt mert egy nagy nulla
  • Myselor
    #912
    igen 5-én jön:)
  • Holland Kemence
    #911
    Vergil's downfall dlc-ről tud valaki valamit?
  • DarkSector
    #910
    hát ja.
  • vk90
    #909
    Na jó nyilván vannak szebb játékok is, de attól még szépen kihasználja, főleg ahhoz képest hogy multiplatform. Gears az only Xbox.
  • DarkSector
    #908
    Hát hogy kihasználja a képességeit nem egészen merném állítani lévén hogy van Gears of War mellette. :D
    Mondjuk úgy hogy mint multiplatform nem annyira gáz. :D
  • vk90
    #907
    Van amiben szebb azért. Igazság szerint már az 5 is teljesen kihasználta a konzolok erejét (azért a pc verzión húzhatnának kicsit).
  • DarkSector
    #906
    Pedig rondább lett a játék sajna.
  • vk90
    #905
    Valahol azt olvastam, hogy az MT Framework továbbfejlesztett változatát fogja használni. Elvégre a Capcom belsős stúdiója dolgozott rajta. Meg ahogy a benchmarkot néztem kiköpött Resi 5 grafika, tán az elmosódás effekt ami szebb.
  • DarkSector
    #904
    Hát fenetudja, én azt hallottam hogy dobták és mind2 új játék Unreal 3-as.
  • vk90
    #903
    A Resident Evil 6 Unreal engines? Úgy tudom az is MT Framework-os.
  • DarkSector
    #902
    Ez rosz kezekbe került Unreal motor...a 4 még az MTFramework-el van, amivel a Resident 5 is, de a DMC5+RE6 az Unreal.
  • vk90
    #901
    A 4-ben ez is szebb volt, pl amikor berial-lal kellett harcolni ott egész szép tűz effektek voltak.
  • Myselor
    #900
    deep downban azért kicsit mintha szebb lenne a tűz de lehet hogy tévedek
  • DarkSector
    #899
    Régebben ezt meséltem 1x hogy baromi buszkeség 2013-ban ilyen tűzeffektet látni egy játékban.

  • DarkSector
    #898
    Oks. :)
  • janihunk
    #897
    Működik ezer hála.
  • szomferi
    #896
    egy kis Bloody Palace rechyyy "tollából"

  • DarkSector
    #895
    Persze nem arra hajtok hogy akkor most hu S legyen minden, a 3 map B lett...csak durva hogy még a Super Dante mellett is, ami MEGFELEZI a pontjaidat még S fokozatot ad.
  • Myselor
    #894
    hát jah,tudom:)
  • DarkSector
    #893
    Nem nehéz, de S fokozatra oda kell figyelni. :D

    Végtelen Ördög miatt max S fokozat lehet.

    Most végeztem a 4. misszióval.
  • Myselor
    #892
    hát pedig kellenek azok is:)
    am én is elkezdtem,nem nehéz az se:)
  • DarkSector
    #891
    Nem hagytam a mellékküldiket, mert nem izgattak fel.
    Akkor oks...majd megcsinálom.

    Gec elkezdtem a Hell or Hell-t.
    Minden pályán 1x mentem, és elsőre S fokozat lett. :)

  • Myselor
    #890
    hát ja,jöhetne már vergil arra én is kiváncsi leszek:)
  • szomferi
    #889
    én eljutottam a 9. szintig, nothing special, jöjjön Vergil, aztán végeztünk is :D
  • Myselor
    #888
    am közben letoltam a Bloody Palacet,nem rossz nemrossz.csak a végén exe hiba volt mikor már végeztem.de asszem többet nem nagyon tolom le sok értelme nincs :)
  • Myselor
    #887
    hát az összes kis kulcsos ajtóval lehet ja,meg ördögravaszt is,nem csak a bolti upgradel ja.de azok is megvannak nem?
  • DarkSector
    #886
    Engem kurvára izgat miért nem kaptam meg 2 acsit?
    maxra fejlesztettem az életerő+ördögravasz csíkomat és mégsem aktiválódott az acsi...

    Vagy a boltban vásárolható itemeken kívül mással is lehet életet növelni?
  • Myselor
    #885
    igen a küldetések alatt lesz az a mód választható.20 szintenként bead egy bosst,talán random,és phase váltásnál nehezebb lesz,olyan nephilim szint először aztán son of sparda,elég jó :D
  • szomferi
    #884
    a menüből indítható a Bloody Palace?