21
  • vk90
    #21
    Aha, ez ilyen egyszerűen megy, hogyne.
  • nessboth
    #20
    Dont cry 1-2 év és jön az emulator, és akkor az össes x-boxos/ps3-as gamét élvezni tudjuk.
  • zenya
    #19
    "Amúgy elég rókabőr szagú, a Super jelző annyit takar, rajzoltak új hátteret, adtak új ruhát meg pár extra mozdulatot...."

    Meg jó pár új karaktert!
  • lammaer
    #18
    Csak nekem furcsa az érvelés?

    "bár a Street Fighter IV nagyon szép eladásokat produkált, de ezzel párhuzamosan a warezolók legtöbbet letöltött játéka is lett egyben"

    Tehát, tök jó eladásokat produkált, de mivel ezzel egyenes arányban sokan is warezolták, ezért a kiadó inkább elbukja a várhatóan tök jó eladásokat produkáló következő részt is...

    Valamiért nekem sántít ez - ha tök jó profitot termelne még magas warezolás mellett is, miért ne adná ki a kiadó? Vmi más lesz itt az ok pl:
    - PCre még nincs is kész, ha akarnák se tudnák kiadni, ezért jönnek itt a vakítással - aztán ha kész van, jön a duma, hogyhát akkor mégis
    - előbb a konzolból akarják kifacsarni ami van, aztán dobják be a PCt, csak nem akarnak köcsögnek látszódni a PCs tábor előtt :)

    Amúgy elég rókabőr szagú, a Super jelző annyit takar, rajzoltak új hátteret, adtak új ruhát meg pár extra mozdulatot....
  • FoodLFG
    #17
    Úgysem vettem volna meg. Majd játszok mással.
  • cateran
    #16
    Mega Epic Fail comment....
  • gromgotth
    #15
    haha
  • opeca
    #14
    Most komolyan elhitték, hogy egy ilyen játokat, - ami utoljára 14 éves koromban kötött le majd megveszik a pécések akik azért jóval érettebbek a 12 éves kínai vérpistikéknél?
  • Narxis
    #13
  • Skynet
    #12
    A magyar valóság egy dolog de ettől még a multicímek mérföldekkel jobban fogynak a konzolon,holott jópár címnél mérhető hogy nem játszanak többen..:)
  • chuky123
    #11
    Xboxon is nagyba megy a warez ez 10/2 warezolnak ez hülyeség. Nem mindenki tudja kifizetni 10-12 ezres játékokat. Liveot meg pláne. Szerintem a 10/8 statisztika közelebb áll a magyar valósághoz. A külföldi (nyugati) talán kicsit jobb, ahol az életszínvonal jobb ott kevésbé kalozkodnak.
  • Tinman #10
    Warezra sem méltattam ezt a kalap...
  • Narxis
    #9
    Az a jó.
  • Zolivok
    #8
    HALLOD ELOLVASTAM AKKORA SÁTÁNI NEVETÉS TÖRT ELŐ BELŐLEM IS :):):) mármitn a te kommented után
  • Lameth
    #7
    Hát, engem (és még sokakat)nem tartott vissza, nem toltam neten oszt kész. Aztán vettem egy PS3-at, és eredetiben veszem a játékokat.
  • Skynet
    #6
    Persze. Boxon 10-ből 2 lewarezolja.
    Pc-n meg 10ből 2 ha megveszi eredetiben... Nem kis különbség.
    A boxos wareznél még minidg nagy a félsz a ban miatt,és ez visszatartóerő.
  • Lameth
    #5
    Szerintem Xbox-on is nagyüzemben megy a warez, akkor arra se jön ki?
  • Narxis
    #4
    muhaha
  • zenya
    #3
    Basszák meg!Ezt vártam már mióta,hogy jelenjen meg pc-re!
  • NEOreg3
    #2
    ha nem tudnák feltörni egy fél évig, akkor se fogyna sokkal több belőle, egyszerűen PC-n nincs nagy igény erre a műfajra
  • Evoluti0N
    #1
    "...ha a Capcom talál egy valóban használható másolásvédelmi rendszert. "
    Olyan nem létezik, szóval ennyit a megjelenésről.