539
Boardwalk Empire - Gengszterkorzó
  • Micsu
    #539
    jó volt kivéve azt hogy csak 8 részes volt az évad

    jimmy fiáról meg jimmy jutott eszembe mikor először megláttam úgyhogy nem lepődtem meg, apja kedvenc volt úgyhogy örülök hogy visszaütött a kiírása :D

    kár hogy vége :(
  • LaszloLedzenyi
    #538
    Én valami hasonló utolsó részt képzeltem már csak Terence Winter miatt is, nem nagyon volt olyan szál amit nem zártak le.( gondolom itt sokan látták a Sopranos-t, ott viszont elég érdekesen zárta le a történetet).

    Amilyen gyengén indult az egész széria , annyira jó lett a végére.

    Jöhet a következő "maffia" sorozat
  • kingtomi
    #537
    ütött a vége szerintem,Nucky méltón búcsúzott tőlünk,bár kicsit szomorú de nagyon ott volt!
  • ForzaInter
    #536
    Méltó lezárást kapott a sorozat, bár egy kis hiányérzetem nekem is van.

    A lezárás sztem nem volt amatör, és összecsapott se. Az a sok utolsó évados visszaemlékezés ezt az a bizonyos utolsó jelenetet vezette fel..
  • ReszegKoldus
    #535
    Kár, hogy Lucskos Lucyéket nem nyír(hat)ták ki :)
  • polluxware
    #534
    mi volt benne korrekt?

    Az ,hogy a kis Tomy-nak most jutott eszébe fegyvert fogni?? Mindezt azok után hogy köbö 100x-or lett volna alkalma rá? Vagy pont azután ,hogy a rácsok mögül szabadult, és a pult alól a kezébe nyomták a kávé mellé??

    nem az fáj, hogy a főszereplő olyan véget ért amilyet, hanem ez a koncepciótlan amatőr, csapjuk össze mód

    én nagyot csalódtam..
  • Systore #533
    ez nem a dexter topik

    egyébként szerintem korrekt lezárás volt.
  • polluxware
    #532
    Ez az utolsó rész SZÉTCSESZTE az egész sorozatot....

    aki még nem látta, ne is tegye... (úgy talán egy szép emlék maradhat)
  • kingtomi
    #531
    sajnos az.pedig 1930-as évek Amerika..Big Business korszaka...álomidőszak nagyszerűen meg lehetett volna rendezni főleg Caponét részletesebben főleg az utolsó pár évét,mikor az Alcatrazba zárják na mindegy (azért még titkon bízom benne hogy 1-2 év múlva csak csinálnak egy "utolsó" évadot
  • cylonflatus
    #530
    Csak 8 epizód? Hát ez gyorsan lement, még egyszer ennyi simán lehetne egy évad, ráadásul ki is tudnák tölteni, annyi sztori van abból az időszakból. Nem mondom, így is baromira tetszik, de azért azt vártam, hogy most már jobban bele fognak menni gengszterek dolgaiba, részletesebben láthattunk volna jeleneteket, történeteket az ellenük folytatott nyomozásból, meg az egymással folytatott rivalizálásból. De ez, hogy még tíz epizódot se gyártottak le... csalódás.
  • ForzaInter
    #529
    Nucky beválthatja a Rothstein-től vett 500 ezres biztosítást.:D
  • Janika114
    #528
    Jó rész volt. Mickey mégse élte túl a végét :( Siegel nagyon jól visszaadta a karaktert. Viszont egy dolog nem tetszett, a Nucky-Lucianos találkozó, az rendben van, hogy mi tudjuk, hogy nem történhet semmi Luckyval, de ez a le akarom lőni Nuckyt meg öljünk meg mindenkit miközben ott lazán cigizik és vagy 20 fegyveres áll vele szemben, nekem kicsit túl laza volt a megfontol kimért Lucianotól.
  • ForzaInter
    #527
    Ez a sorozat mindig ilyen volt, lassan csordogáltak az események, és az utolsó pár részre felpörgött nagyon.
  • Stockbauer33 #526
    Chalky vonal langyos nagyon.Gillian Darmody meg senkit nem érdekel mi van a gyogyósok között.Nem értem azt a 1,5 - 2 percet miért nem töltik ki vmi mással?
  • kingtomi
    #525
    egy hibája van ennek a sorozatnak: hogy 2 rész és vége! akkor amikor kezdenének beindulni a fő események.....összesűrítenek mindent nem jó ez így.....
  • a.carkey
    #524
    Kikaptak pár szereplőt. Lassan vége.
  • ForzaInter
    #523
    Hát ez is komoly rész volt, és elég szomorú is..:(
  • Tikal #522
    Akkor JIGG4 mit csinál? csak igazitja őket? Na mindegy.. mindenesetre érdekes, hogy egy hét csúszásban van egy ilyen sorozat...

    A Gotham-et inkább a topikjában, de csak annyit, hogy hatalmas csalódás, és ezt hallom minden havertól, néha nem tudtam, hogy ez most valami komédia ( gagyi zene betétek ) vagy mi a bánat.. olyan mintha a Nolan és a Burton féle megvalósítás között akarna létezni, de valahogy nem jött be eddig...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.10.18. 15:17:12
  • kommersz
    #521
    Soahoz mar van ,es nem ugyanaz csinalja a BE-t es a SOA-t.A gotham pedig nem fos(es mivel rovidebb valszeg azert keszul el hamarabb a sorozat es a szoveg sem olyan" tomeny").
  • Tikal #520
    és még tényleg nincs felirat? de ahogy nézem a SOA-t is ugyanaz csinálja.. persze ahhoz sincs még...persze a fos Gotham-hez már elkészült...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.10.17. 23:02:17
  • ForzaInter
    #519
    HÁSZBEND:D
  • cobol
    #518
    Jó volt a 5-ik rész,a bogaras poént ütött :)
  • ForzaInter
    #517
    De komoly volt ez a 4. rész, és az 5 rész is jónak ígérkezik.
  • ForzaInter
    #516
    és Mickey Doyle még mindig él.:D Az a beszólása a csöveseknél..:D
  • ForzaInter
    #515
    már 3:(
  • kingtomi
    #514
    :( köszi. kettő már lement....
  • ForzaInter
    #513
    8
  • kingtomi
    #512
    hány részes lesz az uccsó évad?
  • ForzaInter
    #511
    Az első részben annyira nem tetszettek Nucky flashbackjei, de ebbe részben igen. Mondjuk itt talán kevesebb volt most a flashback.
  • Janika114
    #510
    Nagyon fasza volt a második rész, Capone zseniális volt. Lucianoéknak én minden percét élvezem, de nagyon jók voltak Eliék is.
  • ForzaInter
    #509
    mennyire király volt ez a 2 rész..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szegény Tonino:(
  • Systore #508
  • Darthmushroom
    #507
    még mindig valami hihetetlen zseniális ez a sorozat, rossz belegondolni is abba h vége lesz..
  • ForzaInter
    #506
    Mondjuk aki nem ismeri az történelmet az inkább ne olvassa el, mert semmi meglepetés nem fogja érni..
  • kingtomi
    #505
    http://orulunkvincent.blog.hu/2012/09/14/gengszterkronikak_ii
    egy kis történelmi háttér :)
  • kingtomi
    #504
    óriási lesz!
  • cylonflatus
    #503
    Jónak ígérkezik a következő rész.
  • ForzaInter
    #502
    Következő részben már lesz Capone is.

    Luciano vonal tuti nagyobb szerepet fog kapni.
  • cylonflatus
    #501
    Dehogynem. Zsír volt. Remélem ebben az évadban nagyobb teret kap a Luciano vonal, Capone, Lansky, ezek. Tavaly /is/ nagyon kevés időt kaptak.
  • Tikal #500
    na mi van, senki nem nézte az évadnyitót? :)