87
Internet Explorer 9
  • berczely
    #7
    Hát mivel átlagfelhasználók igényeit és szokásait vették figyelembe a fejlesztéskor ezért gondolom hogy nem a webfejlesztők fogják majd használni a véglegest!
  • DJviolin
    #6
    Aki webfejlesztő, az ezentúl is elkerüli az IE-t, mint használandó webböngészőt. A 9-es verzió csak annyi újdonságot hoz neked, mint webdizájner, hogy ha elkészültünk a weblappal, akkor egy picivel kevesebb időt kell majd töltenünk az ie9.css fájllal...^^
  • szabii98
    #5
    Csak Vistahoz meg 7hez jó?:o
  • szabii98
    #4
    Jól néz ki, ezt mondtam a 8ra is.1 próbát megér, persze csak azért, mert a firefox mindig lefagy, remélem nemlesz ilyen az IEnél :)
  • karajjj
    #3
    most próbáltam ki pont, jqueryt 5-ből egyszer tudta csak betölteni
  • lolSL
    #2
    hát ha még firefoxot használnék akkor lehet váltanék rá, gyors már a beta is, gyorsan nyílik meg, tabok is 1 fokkal elviselhetőbben viselkednek mint a 8-ban stb
    de a chrome ellen azért ez nem elég :)
  • berczely
    #1
    Sziasztok!

    "Egyszerű, brutálisan hatékony eszközökkel próbálja visszahódítani a felhasználókat az Internet Explorer 9. A Microsoft új böngészője minden más browsert megszégyenítően gyors, és a Chrome-hoz hasonlóan átlátható lett."
    Origo Techbázis teszt

    Úgy néz ki a Microsoft böngészője új erőre tör!Én ahogy olvasgattam a teszteket csak jó írnak eddig róla!Felküzdötte magát a nagyok közé (Firefox,Chrome stb.)
    Felsorolnék pár újdonságok:
    ¤ Rögzített webhelyek
    ¤ Közvetlen menük
    ¤ Leválasztható lapok
    ¤ Letöltés-kezelő SmartScreen szűrőintegrációval
    ¤ Teljesítmény-tanácsadó beépülő modulokhoz
    ¤ A megbízható működést szolgáló funkciók

    Az alábbi link gyűjteményben részletesen olvashattok ezekről az újdonságokról!

    Népszerű az IE9 előzetese!
    Kipróbáltuk az Internet Explorer 9-et!
    Az Internet Explorer 9
    Megjelent az Internet Explorer 9 bétája!


    Pár képlopat:







    A végére pedig egy link a bétához! >> A letöltéshez katt ide! <<

    Lehet írni a véleményeket, tapasztalatokat, észrevételeket, linkelni teszt eredményeket stb.!