226
Trackmania 2
  • MerlinW
    #106
    Hivatalosat csak akkor mehetsz, ha edzésen kvalifikálod magadat. Nem elég az aranyérem, le kell nyomnod egy játékost is időben.
  • lolSL
    #105
  • Laza
    #104
    A single részben most tényleg csak a 4-5 perces gyakorlás után lehet menni egyetlenegy normális mért (SP pontos) kört?
    Szar ez így ...
  • grebber
    #103
    Max vs minimum grafika
  • Laza
    #102
    Legalább reklámoznák, de nem igazán látom sehol sem. Pedig nagyon jó lett. Komolyan mondom, az utóbbi évek legjobb arcade versenyjátéka.
  • MerlinW
    #101
    Jah, egy nullával többet írtam. Nem tudom, meglátjuk. Nagyon jó lett a TM2, így nem kell leírni. Meglátjuk mi sül ki belőle. Azt írták, 1 éven belül elképzelhető a Steam-es terjesztés is, csak át kell gondolniuk a frissítési rendszerüket, mert jelenleg az nem Steam kompatibilis.
  • navahok
    #100
    Jó, de amióta jött ez a freezone azóta jóval kevesebben Tmeznek meg amúgy is folyamatosan csökken a létszám.
    Az a 250000 tuti nem mert én is megvettem és amikor kezdtem olan 25000 körül lehettem.
    Épp ezért aggódok hogy így nem fogják annian megvenni mintha normálisan terjesztenék mindenfele, és így az elég kevés telt szerver van még.
  • MerlinW
    #99
    Igen csak onnan. Hogy bukás lesz-e azt nem tudom, de csak a bétát 250.000-en vették meg. Az a 13 millió TM-es játékos tudja hol lehet megvenni, hiszen a TMU/TMN a Canyon reklámjával indul, így nem hiszem, hogy probléma lenne a terjesztéssel.
  • navahok
    #98
    Ezt csak a nadeo honlapján lehet megvenni? Sehol nem látom máshol, pedig már megjelent. elég nagy bukás lesz mert elég kevesen vásárolnak a fejlesztő honlapjáról.
  • Laza
    #97
    Nem is ma, hanem csak szombaton :(
  • Laza
    #96
    Jaja ... most pihentetem a Dead Island miatt, de holnap nyomom :)
  • MerlinW
    #95
    Vannak körversenyek, ott van pl a Nascar szerver. Megcsinálták ugyanolyanra. Holnap jelenik meg a játék, majd meglátjuk mik lesznek benne.
  • Laza
    #94
    A bétában csak Time Trial mód van. Kb voltam már vagy 100 féle pályán, ebből 3-4 volt olyan, amiben a rajt és a cél ugyanaz volt, kvázi körbe lehetett menni :) Sőt, az egyiknél csak úgy lehetett jó időt elérni, ha a második kört teljes sebességgel kezdted meg (tehát nem volt érdemes megszakítani pálya közben, és a rajtról indulni) :)

    Lehet a véglegesben lesznek ilyen versenyek is, de jelenleg a legjobb futott pályaidő a lényeg, illetve hogy egyáltalán végig tudsz e menni a pályán ... van olyan is, amin 1x is nehéz :)
    Most nem igazán vannak versenypályák.
  • navahok
    #93
    Milyen szerverek vannak? Lehet találni jó körversenyes szerókat ahol nem 1 kört mér recordnak hanem a teljes versenyt?
  • MerlinW
    #92
    yeah:)

  • MerlinW
    #91
    Nálam nincs ilyen.. telepítsd újra, vagy nem tudom..
  • Laza
    #90
    Több szerveren is kipróbáltam, de mindig belső nézetből indul. Kva idegesítő.
  • MerlinW
    #89
    A kameranézetet a pályák is tudják váltogatni. Nézz meg egy Ubisoft szervert, hogy az alappályáknál is csinálja ezt.
  • Laza
    #88
    Azt láttam ... 2000 LP pont szép ennyi idő alatt :)
    Többen vannak a szervereken kora este? Mert úgy a pont is jobban jön.
    Este 11 után kezdtem el játszani olyan szerón, ahol 20-25-en voltunk, mindig az első 5-ben végeztem, de csak 30-40 pontokat osztott.

    Egyébként a tegnapi patch óta nekem valamiért indulásnál a belső nézetre vált automatikusan, amit kapásból át kell állitsak a rajtnál. Illetve most a vége felé már a pályák elején, pár száz méterre az indulástól is átváltott vissza belső nézetre ... kva idegesítő ...
  • MerlinW
    #87
    Fú, nagyon jó lett.. magába is szippantott 5 órára:)
  • MerlinW
    #86
    No, megvettem én is.
  • Laza
    #85
    Esetleg van arról infó, hogy mivel bővül a játék a teljes megjelenésekor? Lesznek pl új autó modellek is?
  • Laza
    #84
    Na, megvettem a játékot :)
    Szerettem a régi részt is, de ez egyszerűen brutális. Ezzel az egy játékmóddal is teljesen elvagyok... na meg a pályaszerkesztővel.
    Olyan pályák vannak egyes szervereken, hogy már most leesik az állam a tervezéstől :)
    Nem szeretem a sima pályaautós játékokat, ahol maximum a különböző kanyarok bevétele az akadály, itt aztán van minden.

    LazaHunter néven megtaláltok.
  • Dj Toto
    #83
    win7 van fent dx11-t gondolom felrakta magától, de amúgy ,hogy kel frissiteni?
  • tototto
    #82
    passz, nekem elsőre elindult, esetleg próbáld meg frissíteni directxet
  • Dj Toto
    #81
    sajnos nem ír vissza senki...itt esetleg valaki tud valami nyomot amin elindulhatnék?
  • tototto
    #80
  • gduck
    #79
    Jelezzed/nézzed meg a béta fórumban. Hátha találsz rá megoldást!
  • Dj Toto
    #78
    Hy. Lenne egy olyan problémám ,hogy nem indul a játék mert tölt és nem történik semmi, a háttérben viszont fut de semmi nem történik, (driverek frissek mindent probáltam már) :/
  • tototto
    #77
    na megvásárolható a béta ami megjelenéskor átalakul teljes játékká 20 euro az árakatt
  • lolSL
    #76




  • lolSL
    #75







  • lolSL
    #74
    a megjelenést követő hónapokban biztos, hogy se boltban, se a steamen nem lesz kapható a játék.
  • tototto
    #73
    elvileg szeptember 14. a hivatalos megjelenés
  • MerlinW
    #72
    Tuti nem regelhető, hiszen UPlay-t használ.
  • tototto
    #71
    na közben újabb infók, aug 17én megjelenik egy beta amit ha megvesz ember a megjelenés után ingyen updatel a véglegesre, viszont az árral tévedtem 25$ katt
    na most nemtudom mi legyen, mert érdekelne a játék, de steamen szeretném megvenni, és félek nem regelhető a játék majd
  • MerlinW
    #70
    Ubisoft megvette a Nadeo-t, nem hiszem hogy bármi is ingyen lenne ezek után:)
  • [HUN]FaTaL
    #69
    "ezért van hogy 3-4000ft lesz az ára csak a canyonnak"

    Na ezt nem tudtam, ez viszont nagyon pozitív. :)
  • tototto
    #68
    nem hiszem hogy ingyenesek lesznek a további környezetek, ezért van hogy 3-4000ft lesz az ára csak a canyonnak
    ingyenes verzióról eddig nem hallottam, pedig jót tenne mert a uniteddel is nagy részben a nationből jövők játszanak
  • [HUN]FaTaL
    #67
    A Nadeo eddig betartotta, amit ígért. A kérdés az, hogy ingyenesek lesznek e a további környezetek.

    Más: Vajon ebből is lesz ingyenes verzió, mint anno a Nations?:)