226
Trackmania 2
  • tototto
    #146
    hátha érdekel valakit: Magyar Canyon kupa a hétvégén
  • MerlinW
    #145
    Megveszed és kapsz hozzá. TM2 nem ingyenes.
  • Krisztiam #144
    sziasztok
    nem enged semmit a játék amíg nem regisztrálok..
    de valami kulcsot kér.. tudtok ilyet??
  • blindmousexx
    #143
    ugyan ugy kell csinálni mint az előző TM-ben, és a meg felelő helyre tenni
    http://tutorials.mania-creative.com/tm2_general_filelocations/index-eng-1
  • navahok
    #142
    Biztos lehet mert már láttam, de hogy hogy importálod a játékba az passz.
  • Gerygrey
    #141
    Kocsira egyedi matricát hogy lehet csinálni, lehet-e egyáltalán? (A Nations-ben volt ilyen azt tudom, de a gugli is a Nations megoldását találja meg)
  • Mikiller
    #140
    Ok köszi, töltöm:)
  • MerlinW
    #139
    Nem kell megadni, ha nincs. Ha pedig van, kedvezményt kapsz.
  • Mikiller
    #138
    Helló!
    Meg szeretném venni a Trackmania2-t, és a vásárlásnál kér valami promóciós kódot az mi lenne, tudja valaki?
  • Laza
    #137
    Király, valahogy sehol sem találtam :)
  • Gerygrey
    #136
    Dejó, pont ezt akartam én is kérdezni :)
  • games4ever
    #135
    Itt van egy jó leírás róla, hogy hogyan lehet ilyeneket csinálni. ;)
  • Laza
    #134
    Hogy lehet színes-szagos nicket varázsolni a játékban?
  • MerlinW
    #133
    Muszáj regisztrálnod.
  • Laza
    #132
    Azt hiszem ott adod meg a serialt, így szerintem addig semmit.
  • koj
    #131
    Sziasztok! Hogy lehet megcsinálni hogy ne kelljen regisztrálni? mert addig nem enged semmit a játék.
  • Laza
    #130
    Király vagy, köszi. Így visszaállt állandóra. Ezt a sz.... :)
  • Laza
    #129
    Azon Én is voltam, kemény egy hely :)
    Egyébként sohasem checkpointra megyek rontáskor, hanem rögtön indítom újra az egész rajtot (Enter gomb, mondjuk Én X360 kontrollerrel nyomom, azon a Start :) ). Egyébként sohasem lehetne jó időt elérni. Addig teszem vissza magam az elejére, amíg minimális hibával (de leginkább hiba nélkül) végig nem tudok menni.
  • Gerygrey
    #128
    Nálam most megy
  • MerlinW
    #127
    Az teljesen más szerverparkon üzemel.
  • BladeW
    #126
    [UPDATE] The Master Server has crashed and at the same we are going trough a power outage at Nadeo. This combination of circumstances prevents from bringing back the Master Server at this moment.

    Érdekes, mert közben a TM1-nek semmi baja
  • navahok
    #125
    Ok, köszönöm.
  • BladeW
    #124
    A hiba nem az ön készülékében van. Nekem se megy.
  • navahok
    #123
    Egybként most valaki tud csatlakozni a maniaplanetre, mert én nem, csak az a furcsa reggel nem volt netem akkor nyomtam offlinemódban, de most van netem és nem csatlakozik... Csak nem állítódott el valami, ezt nem tudom.
  • BladeW
    #122
    Játék közben próbáld lenyomni a "6" vagy "7"-es gombot. Nálam is be volt ragadva egy nézetbe.
  • MerlinW
    #121
    Nekem nem vált sehova.
  • Gerygrey
    #120
    Felnéztem este egy "speed + fun" nevű német szerverre, tényleg elég genyó mapok vannak :) A legnagyobb kibaszás, ami létezhet: fullspeed ugrató előtt checkpoint, tehát ha egyszer elrontod az ugratót, akkor hiába respawn-olsz a checkpointál, esélyed nincs megcsinálni, kezdheted előről a mapot.

    Én általában akkor vagyok az első 10 között, ha az 50 játékosból 10 tud végigmenni egy adott pályán :)

    Az FPS buggal én nem találkoztam, olyan viszont volt, hogy a loop-nál FPS nézetbe váltott (ez a Nations-ben is így volt) de utána beragadt, és a pálya végéig úgy is maradt...
  • Laza
    #119
    Erősítsétek már meg plz, hogy nektek a rajt visszaszámolásnál FPS nézetbe vált a játék (single és multi egyaránt)? Nekem mindig abból indul, és kva idegesítő ... a béta elején nem így volt.
    Bejelentem mint bugot.
  • Laza
    #118
    Én igazából az összes szerver nézetben játszom, és ott mindig a legnépesebbre megyek (~ 50 fő) ... ott jön a pont :)
    Ha végig tudok menni a pályán (sajna van 1-2 iszonyat genyó track, ahol azt sem tudod merre kell menni), akkor 80%-ban az első 10 között vagyok ... az már szép summa :)
  • MerlinW
    #117
    Persze, hogy kong, most kedden jelent meg a teljes verzió:)
  • Gerygrey
    #116
    1000 éve nem játszottam Trackmania-t, még a Nations idején voltam függő. Most láttam, hogy van ez az új rész (tényleg elég gyenge a játék marketingje: egy torrentoldalon futottam bele) és gondoltam, kipróbálom.

    Sajnos az a pár magyar szerver kong az ürességtől... Kb mikor szokott élet lenni errefelé? Ti magyar szerveren játszotok, vagy vannak más törzshelyek a hazai játékosoknak?
  • Laza
    #115
    Ja igen, az SP. De szerintem nekem sima edzésre nem adott.
  • MerlinW
    #114
    Single LP-t egyáltalán nem ad (emlékeim szerint legalábbis), csak SP-t, azt pedig edzésért is megkapod. Az külön ranglista. Hivatalos single versenyek pedig azért jók, mert 60 planet-et adnak, ha arany fölött teljesítesz.
  • Laza
    #113
    Az első pályán elég jót mentem az edzésen, minden meg lett, arany, player lenyomás, minden, mégis csak minden 4-5 perc gyakorlás után enged egy hivatalosat futni. Pontot meg csak a hivatalos után ad ...
    Inkább megyek a multiban, ott ált az első 6-ban vagyok, sokkal több pontot hoz a konyhára :)

    Kíváncsi leszek, hogy mikor lesz 'up to 200'-as szerver ... mert jelenleg max 40 playereseket látni.

    Na meg a singlében van olyan pálya, amikor magától átvált belső nézetre és nem engedi visszakapcsolni. Na, azt meg sem tudtam csinálni, mert akkor mindig nekimentem a falnak. Idiótaság ...
  • MerlinW
    #112
    Ugyanarra, mint a copper-ek a TMU-ban. Virtuális pénz. Mindenre. Manialoto-zhatsz, (később) autókat/skin-eket, pályákat, bizonyos RPG szervereken üzemanyagot stb. vehetsz magadnak, bajnokságokra nevezhetsz, stb, stb.

    Ha felhúzod az egeret a képernyő tetejére, a státuszpanel közepén lesz egy kék bogyó mellett.
  • navahok
    #111
    A planetek mire jók, azon kívül hogy manialottó plusz jegyet veszek és adományozok szervereknek valamint. Hol tudom megnézni hogy mennyi van, mert írta már többször is hogy kaptam ennyit meg ennyit, de összegezve sehol nem látom.
  • MerlinW
    #110
    Fene tudja. Nekem volt hogy egy 40mp-es pálya után azonnal bedobta, miután azonnal átlagosnál jobb időt futottam. Utána kell olvasni, biztos le van írva valahova maniaplanet fórumban.
  • navahok
    #109
    én úgy vettem észre úgy van megvan az arany akkor 4 perc edzés után jön egy hivatalos és megint 4 perc köv. hivatalos
  • MerlinW
    #108
    A pálya toplistáján levő legrosszabb időt kell megdönteni. Legalábbis úgy vettem észre. Nekem is volt amikor felajánlotta a hivatalos versenyt, volt többször, mikor arany után sem. Teljesen még én sem értem, de még csak 1 órát szöszöltem vele.
  • navahok
    #107
    Milyen játékost? én elszartam a hivatalos enter elkezdte számolni a 4 percet, alt+tab netezgettem majd mire végetért a számláló mehettem újat.