83
Lost Horizon
  • bogyoka
    #43
    Már sikerült:D

    Azért milyen ügyes az, aki elkészít egy végigjátszást, töviről-hegyire minden kis apró részletet leírni nem semmi.:)) Én nem tudnám így megírni.
  • bogyoka
    #42
    Elakadtam megint:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az olajos náddal nem tudom bekenni az oszlopot, nem értem miért? A papírdobozt nem akarja a vízbe tenni, viszont a kőedényben van víz és nem tudok vele mit csinálni, a tűzre sem akarja rakni.:)
  • bogyoka
    #41
    Köszi, közben megnéztem, hogy a játék elején kellett volna felvennem:D
  • zsozso29
    #40
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj ki az erkélyre, és ott lesz a párkányra erősítve, használd a kézi fúrót rajta...
  • bogyoka
    #39
    Elakadtam:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Távcsövet honnan szerezzek? Mert nekem nincs:D
  • bogyoka
    #38
    Nem tudom, de ez is 1936-ban játszódik:) Több helyen írták, hogy ez a legjobb kalandjáték, a Black Mirror elbújhat mellette.:P
  • IXEMGabeo
    #37
    nem tűnik rossz game-nek, ez nem annak a regénynek az adaptációja ami 1937-ben játszódik?
  • bogyoka
    #36
    Ja értem, én más vizet próbáltam:DD Akkor ott a bibi:D Köszike:))
  • zsozso29
    #35
    Aham
    Várj egy picit! Utána nézek!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bemész a sátorba, és egyből tedd bele a vizes vödörbe a fehér virágot és azután beszélj a csókával, hogy harcolni akarsz.
    A kék ruhával nem kell csinálni semmit az arra szolgál, hogy be engedjenek a berberek magukhoz.
    A szerencsejátékoshoz meg pénz nélkül hiába mész előbb le kell győzni a berbert.
    Szerintem más hogy beszéltél a sámánnal mint Én.
  • bogyoka
    #34
    Ja és

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szerencsejátékoshoz is hiába megyek
  • bogyoka
    #33
    Leírom spoilerbe, hogy ne látszódjon:))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval a 3. fejezet utolsó része. A virágot nem teszi vízbe, pedig azt írtad, hogy tegyük vízbe. A berbere sátorban már próbáltam szerencsét, de ugyebár nem sikerült. Mégegyszer nem akarja, azt mondja, hogy No. Most semmit nem tudok kezdeni, a sámánnál is voltam már.
    Nálam van: Krubli, aranydetector, kék ruha, virág, ládikó nyitva, aranygömb.
    A kék ruhát nem írtad, hogy azzal mit kell csinálni?
  • zsozso29
    #32
    :p
    Segítek!
    Melyik fejezetnél vagy? Milyen tárgyak vannak nálad?
  • bogyoka
    #31
    Teljesen elakadtam és hiába kukkantottam a végigjátszásba nem csinálja nekem azt, amit leírtál.:)
  • zsozso29
    #30
    Aham
    Pedig Word-ben íródott, és csak a lényeg van leírva, hogy mit kell tenni semmi mellé beszélés azért ilyen. Többször is leteszteltem! Csak azt kell tenni, ami írva, van.
    Tudom hogy van benne hiba de a leírásnak a végén írtam valamit úgy hogy semmi gond.
    ( Itt a piros! hol a piros? Miskolc zsarnai piac de rég is volt már az... )
  • bogyoka
    #29
    Én még nem néztem bele szerencsére, szeretek magam rájönni a fejtörőkre meg mindenre, de kíváncsiságból megnézem nagyjából:))
  • MerlinW
    #28
    Hasznos dolog, a többiek nevében köszi meg minden, de ha legközelebb ilyet írsz:
    - Használd a Word helyesírás ellenőrzőjét - mondjuk a fogalmazás is borzasztó, - kb egy szinten vagy az online fordítókkal - mondjuk azzal az sem tud mit kezdeni:)
    - NE cigányozz egy játékleírásban (se)
  • bizkit
    #27
    Akkor már inkább a Still Life első része! ;)
  • zsozso29
    #26
    Aug. 21-én kijött a német verzió, letöltöttem, majd 2 napra rá letölthető volt az angolosítás, végigvittem, majd elhatároztam, hogy írok hozzá végigjátszás mire szeptember 20-24 körük kijön a hivatalos angol verzió. Igaz kész lettem vele elég hamar. Ennyi, amúgy nagyon könnyű. Emlékszem a Still Life 2-vel meg szenvedtünk rendesen, de az sokkal jobb is.
  • bizkit
    #25
    a nem az a demo-ra vonatkozott! ;)
  • MR ME
    #24
    na demót meglessük
  • bogyoka
    #23
    Hali:D Nagyon ügyes vagy, hogy készítettél végigjátszást, mondjuk én most még nem nézek bele, próbálok rájönni, hogy mit kell csinálni, most éppen elvagyok akadva:D
  • zsozso29
    #22
    Végre van topic!
    Mivel minden kalandjátékhoz készítenek végigjátszás, ehhez még nem volt, Én csináltam egyet, akinek segítség kell, használja nyugodtan.

    Végigjátszás

    Jelszó: sg_by_zso

    Hali bogyóka
    jó játékot :D :P
  • bogyoka
    #21
    Igen, olyasmi talán épp ezért tetszik nekem annyira:)
  • TopGun
    #20
    Tiszta Indiana Jones ez a jatek...
  • Looooser
    #19
    francokat, most néztem a teljes játék angolul
  • bizkit
    #18
    ha kb. 700MB-os a fájl akkor nem!!! mármint az angol nyelvi fájl!
  • Looooser
    #17
    a kérdő jelek lemaradtak... :D
  • Looooser
    #16
    ez a demohoz van :$
  • bizkit
    #15
    Nem egészen erre gondoltam, az úgy túl sok lehetőséget ölelt volna fel!
    A feleleteknél például volt nekem olyan, hogy választottam egy mondatot és nem azt mondta a fószer a játékban hanem egy másikat. Persze teljesen mindegy volt, hogy melyiket választom amikor megtámadnak a sikátorban (szerintem erre gondoltál). Általában mindent meg kell kérdezni mindenkitől. Ettől függetlenül óriási játék!

    De nem szeretnék többet elárulni, mert úgy nem lesz meglepetés. :)
  • bogyoka
    #14
    Köszönjük, aranyos vagy
  • bogyoka
    #13
    Nagyon jól hangzik:) A demóban volt olyan, hogy több felelet lehetőség közül kellett választanom, akkor az olyan volt, hogy másképp alakult a kalandom? Gondolom én, nem biztos:D
  • MerlinW
    #12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Teljes játék angol nyelvi fájllal:
    torrentz.com/e6f8d78b9993751e7c3f76994ee1d0f932e5f28b
  • bizkit
    #11
    Na akkor ide is írom:

    Ami nagyon tetszett benne az az, hogy van egy pont a játékban (lehet, hogy több is van) ahol tetszőlegesen dönthetsz valamiről. Ha "jól" csináltál valamit akkor a játék befejezésével megköszönik a fejlesztők, hogy úgy cselekedtél ahogy! :) Lehet, hogy ez most így nem igazán érthető, de ha végig vitted akkor érteni fogod! Plusz a végén még van egy prototype version játszható rész , ami a játék elején levő részt öleli fel egy másik szemszögből, másik karakterrel. Így is történhetett volna stílusban. :) +plusz puzzle-t is adnak! Imádom az ilyen fejlesztőket!!!!
  • bogyoka
    #10
    Keringjen csak, minél hamarabb érjen célba:DD Nagyon várom, hogy játsszak vele.:)
    Szerintem fogják majd magyarosítani, mert népszerű lesz.:) Akkor újból végig fogom játszani.:)
  • mike369
    #9
    igen, bár kering már a neten az angol lokalizációs fájl, de gondolom, nem "tiszta forrásból" :)
  • bogyoka
    #8
    Érdemes kipróbálnod, megfog tetszeni, bár attól függ, Te mit kedvelsz a kalandjátékoknál.:)

    mike369
    Az elképzelhető, a Black Mirror 2-nél is ez volt, hogy németül jött ki előbb.
  • mike369
    #7
    szerintem eltérés van a megjelenések közt, mert a játék német és angol nyelven nem egyszerre jelenik meg. talán ez lehet a többféle dátum oka.
  • balee4
    #6
    Képek alapján hangulatos, demót ki kéne próbálni.
  • bogyoka
    #5
    Én valahol szeptember 17.-t olvastam.
  • bogyoka
    #4
    Na, én lekéstem a topic nyitásáról:D

    Én ma vittem végig a demóját és annyira tetszik ez a játék, hogy ebben benne van minden, ami egy kalandjátéknak kell.
    Számomra ez az év kalandjátéka, annyira jó