83
Lost Horizon
  • anduska14
    #83
    elkezdtem :)
  • aricsi
    #82
    link
  • aricsi
    #81
    Király! http://magyaritasok.hu/news/1994/lost_horizon
    Repüljön rá mindenki!
  • Mayorpapa
    #80
    én nem találtam végigjátszást, úgyhogy csak csináld nyugodtan, én nagyon örülnék neki!
  • anduska14
    #79
    Készült már a játékhoz magyar nyelvű végigjátszás? Én elkészíteném. Kerestem, de nem találtam, de szóljatok ha van, mert még egyet nem akarok csinálni :)
  • sasa5671
    #78
    Elkészült a Lost Horizon fordítása.
    Letölthető: Sasa5671 játék magyarítások
    Játékok - Lost Horizon menüpont.

    Kalandra fel!

  • aricsi
    #77
    Az király!! Várjuk nagyon!
  • sasa5671
    #76
    A Lost Horizon fordításával várhatóan szeptember végéig elkészülök.
  • aricsi
    #75
    Én is,meg a húgom is. Sztem még sokan mások is.
  • suno
    #74
    én is
  • cornellred
    #73
    én már nagyon várom:)
  • sasa5671
    #72
    Elnézést, amiért mindig csak én írok a fórumba.
    Kicsit frissíteni szeretném az előbbi hozzászólásomat.
    A játék fordítása 77%-os, most kezdtem hozzá az Indiában játszódó részhez.
  • sasa5671
    #71
    Sajnos a vártnál lassabban haladok a fordítással.
    Közben a játék szövegeit is tesztelem, javítgatom.
    Készen van a teljes hongkongi rész. Sorban haladok a fejezetekkel.
    Ha valaki szeretné teszteli, próbálgatni, írjon egy e-mailt.
  • sasa5671
    #70
    A Lost Horizon fordítása ténylegesen elkezdődött.
    A honlapomon nyomon követhetitek a fordítás állapotát.
    Lost Horizon fordítás
  • sasa5671
    #69
    Épp most próbálgatom, hogyan lehet magyarra fordítani a játékot.
    Az ékezetes betűket bemelegítésként már megcsináltam.
  • Robi546
    #68
    Hello All!
    Még valamit szeretnék mondani azt hogy:

    Hellboy írta ide a topicba hogy nem engedi be kenni az olajos náddal a követ na és nem engedte nekem se de tudom miért:
    Próbáld meg azt hogy le mész a víz alá és ott a kapu-ra kattints rá az egér bal felével és a jobb-al is és aztán próbáld meg bekenni náddal, lehet hogy jó lesz! :) Nekem ez volt a baj! :)


  • Robi546
    #67
    Jah okés, na már végigjátszottam, nagyon jó game! :)

    Na Szasztok!
  • Evin
    #66
    Nincs hozzá.
  • Robi546
    #65
    Hello all!

    Aktív még a topic ???
    Mert ha igen akkor szeretnék 2 dolgot kérdezni.
    Na szóvál az első az lenne hogy:
    Magyarítás nincs még a játékhoz ???? Ha igen tudnátok linket adni pls??? előre is thx és a másik kérdésem meg az lenne hogy:
    Nem tudok tovább jutni a játékban! :(
    Még ott a Tibeti Hegységben vagyok és azt szeretném kérdezni hogy nem i tud valaki segíteni abban hogy:
    Amikor Tibet-ben kijutunk a táborból a teher autóval aztán ott van olyan fel vonó és van 3 út ahonnan jöttünk a táborból,amerre elmegy az autó és még felfelé aztán megyek arra felfelé ott bejutok azon az ajtón a kutya bemegy a házába,stb... ezt meg csináltam és ott az asztalon vagy hol van az van olyan láda vagy mi és össze kell kötni a kábelokat és nem tudom hogy hogy kell mármint végig menni egyik kábelon és ahova vezet oda beszúrni vagy hogy ??? Előre is köszönöm, remélem érthetően leírtam :)
    Thx csak ebben kellene segítség meg a magyarítás link-jét nem i tudja valaki oda adni ha van pls segítsetek, thx még egyszer! :)
  • H3LLBoY
    #64
    Hali!
    Itt hogy sikerült tovább menned? Nekem sem engedi bekenni a náddal! Leírnád pontosan, hogy és mit csináltál?
  • Evin
    #63
    Jelenleg nincs arról hír, hogy valaki csinálná, vagy szeretné, csak még nem kezdte el.
  • Dobsi
    #62
    Várható valamikor ehhez a játékhoz magyarítás?
  • bogyoka
    #61
    Nincs kék ruházd, azt kell szerezned, az hiányzik neked. Még az oázis sincs a térképeden, előbb annak kéne megjelennie. Kaptál a ruhaboltostól fehér ruhát?
  • livin
    #60
    Csináltam 3 képet.
  • bogyoka
    #59
    Én sem tudom akkor, pedig annak kéne lenni, amit írtam, ha nálad van az araanygömb. Ne add fel, valami kis apróság lesz a bibi. Én is sokáig próbálgattam mindent.
  • livin
    #58
    Feladom a szerencsejátékosnál nem tudok semmit csinálni mert nincs pénzem.Amúgy a leírás azt írja menjek a berberekhez de az istenért sem akar a teve menni se síppal sem anélkűl.
    Foggalmam sincs mit lehet még tenni mindent kiprőbáltam beszéltem mindenkivel a tárgyak megvannak...
    Amúgy jó lenne a játék de ez most nagyon elvette a kedvem tőle.
  • bogyoka
    #57
    Spoilerbe írom, nehogy ránk szóljanak:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj vissza a szerencsejátékoshoz, és add oda az aranygömböt, majd a detectorral vizsgáld a poharakat így fogsz nyerni.

  • livin
    #56
    Kurbli,síp.arany detector,kis doboz,arany gömb ennyi van nálam.Kellene még lennie valaminek?
  • bogyoka
    #55
    vagy nincs meg mindened, nem tudom.
  • bogyoka
    #54
    Pedig a fuvolát kell használni a tevén, próbáld mégegyszer a fuvolát.:)
  • livin
    #53
    Igen rakattintok bejon egy terkep de onnan csak vissza a varosba tudok menni.
  • bogyoka
    #52
    Ha jól emlékszem csak kattints oda a sátrakra:)
  • livin
    #51
    Illetve átjön hozzám de csak a szénát eszi.
  • livin
    #50
    Egy kis segítség kellene elakadtam a tevés résznél.Hiába fújom a sípot nem megy sehová.Mit nem csináltam még?
  • MrAndree
    #49
    Már ideje volt. :)
  • zsozso29
    #48
    Na végre kint a hivatalos Angol verzió...!
  • bogyoka
    #47
    Köszi, akkor nem figyeltem:P
    Nekem is nagyon tetszik, az év kalandjátéka számomra:))
  • zsozso29
    #46
    Ha még aktuális, igen a főmenüben található! Azért jó kis kalandjáték nem? Nekem tetszik nagyon!
  • bogyoka
    #45
    Nos, én végigjátszottam, de nem úgy, hogy követtem a végigjátszást, csak akkor néztem bele, ha nagyon nem tudtam, hogy mit lehet még csinálni, szerencsére többnyire magamtól jöttem rá és így az igazi. De tényleg nagyon jól volt leírva.:))
    A bónuszt miért nem vettem észre? Hamar kikapcsoltam? Mert a nevek jöttek a végén, vagy a főmenüben szerepelt a bónusz?
  • zsozso29
    #44
    Köszi szépen! :PPPP

    Akkor már csak 1 fejezet maradt hátra...
    Persze utána megnyílik egy bónusz pálya ami kb 5-10 perces, egy kirakós amiből egy újabb kalandjáték cím derül ki, és még....