517
Probléma e a nagy kor különbség a \"szerelmes\" emberek életében?
  • Ironman2
    #397
    Ez nem szájhősködés,egyszerüen a mai lányok imádják az időseb férfiakat,és ez igy van rendjén.
  • IXEMGabeo
    #396
    az kemény xD na igen előnyöd volt picit, ráadásul egy úgymond komplexusos lányt szedtél fel az nem baj végülis, legalább neked jó volt...

    395:D a nagy szájhős:D na nézzük akkor
  • Ironman2
    #395
    De nem voltam szerelmes,csak elkaptam az alkalmat.Igy nem is idevaló a téma szerintem.Elmennék ma egy diszkó környékére,akkor rengeteg p.nát fel tudnák szedni.
  • Ironman2
    #394
    csak 18-al,mert a csaj volt 19,én meg 38
  • Ironman2
    #393
    Persze.Én volta 20 évvel idősebb
  • IXEMGabeo
    #392
    te voltál 30-40 között a nő volt az idősebb?:O
  • IXEMGabeo
    #391
    haha na mesélj erre való a topik:D

    hogy ismerted meg? ki kezdeményezett? ez az a nő, akit egy irodában tettél fel?
  • Ironman2
    #390
    Igaz hogy 110 kiló volt a drága,de azért jólesett....
  • Ironman2
    #389
    Amugy nekem volt pár évvel ezelött egy 20 év különbségbeli incidensem
  • Ironman2
    #388
    Azt hittem rossz helyen járok,de most térek észhez hogy ilyen topikod is van.Meg láttalak a rendes lányt nem lehet találni topikban is
  • IXEMGabeo
    #387
    mi szél hozott erre tesókám?:)
  • Ironman2
    #386
    DDD
  • IXEMGabeo
    #385
    +1

    és hogy szedted fel?:)
  • Speedway
    #384
    á nem probléma, én 21 vagyok barátnőm 30 ;)
  • NessieGraf
    #383
    Hinni templomban, akarni a wc-n szoktam. :) Ez úgy adódott magától.
  • IXEMGabeo
    #382
    végülis igen:) azon megdöbbentem mikor mesélted, hogy kb 20 évvel fiatalabb partnered van...végülis bármi lehetséges, csak akarni kell;)
  • NessieGraf
    #381
    Nem. Csak fiatalabbal. Az is ér?
  • IXEMGabeo
    #380
    na mi van srácok? mostanság senkinek nem volt dolga idősebb pasival? akarom mondani nővel?
  • mangalány
    #379
    Én vmiért mindig leragadok a depressziónál...
  • mangalány
    #378
    Igen, de vannak olyan gócok, amiket nehéz "kivágni"...
  • mangalány
    #377
    Igazából...nem probléma a kor különbség, de attól függ...nem mind1, hogy az 1ik fél13 a másik18, vagy az 1ik 20 a másik 30...persze ők is tök jól el lehetnek, de idővel igen is buknak felszínre olyan problémák, amik bizony a korkülönbségből adódnak...
  • bigapó
    #376
    igen, ez lehetséges, hogy kibővíthető még pár dologgal és azzal amit mondtál főleg, mert felismerni is tudni kell, ehhez jól jöhet egy külső szemlélő, barát vagy rokon, de akár egy teljesen idegen vélemény is, aki objektíven tudja átlátni a helyzetet.
  • chhaya #375
    Egyik tanárom iktatott be még egy lépcsőfokot az elejére :) nem is tudom már, minek nevezte... 'fel nem ismerés' kb. Az az állapot, amikor még nem tagadod a problémát, mert nem ismered fel, hogy egyáltalán létezik. Úgy pedig nem mész át ezeken a lépcsőkön és megoldódni sem fog soha. :)
  • salsoul
    #374
    ez szerintem általánosan használható
  • bigapó
    #373
    megtaláltam, de 6 fokozata van.

    Gyászunk lépcsőfokai: a tagadás, a düh, a félelem, a bűntudat, a depresszió, az elfogadás.

    na most ezt szerintem párkapcsolatokra is rá lehet húzni illetve hát inkább a szakításra és az azt követő időszakokra inkább:)
    a félelem nem tudom miért van itt, talán az attól való félelem, hogy többé nem kellünk senkinek és egyedül halunk meg vagy ilyesmi.
  • salsoul
    #372
    igazoljuk hogy a körülmények áldozata vagy?
  • salsoul
    #371
    ti problémákat mondtok én meg mondom rá megoldást

    nem mondtok problémát, nem mondok megoldást


    de minek mondtok problémát, ha nem akartok rá megoldást?
    mi a cél? sajnáljunk meg? igazoljuk a rossz helyzeted?
  • bigapó
    #370
    csak a jó szándék vezérli, ilyen a természete, nekem tetszik ez az oldala, ettől függetlenül mivel nem "isten" ezért hibázik is és van olyan oldala amivel nem értek egyet. ennyi.
  • IXEMGabeo
    #369
    sal néha azt hiszi minden emberen segíteni kell, de ez az ő egójából fakad...nem minden Fórumozó az, aki azért ír be ide, hogy segítséget kérjenek...
  • bigapó
    #368
    nem a tiedre válszoltam, hanem Sal-éra, az Ego-s példára adtam igazat.
  • bigapó
    #367
    tipikus reakciód volt, semmi extrém, mindenki igy reagál ha szorongatott helyzetbe kerül. Sal jó pszichológus lenne, személyesen már rég megoldottátok volna a problémád. Tudod, vannak azok a fokozatok, 5 van belőle, fejből nem fogom tudni, azt hiszem a gyásszal kapcsolatban szokták használni, de lényegében mindenre ráhúzható, kis változtatással. tagadás, düh, elfogadás, azt hiszem ezek is benne vannak.
  • IXEMGabeo
    #366
    azért, én nem éreztem azt, hogy csupa kifogásokat írtam...nem volt totál igaza
  • bigapó
    #365
    pontossssssannnn.....
  • bigapó
    #364
    most Téged utállak, mert igazad van...
  • IXEMGabeo
    #363
    van benne valami...
  • salsoul
    #362
    Gondolj abba bele, hogy ha megfázunk pölö akkor is mindent elkövetünk a gyógyulás érdekében, és nem nyújtjuk el a dolgot, és nem akarunk életünk végéig folyó orrot és gyulladt arcüreget. És azt sem utáljuk életünk végig akitől a súlyos kórt elkaptuk, ami olykor halálos is. Szerintem lelki is egyéb betegségek/sérülések esetén is így érdemes eljárni.

    Ott is maximális egészségre törekedni és egy gócot sem magunkhoz kötni, megtartani.


    Ami történt megtörtént, ma már nem fenyegeti az életed az ami anno megtörtént, az a múlt, ami már nem aktuális, és csak a jelenedet nyomorítja ...

    ez az én meglátásom

    nekem is kijutott a jóból gyerekkoromban, nem pont úgy mint neked, másképp
    aztán rájöttem, hogy ezt nem jó tovább cipelni ...
  • Anaid
    #361
    Visszatérve a témához szerintem nem akkora probléma két ember között a korkülönbég, mint amekkorát más emberek tudnak csinálni belőle. Az egyéniségi, érdeklődési különbségek inkább rázósabbak.
  • mangalány
    #360
    és ő sem tehetett róla...
  • mangalány
    #359
    amúgy elég agresszívan válaszoltam, pedig nem is rád voltam mérges, csak pont rosszkor került a gép a kezembe...sajnos mást sikerült megbántanom...
  • mangalány
    #358
    Vannak dolgok, amiken tovább akarok és vannak, amiken nem biztos...