517
Probléma e a nagy kor különbség a \"szerelmes\" emberek életében?
  • Atomreaktor
    #157
    uh, kicsit zavaros a történet, szerintem ráérsz még. ha ennyire hajtod a csajokat, akkor úgysem lesz senkivel komoly, mert mindig jön egy még újabb. előbb ismerd meg magadat és ha el tudod fogadni, hogy milyen vagy akkor lazábban fogod venni és tudni fogod, hogy úgyis csak a pillanatnyi érzelmeid diktáltak, ami pár hét múlva úgyis el fog múlni.
    na lehet, hogy ez is zavaros lett :)
  • Atomreaktor
    #156
    :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #155
    Nem minden gólya idióta - csak örülnek a szabadságnak, és a bókoló "férfiaknak".
    Ésszel válogass, mert lehet, hogy az egyik "gólya" a feleséged... csak még nem tudsz róla.
    ("How I Met Your Mother")
  • nyami
    #154
    ja igen mindket csaj kezilabdazik, es oket a volt baratnomom keresztul ismerem, de ez már tényleg nem számít :DD
  • nyami
    #153
    ej-ej elolvastma pár hozzaszolast, minden szep es jo, es tenyleg mért kellene 20 évesként 15-16 éves lanyokkal foglalkozni. (mondjuk igazabol mért ne, nem kell oket felteni, értenek a dolgokhoz, meg hát ugye akinek a vérében van...)

    Na de ez teljesen mindegy is. Hanem hogy mi van akkor, ha valaki az egyetemen (kozgaz) gyakorlatilag akárkit megkaphat, mar nem tudja szamon tartani a sok uj golyat a regebbi kapcsolatok, meg kulonfele sportot uzo lanyok mellett :DD na és ilyenkor beleszeret? nemtom vagy nagyon megkedveli? aranytalanul sokat gondol ra? egy lányra, aki 15 éves. (most lesz napokban 16) (20 évesnek néz ki, es a legtobb 18-20 eves kozgazosnal értelmesebb, okosabb viccesebb, jobban vag az agya, egyszerűen szórakoztató vele logni) nahat ilyenkor mi a teendo? igazabol elvagyok igyis teljesen jol, meg ismerem a baratjat is, csinaltunk kozosen dolgokat (lanyt :DD) raerek en meg minden csak megis rossz erzes mondjuk nem ráírni. ugy veszem eszre o is a kivaras taktikajat alkalmazza, mivel 1 e utan jott ossze ezzel a sraccal, sok sok evodes utan. meg eredetileg ugye ott volt a baratnoje, tokeletes lett volna szép kézilabdas 18 éves csaj, találkoztunk is, mért nem lehet azt hogy inakbb ot kedvelem meg :DD golyalanyok meghat nem tudom, nem tul nagy kihivasok szegenyek, regebbi kapcsolatok meg mar szennyezettek es egyben unalmasak, tul nagy felhajtassal jar egyebkent is. nahát jó hogy ezt így leírtam, biztos sokan elolvassatok :DD ugyanugy fogalmam sincs persze
  • NessieGraf
    #152
    Imádom, ha valaki figyel és gondolkodik :D
  • IXEMGabeo
    #151
    mit kell kiélni? mindenki úgy él, ahogy akar nem kell követni mások sémályát:D ha úgy akarom még 40 évesen se leszek családos, és akkor is tud szórakozni elfoglalja magát az ember, mert teendő mindig akad...
  • IXEMGabeo
    #150
    persze fő az, ha egyéniség vagy nincs is evvel gond...mondták azt a pszichologusok, szexológusok hogy a melegek és az ilyen nem átlagos kapcsolatok, amikben akadályok vannak sokkal erősebb érzelmek vannak, sokkal nagyobb a ragaszkodás ez viszont tényleg így van...
  • bigapó
    #149
    Szívesen, legalább másnak jusson valami jó, ha már nekem mostanában kevesebb van belőle. Elvileg egyensúlyra törekszik a természet, úgyhogy Neked is meg nekem is van esélyem :)
  • Higany
    #148
    Ohh, köszi!
  • bigapó
    #147
    ebben sok igazság van, van aki később jön rá, hogy mit mulasztott el eddigi életéből és ha egyszerre akarja pótolni az nem mindig sül el jól. Ezért mondják, hogy fiatalon éljük ki magunkat, akkor még csak magunkért vagyunk felelősek, egy családos ember ezt már nem teheti meg olyan könnyen..már ha tudatában van ennek...van aki nem és 180-al száguldozik az autópályákon..vagy más veszélyes dolgot csinál.
  • bigapó
    #146
    persze, hogy nem átlagos, de ez kit érdekel? :) Manapság az a divat, ha nem vagy átlagos, nem? Egyébként meg kit érdekel, hogy mit mondanak mások? A szülők is csak ideig-óráig tilthatnak attól akit megszeretsz, sőt annál édesebb a gyümölcs. Az emberek imádják megszegni a szabályokat :)
  • bigapó
    #145
    Ez nem lesz kifogás, nem az számít, hogy hol lakik, ha van buli akkor az ország másik végébe is képesek az emberek elmenni. Fontosabb, hogy mit érez irántad, mennyire vagy Te is és Ő is kitartó, persze legjobb az lenne ha minél többször tudnál vele lenni, de ne akard magadhoz láncolni se, mert a pacsirta éneke sem szép ha kalitkába zárják...

    Ha féltékeny típus vagy és nem leszel vele, Ő meg repesve meséli a történeteket, akkor ebbe bele fogsz bolondulni. Ugyanakkor ha helyén tudod kezelni a dolgokat és ezt látja is rajtad, akkor nem lesz gond...talán :)

    Nem irigyellek, sok a változó az egyenletben, Én mindenesetre szurkolok Nektek, ha úgy érzed Őt nagyon tudnád szeretni, akkor tégy meg mindent a közös jövőért. Sok sikert!
  • bigapó
    #144
    Hidd el, hogy kell majd még az a hamvas friss barack is :DDD
    az ízlések változhatnak, mint az évszakok.
  • sz4bolcs
    #143
    A profiljából ítélve Nessie. :) Ha csak nem 80 éves az párja...
  • IXEMGabeo
    #142
    gratula:) ki az idősebb?
  • Higany
    #141
    nem semmi!
  • NessieGraf
    #140
    Saját életemből: 20 év korkülönbség, 19 éve vagyunk együtt. Működik.
  • nagy hős
    #139
    hát igen. túl büszke nem vagyok rá, viszont azzal nyugtatom magam, hogy már akkor is jóval érettebb volt, mostanra pedig nagyon jó nő lett. (19 lesz)
  • Naagy Janos
    #138
    En 30 evesen dugtam 54 evest es nagyon tudott:)
  • IXEMGabeo
    #137
    azt el tudom képzelni...Maximum azért kell vigyázni, mert egy sokkal idősebb nőt nálad nehezebb találni, aki vevő arra, hogy kapcsolatot létesítsen veled, tehát ergo igencsak keresgélni kell utána és az is lehet h évekig pont emiatt egyedül maradsz...
  • Atomreaktor
    #136
    valaki írta valamelyik topicban, hogy vigyázni kell, mert aki egyszer belekóstol az érettebb gyümölcsbe, az soha nem is akar majd mást kóstolni :)
  • Atomreaktor
    #135
    :))
  • IXEMGabeo
    #134
    akkor ezekszerint csak megéri idősebb nővel lenni:)
  • IXEMGabeo
    #133
    persze ez az, ami csak elméleti kérdés, hogy egy ember hogy dönt mibe vág bele...
  • Molnibalage
    #132
    Volt egy nagyon rövid futó kalandom egy nálam 9 évvel idősebb nővel még sok sok éve. Életem legeszebb hónapjai voltak.
  • Atomreaktor
    #131
    egy túlfűtött alkohollal jócskán megspékelt buliban bármi előfordulhat :)

    ha meg ezekből kimarad a csaj, mert ő annyira hűséges, akkor meg később fog rádöbbenni, hogy valami kimaradt az életéből és vagy boldogtalanságát véka alá rejti, vagy valahogy megpróbálja bepótolni. persze ez csak ötletelés a részemről, jó lenne ha lányok is írnának, hogy ők hogy gondolják :)
  • Higany
    #130
    Szerencsére, nem egy bulizós fajta. Egyetemen/fősulin is albiba lesz, úgyhogy annyira nem lessz benne az életben...remélem.
  • IXEMGabeo
    #129
    avval nincs gond, addig a pillanatig amíg a csaj hűséges...bulizna? oké nem probléma, csak ne feküdjön be másik ágyába...persze a legtöbb embernél a vágyak olykor erősebbek, mint a gondolkodás...
  • Atomreaktor
    #128
    nem tudom. elmegy egyetemre, rájön, hogy mekkora bulik vannak és nem akar kimaradni belőle pl.
  • IXEMGabeo
    #127
    ha nem megcsalás szintjén szeretne szórakozni akkor oké, együtt kell szórakozni:D kérdés ezalatt, hogy mit értünk szórakozás alatt? mivel tudom magamról h nem változom, 30 éveim fölött ahhoz lesz kedvem amit akarok, ha én elviszem ide oda és ő sem akar gyereket és én se annál jobb:D Saját döntéseinken múlik úgyis minden, ha az egyiknek nem tetszik azt meg lehet higgadtan beszélni a másikkal...
  • Atomreaktor
    #126
    viszont azért vigyázni is kell, ha a lány mondjuk 21-22 évesen rájön, hogy most meg ő akar szórakozni, gyerek helyett.
  • IXEMGabeo
    #125
    nem rossz:) egyfelől ez egy előnyt jelent mert még "szerencsére" nem akar gyereket, még fiatal lehet ahhoz, úgyhogy, ha akarod addig szórakozzatok csak...
  • IXEMGabeo
    #124
    korkülönbségre gondoltam konkrétan erősebb e az átlag párkapcsolatnál...ugyanis én sztem az nem átlagos, ha egy nálam jóval idősebbel vagyok együtt...
  • Atomreaktor
    #123
    most meg te tanítasz
  • Higany
    #122
    Az előző barátnőm 32 volt, amikor én még csak 26. Legalább volt kitől tanulnom ezt-azt.
  • Higany
    #121
    Nem akarok! Ráérek én még arra. Úgyis azt tervezem, hogy előbb összeszedek egy kis pénzt, mert nélküle nem szabad elkezdeni ilyen komoly dolgokat.
  • Ronny
    #120
    Nálunk fordított a helyzet. A barátnőm idősebb nálam 10 évvel, és lassan már két éve együtt vagyunk. A család mindkét oldalról elfogadta a dolgot.
  • Atomreaktor
    #119
    szerintem azzal sincs gond, csak ne csinálj neki gyereket, had érjen még.
  • Higany
    #118
    Nekem 18 éves a barátnőm és én 30 vagyok...