517
Probléma e a nagy kor különbség a \"szerelmes\" emberek életében?
  • Atomreaktor
    #117
    szerintem a 10 még simán belefér. a durvább tényleg az mikor egy 70 éves van huszonévessel, de azt meg kitárgyaltuk, hogy valószínűleg lóvé miatt van. ha meg idősebb a nő, mondjuk 15-el, akkor idősebb korban lesznek gondok, mikor a nő már nem akarja, de a pasi még igen...
    én idősebb nővel azért nem tudnék tartós kapcsolatot elképzelni, mert nagyon máshogy gondolkodunk.
    nehéz kérdés, de legalább értelmesen elbeszélgetünk :)
  • IMYke2.0.0.0
    #116
    Volt 2 évvel idősebb barátnőm is, és a legutóbbi (és egyben legnagyobb) kerek 10 évvel fiatalabb volt nálam [20 vs 30].
    A korkülönbség mindig is társadalmi kérdés marad - vannak, akik eleve így választanak, s vannak, akiknek elsődleges a személy, s csak aztán (esetleg) annak kora.
  • katakpult
    #115
    Ha bele gondolok a szüleim között is 7 év a kor különbség... és még is nagyon jól megvannak egymással. persze vannak olyan igen érdekes esetek hogy egy 40 évesnek 20 éves a párja.. sőt, találkoztam is már ilyennel.
    Nem gond szerintem a kor, bár előfordulhat nézeteltérések abból hogy az egyik túl sokat élt már meg, a másik viszont aligha...
    De, ha tudnak kompromisszumot kötni vagy teszem azt együtt teszik meg a dolgokat, akkor nincsen gond.:)
  • bodrisa
    #114
    Szerintem a kötődés ugyanúgy meglehet egy átlag párkapcsolatnál is, mint egy különcnél. Én a másik elfogadását, tiszteletben tartását tartom inkább fontosnak az erősebb kötődés szempontjából. És ez amellett, hogy egyénfüggő, a kettejük illeszkedése is nagyban befolyásolja. Például, ha egymást kiegészítő tulajdonságaik vannak.
    És persze azt sem szabad elhanyagolni, hogy a valódi kötődés próbája igazából az, hogy ha jön valami 'kísértés'..
  • Atomreaktor
    #113
    biztos valamilyen bögyös hentai csajra gondolt :)
  • IMYke2.0.0.0
    #112
    Szerencsére, nem ismerem az oldalt... kéne? :)))
  • bigapó
    #111
    Szerintem nem ez alapján dől el a dolog. Ahhoz nem kell különcnek lenni, hogy kitartsunk egy másik mellett. Egyszerűen el kell fogadni a másikat olyannak amilyen és azt szeretni benne amije van, nem pedig egy délibábot kergetve megváltoztatni rajta amit csak lehet.
  • IXEMGabeo
    #110
    Erősebb e vajon ez a fajta kötődés az átlag párkapcsolatoknál? mármint, hogy minél különcebb, egyedi eset egy kapcsolat annál jobban kitartanak-e a párok?

    legelső HSZ-emben feltettem ezt a kérdést ugyebár a Korkülönbség témában még erre lettem volna kíváncsi
  • davidka003
    #109
    Haverom szerint csak lányok és búzák isznak citromos sört. Én egyik sem vagyok, mégis szeretem néha de én inkább Radlert iszok.
  • Fidolorous
    #108
    pedig tök finom, csak nem ártana ha nem spórolnák ki a szeszt.
  • jhetedikj
    #107
    ez jó :DD
  • davidka003
    #106
    "ez a citromos gösser viszont nagyon szar, ilyent ne igyatok:SS"

    Tartja is a mondás, hogy gyenge vagy mint a citromos Gösser. :D
  • jhetedikj
    #105
    hát azért az édes testvéremmel én se tudnám elképzelni, hogy kapcsolatot létesítsek
    de legalább már tudom, hogy ilyen is van... durva

    ez a citromos gösser viszont nagyon szar, ilyent ne igyatok:SS
  • TreDoR
    #104
    Az Ane Haramix-ről linkelj be képeket, az gondolom többeket érdekelne.
  • IXEMGabeo
    #103
    rendicsek ti tudjátok:) ha erre vágysz, akkor mindenképpen ne halaszd el a vizsgálatot... csak érted olyan fura érzés lehet:D, bár sosem volt unokatesóm, hogy "kipróbáljam magam" vele ezt csak te tudhatod milyen...
  • IMYke2.0.0.0
    #102
    Sose mond, hogy soha...
    Lehet, hogy találkozol élőben is ilyen esettel, és megdöbbensz.
    És nem csak cigányok között van ilyen.
    Szerintem, ennyivel le is lehetne zárni a témát (Google - "Lipcsei testvérpár"):



    KLIKK A KÉPRE!
  • jhetedikj
    #101
    ezzel teljesen nem értek egyet mivel nekem és neki is több mint 50%-ban más a genetikai állományunk míg a testvéremmel ~100%-ban megegyezik van különbség szerintem

    én is írtam saját példával, ahol nem lett semmi bajuk és még egészséges gyerekük is született

    azért ha komolyra fordul a dolog egy genetikai vizsgálat mindenképpen kell, de aztán lehet semmi nem lesz belőle, mert ezt most csak elmélet szintjén hoztam fel:)
  • IXEMGabeo
    #100
    nem problémát úgy értettem, hogy őket aztán tényleg nem érdekli, hogy rokon e az illető...úgy érzem ici picivel megfontoltabbak vagyunk mi?, de mindenütt mások a szokások, kapásból volt 1 valaki itt is, akinek felmerült ez az unokatestvérrel való gondolat;)

    igazából nem ajánlatos, mert az unokatestvér is majdnem ugyanolyan rokon mint a testvéred...nem is értem komolyan egyesek a saját rokonukba, hogy tudnak belezúgni:D
  • jhetedikj
    #99
    "Dél-Amerikában és a cigóknál nem probléma:);)

    amúgy vérrokoni kapcsolat, tehát sztem gáz...másodunokatestvérnél is nagy a kockázat a vérfertőzésre..."


    szóval ha csajban van cigány vér akkor szerinted nem lesz probléma?
    (negyed részben az ha jól tudom)
  • Loál János #98
    Egytértek. Nagy eséllyel apa nélkül nő fel az ennyire kései gyerek, én sem látom értelmét.
  • Loál János #97
    Kétgyermekes elvált nő volt, aki vergődött valami hótbéna ipsével. Én meg bejöttem neki, mint korán kamaszodó friss hús. :-) Akkoriban idősebbnek tűntem, mint amennyi voltam, 20-as éveimre ez megfordult.
    De mondom, sajnos nem történt semmi azon felül, hogy mikor látott, folyamatosan vigyorgott, és tetőtől talpig pásztázott a mosolygó szemével. :-(
  • IXEMGabeo
    #96
    "Egyetlen dolgot sajnálok felnőtt fejjel: anno egy 40 feletti csinos nő baromira szimpatizált velem 13-14 éves koromban, csak még "töketlen" voltam. Nyílván itt most nem komoly kapcsolatról beszélek. -.-"

    ez már durvább Saiyan eseténél is:D várok további ilyen cifra dolgokat:D, de ez már tényleg meghaladja azt az esetet, amikor a 40-es nő agyatlan és felmerül a kérdés mi oka lenne egy kifejletlen kamasszal kezdenie? 13 éves kor az tényleg korai, de még a 15 évesre azt mondtam talán elmegy a 34 évessel:D

    Amúgy egyrészről az életfelfogás és a csalódások is közrejátszathatnak ilyen esetben, ha egy 40-es nő a kamaszokat keresi...
  • IXEMGabeo
    #95
    példának rögtön beugrott nekem Somló Tamás, és Komár László úgymond 60 felett vannak és még mindig csináltak gyereket, jóval fiatalabb feleségük által kérdezem én miért jó ez nekik, mikor a gyerek mire felnő addigra valszeg a faterjuk nem nagyon fog virgonckodni, ráadásul ez már nagypapa kor, nem sértésként mondom nekik:D...nem látom értelmét ennek, de csak egyéni vélemény

    (annyi pénzük van, hogy bármikor megtehetik, hogy még ilyen korban is gyereket vállalnak ez pedig ebbe simán benne van)

    a gyerek téma az másik dolog, csak, mint mellékes dolog kapcsolódik a topikhoz, eléggé kitértem, csak érthetetlen akkor is, amit elsőre kérdeztem...
  • bogyoka
    #94
    Ezt nagyon jól mondtad, véleményem szerint is így van:)
  • bogyoka
    #93
    No, nem baj, de azért beszélsz még velem?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem azt írtad régebben, hogy 30 vagy?:D De mindegy, úgyis virtuálisan érintkezünk:DD
  • Loál János #92
    Csak körül kell nézni, és mindenre látni példát.
    Alig 16 éves lány 31 éves pénisszel, 69 évesen gyermekcsináló úr 50 körüli nővel (a gyerek egészséges), hogy két környezetemben lévőt említsek, illetve tudok unokatestvérek közti (egyébként rövid) kapcsolatról.
    És ahogy myl0 írja a #69-ben, a korkülönbség relatív, és idővel elhalványul.

    Magam részéről a #66-hoz hasonló típusba tartozom, bár 18 alá már nem nagyon mennék.
    Volt nálamnál 11 évvel idősebb, és 9 évvel fiatalabb nőm is, mindkét kapcsolat szupijó volt, a maguk szépségével, mindkettőre szívesen emlékszem vissza.

    Egyetlen dolgot sajnálok felnőtt fejjel: anno egy 40 feletti csinos nő baromira szimpatizált velem 13-14 éves koromban, csak még "töketlen" voltam. Nyílván itt most nem komoly kapcsolatról beszélek. -.-
  • analfa
    #91
    Értelmes embereknél szerintem nem számít a korkülönbség...szeressék egymást az a lényeg.
  • IXEMGabeo
    #90
    hihetetlen én meg még mindig itt kínlódok, volt h megtettem már mindent, hogy egy lány érdeklődését felkeltsem és nem elég:D és még mindig egyedül vagyok ez lol...lassan 21 leszek az is érdekes...
  • Super Saiyan
    #89
    Nem nézek ki túl jól, és nem is beszéltem sokat :D (a számmal, a testemmel viszont igen.) Azért nekem eléggé megtiszteltetés volt, h ő akart engem az aktus után jobban :D Pedig gondolom nem én voltam az első férfi a életében. :D
  • IXEMGabeo
    #88


    van annyi;)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem vagyok több húsznál kb...


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de pszt a férjed meg ne tudja;)
  • IXEMGabeo
    #87
    úgy tűnik a tánc csodákra képes:) ehhez kell ám lehengerlő külső is gondolom, meg az is fix, hogy nagy dumagép lehetsz:D

    amúgy azt mondom, ez rosszat nem tehetett neked, főleg, ha titokban maradt a dolog, sok tapasztalatot szereztél elvileg, viszont a közös jövő elég érdekes lett volna vele:) mondjuk úgy, hogy más igényeitek lett volna, ilyen helyzetben tényleg a szex az, ami összetart egy efféle kalandot...
  • Super Saiyan
    #86
    Jól nézett ki, én meg táncoltam vele... :D Kb ennyi, a többi jött magától. Azóta is kérdezgeti h miújság velem, meg ilyenek... :D
  • bogyoka
    #85


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért van annyi? Nem vagyok 60 éves:D
  • IXEMGabeo
    #84
    bolond:D:D

    #70:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bogyoka végül is köztünk is kb 30 év van
  • IXEMGabeo
    #83
    evvel teljesen egyetértek
  • IXEMGabeo
    #82
    és ezt hogy csináltad elárulnád?...:O részletekre is kitérhetnél...
  • IXEMGabeo
    #81
    Dél-Amerikában és a cigóknál nem probléma:);)

    amúgy vérrokoni kapcsolat, tehát sztem gáz...másodunokatestvérnél is nagy a kockázat a vérfertőzésre...
  • bogyoka
    #80
    Elolvastam a spoilert
  • bigapó
    #79
    ilyen nagy korkülönbségnél tényleg megkérdőjelezhető annak az embernek az épelméjűsége aki fiatalabb. Logikusan és fajfenntartási (ösztönös) szempontból nézve nincs arra magyarázat miért egy idős, nagy valószínűséggel nemzőképtelen egyedet választ ki a több milliós populációból...

    erről viszont eszembe jutott az ideális Nő számjegyei: 60-90-40...

    akit érdekel miért az olvassa a spoliert:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    60 milliója van, 90 éves és 40 fokos láza :D
  • IMYke2.0.0.0
    #78
    Lipcsei testvérpár...
    És csak egy sztori a kis millióból.