889
A Nehrim az Elder Scrolls IV: Oblivion motorjára épülő, de történetileg teljesen új RPG
  • Molnibalage
    #689
    Ott is egyszer jártam, mikor megkaptam. Már el is felejtettem. :)
  • koschwarz
    #688
    a fővárosban a kastély és a város főterének közelében ennyiért ilyen lakást lehet kapni :DDDD

    egyébként én kidekoráltam egy csomó cuccal, amit a kalandozásaim során szereztem, pajzsokkal, kedvenc, de már nem használt fegyverekkel, drágakövekkel, kristályokkal, koponyákkal, stb. egyébként ezen kívül nettó 5 percet töltöttem le benne :D

    de ne aggódj, valószínűleg azért ilyen ez a ház, mert ha továbbhaladsz a fősztoriban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor később kapsz egy fasza kastélyt, saját címerrel, őrökkel, cuccokkal



  • Benevolens
    #687
    megvettem a házat 10 000-ért és tök gagyi :( Máshol nem lehet jobbat kapni?
  • koschwarz
    #686
    az új aréna harcoknál mondjuk most kihasználtam a csapdákat, és úgy azért elég izgalmas volt.
  • koschwarz
    #685
    szerintem próbáld meg a legutolsó patch-csel megint. én is rányomtam a bounty-küldetésre amikor már nem volt több, és most, amikor a múltheti új peccsel betöltöttem a játékot, rögtön automatikusan frissült a bounty küldetés.
  • mindero
    #684
    Nekem kicsit unalmasak. Az eddigiek sokkal jobbak voltak. A bountykat meg nagyon sajnálom, azok nagyon hangulatosak voltak (nekem ugy nem mennek).
  • koschwarz
    #683
    tök jók az új patch aréna harcai. kicsit unalmas lehet, hogy minden küzdelem 4v4-ként indul, csak a legutolsót színesítik meg alapból egy monsztával, de azért sokszor vannak meglepetések más formában a harcok végén. de ennek ellenére is jó kis csetepaték ezek. igaz, 40-es szintűként ilyen kis gladiátorok nem jelentenek túl nagy kihívást :D
  • Molnibalage
    #682
    Az inventorydban levő naplóra kattintve lehet szitet lépni. Egy kis vörös jel is világít a sarokban ilyenkor asszem.
  • Hispaniola
    #681
    Jah és felraktam már az 1.1.1.0 -ás patchet is.
  • Hispaniola
    #680
    Sziasztok, tudna valaki tanácsot adni? Már egy jó pár napja nyomom a Nehrimmel és 56100xp-m van és még mindig csak 1-es szinten vagyok, a Naplót sem tudom még használni, ez valami bug lehet? a Fő küldiben is a II. résznél tartok meg pár mellékküldit is megcsináltam eddig.
  • mindero
    #679
    Meg amúgy is kell egy nyelv, amivel a világon kommunikálni lehet mindenfelé, régen ez a latin volt, most meg a primitívebb angol.
  • Molnibalage
    #678
    Már bocsánat, de Magyarország nem a világ közpe. Nem ide fejlesztenek játékokat...
  • rikkcsicsi
    #677
    Már bocsánat de én magyar vagyok!
  • mindero
    #676
    Lehet h spanyolul tud :)
  • Molnibalage
    #675
    Egyébként soha nem értettem azt, hogym miért kell magyarítás. Azért egy idegen nyelvet középszinten tessék már megtanulni....
  • mindero
    #674
    Elég brutális meló lenne 6x annyi szöveg van benne mint az Obliban. Hacsak itt nem fog össze pár ember, akkor nem valószinű.
  • Molnibalage
    #673
    Tudtommal nincs és nem is lesz.
  • rikkcsicsi
    #672
    Sziasztok!Bocs ha már írták,de van hozzá magyarosítás???
    Ha igen azt hol találok??Mert kerestem de nem találok!
  • Molnibalage
    #671
    Nem.
  • Nos
    #670
    ki tudom szedni valahogy a gemet a fegyverekből???

    köszi
  • koschwarz
    #669
    ja, elnézést
  • Benevolens
    #668
    ja értem
  • Molnibalage
    #667
    pöcs = patch, csak tájszólásban. :)
  • Benevolens
    #666
    ?
  • koschwarz
    #665
    új pöcs van!
  • Benevolens
    #664
    azóta megtaláltam, köszi :)
  • koschwarz
    #663
    gyakorlatilag keresztül-kasul bebarangoltam az egész világot, szerintem nem sok dungeon maradt amit ne fedeztem volna fel, illetve az összes mellékküldetést is megcsináltam. kb. 110 óránál tartok. közben haladtam a sztorival is, éppen az utolsó "act"-et kezdtem el.

    ezt kell mondjam, zseniális. imádom ezt a modot. eleve, ahogy a főküldetés helyszínei milyen változatosak...de ahogy szinte minden dungeon egyedi, már az se semmi. az oblivionban egyetlen karakterrel sem léptem át a 25 szintet, itt meg már 40-es vagyok.
  • SaGa Jr
    #662
    Főváros, dokk negyed, a dokk kapujától balra van a kis temető. De a palotával szemben lévő akasztó hely mellett is át lehet menni oda egy kis ajtón át ami a kriptákba vinne.

    Este 8 körül szokott elindulni a sírhoz a manus és elég változó melyik irányból megy oda.
  • Benevolens
    #661
    betöltés után megettek a kulcsok, és kihoztam a cuccot, és egy ezrest kerestem :) Most ott tartok, hogy a pasi a nője sírjánál imádkozik, csak a sírt nem találom.
  • Molnibalage
    #660
    Pont ott tartok, ahol novemberben, de még 3/4-ig végigtolva is szép. Majd, ha befejeztem azt, amit most csinálok, akkor befejezem végre ezt. :)
  • mindero
    #659
    De szép is volt
  • Molnibalage
    #658
    Régi emlékek tolulnak fel. :)
  • Molnibalage
    #657
    Lényegében külön játék, de kell hozzá az alap TES IV. Annak a motorját használja, de lényegében semmi több. MOD, de annál lényegsen több, mert szinte semmilyen szinten nem kompatibilis a TES IV-gyel.
  • SaGa Jr
    #656
    gabo91:
    Mod az Oblivionhoz és Nehrim néven fut, így keressed.

    Benevolens:
    Az egész lényege, hogy elvergődj a cuccaidért és aztán lelépj onnan. Ha megvannak a cuccaid akkor az ideiglenesen használtak nyugodtan elveszhetnek, nincs rájuk szükség és nem is engedi a program azok elvitelét (nekem sem ment de nem is kellettek). Visszamenni a rácson keresztül nem kell neked sehová (emlékeim szerint nem is tudsz egyébként sem), elmenned kell, hogy folytatódjon a sztori. Emellett ha nagyon akarsz a faluba is visszamehetsz aztán leabálhatod avezért. Nála találsz majd elegendő cuccost.
  • gabo91
    #655
    Hali.

    Azt szeretném kérdezni, hogy milyen néven lehet megtalálni ezt a játékot. Ez egy külön játék vagy csak mód az oblivionhoz? Valaki írna róla.

    Köszönöm.
  • Benevolens
    #654
    a vérdíjat megoldottam, a küldi is megvan. Most egy bug miatt szenvedek. Ott tartok, hogy becseréltem magamat rabszolgának és beraktak a kínzókamrába, és a csajjal kipucoltuk a helyet, és amikor megtaláltam a cuccaimat, akkor a kulcsok, amik nálam voltak nem voltak a ládában és így nem tudtam visszamenni a rácson, ami meg bezáródott. Pedig ott hagytam egy csomó cuccot :(
    Egyébként köszi a segítséget
  • SaGa Jr
    #653
    Attól, hogy leereszted a ketrecet még nem ér véget a feladat. Ekkor onnan eltűnik a lányzó és áthelyeződik máshová. Keressed meg, várakozzál, mert lesznek itt történések. Aztán jön szépen ellened sok ellenséges dög. Azok leverése közben befutnak majd még mások is segíteni és le kell ekkor verni minden ellenséget. Aztán ér majd véget a feladat.

    A vérdíjat meg fizessed ki az őrségnél vagy üld le a büntetést. Őrök akkor mennek rád, ha eleve van vérdíj a fejeden (mindegy milyen pici, mindegy hogy lopás, illegális házlátogatás, varázslás vagy más bűntett miatt) vagy aktív varázslattal/varázstárggyal mész egy falu közelébe, akkor is megszólal az a fránya harang és rádmennek.
  • Benevolens
    #652
    ezt megtaláltam, és ott lóg a csaj egy ketrecben. De kinyitom a ketrecet és eltűnik. És semmilyen bejegyzést nem kapok sem amikor megtalálom sem amikor kinyitom. Ezenkívül rám jött Giliad két őre (pedig nem is varázsoltam) és mivel kinyírtam őket ezért 4500 vérdíjam lett. El lehet ezt valahogy tűntetni?
  • mindero
    #651
    Igén, és egy kőkör közelében van egy csapóajtó abban lesz a csaj.
    Én is sokat szívtam, csak onnan tudom.
  • Benevolens
    #650
    át kell menni a folyón?