2681
Neverwinter MMORPG
  • KaBuTo666
    #2481
    Épp az előbb olvastam chaten, a gyerek írja hogy 750k vagy mennyi diamondot beletolt a égős kutyás petjébe hogy 25ről 30lvlig lehessen húzni, és írja hogy nem gyenge nem rossz a teljesítménye. :D Röhögtek chaten, szerintem ő se gondolta komolyan. Ugyan az a teljesítménye mint egy rendes 30lvles petnek. Azért ez már maga egy vicc hogy ennyire drága feloldani 30 lvl-re. Pofátlanság.
  • kozi001
    #2480
    A 300ezret nehogy belenyomd valami common companionba. Vegyél helyette Ioun Stone-t.
  • KaBuTo666
    #2479
    Akkor úgy fogalmazok inkább, hogy ha van ideje az embernek akkor csinálja. :)
  • KaBuTo666
    #2478
    Hát úgy nem fog fejlődni. Egyszerűen úgy tudsz jobb petet, az kék petet szerezni, hogy gyűjtesz glory pontot és megveszed azt a jagged dancing bladet. 25 lvl-ig húzhatod.
  • Tibbbor
    #2477
    Na most egy pillanat!Mivel F2P vagyok és mindössze egy petem van, ami max. 15-ös lehet, így semmiféle XP csíkjába nem gyűlik az XP. Én meg nem fogok 300.000 Astral Diamondot elkölteni azért, hogy 20-ig húzhassam. Merthogy ennyi lenne az ára a + 5 szintnek. Esetleg másik petet vehetnék, de elvagyok a cleric-emmel.

    A kihagyott pályákkal kapcsolatban pedig Gear-el értek egyet, mert én is a csapatos harc élvezetéért csinálom ezeket, nem csak a diamondért. Legutóbb 4-szer halt be mindenki, mégis jó kis buli volt, pedig tök ismeretlen volt a csapat.
  • Gear
    #2476
    Skirmish-t ne sajnáld,meg fogod látni mindet mert event (Call to arms) formájában elérhető lesz szép sorba mind.
    Egyébként jobb lenne olyasmi módon mint ahogy a pvp van. Hiába ad KaBuTo666 szerint "lószar diamondot" akkor is a játék része, némelyik kifejezetten szórakoztató.

  • KaBuTo666
    #2475
    Az XP 60-as szinten nem a classodnak fog érdeke lenni, hanem a petnek.
    Mivel az az exp a pet xp csíkjába megy, így gyorsabban és könnyebben fejlődik.
    2 petemet is így húztam ki. :)

    Skirmish meg lószar diamondot ad, nem is foglalkozom vele.
  • Tibbbor
    #2474
    Úgy látom, megint totális a csend a topikban, de azért leírnék pár gondolatot:

    Most, hogy végre(?) én is elértem a 60-at, pár dolog bosszant.Nagyon kár, hogy a napi Skirmish-eknél és a napi Dundeonoknál nem oldották meg úgy a szintkövetelményt, mint ahogy az a Daily Foundry questekben remekül működik.Vagyis az ellenfelek a játékos szintjéhez igazodnak.Akárhogy ügyeltem arra, nehogy túllépjek a szükséges skirmish ill. dungeon szinthatárán, már három ilyet csináltem meg részben feleslegesen és törölhetem klasszul őket a Quest log-omból, mert a büdös életben nem tudok majd ezekre jelentkezni. Külön öröm, hogy mindegyikre ráment egy csomó időm és a zömüknél 2/3 ill. 3/4 teljesítésig jutottam. Nem csak az idegesítő, hogy feleslegesen pazaroltam rájuk az időt, hanem az is, hogy így egy rakás pályát sose fogok már látni.
    A másik amit nem értek, az Sharandar. Konkrétan azt, hogy tudomásom szerint ide csak 60-asok juthatnak be, de akkor mi a túrónak ad a küldetésekért jutalomba XP-t...?!
    Vagy én tudom rosszul?Nekem mindenesetre 60-nál lehetett egyáltalán beszélnem a küldetés sorozat első questgiverével.Netán tervezik a szinthatár emelését??

    "Röviden" ennyi lenne máre.Azért remélem, nem halt ki teljesen a téma!
  • kozi001
    #2473
    Sztem is inkább a népesség fogyás az oka.

    Biztos mindenki elment suliba. :)
  • Gear
    #2472
    Tudtommal alap elgondolás volt hogy nem lesznek külön serverek(shard-ok) hanem egy közös.Nem hiszem hogy a népesség csökkenés az oka.
    Emiatt csak azért aggódom kicsit mert egy fő város van(ami érthető, de kéne még olyan hely ahol elérhető bank,posta,tp)ami elég zsúfolt igy is hogy 3 shard van.
  • Fpocok
    #2471
    Összekapcsolják a három shard-ot. Akkor nem sokan játszhatják már...
  • Tibbbor
    #2470
    Basszus, látod ez eszembe se jutott.Na, majd legközelebb megnézem!Kösz a tippet.És ennyi SW ToR tapasztalattal hogy hagyhattam ki ilyet?!
  • Probatbicol
    #2469
    A minimap alatt levő kijárat ikonnal mindig ki lehet lépni a dungeonokból nem? Akkor nem kell scroll.
  • howey74
    #2468
    Sziasztok! Külső vinyóra telepítettem a játékot, amelyik gépről telepítettem azzal tökéletesen működik, ha a külső vinyót átteszem egy másik gére, akkor állandóan töltené le újra a játékot? Mi lehet a gond? Több mmo - ot is így játszottam s soha nem volt semmi gond (GW1, GW2)
    Előre is kösz a segítséget!
  • kozi001
    #2467
    Van egy olyan is h esc-GM help-stuck-bármilyen opció-abandon mission és akkor kirak a dungeon elejére.
  • Tibbbor
    #2466
    Köszönöm a válaszodat, azóta az LFG chat-en sikerült megcsinálnunk a Pirate King dungeon-t, nagyon jó csapatba kerültem, mindenki tette a dolgát, szépen lenyomtuk a főbosst is.sajnos, mivel DPS-ként én voltam a legmagasabb szintű, néha "sikerült" leszednem a tankról a keményebb minibossokat és egyszer emiatt meghaltam, de azonnal jöttek feltámasztani.

    A másikkal kapcsolatban: én is próbáltam a /stuck parancsot, erre azonban azt írta, írjam be hol szorultam be és várjak.Na vártam is, de meguntam, hogy semmi nem történik, emiatt voltam kénytelen a /killme utasításhoz folyamodni, így meghaltam, visszakerültem a Respawn pointhoz és természetesen elveszítettem minden buffomat.Nem próbálkoztam tovább, visszateleportáltam PE-be.Csak azt nem tudom, ha nincs ilyen teleport scrollom, akkor meddig kellett volna ott dekkolnom?!
  • kozi001
    #2465
    Az lfg chatin keress inkább társakat.
    Sokkal gyorsabb, mint ha csak queue-ba berakod magad egyedül.

    A másikra meg van /unstuck is.
  • howey74
    #2464
    Sziasztok! Külső vinyóra telepítettem a játékot, amelyik gépről telepítettem azzal tökéletesen működik, ha a külső vinyót átteszem egy másik gére, akkor állandóan töltené le újra a játékot? Mi lehet a gond? Több mmo - ot is így játszottam s soha nem volt semmi gond (GW1, GW2)
    Előre is kösz a segítséget!
  • Tibbbor
    #2463
    Én is erre gyanakodtam, de sajnos amikor a szintem épp jó lett volna, nem jött össze.Utána meg küldiztem és pillanatok alatt "kinőttem" a skirmisht, pedig szívesen megnéztem volna...:(

    Ma meg hogy jártam...Klasszul bevállaltam egy Foundry küldetést és olyan klasszul beragadtam a fickó pályájába, hogy csak /killme paranccsal tudtam kijönni.Még szerencse, hogy volt teleport tekercsem a Protector Enclav-be, különben nem tudom, mit csinálok.Amúgy nem értem, miért erőltetik az amatőr készítők a saját gyártású pályákon a teleportokat, ha nem tesztelik le rendesen, mert nem ez az első stuck, amibe belefutok.
  • PiszkosFred
    #2462
    Nem játszottam mostanság, nem tudom változott e vmi az elműlt hetekben. De, az adott skirmishre és dungeonban csak akkor mehetsz LFG-vel, ha benne vagy a meghatározott szint limitben. Ha "kinövöd", utána már nem. Érdemes akkor feliratkonzi, amikor a napi eventlista épp skirmish vagy dungeon runokat díjazza X óráig, mert akkor szinte instant megvan a party. Más esetekben tényleg baromi hosszú tud lenni, DPS-ként főleg.
  • Tibbbor
    #2461
    Látom, alig kommentezik itt valaki, de hátha kapok a kérdésemre választ:

    Nem igazán értem az LFG-t.Hogy tudok csapatot keresni egy adott Dungeonra, főleg, ha már néhány szinttel alacsonyabb a követelménye az enyémnél? Ugyanez a helyzet a Skirmish-el is, mert mikor felkínálta napi event-ként, hiába álltam be a sorba, nem inveltek soha.
  • Hyder
    #2460
    Alienware: Natural 20 Item Pack Giveaway
  • kozi001
    #2459
    Akartam paypalról vásárolni ehhez a játékhoz.
    Ezt dobja:
    We're sorry, but we can't send your payment right now
  • Tibbbor
    #2458
    Úgy olvastam, más is használja a Foundry-t.Nem tudná valaki megmondani(vagy tutorialt linkelni), hogy hogyan lehet olyan Quest Objective-et csinálni, amiben az a cél, hogy x számú ellenfelet öljünk meg, illetve x darab tárgyat gyűjtsünk össze?! Már millió féleképpen próbáltam rákeresni, átnéztem a fórumokat is, de sehol nem találok ilyesmit.
  • Szaladin12345
    #2457
    Sziasztok nagy magyar klánt keresek van privát ts szerverem ha gendoljátok rendelkezésre bocsájtom. Írjatok
  • droidobivan
    #2456
    vagy guildba fent ?
  • Tibbbor
    #2455
    Tudom, mert már 32-es a Great Weapon fighterem, csak néha jó lenne segítséget kérni a magyar chat-en, de sose reagál senki sem.
  • droidobivan
    #2454
    elég sok van szerintem érdemes játszani.
  • Joe111
    #2453
    Sziasztok !
    Nektek sem megy játékon belül a mail csatolmány elküldése ?
    Mióta kijött a kiegészítő, nem tudok elküldeni semmilyen tárgyat egy másik karakternek.
  • kozi001
    #2452
    CW-ként ti melyik új passzívot választjátok?

    - 250 def vagy 250 pow

    - 250 deflect vagy 250 crit

    - 700 HP vagy AP reg 2%

    - chance for 400 heal by being struck vagy chance for 400 arcane damage by hit

    - stam reg 10% vagy 400 dam by deflect a foe vagy by killing +20 pow vagy 45 sec (stacks 30) or potions heals +10%

    Többnyire az offenzív tűnik jobbnak kivéve talán a potion +10%-ot.
  • Fpocok
    #2451
    Ha a neverwinterhun-ra gondolsz, akkor jah... ez van. Az a baj, hogy a perfect world alapból kinyírta a default magyar csatit, a hun csatit azzal, hogy összekötötte a trekiékkel.
  • Tibbbor
    #2450
    Szerintetek a Dragon shard-on hány magyar lehet?Folyamatosan figyelem a Neverwinterhun channel-t, de egy naptól eltekintve síri csend honol...
  • kozi001
    #2449
    MOON & SUN ELVES
    Play as the epitome of intelligence, grace and resilience as one of the new elf races! Both will come with unique racial powers and stat bonus selection.

    New Campaign System. Unlock three distinct neighborhoods for Sharandar and be rewarded with some unique items for Neverwinter!
    New companion quality upgrade system. Strengthen your most trusted companions by boosting their stats with this new system.
    New Feywild Lockbox will be available. Ride a majestic Sylvan Stag and fight along a fearsome Aranea companion today! What other treasures will you unlock? Open one today!
    New Professions to master. Fury of the Feywild will introduce Weaponsmithing and Artificing for skilled Profession workers to learn. Weaponsmiths could create some of the best end-game weapons available!
    New Call to Arms System. Skirmishes will be more rewarding and more readily available for adventurers of all levels. Look out for any announcements of new Call to Arms Events.
    Many balance and gameplay changes based off our players' invaluable feedback and suggestions.
    New arsenal of items inspired by the unique aesthetic of the Feywild.
    Updates to the Foundry Editor to include Drag & Drop 3-D editing. Be as creative and imaginative as you want to create the best user-generated content for Neverwinter!
    The release of Gauntlgrym, the 20 vs. 20 PvP and PvE Event. Fight to protect your faction's honor!
  • HyperMonkey
    #2448
    Gondolom íjász még mindig nincs benne...
  • Tibbbor
    #2447
    Azt, hogy instába is visszatenne-e még nem próbáltam.Tul.képpen nincs bajom a számsorral, mert minden működik, csak nem értem, hogyan és miért került az account nevem helyére.
    Foundry-s kérdésre valaki? (#2439)
  • kozi001
    #2446
    Expansion első blikkre:
    Az új terület szép pofás, tetszik h kéket is dobnak a komolyabb szörnyek.

    Campaign Boon-ok nagyon jók. Szivem szerint CW-ként mindet a támadásra tenném aztán legfeljebb vki tankol. :)

    pvp-ben duplázták az AD-t. 8k lett 4k helyett.

    Az új item-ek nagyon jók. Szvsz még a CN-ben dobott orb-ot is überelik.
  • kozi001
    #2445
    Akkor tényleg nem tudom mire jó a számsor.
    De ha kitörlöd az éppen futó instance-ba is visszakerülsz?
  • kozi001
    #2444
    Sztem a Kardok tengerét, Ezer orkot fordíthatjuk akárhogy úgyis gagyik.
    Az első két trilógiában volt egy-egy nagyon érdekes alaphelyzet. Utána szerintem lanyhul és szörnyhenteléses szappanoperává változik.
    De ez csak személyes véleményem!
  • Tibbbor
    #2443
    Már bocs, de mint minden MMO-ban, a rendes account nevemmel és a jelszavammal belépve eddig is pontosan ott folytattam a játékot, ahol előzőleg a karakteremet hagytam.Szép is lenne, ha login után minden áldott nap a Protectors Enclave-ből kellene elkolbászolnom az aktuális küldetésem helyszínére.
  • Nos
    #2442
    A konyveknel nagyon sokat szamit a fordito. Olvastam mar olyan fantasyt, ami iszonyu jo kritikat kapott, es a magyar valtozatnal nem ertettem, hogy mi a jo ebben a stilustalan nehezkes maszlagban. Aztan rajottem, hogy egy nagyon gyenge mufordito elrontotta. A Salvatore konyveknel is erdemes megnezni, hogy melyiket ki forditotta. Vagy vegigolvasni angolul.