2681
Neverwinter MMORPG
  • Acidlich
    #561
    Hat ehhez sok szerencset, ha random partyban bedob priest nelkul:)
  • Fpocok
    #560
    Csartlifax
  • soundsonic
    #559
    A béta 3. fázisára is nyerhettek kulcsot és esélyetek lehet egy hero founder packre. lájkolnotok kell a Lokitech fészbúk oldalát és kitölteni alapvető információkat. Akit érdekel: LINK
  • Fpocok
    #558
  • j0nNyKa
    #557
    menj már innen az ontopic-kal, elnyomod a politizálást
  • Spardas
    #556
    pár videóm a bétáról.





    a többi videóm a Stream csatornámon meg lehet tekinteni ha lesz béta majd csinálok megint adást a játékról is.
    http://hu.twitch.tv/dantesward

    és pár kép is.


  • Torzonborz
    #555
    ööö menjetek inkább szobára
  • Nephin
    #554
    Rofl.
  • Although
    #553
    Itt hagyjuk abba :) semmi értelme és ez tényleg nem az a topic :) de azért ha teheted önként és dalolva menj és gratulálj nekik és mond meg hogy te tényleg ellenzed ezt a bankadót és direktbe szeretnéd befizetni :) Nekem túl sok közvetlen ismerősöm van akiket a bankok lehúztak ne folytassuk :) Én megúsztam de akivel a conaba játszok az nem neki 3x módosították egyoldalúlag szerződését és nem tudott úgy kiszállni hogy ne bukja az eredetileg számolt érték 2x-sét. Ezek legalább megpróbálják ha ez nem jön be majd durvábbat kapnak. Nem titeket ebben biztos lehetsz.
  • Nephin
    #552
    A bankadót mi fizetjük, te nagyonokos. :D Minden adót mi fizetünk, nem esett még le? Csak közvetve, hogy az egyszeri birka ne a pszichopatát szidja, hanem a bankokat, meg a szolgáltatót, meg a marinénit. :D

    Még ha a te (amúgy fals) 1%-dat vesszük is, az is soksokmilliárd feleslegesen kidobott pénz. Abból lehetne orvosokat, nővéreket fizetni, egyetemi helyeket biztosítani, rászorultakon segíteni. Persze lehet, hogy az is menne a stadionokba... :D
  • Although
    #551
    IMF hitel
  • Although
    #550
    Kérlek néz már utána 4,25 meg az 5,25 között 1% van és nem kell eltörölni a bankadót. ami megjegyzem tizedrésze annak amit rajtunk kerestek de hagyjuk.
  • Nephin
    #549
    Rajtad kívül ki bloombergezik?

    Az IMF kamata 3-4 százalékponttal alacsonyabb, mint bármely devizakötvényre általunk fizetendő piaci kamat. Tudod, ez hány tíz- meg százmilliárdot jelent?

    Jó várakozást, gyors felébredést! :D
  • Although
    #548
    Királyság a bloomberg, az egyik jóakarónk :D Hiába jól csinálják. csak az a baj az ország 6 hónapot is kibír most és ezt ők is tudják. :)Nincs az spekuláns aki ennyi időre rámenne :) Szóval reméljük jövő hónap elejére 285-re visszamegy azt megvárom :) ha nem akkor a jobbikra fogok szavazni én is mert elegem van a bloomberg félékből.
  • Although
    #547
    *Ja és van 10 év futamidős is.
  • Although
    #546
    az egyszeri bevételek az 2011 volt :) Most 2013 van.
    Elmúlt öt év
    az olcsó imf mindennel 4,25% és beleszólás 4 év futamidő
    az amerikai 5,25 5év :)

    javaslom a privátbankár oldalt neked az elég független és alapnak jó :)
  • Nephin
    #545
    - 2012. január 324 Ft link

    - a hiány csak az egyszeri bevételek miatt ennyi, már nincs manyup, amit le lehetne nyúlni

    - a devizakötvény eszement kamatait fogjuk nyögni pár év múlva, az olcsó IMF hitel helyett

    Hát ennyi. Jó dolog a narancsköd, csak kívülről röhejes. :D
  • Although
    #544
    Meglátjuk :) Rosszal kezdtél ki :) 2012 jan 304 ha jól emlék. az volt a legrosszabb. miközben 3% alatti hiány ami hat európai országra igaz és 400 milliárd körüli devizatartalék van, kb 10x-sen túljegyzett devizakötvény kibocsátás után :) Figyeltem :) Szóval nem valószínű persze mivel nincs saját iparunk 20 éve ki lehet dönteni ezt is. De nem a pszihopata tehet a magyar történelem legnagyobb adósságának felhalmozásáról :) Amit még az utánunk jövő két generáció is fizetni fog ::)
  • Fpocok
    #543
    Nem vagy 100as, az biztos.
  • Nephin
    #542
    Tavaly volt 324, csak szólok. Stabil állam meg gazdaság? Mit szívsz, adj nekem is pls. :D Nem bizonyos körök, hanem egy pszichopata meg a kontár kuszaszeműje, de mindegy, ez nem a politika/gazdaság topik. :D
  • Although
    #541
    Meglátjuk. 2008-ba volt már 317 is :) Nem látom okát hogy tartósan 300 felett legyen. De majd kiderül. A 317 akkor volt amikor beszakadás előtt voltunk ténylegesen. Most bizonyos körök tartják a feszültséget ez majd egy hónapig kitart. De mivel relativ stabil helyzetben van az állam ezt nem tudják sokáig gerjeszteni.
  • Fpocok
    #540
    Most nem vagyok benne biztos, hogy ironizálsz vagy komolyan gondolod.
  • Nephin
    #539
    Hát persze, egy "kicsit". :D Lesz az még 320 is, egy ideig nem veszek játékot. :D
  • Although
    #538
    Várj egy kicsit vissza fog menni, egy ilyen nyílt gazdasággal rendelkező országnál ez így van, lesz, amíg nem lesz saját erős gazdaság. vissza fog menni 280-90-re is majd. Sajnos ez nem kivédhető, a seggnyalás meg nem megoldás, off bezárva.
  • Fpocok
    #537
    Gondoltam megveszem a 60 dodós pakkot. Hát lófaszt. Ha euból veszed, akkor nem 60 dodó, hanem 56 euró.
    Ráadásul a következő egy hétben még 10 forintot fog romlani az euró... na ennyit a pakkról.
  • j0nNyKa
    #536
    hogyne lenne, vipként :)
  • #535
    Nekem nagyon bejött a wizard:) igaz, nem indítottam mást, de úgy néz ki maradok ennél. Jó a kis távolsági dmg szerepe, még soloban is, ha valaki közel jutna, akkor ellököm vagy CCzem, és meg tovább az aratás:) Lehet, hogy armorilag gyenge még, de szerintem jól kiküszöböli a teleport + forcepush + CC kombó.
  • Fpocok
    #534
    Ma adtak ki új videót wizardhoz:

  • Shiwo
    #533
    a játékkal még nem játszottam, de ha a 4e rendszerből indulok ki, akkor normális, ha nem sebez nagyokat.. a szerepköre szerint ugyanis inkább területre ható sebzéseket oszt le, (un. "Controller" szerepkörben), míg a Sorcerer az, aki egy lényt támad, de azon bikákat sebez ("Striker", mint a Rugó)

    a pap elvileg "Leader" role-lal rendelkezik, főleg buffolja társait meg szívatja az ellent

    persze az MMO eltérhet ettől
  • soundsonic
    #532
    nem 23 hanem 2-3 sry csak nincs javítás lehetőség
  • soundsonic
    #531
    Az xp szorzó logikusnak tűnik, viszont akkor kevés a quest.. Wow-ban pl lvl10-es 20-as stb területből van 23- terület, Warban és Gw2-ben fel vagy leszintez az adott területhez és szintén van több "szintazonos" terület. Itt ennek nem láttam nyomát ez a baj. A térkép mellett nem láttam xp szorzást ,csak gold meg founrdy meg ilyenkete, ettől persze lehet, mert amúgy valóban gyors lenne a szintlépés. De, pl swtor-ban azt hiszem 36 órán belül volt olyan kocka aki fullra húzta magát. Én a 48 óra alatt igaz normális alvással, egyéb elfoglaltságok mellett lvl 31-ig jutottam. Belegondolva, hogy 60 a max szint gyors..
  • soundsonic
    #530
    Hát konkréten az egyik fórumozó kérdezte, mi lesz ha elérjük ezt a számot :D De ez csak spekuláció, gondoltam borzolom egy kicsit a kedélyeket :P link
  • Acidlich
    #529
    A 4x xp rate nem holtbiztos, csak ment a theorycraft forumon a gyors szintlepessel kapcsolatban, h ilyen nagy tempoban nem lesz jo, erre irtak h valoszinuleg xp szorzo van betak alatt h effektive tudjanak tesztelni a jatekosok.
    Ezt a 100.000 questet hol irtak?
  • soundsonic
    #528
    Köszi :) mondjuk ,most jutott eszembe, hogy megnézhettem volna a bag-emben a crafting materialokat amiket gyűjtöttem, hogy milyen szakmákat ír ,melyikhez épp mi kell, hátha több is kiderült volna.
  • Fpocok
    #527
    Még lehet ezeken kívül. Egyelőre ezek derültek ki bétából... legalább is az egyik játékos szerint.
  • soundsonic
    #526
    Leadership? mint "parancsnoki - vezetői" képesség? Semmi alchemy vagy ilyesmi? :(
  • Fpocok
    #525
    Eddig ezekről lehet tudni:


    Leatherworker
    Leadership
    Armorsmith
    Weaponsmith
    Medium Armorsmith
    Heavy Armorsmith
    Tailor
  • soundsonic
    #524
    4X volt az xp rate? Érdekes mert így egyik területről mentem a másikig és folyamatosnak éreztem. Nem az volt hogy még mobolnom kellene 5 szintet a további területig, dungeon-ig. itt mondjuk nem lehet mobolni, de voltak ismételhető quest-ek, amik kissé zavartak, mert fórumon azt olvastam jelenleg 100,000 quest van a játékban. Ez az ismételhetős móka az aion-ra emlékezet..

    Fpocok ha törölnék a karikat én sem bétáznék már mert nem askarom megunni az elején. 3x-4x végigjátszani az elejét számomra elég gáz lenne, hacsak a szakmázásból nem kapunk valami lehetőséget. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan működik és mik lesznek és még a béták alatt szeretném kitapasztalni ha lehet.
  • Acidlich
    #523
    Hatha jobban meghuzzak az xp szorzot(valahol olvastam h most 4x volt legutobb kb), vagy nem wipeolnak, maskulonben h tesztelnek az emberek az uj tartalmakat?
  • Fpocok
    #522
    ""Unless unforseen circumstances occur there will not be a wipe in between beta weekends"."

    Ok, nem szóltam. Úgy néz ki nem törlik, akkor meg lehet nézni a magasabb szinteket is.