2681
Neverwinter MMORPG
  • Acidlich
    #841
    Wizard ismerosod nem jatszott most veletlen? mert a robe-ok is nagyon ganajul neztek ki multkor, kb 2 fele variacioban.

    40 perces boss fightot azert kicsit tulzasnak erzem:) egyik beta hetvegen sikerult egy 20 percesbe belecsoppennem, mar az is probara tette a turelmemet elegge.
  • mnorbi2
    #840
    nem néztem magát a fegyvert de a tank shieldje az nagyon jol nézett ki az elöző bétákhoz kapcsolodoan és ha másikat vettem a kezembe az is méshogy nézet ki.

    + van egy menu a fegyvereknél jobb klikkre hogy change apperance , amivel át tudod ültetni egyik fegyoról a másikra kinézetet, persze diamondert.
    Tehát tuti máshogy fognak inézni.

    Ma reggel még egy GM benézett a general chatre , és beszologatott a komunikáciohoz , ami még lejött hogy signifikásan nehezebb lesz játék 30 és 45 ös szinttől, nehezebb questek , insták stb. Ezt a palyerek is írták hogy valami 40 es instába 40 perces end boss fight volt.
  • Nikosi
    #839
    Aki játszott most a béta hétvégén attól kérdezném, hogy a fegyverek még most is mind ugyan olyan típusonként egy skinnel voltak (minta a harmadik béta hétvégén), vagy azért volt már némi változatóság?

    Amúgy már nagyon várom 30-át, sőt egy közepes pack vásárlásán is gondolkodom.

    Egy magyar guild engem is érdekelne, mondjuk evvel kapcsolatban ráérek induláskor is kérdezősködni.
  • mnorbi2
    #838
    igen van reward es loot is , az insta nehezsegenek megfelelően, volt amikor kéket kaptam most a playerek által csinált foundrykbol. Ez nem random , oda volt irva zolddel hogy a játék elfogadta és lesz benne loot , a játék alatt gondolom a készítőket nézi vagy ha mondjuk 500 an megcsinálták és jo pontot kapott az insta.
  • Fpocok
    #837
    "A játékosok által kreált missziók azok is ingyenesek lesznek ugye? :)"
    Természetesen.

    "De egy olyan küldetésben mi a loot vajon?"
    XP biztosan, meg mintha rémlene valami szintnek megfelelő random loot, de ez nem biztos.
  • Munszu
    #836
    Köszönöm a válaszodat, na ki is fogom próbálni az OB-t, nagyon tetszetős. Nem is tudtam hogy olyan a harc rendszere mint a Teranak. Azt mondjuk nem próbáltam ki, mert 50gb-t akart le tölteni, az marha sok... :\
    De erre majd szánok időt, tetszik a képi világa.
    Ha lesz magyar klán, abban én is benne lennék. Azt furcsállom hogy nincs még magyar fan site-ja, pedig sok D&D fan van. :)
    Néztem videót pvp-ről is,nem lesz rossz ez. :)
    Abban reménykedek hogy, az itemshoppal tényleg nem fogják el rontani. És max kinézetet változtató cuccokat fognak adni... Mert ha nem akkor el van ásva sajnos az egész.. :\
    A játékosok által kreált missziók azok is ingyenesek lesznek ugye? :)
    Remélem fogják őket használni, és lesz benne elég potenciál. De egy olyan küldetésben mi a loot vajon?
  • Although
    #835
    Powergaming vs roleplaying
    Érdekes olvasmány és talán nincs is jobb topic betenni :)
    egy modder tette fel aki próbálja a skyrimet javítani egy kicsit :)
  • Fpocok
    #834
    Üdv.
    Elvileg nem nagyon, illetve szerintem (majdnem) mindent meg lehet venni majd ingame kreditért. Nincs előfizetés... vagy veszel a játékban igazi pénzért Zen-t, vagy veszel csomagokat 20/60/200 euróért. De ezek nem kötelezőek.
    PVPről nem tudok semmit.

    OB pedig most 30-án indul. Két hét.
  • Munszu
    #833
    Sziasztok! :)
    Lenne egy kérdésem ami foglalkoztat, mert szemezgetek egy ideje a játékkal. Egyik, hogy az ingyenes játékosok mennyire lesznek le korlátozva a fizetősökhöz képest? (Mert ha jól hallottam f2p lesz.) Illetve, mennyibe kerül az előfizetés?
    Na meg a pvp-ről tudna írni valaki valamit?
    Open World pvp van-e, meg ehhez hasonlók?:)
    Előre is köszönöm szépen a válaszokat.
    Na meg esetleges OB mikorra várható? :)
  • Tatyla
    #832
    nekem legutóbbi bétánál esett rendesen sőt még a végére maradt is vagy 15db
  • Acidlich
    #831
    Jol hangzanak az ujdonsagok. S mondd csak, identify scrollt tobbet dobal a jatek? Mert eleg ritkasan esegetett multkor, shopban meg nem volt olcso.
  • Running
    #830
    Köszi az infókat...
  • Fpocok
    #829
    NAgyon jól hangzik.
  • mnorbi2
    #828
    na nagyon szépen változott a játék. Minden folyamatos lett , sokkal szebb. Lett értelme a fightnak , ugy értem ha lenyomok egy gombot rögtön megtörténik , a block tökéletesen müködik , az utesek megtörténnek , lehet élvezni a fightokat is mint pl Tera ba.

    Beraktak rakat uj playeres foundry questeket ezeket mar nem az alpha testerek csinálták, nagyon jol mentek és szuperek , van kozte 2 oras is mire végig tolod.

    Lehet én nem láttam de , most látom már hogy bent vannak a end game gear árusok mind pve mind pvp, látszik 2 szintü end gam lesz kezdésnek.
    tokenárus
    bent vannak már a napi questek 10 szinttöl , szintén király.
    Láttasm a pvp vendor is bent van teljes 60 as szeteket árul .

    Ami nagyon tetszik hogy companionbol is több szintü van , pl amit 16 osn kapunk az egy common fehér de van zöld kék és epic is ami gondolom már nagyon brutál lehet.

    összegészében szerintem rendben lesz a játék ,gondolkodom egy nagyobb foundry pack vásárlásba , ezt eladom egy barátomnak. Viszont ha 25 kezdek , kifarmolom 30 ig és szivesen csinálok egy guildet mire jön a nagy többség és oda imvelhetünk minden magyart aztán majd látjuk mi lesz.
    Ha valakinek majd kell a leader akkor adom , nekem nincs ilyen iranyu ambiciom.


  • drop
    #827
    köszi nagyon
  • Tatyla
    #826
    Az király, remélem mobilról is tudom majd vezérelni őket :D
  • mnorbi2
    #825
    akkor nem tudom nekem nem tünt fel.. most viszont el tudsz menni bárhova megnézni a zonákat stb.

    amugy a craft rendszer megy web oldalrol , magyarul tudjuk majd kuldeni a csicskakat weboldarol nem kell bent lenni játékba D
  • mnorbi2
    #824
    harc közbe

    ez a kari de most megy le nap a játékba igy nem igazan jön ki amkior rasut a nap tükrözödik a páncél nagyon jol nézz ki
    kari
  • Fpocok
    #823
    Hát baszki... azért a skill rendszer már sokkal jobb. Reméltem, hogy nem ugyanaz lesz, mint a bétában.
    Köszi.
  • Running
    #822
    Köszönjük a képeket!
  • Tatyla
    #821
    Ez a map már a múltkor is ilyen volt
  • drop
    #820
    karidrol is légyszives
  • mnorbi2
    #819
    craft
  • mnorbi2
    #818
    map
  • mnorbi2
    #817
    pover rendszer
  • Tatyla
    #816
    Fraps?
  • mnorbi2
    #815
    nincs benne meg ijász

    nem enged printscreent csak sima képernyön, ha rámegyek a professionra vagy a mapra nem engedi , mivel csináljak ?
  • lordbalu
    #814
    íjász karakter van benne? Vagy a borszerkóba feszítő csak a rugó? Mert akkor az leszek ha élesbe indul.
  • Fpocok
    #813
    Képet lőnél a térképről pls?
  • mnorbi2
    #812
    a világ térkép is változott, van vagy 20 zona ahova szabadon mehetsz , mindenhova megkötés nélkül . látszik végre mennyi tartalom lesz benne.
  • mnorbi2
    #811
    100 a max szint craftonként , és mindet huzhatod.
  • mnorbi2
    #810
    dehogynem mindent tudsz , nagyon jo lett a craft.

    tehat elküldöd a rabszolgát , mert itt nem a te segitöd megy hanem tudsz proffesionak megfelelő segiőt képezni aki craftol , elöször elmegy iron oreért , aztán abbol tudsz gyártani egy alap vasat , amibol majd megint egy cipot. ez 3 lépés, kb 20 perc mire minddel végez és ezért kapsz 3*5 platemakiing xpt az 15 , de ehogy level 2 legyél ahhoz kell 100 . mármind plate maker level 2
  • Fpocok
    #809
    és akkor fegyvereket meg ruhát nem is lehet készíteni magadnak?
  • Tatyla
    #808
    jesszus te sokkot kaptál mert többször kellett elolvasnom az írásaid mert elsőre olvashatatlan...
  • mnorbi2
    #807
    nem te craftolsz ha erre gondolsz , de ez sokkal komplexebb mint tor craftja. 100 szint van benne az elsöhöz pl 20 crafting mission kell... nem is tudom mi idő kell hogy felhuzz egyet.
  • Fpocok
    #806
    Nem mondod, hogy az a ratyi kraft van, mint a torban?
  • mnorbi2
    #805
    na ze nagyon jó lett ! Uj tale nt vagyis pover rendszer , minden skill külön erösithető igy más tulajdonságot is kap nagyon sokrétő karit lehet csinalni igy .. mintha másik game lenne... de pozitiv értelemben.

    A grafika még szebb lett sokkala karim páncélja nagyon durv lett elötte nem tetszett most sokkal szebb , ezt mondjuk mindenki mondja generalon.

    craft : Olyan mint swtorba , pl platemaker vagy mi , felszedsz egy comapniont aztan kiuldod bányszni (10 perc ) visszajön aztan gyárthasz vagy eladod az anyagot amit behozottm jol nézz ki és jol átlátható .
    Még tesztelem de eslőre ennyi
  • Tatyla
    #804
    csak ez leszek nem változtatok :)
  • Fpocok
    #803
  • Running
    #802
    Nem a játék dől be, hanem a csapatnak nem lesz tartós szórakozás....félreérthető voltam.