2681
Neverwinter MMORPG
  • mnorbi2
    #881
    én is 25. kezdek D
  • mnorbi2
    #880
    [email protected]
  • mnorbi2
    #879
    akkor irj a szerkesztökenk , hogy adjék oda neked mert crasus nem csinájam azt hiszem kell majd irnunk paran hogy tamogatjuk, vagy ide a forumra rakni + jelet majd miután irtál, mert igy volt asszem gw2 be is
  • Fpocok
    #878
    Én szívesen vállalom, ha mást nem érdekel. Játék nagyon érdekel, 25-én én is ott leszek a startnál!
  • mnorbi2
    #877
    meg el kellene kérni ennek az oldalnak az moderálást, aki ért hozzá , mert ide is ki kellene irni fentre a fejlécbe , de ugy tudom crasust bannoltak sg-röl , igy ő soha nem fogja mér...
  • Tatyla
    #876
    Legyen a Dragon azt a csökkent értelmüek is megjegyzik :)
  • Fpocok
    #875
    Értem én ezt.
    Nincs valami magyar fan site vagy valami ahol ki lehetne írni egyet? Vagy itt írni ki szavazást vagy nem tudom.
  • mnorbi2
    #874
    ok, de jó lenne tudni eu playerek hova mennek... mert ha nem lesz magyar guild én akkor is szeretném tolni egy uk guildbe, de azt nem látom legálabb is nem írják melyik shardon lesznek
  • Tatyla
    #873
    na igen
  • Fpocok
    #872
    Válaszotak a kérdésemre, hogy mi a shard :D

    Szóval tök mindegy, melyikre megyünk, nem lesz nagy lag elvileg. Előbb utóbb a shardokat egyesítik úgy is... de azért valahova közösen még akkor is kéne menni.
  • mnorbi2
    #871
    igen cak az interjuban bent van hogy nagy resze 200 as pack az eladott menyiségnak.
  • Acidlich
    #870
    nem csak a 200-as packosok betazhattak, hanem a 60-sok is.
  • Fpocok
    #869
    Hmm... nagyon érdekes. Azt írják, hogy csak kezdésnél lesz 3 shard, szerver, később összeakarják vonni egy naggyá. Ez a terv.
  • mnorbi2
    #868
    20000 200 dolcsis vásárló az máris 900 millió ft bevétel nekik lol
  • mnorbi2
    #867
    érdekes cikk
  • Tatyla
    #866
    nem
  • cain
    #865
    úgy olvastam, hogy csak a 200 dodós preordereseket léptetik be soron kívül, ez változott?
  • Fpocok
    #864
    Azt írták, hogy mehetünk bármelyik shardra, tökmindegy. Nem úgy van, hogy egy ki van jelölve az EUnak, hanem bármelyik jó. Elvileg.
  • Gear
    #863
    Eszembe sincs aggódni! Elég kicsi csomagokat tölt le játék közben, nem hiszem hogy több gigányi különbséget jelentene az az adatmennyiség. Egyébként lvl40-ig jutottam, olyan sok adat már nem lehetett hátra;).

    Sorban állás kihagyása csak a legdrágább csomaghoz jár ha jól láttam.
  • mnorbi2
    #862
    semmi különbbség az között aki fizet vagy sem , max anniy hogy 2 karid lehet , illetve ha sor van a belépésnél neked kell várni aki fizetett annak nem.
  • mnorbi2
    #861
    mert a játék ugy mukodik hogy amikor bemész egy uj zoába instába bárhova akkor tölti csak le, utánna többet nem , de mivel én sokat toltam gondolom többet letöltött nekem , de ne aggod utol fogsz érni méretben :D
  • Gear
    #860
    Érdekes hogy ennyire különböző méretű kliensek vannak. Nekem is letöltött és így most 3,8 giga lett a 2,4-ből. Végül is mindegy csak legyen már obt és működjön ;).
  • Fpocok
    #859
    Ez az infó honnan van?(közben megtaláltam) Esetleg írok a forumra, megkérdezem, hogy melyiket ajánálják az országnak.
  • diegho™
    #858
    Sziasztok!

    Nagy NWN fan vagyok, mindet végigtoltam, meg is van eredetiben az összes rész, most látom, hogy hamarosan indul az online. Videók alapján elég jónak néz ki, bár nem feltétlenül vagyok 3rd person rajongó. Az érdekelne, hogy milyen pluszt tud adni, ha fizetünk is a játékért, valamint a karakter generálás és fejlődés itt is NWN szintű, vagy le van egyszerűsítve? Értem ez alatt, faj, kaszt, jellem stb választás, én dönthetem el mit tanulok meg stb, vagy vannak előre elkészített kasztok és azokkal lehet tolni?
  • mnorbi2
    #857
    Neverwinter will have three shards at launch. The shards will be named:
     Beholder
     Dragon
     Mindflayer


    jó volna ha megbeszélnénk hova megyünk ,mert utána nincs mozgás , és van aki már 25. kezdheti..

    na hova ?
  • Fpocok
    #856
    Elhiszem. Csak mondtam, hogy azt írták ott :)
  • Avenger
    #855
    Én most indítottam el a klienst kíváncsiságból és tölt valamit(2,4 Gb), eddig account problémával nem csinált semmit. Persze lehet, hogy csak a closed béta patch-et szedi le, amin csak a founder-ek vehettek részt múltkor, de egy lépéssel akkor is közelebb vagyok a végleges klienshez. :)
  • Fpocok
    #854
    Azt írják, csak 20-án.
  • Avenger
    #853
    Úgy nézem, hogy a klienst már mindenki le tudja kapni. Legalábbis nekem patchel a béta kliens, mindenféle founder account nélkül is.
  • mnorbi2
    #852
    most ures accal kszdesz majd


    START idöpontok
  • Andrews2007
    #851
    Azért. Mert fura volt hogy 3,5 gb volt a béta csak. :)

    Jaj nekem van két karim de a másikat nem jöttem annó a bétában rá hogyan lehet törölni. Tricky rogue-t akarok és control wizardot.
  • Running
    #850
  • mnorbi2
    #849
    karakter slot lesz de más nem . 2 karid lehet . pénzed bármennyi . másban nem leszel korlátozva.

    Most kapott a kliens 1.7 gb patchet , lassan ez is 10 gb kliens lesz..
  • TomStorm
    #848
    Ja itt nem lesznek korlátozások F2p account vagy ha megveszem ezek között?
    Karakter slot,pénz és egyéb megkötések?
  • mnorbi2
    #847
    Nem kell hozza hogy tudj jatszani.
  • TomStorm
    #846
    Legyen már ápril.30
    Mondjuk az alap pack-ot még meg kell vennem
  • Fpocok
    #845
    30-án még mindig.
  • Andrews2007
    #844
    Mikor indul a teljes játék kb?

    Vacillálok a tricky rogue és a Control wizard közt.
  • Acidlich
    #843
    aham kosz. ha minden kasztnak jobban nez ki a felszerelese, akkor a wizarde is biztosan:)
  • mnorbi2
    #842
    nem , de a rugo ismerös is aki tolta mondta hogy jobban neu ki sokkal. Tuti jobb a wizard is, mert mindeki omlengett generalon..

    itt egy link a forumrol a zaro eventrol , ott hatah latsz 1-2 wizzardot.

    event