2681
Neverwinter MMORPG
  • Tatyla
    #921
    launcherban már benne a számláló de csak ránk csórókra vonatkozik...
  • bowden
    #920
    Másik kérdés(sorry a dupla postért):
    Valahogy így néz ki ugye egy cleric feats oldala:

    Ennek a működésére lennék még kíváncsi. A végén ugye van 3 specializálódási ág, úgy kell raknom a pontokat, hogy ha a felső sorra rakok akkor a megfelelő szint elérésekor a felső azaz virtuous-t kapom, vagy mindegy hogy rakom a pontokat majd választhatok amikor eljön az ideje. Picit bonyolult leírni remélem érthető. Azért kérdem mert úgy tudom rescpeccelni nem lem lesz ingyen.
  • Fpocok
    #919
    Igen... ezzel én is gondban voltam. Elvileg kisérőket nem tudod healelni, és valamit olvastam, hogy lesz névtáblán egy életerőcsík, amivel be lehet azonosítani, kit kell healelni (ez bétában nem volt). Ezt amúgy elküldtem crypticnek, hogy adjanak infót, csináltak e valamit ez ügyben.
    Holnap este kiderül.
  • bowden
    #918
    Nem akartam túl sok poént lelőni ezért videót nem nagyon nézek, a bétát csak level 10-ig próbáltam ki így nem is instáztam. Kérdésem az lenne, hogy healer karit tervezek indítani, nem tudom azonban miként fog kinézni a healelés instában a non-target miatt. Főleg úgy, hogy a companionok is ott fognak rohangálni a tank körül akit mondjuk gyógyítani kéne. Aki próbált healelni homályosítson világosítson fel légyszi:-)
  • Fpocok
    #917
    De ne má.. .az nagyon rossz volt. Én volta ma guardiannal de nem tudtam tankolni, mert a kis szutykok magukra tauntolták.
  • mnorbi2
    #916
    szerintem tuti , mert ugy is van tervezve a nehezseg , és tippre az epic mode instakhoz epic compok kellenek majd vagy neked kell abban lenned.
  • Tatyla
    #915
    dede :D
  • Fpocok
    #914
    DE ugye compok nem fognak bejönni velünk instába, mint a bétában. Az annyira rossz.
  • mnorbi2
    #913
    1 nap
  • mnorbi2
    #912
    Közben egy kis companion info guide.

    companion

    a lényeg hogy minden companion mást fog tudni skillben is .
    Ami alapbol fehér companion azt csk elvel 15 ig tudod szintezni , a zoldet 25 ig de van meg kék és epic is . Az epic companoint is alapbol level 1 es ként kapjuk , de az lehet legmagasabbra szintezni.
    Pl a zen storebol kivehető elemental vagy golem , a legdurvább igaz 2500 zen , de azt tudja hogy 8 seckenként 10 % hp regenel magán és tankol, ez ugye látszik hogy itt a companionokon rengeteg fog mulni pve be. Ilyen companionokkal lemenni egy instaba vagy fehérekkel oriási különbbség lesz.. láttam hogy lehet venni kék comapaniont árustol de gondolom az epic az drop vagy store lesz .
  • DarkSector
    #911
    nm to te. :D
  • Fpocok
    #910
    Átlátszó háttérrel jobb? ty to DarkSector.
  • Fpocok
    #909
    Igen, a classokról van pár kérdés... köszi :)
  • mnorbi2
    #908
    Nekem van.

    Mikor lesz a kovi Class, ill mennyi időnként fog jönni új Class.

    Mikor várható az első raid, mert Írtak lesz vagy mar most is van bent ?
  • mnorbi2
    #907
    Este 6 kor indulnak a szerverek. Szerintem vedd meg délelőtt,tuti tudjak reggelni, bár nekem rögtön meg volt.

  • Fpocok
    #906
    Igen.
    Béta alapján... este 7 körül.
  • empie
    #905
    Sziasztok,

    Lenne pár kérdésem.

    - Ha csütörtökön veszem meg a 200 dolláros packot,akkor én kezdhetem-e a játékot attól még csütörtökön? Vagy van valami időkorlát,hogy meddig kell megvenni.

    - Csütörtökön hány óra körül indulnak a szerverek,erről van-e információ?

    Köszönöm előre is a segítséget, és a válaszokat.

  • Fpocok
    #904
    Cryptic és PE felajánlotta, hogy készíthetek velük interjút...
    [nagy][b]Szóval ha van valami értelmes kérdésetek, amit szeretnétek tudni a neverwinterrel kapcsolatban, tegyétek fel én meg elküldöm nekik.
  • Fpocok
    #903
    Köszi
  • zenoka
    #902
    +1 jobb kesobb mint soha:)
  • mnorbi2
    #901
    szuper!
  • Fpocok
    #900
    Az érdem nem az enyém, hanem Darksectoré.
  • Gyogyito
    #899
    Perfect!
  • Fpocok
    #898
    NA milyen lett?
  • drop
    #897
    köszi a választ
  • Fpocok
    #896
    pcgamereset? Azt meg.
  • drop
    #895
    az jó engem is érdekel a guild, másik a mountot most megkapjuk már ?
  • Gyogyito
    #894
    Elképzelhető, hogy lesz guild, többen is érdeklődünk a játék iránt, de még nincs konkrétan eldöntve semmi. Körbe kérdezek, és visszajelzek, mi a helyzet.
  • Fpocok
    #893
  • Running
    #892
    +1 basszus de lemaradtam a szavazásról. :))))
  • mnorbi2
    #891
    király , nem irjuk a forum név mellé hogy neverwinter mmo ?
  • mnorbi2
    #890
    Gyogyito nem csinaáltok itt magyar guildet ?
  • Fpocok
    #889
    Kössz mindenki!
  • Gyogyito
    #888
    +1
  • mnorbi2
    #887
    +1
  • bowden
    #886
    +1
  • krisz073
    #885
    +1
  • drop
    #884
    +1
  • Tatyla
    #883
    +1, te dög megvetted a 200 dodós csomagot? akkor megint jól lehagysz...
  • Fpocok
    #882
    Jah, aki támogatna ebben, az +1eljen a kommentre és ha lesz pár, akkor írok. Vagy ha valaki akarja vezetni, akkor az is szóljon.
    Nevemre kattintva lehet látni, milyen topikokat csinálok/csináltam.