2681
Neverwinter MMORPG
  • Running
    #961
    logikus nem?
  • Fpocok
    #960
    Ja hogy a hun csati össze van kötve a Star Trek Online huncsatijával... értem.
  • empie
    #959
    Már jó köszi
  • Fpocok
    #958
    Most is? MErt az előbb karbantartás volt a szerveren. De most már jó... nézd meg most.
  • empie
    #957
    Dragon shardra nekem ezt írja:

    The shard is locked

    Karbantartás végett? vagy valami hibádzik?
  • Fpocok
    #956
    Van új 320.00 beta driver az nvidia kártyákhoz. Neverwinter ready...
  • Fpocok
    #955
    Az 5ből 1 healer és 1 tank van. Instában mindkettő kell. Bármelyiket választod, jól jársz vele.
  • bowden
    #954
    Vacilálok a guardian fighter és a cleric között. Kérdésem az lenne, hogy mennyire van szükség tankra instákban? Csak azért mert hallottam olyanokat, hogy nem minden esetben...
  • Fpocok
    #953
    Az. Végleges. A karakterek innentől NEM TÖRLŐDNEK. Amit csinálsz mostantól, az megmarad.
  • Andrews2007
    #952
    Jaj még ez se a végleges csak open béta. :D Azt hittem 1.0. :) Addig lehet LOTRO-zok még. Bár itt már megmaradnak a karaktereink?
  • Andrews2007
    #951
    Ok köszönöm az infót. :) A béta tetszett, csak sok volt még a gyermekbetegsége. :)
  • Fpocok
    #950
    Nem tudtam. Akkor megyek..

    Bazz... előbb csináltam egy foundrysat: Super Neverwinter Brothers volt a küldetés neve. Ott volt Nario, Suigi és Princess Seach. Marióféle csöveken kellet platformozni és meg kellett javítani a vízvetekéket... loooooooooooooool
  • mnorbi2
    #949
    Fellveszelk, de van hun chati... Ott is vannak sokan
  • Tatyla
    #948
    már leszedheted meg patchelheted is...
  • Fpocok
    #947
    Bármikor leszedheted. Igen, hivatalos oldal.
  • Andrews2007
    #946
    No már várom az április 30.-át. A Neverwinter hivatalos honlapról lehet majd a véglegest is leszedni ugye?
  • Tatyla
    #945
    pénzes állatok vagytok :D
  • Fpocok
    #944
    Jah... akkor semmi :D
  • Rowlend
    #943
    Mindenki kapott aki a 200 dolláros pakkot vette, nem?
  • Fpocok
    #942
    Jah... rohadjon el a sok köcsög, amiért nekem nincs :D
  • titani
    #941
    Tele van fekete párduccal a város :D
  • Fpocok
    #940
    Aki akar felvehet "Akta Coilbone@aullah12" néven vagyok a Dragonon. Mivan? NYomtam egy random nevet... és?
  • cain
    #939
    még 5 nap.
  • Fpocok
    #938
    Még 40 perc.
  • mnorbi2
    #937
    nem kell
  • empie
    #936
    Ha megvettem a játékot, kell bármi kódot beírni ahhoz,hogy ma tudjak játszani? Vagy automatikusan upgradelte az accountomat.

    Sorry a sok béna kérdésért.
  • empie
    #935
    Dollár.


    Hero pack
  • Fpocok
    #934
    Melyiket vetted meg? Euróban fizettél, nem?
  • empie
    #933
    Szuper. köszi
  • Fpocok
    #932
    Csak egy verzió van. És olyan sincs, hogy eu meg us szerver. A helyedhez a legközelebbi szerverre fog csatlakoztatni, így elméletben senkinek nem lesz lagja.
  • empie
    #931
    Megvettem a játékot és van belőle külön EU és US verzió vagy csak 1 fajta régiós példányt lehet venni.

    Vagy az előfordulhatott,hogy én US-t vettem és helyette EU-t kellett volna?!
  • Fpocok
    #930
    Nem ma, az má... azaz már akart lenni :D
  • Fpocok
    #929
    Így van. Baloldalt, lvl 30ig bárhova rakhatsz, nem számít. Utána majd olyan pontokat kapsz, amit jobb oldalt tudsz kirakni, ott meg már az, hogy az egyikre kell pakolni, hogy haladhass tovább abban a sávban.
  • mnorbi2
    #928
    bárhova rakhatod a pontokat összeadodik , 30 pont után tudsz "speceializálodni"
  • drop
    #927
    remélem ti is a dragon shardra mentek
  • Gyogyito
    #926
    Egyelőre nem kell apply, a belső oldal is fejlesztés alatt van. Ingame is jelentkezhetsz, vagy ha már tudod a karaktered nevét, megadod, és akkor keresni fogunk mi, amikor kész a guild.
  • mnorbi2
    #925
    ez jó hír !

    kell applyt irni , vagy elég majd ingame szolni ?
  • mnorbi2
    #924
    companionokat nem tudod healelni és nem is aggatnak, ugyhogy healelhetsz rendesen , akire nézz a célkereszt az kapja
  • mnorbi2
    #923
    hogy voltál ma ?
  • Gyogyito
    #922
    Sziasztok!

    A guild vezetése úgy döntött, hogy képviseltetni fogjuk magunkat a Neverwinter világában. Április 30.-án tervezzük megalapítani a guildet. Ha valaki szeretne csatlakozni hozzánk, akkor keressen meg egy karakternévvel ( amennyiben már tudja :) ).

    Honlapunk ( még fejlesztés alatt )