2681
Neverwinter MMORPG
  • Fpocok
    #1001
    60
  • Andrews2007
    #1000
    Mi a maximum level egyelőre?
  • Fpocok
    #999
    Egyelőre zerg rush féle volt, nem volt nagy taktika. A pálya kicsi, szóval... de pl 20v20on biztos több taktika kell majd.
  • Fpocok
    #998
    10v10 20v20 azt hiszem magasabb szinten van, nem tudom. GW2vel nem játszottam. Viszont a karakterek NEM HALNAK GYORSAN. Elég sokat kell sebezni, hogy megdögöljön az ellen. Még én a papír ruhámban is jó ideig kibírtam egy rugó kaszabolását.
  • Chris
    #997
    Igen, ezekkel tisztában vagyok. De érzetre milyen? Gyorsan halnak a karakterek, vagy tovább tartanak a harcok mint mondjuk GW2-ben? Nagyok a mapok, lehet taktikázni rajtuk vagy csak folyamatosan egymásnak feszül a két oldal amolyan zerg stílusban?
    10v10 és 20v20 pvp már most elérhető amint megvan a szint vagy később kerül csak a játékba?
  • Fpocok
    #996
    Vannak a játékban olyan napi küldik, hogy csinálj meg egy instát, foundry küldit, pvpt, instát... és kapsz érte diamondot, szóval ezeket érdemes megcsinálni. Ezért jöttem csak pvpbe első alkalommal. 5v5 domination, 3 helyet kell foglalni, közben egymást lőni. Csináltam egy videót, egy óra és kész.
    LVL20on mentem be és mindenki lvl29 lett bent, így nincs olyan, hogy valaki kisebb szintű, ami jó. Volt, hogy megállt a játék nálam 1 secekre (ezt majd lehet látni a videóban is). Most nem tudom, hogy nálam van a gond, vagy szerver oldalon (2. nap van még, szóval nem csodálkoznék)... Wizarddal írtottam, mint az állat. Jó érzés volt.
  • Chris
    #995
    Mesélj légyszi.
    Továbbá írta korábban vki, hogy 10v10 és 20v20 lesz a későbbiekben. Ezek ugye már most benne vannak a játékban?
  • Fpocok
    #994
    NA lenyomtam egy PvP-t. ÉRdekes volt.
  • Fpocok
    #993
    Ahogy érzed. Tsabi guardian lesz, én cleric 30án...

    Na futok még egy kört a supporttal.

    Esetleg közületek van valakinek gtx550ti?
  • Tatyla
    #992
    great weapon fighter mint ami én akarok lenni,de még gondolkozok a tankolás dolgon a guardiannal :)
  • Fpocok
    #991
    Van még egy 60as. Ő állítólag végig qstelt streamen, tehát nem az, mint a másik köcsög.
    [spoiler]
  • Fpocok
    #990
    Hát inkább Szerver rendszer, mivel több szerverből áll össze.
  • Andrews2007
    #989
    A Dragon Shard a servert takarja?

    Ok csak én keveset tudtam játszani a zárt bétával majd eldöntöm akkor melyik kaszt legyen.
  • Fpocok
    #988
    Jók az llyen kérdések... honnan tudjuk? Egyik ranged, másik melee... melyik jön be jobban?
  • Andrews2007
    #987
    Nem tudom hogy trickery rogue-val vagy control wizarddal legyek. Melyik a jobb választás?
  • Fpocok
    #986
    Na most bajban vagyok. Nem tudom melyik stream a szánalmasabb... ez, vagy a srácé, aki tolószékből meggyógyult.
  • Rowlend
    #985
    Érdekes stream.
  • Fpocok
    #984
    Ennél még az is jobb, ami lich king alatt ment. Srác behúzott egy helyen 35353 mobot, betagelte őket és a haverok leverték őket de az egész xpt egy ember kapta. Abban legalább volt taktika, összjáték stb...
  • nxs
    #983
    Igen régen így működött,én személy szerint vissza is sírom a havidíjas mmok korszakát. Viszont a cégeknek jobban megéri a cash shop/premium rendszer mert egyre nagyobb az a réteg aki így próbál érvényesülni,őket kell kiszolgálni. Nekem már ez a 200 dolcsis early access is egy rossz vicc...abból a pénzből én kétszer elmegyek az öreg barátaimmal kocsmázni és úgy besunnyantok taxival kell hazajönnöm.
  • Tatyla
    #982
    Szakmakkal húzta fel magát mindegy lett volna ha sajtreszelővel kiveri a hülye barom, questelés,instazas adja a sava borsát az egésznek.
  • cain
    #981
    kb annyi, hogy vérpistikék fanyaloghatnak, hogy -4 nap alatt végig lehet játszani a játékot. xD
  • Fpocok
    #980
    Persze. De akkor sem értem. Wowban pl végig kell verni magad a max szintig, ott azért tényleg kell valami kitartás meg taktika... itt meg csak az, hogy tudd használni a bankkártyádat.
  • nxs
    #979
    Szerintem ez alap dolog,hogy a Casher előnyben van a free playerekkel szemben. Ő azért fizet mert előnyhöz akar jutni te pedig cserébe ingyen játszol.
  • Azur92
    #978
    200 dolcsis pakk = 5 nappal korabbi kezdes
    60 dolcsis pakk= 3 nappal korabbi kezdes
    Tobbiek apr 30.
  • nearo
    #977
    ej de fura így a logóm :S
  • nearo
    #976
    elmondhatja magáról, hogy ő az első 60-as... e-pénisz növelés
  • Fpocok
    #975
    NA meg is van az első 60as. Elköltött rengeteg igazi pénzt és a szakmákkal felhúzta magát. Mi értelme?
  • Fpocok
    #974
    Csak érdeklődni szeretnék, hogy már Open Beta van?
    Van... aki megvette a 200dolláros pakkot. A 60dollárosok holnap, a többiek 30-án kezdhetnek.

    Illetve az item shopposokkal szemben, nagyon sok a hátrányom?
    Hát ez relatív. Elvileg nincs nagy hátrány. Ráadásul ha nem fizetsz is lehet ZEN-t szerezni. Tovább tart, de megoldható.
  • Munszu
    #973
    Sziasztok! :)
    Csak érdeklődni szeretnék, hogy már Open Beta van?
    Illetve az item shopposokkal szemben, nagyon sok a hátrányom?
    Érdekelne, mert ettől függ,hogy elkezdem-e. :)
    Mert max. a Dark elf faj miatt fizetnék. :)
    Előre is köszi a válaszokat! :)
  • mnorbi2
    #972
    lol dehogy, beta 4 be tulnerfeltek , de rendbe hozták már. most nagyon erös ami instába voltam ott az elsö volt dpsbe
  • Rowlend
    #971
    Tudnátok írni a kasztok mostani helyzetéről? Olvastam hivatalos fórumon, hogy a Great Weapon Fighter Rettenetesen gyenge. Igaz ez?
  • mnorbi2
    #970
    az jó lesz légyszi ird már ki ide a fejlécbe is .
  • mnorbi2
    #969
    18 as vagyok. eddig sokkal jobb , folyamatosabb mint beta alatt volt.
    Töménytelen foundry content de szó szerint öntik a playerek és tényleg nagyon sok jó van köztük ! Akik fizetek érta kapnek egy fegyot amit 1 szinttöl lehet használni, na azt ugy képzejétek el hogy egy 20 as szintü fegyonak kéknek felel meg ... minden sima volt eddig , de a fegyo nem fejlodik velunk , szoval 20 tol lesz kihivás a játék , mert evvel a fegyoval meg pettel nem az most még... de aki nem veszi meg annak jó lesz végig.

    Pvp csak 5v5 van 20 ig , az jol ment de az volt betába is , 2 map van 5 v v 5 be 20 ig . utanna lesz 10 v 10 meg 20 v 20 batleground is . ennyit tudok a pvpröl..
  • Fpocok
    #968
    Persze... abszolút logikus :)
  • Fpocok
    #967
    neverwinterhun ?

    Csak terjeszteni kell az iget.
  • Nikosi
    #966
    Ezt már béta hétvége alatt is konstatáltam és borsódzott a hátam. Tényleg le kéne választani a Trekes hun csatit a Neveres hun csatiról. Mert az még ott a béta hétvégén is elégé gáz volt, de a "véglegesben" egyszerűen űbergáz.

    Ráadásul előbb-utóbb biztos agymenést kapna mindkét játékos gárda, mert végig kellene lapozni egy másik játékból származó társaság chatelését, elmélkedését. Arról már meg sem merek szólalni, mi van ha majd kitör valami jó kis flame war Trek player vs Never player stílusban.

    Szóval ezt nagyon sürgősen fel kéne számolni szerintem.
  • Tatyla
    #965
    Nem is az hogy nem jó hanem tök gáz...
  • Chris
    #964
    Osszátok az élményeiteket legyetek szívesek. :)
    Milyen az összhatás, milyen a pvp?
  • mnorbi2
    #963
    csinalni kéne egy neveres hun csatit , mert ez igy nem jo
  • mnorbi2
    #962
    nincs server ?