2681
Neverwinter MMORPG
  • teddymac
    #1121
    Ha tankot indítok mindegy milyen fajt választok ?
  • Fpocok
    #1120
    control wizard, a másik meg szerintem a guardian fighter. a great weapon fighter az gwf
  • teddymac
    #1119
    Cw,gt stb mit jelentenek ezek a roviditesek?
  • Hyder
    #1118
    @ = Shift + 2
  • Spardas
    #1117
    Ma este OPEN BETA Live Stream.
    Akik még nemakarlyák elkezdeni a játékot inkább még szeretnének többet meg tudni live közben válaszolunk kérdéseitekre és igyekezünk minél több mindent bemutatni a játéktól.

    Folyamatosan válaszolunk minden kérdésre ami live közben fel merül és igyekszünk azokat be is mutatni ha lehetőségünk van rá persze :)

    Közben (remélhetőleg) garantált Ts hangulat és közösség :)
    Jó szórakozást a Stream nézéshez.

    Start: 17:30 - 18:00

    http://hu.twitch.tv/dantesward/old



    http://neverwinter.hu/
  • cain
    #1116
    végre van némi kihívás! :)
  • zenoka
    #1115
    es closed betaba volt egy csomo dance fajta az megmaradt?:DDDD
  • Fpocok
    #1114
    Nem lehet beírni a chatre, hogy noob, mert kicenzúrázza a játék :D Még úgy sem, hogy n o o b.
  • eXequtoR
    #1113
    A jövőbeni epic insták pucolására értelmes tankot és healert keresünk. TR és CW van jelenleg.
  • TomStorm
    #1112
    Az se jó neki.Majd este próbálkozok:)
  • Running
    #1111
    Patch Notes NW.1.20130416a.12:

    Quests
    Neverdeath Graveyard: The Undead and Dying: Fixed an encounter that was erroneously balanced for level 30 players.

    Founders Agent
    The Founders Agent now properly recognizes Guardians of Neverwinter and allows them to reclaim items accordingly.

    Professions
    Fixed an issue in which the "Finish Now" confirmation prompt would predict a different Astral Diamond cost than was actually being charged.
    Leadership: (Rare) Protect a Temple: Increased amount of time to complete this task to 16 hours, up from 4 hours.
    Leadership: (Rare) Compete in Master's Tournament: Increased amount of time to complete this task to 16 hours, up from 8 hours.
    Leadership: (Rare) Mystery Mission #1: Renamed to Follow Map to an Unknown Location.
    Leadership: (Rare) Mystery Mission #2: Renamed to Assault Enemy Stronghold.
    Leadership: (Rare) Mystery Mission #3: Renamed to Recover Large Mineral Claim.

    Guild Bank
    Fixed an issue in which bank tabs after the first would claim to only cost 150,000 Astral Diamonds, when they actually cost more.

    Auction House
    Fixed an issue in which auction lots that were bought out would not properly refund the highest bidder's Astral Diamonds.
    Newly posted Greater Stone of Health, Greater Scroll of Identification, Lesser Scroll of Identification, and Scroll of Identification items can now be found in Potions & Supplies on the Auction House.
    Newly posted Jeweled Idol, Chipped Orc Tooth, Piece of Broken Glass, and Tribal Feather items can now be found in Treasure on the Auction House.

    Events
    "Coming Soon" Events for future content have been removed.
    Certain hourly events have been updated to clearly specify what task is required to get the event's bonus reward, and what reward will be gained.

    Chat
    The default chat filters have been updated to clean up most of the "spammy" chat messages, but this will only take effect for new characters. Players may update their chat filters by clicking on the gear icon on the chat window.


    Instance Transfer
    When Instance Transfer is on cooldown or grayed out, the tooltip still shows the current map name and instance number.

    Gateway
    Fixed a warning and certain errors some IE8 users have experienced.
    Gateway's usability on mobile / touch devices has been significantly improved.
    The promo for the Nightmare Lockbox now displays the correct name of the Heavy Inferno Nightmare.
    The Professions countdown timer is now properly synced with the game's timer.
    The short 10 minute auction has been removed.
    Foundry
    Players may now tip more Astral Diamonds in the Foundry.

    Stability
    Fixed a crash when entering the Foundry for the first time.
    Fixed a crash when trying to access mail that has already been deleted.
    Fixed a crash in the Auction House.
    Fixed a memory leak related to PvP scoreboards.
  • mnorbi2
    #1110
    ja veled toltuk ezt a csoda instat :D
  • Braikingboss
    #1109
    Engem beenged. Egyszerű ne mail címet írj hanem account nevet és már patchel is. 220 MB
  • TomStorm
    #1108
    Mennyi lesz az update kb?Mert most nem enged be hiába írom mail címet nem fogadja el azaz a '@ be se lehet írni.
    Este meg meló után játszhatnék de nem akarok patch-el időt tölteni:/
  • zenoka
    #1107
    nah asszem ma akkor start nekunk is:)
    healer vagy cw..estig meg kiderul:)
  • Fpocok
    #1106
    Jó is, hogy szóltál, beraktam banner alá.
  • Jericho19
    #1105
    Köszönöm!
  • Fpocok
    #1104
    ITT
    válassz.
  • Jericho19
    #1103
    Üdv mindenkinek! Az Open Beta klienst hol lehet letölteni?
  • eXequtoR
    #1102
    Mindenhol rangedet akarnak, mivel az ilyen játékokban 10 évestől kezdődnek a playerek és hozzák a szintet magukkal. Jelenleg a class balance 0. A rogue 2x 3x annyi dmg-et csinál mint bármi más, hiába nincs értelmes aoeja. Szóval jelenleg egy 3 rogue-os team bármit szétkap mint foxi a lábtörlőt.
  • Fpocok
    #1101
    LVL60-as Trickster Epic Dungeonokat csinál streamen
  • mnorbi2
    #1100
    Na, 35 tol ver lehet pisalni instaba....rohadt nehéz 20 perces fightok, tank alkalmatlan tankolás rá.
    15 seces aoe tanttal ami 4 seckig tart saansztalan olyan Boss fightokon ahol nőn stop jönnek az adok és ölik a healert.
    De ez van a hivatalos forumon , nem lehet tankolni.... Aki dpst akar az wizardot csinaljon,az kell instaba mer az ranged, 35 tol. Melle classok nem szeretik mar ott,mindenki. Cw akar.
  • TomStorm
    #1099
  • Nikosi
    #1098
    Ez a taktika itt is működik, amit leírtam nagyjából ez amit mondasz.
  • Chris
    #1097
    Nagyon köszi a választ!
    Igazándiból elég sok játékban lehetett hatékonyan pvpzni a tankokkal is, mivel általában mindenki a glass-canonokat erőlteti, a tank meg az ilyen burstöket túlélve szépen lassan leforgácsolja őket.
  • Fpocok
    #1096
    Kössz!
  • Nikosi
    #1095
    Azt azért mindenképpen hozzá kell tennem, hogy a pvp koronázatlan királya a rouge és a wizard nem a guardian.
  • Nikosi
    #1094
    Kevés pvp van a hátam mögött (4 meccs) és az is kis szinten 29-es (vagy alatta 19-es) volt a legmagasabb amiben voltam. Így ezek még mindig csak felszínes benyomások.

    Az 1v1 elég ritka általában. Eddig 3 bázis pont volt mindig. A középsőn van a nagy harc, de a két hátsón könnyen találja magát az ember 1vtöbb helyzetbe ha a társak nem követik.

    A guradian fighter nem a pvp királya mint általában a tank karakterek egy játékban sem azok, de itt nem csak a lemészárolandó fraget tudjuk játszani. Az előnye az általad említett két kaszttal szemben, a magas hp jól bírja az ember a gyűrődést, illetve a pajzs mint védelmi eszköz. A pajzzsal nem csak a fizikális de a mágikus támadásokat is ki tudjuk védeni.

    Tehát 1v1-ben arra kell építeni, hogy ha a pajzzsal kivédjük remélhetőleg a fő spec támadását az ellennek, akkor szépen valószínűleg menekülni fog a féltöltődésik. Nem fog leállni mert akkor a magasabb hp-val be lehetne darálni, de ilyenkor el lehet sütni egy lunging striks-ot, ezzel utána ugrasz és egy elég szép damaget be lehet tolni, ezután gyorsan griffon's wrath, ami stunol egy kis időre, ekkor pajzscsapás ez weak-et tesz az ellenre majd pár sima alap támadás (ez nem fogja kivégezni az még biztos). Eddigre valószínűleg a skilljei visszatöltődtek, jöhet a védekezés, és ismét az a fentiek ls, gw, pajzs, kard.

    A fenti történet általában nem zárul le simán mert mire vége lenne a harcnak valakinek megérkezik az erősítése, és az döntő lehet. Bár a gf tudja magát tartani 2v1-ben is a sok hp + pajzs védelem miatt, addig meg talán megjönnek a társak is.

    Mivel itt is él, hogy a hp-t vagy potionnal, mobil oltárral, vagy cleric által tudsz tölteni ezért, a gf magas hp-ja előny lehet.

    A lényeg nem leszel soha a kill tekintetében az első helyen az biztos, legalábbis nekem mindig az utolsó 2-3 hely jutott, de élveztem és nem éreztem magam vágómarhának eddig.

    De azt is hozzá kell tenni, hogy a jobb csapatmunka általában győzelmet hozz. Tehát a tank, healer, dps felállás itt is működik. Ha jó az összhang akkor nagyon lehet nyerni, ha akadozik a dolog, akkor meg nagy zakó lehet, volt mindkettőben részem.

    De szerintem nem én vagyok a legnagyobb pvp-s itt a társulatban, sose volt az semelyik mmo-ban. De a legjobb az szerintem ha kipróbálod majd 30-án vagy után. Az hiszem a 10 szinttől elérhető azt meg elérni, nem hosszú idő.
  • Chris
    #1093
    Arról írj már pár körmondatot légyszi, hogy pvp-ben hogy állja meg a helyét, akár mondjuk 1v1 szituációban egy trickster vagy wizard ellen.
    Ha mondjuk offenzívebben specceled, akkor le lehet a fentieket dózerolni?
  • Tatyla
    #1092
    bétás emlékeimre hagyatkozva határozottan állítom hogy nem lehet vele tankolni
  • cain
    #1091
    nem játszottam a bétákkal, szóval eléggé clueless vagyok ilyen tekintetben (is).
  • Nikosi
    #1090
    Ha van gf akkor nem. Ha van gf a csapatban akkor a threat szorzó miatt simán elhúzza a mobokat/bosst a gwf-ről. De ha van gf akkor minek tankolna mondjuk a gwf :) ugye. Vagy vegyük például egy csoportot 6-8 mobnak, akik gyorsak és nem csoportban mozognak, meg akiket megidéz például egy boss.

    Nem azt mondtam, hogy végszükség esetén nem tud tankolni, de szerintem ahhoz "papír". Ne feled a gwf nem plate armort visel, és ugye nincs egy pajzs ami felfog mindent még ha rövid ideig is.
  • cain
    #1089
    dps-sel nem tud aggrót tartani?
  • Nikosi
    #1088
    Szerintem nem igazán, az a kaszt inkább dps. Ugyan én nem gwf-el hanem gf-el játszok, de eddig akár skirmis akár dungeon, én voltam a tank. Lehet, hogy szükség tanknak jó, de szerintem ahhoz túl könnyen megfeküdne. Én tanként kb 3*-or, 4*-er annyi sebzést szedek be gond nélkül mint a második helyezett a listán ez például úgy néz ki, hogy én kapok 140k sebzést, a következő 40-50k, ezt szerintem egy gwf nem bírná ki élve. Plusz szerintem a gwf-nek nincsen olyan képessége, hogy lehúzza az agro-t a többiekről akárhány mob esetén (tehát nem egy mob hanem mondjuk 6-8), gf-nek viszont van.

    De cserébe a gwf sokkal-sokkal nagyobb dps ad le mint egy gf, mert a gf nem egy dps bajnok.

    Tehát ha tank akkor gf, ha dps akkor gwf.
  • cain
    #1087
    majd írjátok meg, hogy gwf mennyire alkalmas ae tank szerepre, köszi
  • Braikingboss
    #1086
    Köszönöm a válaszokat.

    #1084
    Szerintem is írj a supportnak mert én nekem is volt régen accom de már elfelejtettem a jelszót. Az emailemre kértem valamelyik nap jelszó emlékeztetőt vagy resetet nem tudom de gond nélkül megy és be tok lépni nw oldalára is.
  • Fpocok
    #1085
    Írjál supportnak egy ticketet papa.
  • Maak
    #1084
    Na, valaki azt arulja el, hogy ha regeltem a Perfect world oldalan, meg anno, akkor most miert nem ismeri fel a regemet a nw oldalan. Illetve, kernek pass resetet de azt irja az oldal, hogy nem jo mert ez az email nem szerepel naluk, ha viszont probalok regelni, nem enged mert valaki mar regelt a mailommal, valszeg en...ordogi kor.
  • Nikosi
    #1083
    Hátránnyal semmivel. Egy pack annyival több, hogy hamarabb kezdheted el és van egy két plusz dolog amivel indulsz, de semmi olyan ami nélkül nem lehetne élni. Annyi, hogy kapsz egy mountott ingyen egy segítőt amit már a legelején használhatsz nem kell várnod a 1x szintig, egy kiadós csomag ad-t, meg pár apróbb dolgot.

    De semmi hátrányod nem lesz egy pack vásárlóval szemben, ad-t szerezhetsz a játékban nem nehéz nem grindelős, mountott vehetsz rengeteg félét, segítőt is kapsz ingyen egyet majd. Tehát hátrányod semmi nem lesz főleg hosszabb távon, eleinte egy kicsit kényelmesebb az élet packkal, de semmi extra, minden elérhető ingyenes játékosként is.

    A pvp jelenleg domination elvű. Amit én láttam kis szinten, 5vs5 (később van azt hiszem 20vs20 is az talán a maximum). Azaz van három control pont, az x időnként pontot ad csapatnak, 1000 pontot kell elérni, aki hamarabb eléri az nyer. Egyelőre úgy néz ki minden kaszt használható pvp-n, talán a control magic kicsit op-éb a többinél.

    Hát nem tudni, hova fog fejlődni a Foundry, egyelőre pve questek, dungeonok szerkeszthetők vele, de ki tudja mit hoz a jövő.
  • Fpocok
    #1082
    Egyelőre passzolom a kérdést. Nem tudom, mi alapján osztja ott a rewardot.