2681
Neverwinter MMORPG
  • Spiny01
    #2561
    Meglepődtem miket írtok itt!
    Én a 2. Beta óta játszom a játékkal, nekünk van egy Guildünk! de szigúran 20 év pluszos! és a minimális IQ-t elvárjuk!A cigányok Power Guildet sose láttam még! 10 hónap alatt!mondjuk nem is érdekelt!
    A mi guildünk este játszik( mivel mindenki dolgozik), akit érdekel keressen meg ingame!/Spiny@spiny21/

    A másik aki guildet keres! gyereke van Guild kereső!!!!!!
    Kb 5-6 Magyar Guildet kapásból kidob! kéne használni pöpet az Angolt!
  • Prince23
    #2560
    Karakter Slotot hogy lehet bővíteni?
  • RAZOR27
    #2559
  • KaBuTo666
    #2558
    Keresd fel őt magyar klán ügyben, illetve mivel ranger így tud segíteni pár kérdésedben.:
  • RAZOR27
    #2557
    :DDDD akkor majd nézek valami internacionált :D csak ide kb alig ír valaki aztán lenne pár kérdésem az endgame-el kapcsolatba (meglettem 60an a rangerrel, aztán nemtudom melyik szettet érdemes farmolni. Archeryn vagyok és max power-crit builden)
  • KaBuTo666
    #2556
    Van a Cigányok Power guild, de a helyedben oda nem mennék.
    Eléggé el szoktak durvulni a helyzetek meg a viták.
  • RAZOR27
    #2555
    tud valaki magyar guildet ami viszonylag aktív?
  • Tibbbor
    #2554
    Szerintem mivel megosztjátok a küldit, ezért összesen kell a megadott számú quest itemet összegyűjtenetek.Mióta 60 lettem, már régen questeltem csapatban,kivéve a Dead Ring-es Lair küldiket, ezért nem emlékszem pontosan, de így lenne logikus.
  • RAZOR27
    #2553
    fura... ma működött o.O na mind1, pár barátomat meggyőztem a játékkal kapcsolatban, szerintem kezdek velük én is új karit. Mennyire lehet partyba csinálni a qesteket? elég ha felveszi mindenki ugyanazt és mehet? egybe számolja ha pl szedj össze 3 könyvet quest van mindenkinek? mert ha nem akkor csak rosszabb partyban :D
  • Tibbbor
    #2552
    Tudtommal eventes dungeonnál nem jelez ki semmit, csak ha daily dungeont veszel fel, amit ugye 4x kell végigvinni és a Journalban kijelzi, hogy 1/4, 2/4, stb...
  • RAZOR27
    #2551
    hát ebből akkor nemlesz companion fejlesztés egy darabig :D még egy kérdés, hogy a dungeonokat (tök mind1, hogy hosszú vagy rövid) hogy lehet befejezni? oké leöljük a bosst, felveszem a cuccokat, kilépek a portálon és van még valami? csak mert ha pl eventes questet felveszek, amiben az áll h vigyek ki egy dungeont, az nem jelzi hogy befejeztem (pedig a kritériumoknak megfelelő dungeonba mentem)
  • Tibbbor
    #2550
    Ezen a linken mindent megtalálsz.

    Astral diamond
  • Tibbbor
    #2549
    Először is a napi imádkozásokért mindig kapsz Rough diamondokat plusz ardent és celestial coinokat.A Rough diamondokat ugye a refine gombra klikkelve "finomítanod" kell.Az ardent coinokat addig gyűjtöd, ameddig akarod(főleg dungeonokban használható buffokat érdemes belőlük venni, amik elhalálozás után sem vesznek el), a celestial-okból viszont max. 7-et szedhetsz össze, utána el kell költened.Ráadásul, ha kihagysz egy napot az imákból, elvész a meglévő celestial coinod!
    De vissza a diamondokhoz: vehetsz diamondot Zen-ért(gondolom, nem ezt szeretnéd, mert pénzbe kerül), szerezhetsz az AH-ba betett cuccok eladásából(jó szakmákat kell választani vagy a dungeonokban összeszedett kurrensebb lootokat kell betenned) illetve a Leadership szakmából is gyűjthetsz diamondot. Érdemes napi küldiket felvenni(Daily Foundry, Daily PvP), mert ezekért is jár 4-4 teljesítése után 4000 diamond.Sőt, PE-ben fent a Hall of Justice-ban Lord Neverember is adja ha jól tudom hetente egyszer ugyanezeket a küldiket, de ő 8000-et ad jutalomként!Namost ha jól időzítesz és egyszerre veszed fel mindkét helyen a napi küldiket, akkor a teljesítésük után 12 ezret kaphatsz.
    A championod továbbfejlesztését nagyon nem ajánlom, mert 300 ezerbe kerül és tudtommal így is csak 20-ig húzhatod majd. Inkább installáld fel az Arc-ot és írd be a Redeem kódot, így ingyen kapsz egy 20-ig húzható Renegade Illusionist companiont.
  • RAZOR27
    #2548
    ayye. Nemrég kezdtem el játszani, olyan 35körül vagyok. Ezeket a gyémántokat hogy lehet (,érdemes) szerezni? van keményen 2k-m, azse tudom honnan van. Csak arra kéne, hogy fejlesszem tovább a companionom, mert nagyon elvette a kedvem, hogy csak 15-ig lehetett húzni... mekkora kibaszás.
  • Tibbbor
    #2547
    Nagyon köszönöm!Úgy látszik, nem olvastam el rendesen a részleteket...
  • lordbalu
    #2546
    a gift ajándékboltoshoz kell menni a térképen jelöli a fővárosban ott lehet átvenni mindenféle effélét
  • Tibbbor
    #2545
    Sziasztok!
    Felinstalláltam az Arc platformot, beírtam a Neverwinterhez megadott Redeem kódot, de nem kaptam a játékbeli postaládámba semmiféle ajándékot.Járt valaki hasonlóképpen?
  • danone
    #2544
    Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy létezik jelenleg olyan magyar guild, ahol Valindra, Castle Never, vagy Malabod run-ok vannak? Olyanok amik végig is érnek :D

    Jelenleg ez a játék high-end-je, de puggal lehetetlen a dolog és kis guild-al is. :(
  • infoX
    #2543
    Szia! Van még eladó 1 milla AD-d ezerért?
  • Djuree
    #2542
    1 Million Astral Diamonds kód eladó egy ezresért!
  • Tibbbor
    #2541
    Kösz a visszajelzéseket, végül egy router reset megoldotta.De hogy mi volt a baj, fogalmam sincs, korábban ilyen egyszer se fordult elő és minden más jól ment, amihez net kell.
  • lordbalu
    #2540
    működik
  • lordbalu
    #2539
    Nekem mülödik
  • Tibbbor
    #2538
    Megint szarakszik a játék, legalábbis nálam.A launcherrel be se tudok lépni.Kiírja alul, hogy "Attempting to connect to controller tracker...", aztán ennyivel vége is, semmi nem történik.Utánanéztem fórumokban,ott azt javasolják, hogy indítsam a játékot a játék mappájában található GameClient.exe-vel.Volt is nagy örömködés, mert eljutottam a "lávás-sárkányos" login képernyőig, itt ugye be kell írnom a jelszót,de a karakterválasztó képernyőig már nem jutottam el, mert töltés közben meg azt a hibaüzit kaptam, hogy "Disconnected from the account server...".
    Másnak is problémája van ezzel vagy csak én fogtam ki rossz napot?
    Még szerencse, hogy tegnap költöttem el a 7 db coin-omat, legalább az nem vész kárba.Viszont szerkeszteni szerettem volna tovább a Foundry-mat, hát abból már nem lesz semmi.Majd holnap biztos működni fog, amikor már megint meló van...!
  • lordbalu
    #2537
    Hali!
    Hunternél, milyen rúnákra gyúrjak? Crit? Esetleg armor armor penetration?
  • kozi001
    #2536
    Amikor kijött a mod2 én szinte mindent lejjebb vettem, de a directx-et mindenképp. Pl MC-hez.
  • KaBuTo666
    #2535
    Most lenne időm játszani kicsit, erre szar az egész...konkrétan a városban meg se tudok mozdulni, semmit nem tudok csinálni...és ez megy 2 hetente, hogy beszarik az egész, leállítják a szervereket, valamit javítanak aztán jó ha 1 hétig normálisan működik. És mindjárt 2014. évet írunk oszt itt tartunk...döbbenet.
  • Benjoe70
    #2534
    Sziasztok! Tegnap kezdtem el játszani a Neverwinterrel. Sok jót hallottam róla, és első blikkre nekem is eléggé bejön. Csak egy bajom van, hogy amikor valamiféle piactérre érek, vagy egy olyan helyre, ahol sokan vannak pl. más játékosok, akkor annyira belassul és akadozik, hogy a játékélmény eléggé meggyöngyül... Valaki tapasztalt már ilyet, ha igen, milyen megoldás lehet? A gépem amúgy nem túl rossz, tehát annyira nem lehet az az oka... Előre is köszi!
  • SaSaa
    #2533
    Üdv!

    Elég régóta játszok a Neverwinterrel, eleinte láttam magyarokat,de mostanság egyet sem látok. Én vagyok fent roszkor rosszidőben, vagy tényleg ennyire nem játszuk ezt a játékot?
  • KaBuTo666
    #2532
    Legalább javítják a hibákat, jönnek a patchek. Van tartalma a játéknak, csak bakker ha időm is lenne rá... :)
  • Tibbbor
    #2531
    Ma végre kijavították: újra lehet a Printscreen-el screenshotot készíteni!
  • Tibbbor
    #2530
    Már én is gondoltam rá, szerintem az lesz a megoldás.
  • nearo
    #2529
    külső progival nem megy? pl fraps
  • Tibbbor
    #2528
    Elírtam: természetesen nem "screeshot", hanem "screenshot" szerepel a parancsban.
  • Tibbbor
    #2527
    /bind Sysrq "screeshot_jpg"

    Ha ezt begépelem a chat-be, akkor a Printscreen-el tudok screenshotot csinálni, de csak egyet.Márpedig ugye nincs mindig idő újra begépelni ezt, ha gyorsan meg akarok valamit örökíteni. Az egyik patch-el sikerült elrontaniuk az eddigi hotkey-t és a hivatalos fórumon már hetek óta kérik a kijavítását, de hiába...

    Azért kösz a választ!
  • kozi001
    #2526
    Lehet gépi paranccsal is screenshotot készíteni:
    /screenshot
    v vmi hasonló.
  • Tibbbor
    #2525
    Sziasztok!A gondom a következő: hetek óta nem lehet a Printscreen billentyűvel screenshot-ot készíteni.Gondoltam, megoldom keybind-el, de nem meglévő billentyűfunkciót szeretnék átírni, hanem mondjuk a 9-es számhoz rendelem.Hiába klikkelek a Keybind listán az Action feliratra, semmi nem történik.Hogy lehet ezt megoldani?
  • KaBuTo666
    #2524
    Fasza lett az új kiegészítő, el lehet vele ütni az időt.
  • Krike74
    #2523
    Sziasztok, hülye kérdés. Steam-en letöltöttem a klienst, de amikor regisztrálni akarnám magamat akár a hivatalos weboldalon, akár a kliens elindításával, mindíg visszadob, hogy újra írjam be a jelszót, és fogadjam el a feltételeket. E.mail cím valid gmail-es, jelszónál már kipróbáltam a sima kisbetűt, kisbetű plusz szám, nagy, és kisbetű plusz szám :( Tanácstalan vagyok.
  • hawkie22
    #2522
    Köszi, közben megtaláltam, nem tudtam, hogy csak 10es szint után elérhetö.