2681
Neverwinter MMORPG
  • diegho™
    #2601
    Nem telepíteném fel újra, ha nem bánod, de megvan a sárkány által dobott orb+tali páros és full high vizier-ben voltam már tavaly is, de van egy full shadow szett is. Most annyit csináltam, hogy vettem 3 ilyen új izét, artifact-ot vagy mit, lett 14k GS úgy, hogy csak kékek, igazából nem látom miért kellene itt grindelni, ha az 1 évvel ezelőtti szett a legjobb még mindig, csak azért nem fogok elkezdeni játszani, hogy artifactot húzzak és elérjem a 17k GS-t.
  • KaBuTo666
    #2600
    Képeket kérnék hogy miben vagy, hogy állsz statilag! :)
  • diegho™
    #2599
    Beléptem, gyakorlatilag nincs új gear, ami jobb lenne, CW-m van legjobb szettben, fullosan, nem igazán látom értelmét az újrakezdésnek.
  • Tibbbor
    #2598
    Nagyon köszönöm, végre felszabadul egy csomó helyem! :)
  • RAZOR27
    #2597
    Beszámít. Viszont most volt egy kisebb rezetelés vagy bug vagy istentudja, pár item nem jelent meg nálam. Pl call to arms-os itemek, meg olyanok amiket a bankba tettem, de amikor kivettem egyből jelezte hogy megvan azért. Lehet csak azért mert rég léptem be. Salvageld a fenébe azt kész :D
  • Tibbbor
    #2596
    Lenne egy kérdésem, bár tartok tőle, hogy ebben a kihalt fórumban nem kapok választ:
    A Collection-okról lenne szó. Cipelem magammal az eddig összeszedett páncélszetteket(Sharandar, Deadring), de nagy részükre nincs szükségem és csak foglalják a helyet a batyumban és a bankban.Ha valamelyik nem kell és eladom vagy Salvagelem, akkor is beszámít a bonusba, hogy már egyszer összeszedtem?
  • Tibbbor
    #2595
    Loggolj be gyorsan, rengeteg az új tartalom, elég csak az új Icewind Dale modult említenem.
  • diegho™
    #2594
    Sziasztok!

    Tavaly nyáron toltam a játékot egy CW-al, 12k GS-el hagytam abba, mert nem volt több játszható content. Most mi a helyzet ilyen téren?
  • RAZOR27
    #2593
    van még pár kulcs. nem nagy cucc, de hátha valakinek jól jön ^^
  • Tibbbor
    #2592
    Hogy tudok az altomnak aranyat küldeni?Egyáltalán lehetséges ez? Tudom, hogy AD-t lehet.
  • Fpocok
    #2591
    Miért kéne letörölnöd?
    Rakd minimumra és egyesével állítgasd fel, nézd meg melyik okozza. Kurva sok csúszka van, lehet rájössz, mi a hiba oka.
  • Belton
    #2590
    13.14es volt fent catalystbol most le szedtem a legujjabbat 14.4 es es ugyan az. Az elöbb mediumra raktam mindent 45-60 Fps instaba és gondolt egyett 2-3 fps. le vettem a graot minimumra mindent és akkor vissza állt 60 ra. Néztem HW monitoral CPU 4x core max 63 celsius VGA max 73 celsius.
    De ez nem igaz tökeletesen fut és akkor emiatt kell le törölnom pedig tetszi ka játék....
    Nem tudom milyen drivert lehetne fel rakni.
  • Fpocok
    #2589
    Hasonló gépem van, én nem tapasztaltam ilyet. Próbáltál másik videókártya drivert?
  • Belton
    #2588
    Hali.

    Le írom hátha tudtok valami segítséget nyújtani , márha jár még ide valaki :D

    Mostanában egy marha idegesítő dolog huzza az agyam a játékba, mégpedig Instázok vagy akár pvpzek egyszer csak gondol a játék és 30-vagy 50 FPS ről le esik 5-8 ra egy kis ideig majd vissza ugrik a rendes FPS re , ezt eddig semmi mas játékban nem vettem észre nagyrészt akkor amikor nagon sok lightning effect van vagy sok mindenki van egy helyen ( az fps em fix nem esik le csak kis idő utan de akkor is egészen 4-5 re 30-40 ről)
    Full HD Max grafon játszom és soha nem volt smmi jatekkal gondom ezzel se pl ha siman questelek akkor 45-60 FPS. Na mármost ez azert idegesit mert a játékom rovására megy a masik meg hogy azért nem szar a konfigom és nem ezt várom tőle.
    Phenom2x4 955 8giga ddr3 asrock extreme 3 lap Sapphire vapor X Hd6850 OC (1gig)
    Időnként fordul elő és nagy tömegbe de csak le esik majd vissza megy (nem töltve áll meg a kép hanem folyamatos 4-5 FPs majd ujra 30-40) De az Fps es dropp se sürün jelentkezik.

    Ha valaki tud valami okossagot akkor pls help me.
    Ja még annyi hogy ha le veszem minimumra total minimumra akkor nem jelentkezik soha de azért ezzel a konfiggal nem hiszem hogy minimum grafon kellene mennie , főleg hogy alapbol maxra rak mindent a default.
  • KaBuTo666
    #2587
    Megvan réges rég a full pvp set, de kb lószart nem ér sok-sok lejátszott meccs után se...visszarakom a rendeset, ugyan ott vagyok...pedig a statok is változnak nem kicsit, ez a tenacity mint ha semmit se érne, vicc az egész...
  • SweeneyTodd
    #2586
    Helló, Sziasztok.

    Tudnátok esetleg segíteni, hogy milyen magyar oldalon találnék a kasztokról valami bővebb infót ? , mert csak majdnem egy évvel ezelötti oldalakat találok mindenhol, azok mennyire aktuálisok még ?
  • Fpocok
    #2585
    Május 13.

  • Tibbbor
    #2584
    Nem semmi! :)


    Kérdés: létezik olyan, hogy több tárgyam is eltűnik az AH-ból, ha sokadszorra újra felteszem aukcióra? Nem olvastam ugyan ilyen megkötésről sehol és a márciusi patch-ban sem találtam ehhez hasonlót, de már ismételten tapasztaltam, hogy hipp-hopp, egyik napról a másikra az AH-ban lévő tárgyaim száma mondjuk 25-ről 10-re csökkent és a postaládámban sincsenek, hogy esetleg lejárt volna a 4 nap.
  • KaBuTo666
    #2583
    Ennél szorosabb nem is lehetne a meccs. :)

  • Tibbbor
    #2582
    Már látom, végre kiírták, hogy gond van a szerverrel.remélem, azok a coinjaim, amiből 7 lehet max., nem fognak eltűnni.
  • Tibbbor
    #2581
    Ma este nem tudtam belépni.Másnak se sikerült? :(
  • Luskan
    #2580
    Csodálkozok, hogy ez a játék még mindig megél. Ti "tőzsdéztek" az astral diamond és zen között? Minden nap veszek 385-390-ért zent és eladom egy kicsi haszonnal. De mindig eszembe jut vajon mennyi bevétele lehet ennek a játéknak... Gondoltam megosztom ezt. Hátha segít valakinek aki még nem gondolt erre a dologra.
  • KaBuTo666
    #2579
    Bugos a PVP Domination joinnál? Rányomok a joinra, vár kicsit és visszadobja az egészet...
  • Ricsi1986GX
    #2578
    http://mmominds.com itt vannak buildek
  • Fpocok
    #2577
    Tavasszal...

  • Tibbbor
    #2576
    Azt javaslom, regisztrálj a játékbeli accountoddal a hivatalos fórumon(Perfect World), ott mindent megtalálsz, igaz, angolul. Itt sajnos nagyon lelassult az élet...:(
    Mellékelek egy linket, talán itt rábukkansz egy jó build-re:

    Class forums
  • Luskan
    #2575
    Hali!

    Hunter Ranger-rel milyen statokra gyúrjak? Criticalt, powert és armor pent gyűjöttem eddig főként. Szeretek váltogatni közelharcra úgyhogy life steal és deflection kéne még? 27-es szintnél tartok még csak, de érdekelne magasabb szinten mi lesz a hasznos. Ha már itt vagyok, akkor megkérdem, hogy control wizzardra milyen statok kellenek? Gondolom power az elsődleges, de ezen kívül? (lövésem sincs a control wizzardról öcsém játszik vele)
  • Tibbbor
    #2574
    Köszi, akkor inkább veszek az AH-n alapanyagokat.Annyira nem sürgős és meg se éri, hogy 10 mp alatt begyűjtsem egy tatyóba, ami 30-50 ezer kristályba kerül.
  • Spiny01
    #2573
    Szia!

    Csak egyszer tudod használni, utána elveszi a játék.
  • Tibbbor
    #2572
    Craftos kérdésem lenne: a Bag of Gems és a Bag of Crystals több alkalommal is használható cuccok?
  • Spiny01
    #2571
    :) Felejtsük a témát fátylat rá! A játékra kell fókuszálni! Beszélgessünk inkább instakról! Settekről! Companionokról! Mountokról!
  • RAZOR27
    #2570
    a guild rész nekem ment egyértelműen és az zavar amikor ok nélkül hülyének néznek, nem véletlen nem a guildkereső első találatára mentem, konkrétan nemis érdekel ki kivel instázik csak 60on gőzöm sem volt merre kell elindulni olyan szet után ami nekem optimális, azóta persze megoldottam
  • Spiny01
    #2569
    XDDDD!
    Mellesleg megjegyezem az első 3 kommentem válasz! alapjában véve nem neked ment :)! HA megnézed látod mind válsz volt valakinek!
  • RAZOR27
    #2568


    igazán visszapörgethetnék az sgt úgy '09 előttre amikor még nemvolt tele magadfajta megmondóemebrekkel a fórum :( na mind1, nyugi nem olvastam végig a süketelésed, annyit nemért :)
  • Spiny01
    #2567
    Szívesen Drága :)
    Én is Örültem neked!Bár nem értem, minek kötöttél belém!Remélem ott is maradsz ahol vagy :) Velem egyébként se játszhattál volna :)/ Nem igazan van tagfelvétel, elég erős a rostánk!belebuktál volna XD! az irónia és poén között azért van különbség, "Orcin" vehetsz még pár papírkát, hogy azzal is tudj hencegni! :) A szövegértésen te is gondolkodhatnál!!!!!

    Köszönöm a bókot! Guild vezetőként megtehetem, hogy szemét vagyok, ilyen a világ! XDD
    Az egész Klánunk hasonló stílusú, virág lelkűeknek nem való :)
    /De ne felejtsd nem én picsogtam Guildért, hanem Te!/
    Úgy gondolom, ezzel a témát le is zártuk!
  • RAZOR27
    #2566
    köszönöm, hogy leírtad kit kell keresni azzal kapcsolatban, ha valaki segglyukakkal akar játszani :D egyébként már találtam guildet, csak látom a magyar szövegértés sem az erősséged. Próbáld meg angolul :D
  • Spiny01
    #2565
    Rendben! Akkor keress tovább :)
    A guild keresőt azért írtam, mert azok akiket ott találsz azok rendes, nagy Guildek :), sok játékossal!
    Attól hogy van néhány cetlid, meg nem biztos hogy érsz is vele valamit :), nekem úgy tűnt legalábbis!
    Persze az már más kérdés, hogy mennyire vannak a guilden belül össze szokott csoportok!

    Én pl. nem szeretek Hr-t vinni instara, nem sokat érnek szerintem :)
    A legjobb felállás instan : Gf, DC, TR, 2 CW!
  • RAZOR27
    #2564
    jajj fogalmam sem volt hogy van guildkereső :O Angol? az mi? van jópár vizsgám ezzel a szöveggel, de sose tudtam mit jelent... -_-' valószínűleg azért kérdeztem mert nem valami olyat kerestem amin annyit látsz ki jelentkezik ki meg be, hanem normális emberekkel van megtömve és aktív.

    (Egyébként meg találkoztam két honfitársal egy random skirmish alatt, mondták hogy bevesznek meg minden erre kiderült hogy az a guild amit itt ajánlottatok. Szóval kicsi a világ, vagy mi ^^)
  • Spiny01
    #2563
    Mi megyünk oda, de kérdés a gear scorod hogy áll? Mc minimum 13,5 K+, Vallindra 16K+, CN na oda kb a kettő között, amíg ez nincs meg felesleges erőltetned!
  • Spiny01
    #2562
    A zen storban tudsz venni rá itemet, ami ad 2 slotot , kb 300 zen, csak zenért lehet!