2681
Neverwinter MMORPG
  • Bandeeka
    #2641
    Sziasztok!
    Játszik még vki ezzel a játékkal? Ma kezdtem el és szeretnék valamilyen magyar közösséghez/csapathoz tartozni. Még ismerkedek a játékkal így kezdő vagyok.
    Üdvözlettel
  • Linkguru
    #2640
    A CW guide-ot magyarul - újra fel tudná tenni valaki v. áttudná nekem küldeni. Köszi!
  • Spardas
    #2639


    Elkezdtem a sorozatot akinek van kedve csatlakozni az írjon :)
    Utoljára szerkesztette: Spardas, 2015.04.13. 09:46:55
  • Cekrény
    #2638
    sziasztok, van valaki aki Xbox One-on nyomja ? sszivesen játszanék csapatban és csatlakoznek egy magyar Guildhoz is,
  • Spardas
    #2637
    Üdv mindenkinek lehet belevágok egy nagy videó felvételbe részletesen bemutatva a játékot és végig víve a történetet.
    Közben szeretnék csatlakozni egy Guild hez is, hogy legyen ebben némi segítségem és legyenek olyanok akik segítenek eligazodni ha kicsit eltévednénk.
    létre hoztam egy csoportot Facebookon ( https://www.facebook.com/groups/816875061716424/?fref=ts )
    Ha volna aktív Guild kérem jelezze itt vagy facen és ha van TS vagy bármi akkor én megyek is egy kicsit beszélgetni a játékról :)
  • Nearco
    #2636
    Hm köszi a választ. Ugye most mod6 jön. Kicsit utána olvastam és trapper rangert op-nek írják mod6-ra. Nem értek hozzá még, így nem tudom ez mi vagy mit takar, de eddig ennyit olvasgattam. Kár hogy csak 2 kari slot lehet pf.... 1-et fenn kell tartani a palának :)
  • kozi001
    #2635
    Paladin PVE tank/heal/supportnak indul de biztos vagyok benne h pvpre is jó lesz sőt OP lesz eleinte.

    PvP? rugó abszolút. Ha csak ránézel a leaderboardra az első 10 oldal tele van vele mod5 óta.
  • Nearco
    #2634
    Sziasztok,
    amikor kijött a játék, akkor toltam sokat, látom azóta azért sok minden megváltozott. Láttam jön majd patch, új classal, tud valaki valamit erről a paladinról esetleg? Külföldi fórumokon nem igazán olvastam utána, remélem tud itt segíteni valaki.
    PvE vagy PvP class orientált lesz e inkább ez a paladin?
    Valamint van e balance a játékban, vagy (még) mindig nincs? Ha nincs akkor jelenleg melyik class tűnik jobbnak a többinél? A PvP-re gondolok természetesen, az nem baj ha nehéz fejlődni. Igazából én egy mage-n vagy rangeren gondolkozom, vagy talán megéri megvárni a paladint, netán van még ezeknél is jobb kari PvP-re....
    Remélem tudtok segíteni, minden jót.
  • Harkat 89
    #2633
    Szia.
    Van még felvétel, mert akkor szívesen csatlakoznék.
    Ha igen, írj már rám itt levélben. Előre is köszönöm. :)
  • enikoe
    #2632
    Köszönöm a segítséget.
  • kozi001
    #2631
    Szia!
    Tagfelvétel van most! Keress meg engem vagy a klánt a keresővel(social/find guild).:)
    Estefelé vagy késő délután már sokan szoktunk lenni online.
    Szia,
    @kozi001
  • enikoe
    #2630
    Sziasztok.

    Azt szeretném kérdezni, hogy a Hungarian Lords-ba hogyan/hol kell jelentkezni? Plusz: mik a feltételek? (Pl. lvl hánytól vesztek fel embert, meg hasonlók.)
    2 napja regeltem a game-be, ezért sajnos még szinte semmit nem tudok róla, de eddig eléggé tetszik.

    Üdv: Csillag

  • kozi001
    #2629
    Szia!
    A játék egészen jó. Most jön nemsokára a module 6: új instákkal és új classal, a paladinnal.

    Neverwinter: module 6: Temple of Elemental Evil.
    Ha Magyar klánt keresel, akkor keresd a Hungarian Lords klán-t vagy engem:

    Üdv,
    @kozi001
  • Umahtar
    #2628
    Sziasztok!
    Érdeklödnék hogy van e még aktiv magyar guild a játékban illetve hogy teljesen f2p-ként mennyire élvezhetö?
  • Tharus
    #2627
    Köszönöm, megnézem :)
  • RAZOR27
    #2626
    a térképnél van valami gomb amivel lehet váltani hanyas channel-re akarsz menni. Most nincs letöltve nálam a játék, szóval pontosan nemtudom, de ott van a térkép körül valahol emlékeim szerint.
    Utoljára szerkesztette: RAZOR27, 2014.11.26. 21:19:29
  • Tharus
    #2625
    Sziasztok!

    Segítsetek légyszi, párommal regisztráltunk a játékra játszottunk is de először külön és beértünk az első városba, de nem látjuk egymást a játékban. Ha rákeresek a nevére látja is , de mindketten egy helyen állunk és mégsem látjuk egymást. Hogyan lehet egy szerverre menni?
    Köszi az infót.
  • Tibbbor
    #2624
    Szuper munka, nagyon kösz, hogy feltetted!Remekül tudom majd használni az egyelőre parkolópályán lévő 60-as CW-mnél! Jó lenne hasonló tippeket olvasni ékes anyanyelvünkön az egyes insták nyerő taktikáiról is. :)
  • kozi001
    #2623
    CW guide magyarul:

    cw guide
  • kozi001
    #2622
    Nem lett erősebb a CW!
    CNben 28k-30k dpst is tudtam csinálni most csak 24-26k-t.
    Ráadásul itt az új HR és különösen a warlock ami nagyon sok dpst tud majd csinálni.

    Talán úgy lehet fogalmazni h kompetitív maradt a CW, de a HR/Warlock több dpst csinál.

    Pvpben erősebb lett de azt úgyis nerfelik a sok hiszti miatt.
  • Ricsi1986GX
    #2621
    Sziasztok csak annyit szeretnék irni hogy a CW szerintem nem gyengébb lett inkább erösebb
  • Ricsi1986GX
    #2620
    Fatmax amire te gondolsz az a GM help
    nyomj H-- request GM help-- stuck--unable to progress through a mission--abort quest erre kidob az instábol de felül megjelenik a returne to instance felirat azzal vissza is tudsz lépni. pirate king be szokták használni az utolso boss elött
  • kozi001
    #2619
    Nem értem miért bomlik fel egy guild amiatt h "elkúrták a nightmare lockboxokat és a teszt szerveres drop rate került be a patchel az éles szerverre is igy mindenki 10perc alatt kinyitott vagy 5 mountot".

    Ilyenkor egy boldog, gazdag guild születik sok mounttal nem?
  • sayiid
    #2618
    De a játékhoz mindenképpen több countent jött ki amióta nem játszottam. Anno sok magyar abba hagyta és a guildünk is igy bomlott fel mert elkúrták a nightmare lockboxokat és a teszt szerveres drop rate került be a patchel az éles szerverre is igy mindenki 10perc alatt kinyitott vagy 5 mountot a gm-eket kiakadtak leállították a szervert de nem tudtak rollbackelni mivel fizetős cikkről van szó. Szóval maradt.
  • sayiid
    #2617
    De a nagy PvP utáni részt követett egy PvE boss fight. Ott lehetett runnolni míg a másik kilép és vissza. így a boss elé kerültek. Sajnos már rég nem játszottam és a tudásom megkopott de ez akkor még ment. Lehet azóta patchelték bár nem sok változás láttam minap beléptem és még mindig irdatlan fps lag a városban :) (megeszi az i7 7740k-t reggelire :( )
  • fatmax
    #2616
    Köszi a választ !
    Valahogy egyébként megoldható, mert azért van hogy sikerül átevickélni, és volt olyan, hogy egy másik kari feküdt meg a szakasz eleje körül, megvárta hogy átérjenek a többiek, majd a végén mellettünk éledt újra. De akkor valószínű a "reloggolásban" kell keresni a megoldást !
  • Tibbbor
    #2615
    Tudtommal nincs olyan módszer, hogy a dungeon adott szakaszán kilépsz, a többiek továbbmennek, majd Te visszalépsz a többiekhez valahol máshol. Tudsz reloggolni(ezt a magas lag miatt én is szoktam használni dungeonokban), de akkor is ugyanoda rak vissza, ahol előzőleg voltál. :(
    A CW-vel én is megfekszem párszor, de szólni kell a többieknek, hogy pucolják ki az utat, ne rohanjanak esztelenül előre.
  • fatmax
    #2614
    Sziasztok !
    Arról szeretnék , egy okítást kapni, hogy hogyan kell az "instát" úgy elhagyni , hogy vissza tudjak menni. A pirate king utolsó előtti szakaszánál szoktak a harcos karik átrohanni mindenen a puhatestű mágus meg megfekszik. Itt kéne ugye a ki/be lépés, de hogyan ? A karakter képre jobb gombos menüben a "leave party" opció van. Azzal nem tudok visszalépni. ( Nagy élmény volt az utolsó menet és a végső loot előtt kilépni :S )
    Segítséget előre is köszönöm.
  • kozi001
    #2613
    CWt gearelni?
    A pvpzés egy egyszerű megoldás lenne. Ha az nem akkor a T1 archmage setet kellene kifarmolni. Ezt vagy T1es instákból lehet megtenni vagy az árát kell kifarmolni PKzásból DD alatt.
    Nem tudom mekkora a GSed, de Pirate Kingba nem kell olyan nagyon nagy mert úgyis lemegy.

    Professionból pedig igazából csak a leadershipnek van értelme hosszű távon.

    Ha a T1 megvan akkor jöhet a T2 High Vizier set , ami jelenleg is BIs gear és elég erős. Ezzel már szinte bármit lehet farmolni DK, CN 1/4 stb később CN 4/4.
  • Tibbbor
    #2612
    Talán valaki tud segíteni. Van már egy 60-as GWF-em és nemsokára a CW-m is eléri a max. szintet. Őszintén szólva nem szeretnék pénzt költeni a játékban. Nyilván ennek is köszönhető, hogy a karaktereim gearscore-ja nagyon elmarad a kívánatostól. A fightert annak idején beöltöztettem PVP-ben gyűjtött Glory-ból vett lilákba, de a CW-vel valahogy nincs kedvem ugyanehhez. Van-e javaslatotok, hogyan lenne érdemes a CW-vel geart gyűjteni? Az abszurd a dologban, hogy pont a gyenge gear miatt nem lennék életképes azokban az epic dungeonokban, ahol erősebb cuccokat tudnék gyűjteni. A szakmázással már nagyot buktam, hónapok alatt elértem, hogy kimaxoltam a páncélkovács szakmát, gondoltam, majd gyártom a lilákat és eladom jó drágán. Kiderült, hogy kék ill. lila szerszámok alatt ne is álmodjak slotos(gemmed) cuccok gyártásáról, ami meg nem slotos, azt a kutya se veszi meg. Úgyhogy elcsesztem egy rakás AD-t Dragon Egg-re, és legyártottam két lila cuccot, amit hónapok óta senki se akar megvenni...:( Vagyis itt is költenie kell annak, aki keresni akar.
    A GWF-em egyelőre parkolópályán van, mivel PUG-okba nem annyira keresett, mint a CW. Pedig az ő gearjét sem ártana felhúzni.
  • Tibbbor
    #2611
    lajgut és Atiti: a Hungarikum jelenleg is aktív magyar guild, nemrég léptem be én is. Várnak casual és kocka tagokat egyaránt, nincs kötelező event. Bár az is igaz, hogy guilden belül összeszokott kisebb csapatok vannak, akik együtt instáznak, PVP-znek, és egy hozzám hasonló újoncnak nem könnyű a veteránoktól segítséget kérni. Úgyhogy marad továbbra is a PUG, de legalább van kikkel magyarul dumálni...:)
  • Atiti
    #2610
    én is most kezdtem újra,ha van még aktív magyar játékos,akkor írjon rám nyugodtan. a nevem Saikyn 60lvl cleric
  • lajgut
    #2609
    cső all nem rég kezdtem a játékot, szeretnék vmi magyar guildbe kerülni mert még sok mindenről fingom sincs ebben a gameban, a Clericről már sajna tom hogy kb annyit ér mint egy marék lepkefing, de másrol alig-alig. Pls irjon vki gamen belül Markusz néven játszok köszi.
  • kozi001
    #2608
    Mod4re gyakorlatilag a kőkarszakba visszanerfelik a CWt ezek a szánalmak!

    Asszem Spellstorm helyett Firemage vagy Warlock lesz a main karim. (ha kijön)

    GWF nem lesz a mainem, mert 12 éves kölköknek, casualeknek vagy betanított majmoknak való.

    HR nem lesz a mainem, mert csak ugrál össze-vissza. Nem lehet gyógyítani, nem lehet rá stratégiát építeni h a farmot gyórsítsa.
  • TheGrinder
    #2607
    Van aktív magyar guild?
  • kozi001
    #2606
    Nos pve szempontból valóban elég sovány a mod3. Összesen egy epic skirmisht adtak ki és a Heroic Encountereket az "openworld" területen.

    Mod4ben állítólag adnak ki újabb instákat.
  • KaBuTo666
    #2605
    Az, hogy über mega szuper epic erős vagy...vagy nem.
  • diegho™
    #2604
    Ez engem már nem fog érinteni. Ahogy láttam továbbra sincs semmi end game content. Megszerzed a legjobb szettet és akkor mi van?
  • kozi001
    #2603
    A black ice set valószínűleg jobb lesz mint a High Vizier CWnek.

    Bár még fullba nincs meg senkinek.
  • KaBuTo666
    #2602
    Engem nem kapott el a röhögőgörcs, mikor meglett a full pvp set, és lószart se ér... :)