2681
Neverwinter MMORPG
  • Myselor
    #1961
    2 buta kérdés,mennyi a max szint,és kb mennyi idő elérni?:)
  • Skypack
    #1960
    Közben én is kipróbáltam, és valóban végre egy normális foundry quest ment az 5 csillag és az 50 borravaló :)
  • zenoka
    #1959
    tenyleg esett nekem is kek loot az egyik banditabol..:)

    csinalhatnal csapatos-at is nem csak solozasra:))
  • HyperMonkey
    #1958
    Hát pont ez az, hogy ott állok a tábortűz hatókörében, ott van a You are injured felirat de semmi nem számol vissza. Egy másik tábortűznél meg az injured ikon mellett megjelent még1 tábortűz ikon amire rávittem az egeret és visszaszámolt. Ezek szerint tábortüzek közt is van különbség?
  • Fpocok
    #1957
    2-3 percig kell benneállni. Ha benen állsz, akkor portré alatt elvileg van egy ikon ami vissza számol. Ha nem akkor addig állsz, amíg el nem tűnik az injured.
    Viszont jobb, ha vesezl injury kiteket mert nem drágák azt simán elhasználod és jó leszel.
  • HyperMonkey
    #1956
    Valaki árulja már el, hol látom tábortűznél halál után hogy mennyi van még az injured-ből?

    Ráviszem a kis emberke ikonra az egeret a portrém alatt és csak azt írja you are injured és hogy mit okoz. De hol a számláló hogy meddig van még rajtam?
  • Terawatt
    #1955
    Kék loot? Az szép. Grat hozzá. Ha tényleg van rá igény folytathatom.
    @Acidlich: meglesem mindjárt. :)
  • Acidlich
    #1954
    CSak igy tovabb, jo moka volt:)

    engedjetek meg, h reklamozzam kicsit haverom foundry krealmanyat^^
    dargzer0 author-ra keressetek ra(NWS-DMAKNNYNJ, hosszabb kampanysorozat lesz, eddig 2 kuldetes van kesz. Eddigi review-k alapjan 4-5 csillagos, szoval nem rossz, meger egy probat, ha van idotok. Koszi!!
  • Running
    #1953
    Köszönjük szépen a pályát, ketten letoltuk. Még kék loot-unk is volt. :)) Szép, igényes foundry, remélem készítesz még ilyeneket!
  • HyperMonkey
    #1952
    Valaki árulja már el, hl látom tábortűznél halál után hogy mennyi van még az injured-ből?

    Ráviszem a kis emberke ikonra az egeret a portrém alatt és csak azt írja you are injured és hogy mit okoz. De hol a számláló hogy meddig van még rajtam?
  • diegho™
    #1951
    Az előző delve végén 2 perccel a lejárat előtt sikerült bekerülnöm egy partyba idris-hez. Na a party így nézett ki 4CW 1TR. És megcsináltuk! Se healer se tank és meglett. A végén idris előtt írtam a többi CW-nek, hogy kinyírjuk szépen az összes kis szart, amikor jön idris szépen minden berakja a repel-t, a zombikat eltoljuk a búsba idris-t meg megszórjuk. Egyszer halt a csapat, mert valaki az egyik lure-nál odahúzta idris-t a hulkokat a 100 másikhoz, újra bementünk és simán megöltük 1 perc alatt.
  • HyperMonkey
    #1950
    Hát GZ, kibaszott jó volt. Valahol írhatnál egy terjedelmesebb tutorial-t hogy kell ilyet csinálni.

    És várjuk a következőt.
  • Terawatt
    #1949
    Én írok meg minden szöveget, szóval nincs akadálya.
  • Faki
    #1948
    Jópofa ez a Foundry rendszer. Egyébként van lehetőség arra, hogy magyar szövegű kalandot publikáljon a kalandkészítő (nincs bajom az angollal csak kérdezem)?
  • Terawatt
    #1947
    Köszönöm a biztatást :),lejebb írtam a Foundrymról akit érdekel lesse meg. Eddig mindenki elégedett volt vele aminek nagyon örülök. Jó szórakozást, osszátok likeoljátok meg minden ilyen hülyeség. :D
  • gazgoblin
    #1946

    Jól belőtted a nehézséget, tényleg frankó lett!

    Borravaló beficcent!

    Ajánlom másoknak is!

  • Myselor
    #1945
    am jó lenne ez a játék,de a karaktereken pl dolgozhattak volna még elf csajt akartam kezdeni,de azok a szemek,uramatyám :D borzasztó rondák,human csajt indítottam,az egészen jólnézki,bár mintha picit husis lenne úgy alapbol,nem nagyon szeretem állítgatni a karakter alkatot,de pl npc csajnál jóval magasabb a csajom,ezt furcsállottam pedig annak tényleg csini alakja van,átállítottam slimre is,akkor is ugyanaz,pici változás mellben ,meg kicsit vékonyabb,de jelentösebben semmmi.eddig lvl 8vagyok,még sokat nem láttam a játékból de eddig tetszik:)
  • mukika
    #1944
    emberünk az első napon 60-as lett a foundry bugot kihasználva, majd a gf exploit (nem tudom, hogy az pontosan mi lehetett, valami 1 hitelős bug, ugye az afk patch-ben elvileg jött a javítása annak is) és kb. szétfarmolta a játékot és az ad-t/geart/akármit eladta a gold seller oldalaknak (6k dollárért majdnem összesen) és állítása szerint nem csak ő csinálta ezt.
  • WhiteStar
    #1943
    összefoglalva magyarul ez mit is jelent? :D
  • mukika
    #1942
    An exploiter claims to have made almost six thousand dollars selling his ill gotten AD to gold seller sites.
  • Roy4l
    #1941
    Valaki próbálta már a dancing blade companiont? van róla vélemény hogy mennyire jó ?
  • zenoka
    #1940
    jaja vegre volt valami kihivas:)
  • foxxi
    #1939
    Egyedül izzasztó volt, de tetszett - még ilyet
  • zenoka
    #1938
    teljesen rendbe volt kaptal tolem 50 borravalot es 5 csillagot, jol szorakoztam es volt benne kihivas egyedul:)
  • diegho™
    #1937
    Egymás anyázása helyett inkább azt mondjátok meg milyen companion-t szerezzek, amire ha rakok cuccokat hozzáadódnak az én értékeimhez.
  • Fpocok
    #1936
    Nem neked ment.
  • Betonfal83
    #1935
    Vettem és elnézést!
  • Fpocok
    #1934
    Nana... azért ne sértegessük egymást így. (első figyelmeztetés)
  • Betonfal83
    #1933
    Te ritka nagy vagy... :) 1 hónap játék után meg annyit tudok mondani majd fél év múlva visszanézek...(ez így nekem nem kóser egyszerűbb abbahagynom mint idegeskednem)
  • mclucas
    #1932
    igaz. vagy ha needelsz és elveszik előled főleg ha class specifikus akkor a következőnél x%-al nagyobb esélyed lesz, és ha folyamatosan elneedelik akkor a % megy felfelé amig el nem éri a 100%-t. onnantól kezdve mindegyik automatikusan a tied lesz (legalábbis ami class specifikus, innentől hamar elmenne a kedve a ninjáknak a folyamatos needtől.

    amúgy szerintem nem kéne ennyire nyavalyogni, idő kell amíg kitermelődik egy kulturált játékos réteg. még csak most indult, sokan gyorsan fel akarják húzni a karakterüket aztán hagyják is a játékot.
  • Murmur
    #1931
    Akkor is menne a need, mert inkább eladja vendornak, mint hogy másé legyen. :)
    Baromi nehéz lenne megoldani, hogy a class specifikus tárgyakra csak az tudjon needet nyomni, aki tudja használni...
  • foxxi
    #1930
    Lopsz! te hülye vagy ember. Amellett hogy ez egy játék... Bocs, és akkor én le is zárom a veled való kommunikációt - szánalom amit előadtál.
  • mclucas
    #1929
    ezt a loot problémát simán megoldaná a "binds when pick up" rendszer
  • BoneDragon
    #1928
    Iszonyatosan zavaró, hogy telesírod a topicot, francot se érdekli. Tartsd magadban.
  • HyperMonkey
    #1927
    Az az idegesítő, hogy ilyen a community. Ha meg lehet oldani a csalás, élnek vele és verik a mellüket a ninja, AK PvP-s faszkalapok.
    Ez itt csak annyiból a játék hibája, hogy lehetőséget nyújt a csalásra. És szomorú, hogy ezt sokan ki is használják. Az ilyenek lopnak, csalnak, hazudnak a valós életben is. Aki itt tisztességtelen, az egy jellem, ami nagy valószínűséggel IRL is jellemzi.
    Abban igazad van, hogy túl érzékenyen érint, nem csak itt, IRL is mindenféle hasonló szarházi dolog.


    OFF
  • HyperMonkey
    #1926
    Azok akikkel évekig együtt játszottam, nem jöttek át ide, nem tetszik nekik. Így még nincs klánom.
  • Braikingboss
    #1925
    Van guilded? Érdemes belépni és egy baráti társasággal játszani akkor ezek a zavaró dolgok nem jelentkeznek. Én pl sose toltam puggal instát és nem is vagyok ideges :D
  • HyperMonkey
    #1924
    Utálom a tolvaj, mások játékát szándékosan elrontó „embereket”. Azokat meg még jobban akik még büszkék is rá, és olyanokat ugatnak le, akik tisztességesen játszanak.
    Mindegy, résemről lezárom a témát. Remélem a PW rájön erre, javítják és az ilyen foxxi féle ninja majmok eltűnnek, ha már nem lesz mit lopni.
  • B0GE5z
    #1923
    ennyire ne vedd a szivedre... lol
  • HyperMonkey
    #1922
    "+ ha épp értéke is van / de nem tudom használni ( egy farmra épülő ), játékban had vigyem már el, és tegyem ki AH-ba. "

    Nem, nem veszem tudomásul hogy te királynak érzed magad hogy lopsz. A postodból az derül ki, hogy mindegy hogy a többiek mit nyomnak, te needelsz mindenre. És még más a paraszt meg a begyepesedett.
    Ha ezt a tanár bácsi megtudja...